>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do dzis to mam identyczne przemyslenia jak kolega @rasijskij
Mińsk moze cos ugrać w tym seonie, tam sie zmienila polityka klubu. Dynamo miało byc kuźnia dla reprezentacji Białorusi, jednak byłoby to zwiazane ze słabymi wynikami w lidze. Wiec skoro nie maja limitu obcokrajowców to postanowiona to wykorzystac. Do szesciu obce doszedl jeszcze Prince, który ładnie gral w Sibirze, całosc widac  umie sobie ustawic treneiro bo w kazdym meczu jest walka i dobre rozegranie i mysle ze Dynamo niejednemu sprawi psikusa.
W Nowosybirsku jest wyjatkowy klimat dla hokeja, klub ktory nie nalezy do bogatych potrafi zbudowac dobry zespół, w tamtejszej hali ciezko sie gra gosciom i mysle ze conajmniej w RT nie daja sie ograc, gram ako tego

Minsk z x i Sibir z x kurs 1,88 fortuna

Co do meczu pod Moskwą to mam wrazenie ze gospodarze lekko zaczynaja hamowac z forma i wynikiem i ekipa Razina nie jest bez szans . Tutaj typ z x juz ma przyzwoity kurs 
Mecz w Rydze wierze, ze wygraja chłopaki z Loko, gospodarze nie zagrali dobrego meczu z Amurem a dzis rywal z innej półki 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 15K

mijon

Użytkownik
Wczoraj średnio z kanadyjkami robili Ci z tzw. mniejszymi kursami faworyzowani przez buka ale jedziemy dalej .

1.Svyatoslav Grebenschikov (Podolsk) +0,5 pkt 1,73 fortuna   

Na oku od kilku kolejek zwraca moja uwagę nowy nabytek Rycerzy Svyatoslav lewoskrzydłowy 25 latek, który od 6 kolejek regularnie strzela bramki, obecnie 4 bramki i 1 asysta, zawodnik który wcześniej grał na drugim poziomie rosyjskich rozgrywek w VHL w SKA Neva St.Petersburg gdzie miał bardzo dobre statystyki 21 bramek 19 asyst, miejmy nadzieje że dzisiaj podtrzyma dobrą passę i zrobi minimum 0,5 pkt.

2.Francis Pare (Dynamo Mińsk) +0,5 pkt 1.65 fortuna   

Doświadczony 32 letni Kanadyjczyk który z nie jednego pieca chleb jadł czy to w NLA,Liiga czy AHL poprzedni sezon całkiem okazały w Avto 17 bramek i 19 asyst, dziś idę w jego stronę jest w formie w każdym meczu punktuje  widać że duet z  Princem i Kostitynem dobrze funkcjonuje można też wziąć pod uwagę bramkostrzelnego Fina Pulkkinena    po kursie 1.67.

3.Mikael Ruohomaa (Nowosybirsk) +0,5 pkt fortuna 1.82 k fortuna     (strzelił ale nie uznali, niestety spalony)

Idę w stronę 30 letniego Fina który większość kariery spędził w rodzimej lidze w Liiga w Karpatach czy  niższej klasie rozrywkowej w Mestis a obecnie nowy nabytek Sibiru, poprzedni sezon w Niżnekamsku (9 bramek,24 asyst) i teraz po 6 kolejkach 3 bramki i 1 asysta w meczu z Mińskiem zanotował 2 bramki a współpraca z kolegą z poprzedniego sezonu z Niżnekamsku owocuje mowa tu o Puustinenie, widać że potrafią grać że soba także liczę na doswiadczonego centra i minimum 0,5 pkt w meczu.

4.Brandon McMillan (Dynamo Riga) +0,5 pkt 2.00 k fortuna   

Dziś idę ponownie w stronę Brandona ostatnio nie zawiódł a liczę na overowe spotkanie, także po takim kursie grzech nie zagrać, na uwadze mam również Redihsa po przyzwoitym kursie 2.15 nie ma co analizować bo wiadomo całe KHL jak i strzelcy czy kanadyjka jest loteryjne, ale warto próbować bo nie raz i nie dwa dali zarobić,pieniądze leżą na ulicy trzeba tylko się po nie schylić albo jak to mówią szczęściu czasem trzeba pomóc, ale śledzenie uważnie KHL i zawodników to główny priorytet  żeby coś tam zacząć działać.????
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Dinamo Riga -Jarosław 3.5+ over  1.45 fortuna  

Ostanie mecze obu drużyn to przede wszystkim to bramki i ofensywna gra. Kusy na over bramkowy na 4 bramki dla tych drużyn jest zawsze wysoki szczerze czasami się dziwie ostatnio tak było jak Riga grała z Chabraowskiem i Loko z CSKA . Jarosław ostatnio coś się ruszył wygrał dwa spotkania i myślę ,że już ruszą i postrzelają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Może trochę przyspamuję, ale wolę zapytać tych, którzy grają hokej, więc tutaj. W Unibecie jest taki oto zakład (ten akurat dotyczy spotkania CSKA - Admirał):



Przyznam, że wcześniej go nie zauważyłem, ale jeśli dobrze rozumiem to chodzi o to, że klikając drugą opcję - wygrywam jeśli CSKA wygra w regulaminowym czasie? Jeśli tak to bez sensu, bo tutaj kurs wynosi @2,63, a na CSKA w regulaminowym jest 1,20. Może ktoś z Was grał kiedyś takie coś?
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
To jest zakład na znany z piłki nożnej BTS z kursem 1.40. Ten drugi kurs, 2.6 jest za wygrana DO ZERA przez którąkolwiek z drużyn (lub za bezbramkowy wynik meczu).
Zakładając że Wojskowi ten mecz wygrają to bukmacher "płaci" 1.40 za to ze Admirał tez cos ustrzeli (chocuaz jedną bramkę).
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Kuszą tym kursem na wygraną do zera....ale poczekam na wypowiedzi spec brygady ;).
No i ciekawe czy Magnitka u siebie się obudzi - tu też mocny kurs.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 19 września 2019 06:27 przez mario72kTo jest zakład na znany z piłki nożnej BTS z kursem 1.40. Ten drugi kurs, 2.6 jest za wygrana DO ZERA przez którąkolwiek z drużyn (lub za bezbramkowy wynik meczu).
Zakładając że Wojskowi ten mecz wygrają to bukmacher "płaci" 1.40 za to ze Admirał tez cos ustrzeli (chocuaz jedną bramkę).
Dzięki. Słowo "punkty" jest tutaj mylące biorąc pod uwagę, że zakład dotyczy hokeja na lodzie. Użyli by określenia "bramki" i wszystko byłoby jasne.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 19 września 2019 06:46 przez mario72kKuszą tym kursem na wygraną do zera....ale poczekam na wypowiedzi spec brygady ;).
No i ciekawe czy Magnitka u siebie się obudzi - tu też mocny kurs.
U mnie dzisiaj nastąpiła jakaś blokada i kompletnie nie mam pomysłu na dzisiejsze spotkania. Chodzi mi po głowie under w meczu Soczi - Torpedo, bo gospodarze nie dość, że sami zbyt wiele nie strzelają to skutecznie przeszkadzają strzelać przeciwnikom co widać w ostatnich czterech meczach. Wydaje mi się też , że Ufa niei przegra dzisiaj w regulaminowym czasie, bo Omsk słabo sobie radzi w tej serii wyjazdowej. Petersburg ma patent na grę w Moskwie u Dynamo, więc też sie nad tym zastanawiam i Zwycięstwo Kazania wydaje sie bardzo prawdopodobne chociaż bym uważał, bo to derby Tatarstanu. Jak widać po H2H różnie sie kończą. Metallurga jeszcze bym nie ruszał. Kurs trochę słaby, a forma jeszcze w lesie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sakhalinskie Akuly - Russkie Vityazi

Typ bardziej pod kątem tego co widzialem wczoraj. W mlodziezowym hokeju szczegolnie w MHL ciezko wygrac 2 spotkania z rzedu z tym samym rywalem (tym bardziej jesli na umiejetnosciach czy potencjale nie ma wyraznej roznicy) a w takiej wlasnie formie gra liga. Wczoraj 2:1 dla gospodarzy, mecz by w miarel wyrownany ale z gry wiecej mieli przyjezdni, to oni stworzyli wiecej groznych sytuacji, oddali wiecej strzalow (18-25) ale z gry wybijala ich duza liczba wykluczen. Dzis ide w strone przyjezdnych, ale tak jak podkreslam to mlodziezowy hokej i swoj typ opieram tylko na tym co widzialem wczoraj. Kurs 2,05. Powodzenia
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Magnitogorsk - Spartak Moskwa 3.5+ fortuna 1,33.  

Typowy mecz na przełamanie dla obu drużyn które są w dołku.  Magnitka prawie wszystko w pałę ale dużo było bramek. Uważam że ten mecz wygrają i ruszą do przodu. Spartak też trochę strzela ale nie przekłada to się na zwycięstwa.     

Kazań - Niznekamsk 3,5+ fortuna 1,34     
             
Kazań pewna stabilna gra ,dużo strzelanych bramek ostatnio mi pokryli over 4.5 z Czerepowcem .Co do gości to widziałem jeden mecz z Magnitogorskiem i powiem tak szybka gra i dużo strzałów ale w przewadze dramat i nędza. Dzisiaj przeciwnik z najwyższej półki i te cztery bramki padną powinny. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 19 września 2019 07:14 przez rasijskij

U mnie dzisiaj nastąpiła jakaś blokada i kompletnie nie mam pomysłu na dzisiejsze spotkania. Chodzi mi po głowie under w meczu Soczi - Torpedo, bo gospodarze nie dość, że sami zbyt wiele nie strzelają to skutecznie przeszkadzają strzelać przeciwnikom co widać w ostatnich czterech meczach. Wydaje mi się też , że Ufa niei przegra dzisiaj w regulaminowym czasie, bo Omsk słabo sobie radzi w tej serii wyjazdowej. Petersburg ma patent na grę w Moskwie u Dynamo, więc też sie nad tym zastanawiam i Zwycięstwo Kazania wydaje sie bardzo prawdopodobne chociaż bym uważał, bo to derby Tatarstanu. Jak widać po H2H różnie sie kończą. Metallurga jeszcze bym nie ruszał. Kurs trochę słaby, a forma jeszcze w lesie.
@rasijskij , bo dzis takie spotkania ni w d... ni oko :), ja dzis widze win SKA, Ufe z x i ten dubel jast dla mnie w miare do gry. Hutnicy maja problemy i to nie tylko w szatni a Spartak nie wygladał tak źle ostatnio i moze Spartak z x mozna by próbowć kurs tez dobry. Z pozostałych meczy to Avto i CSKA nie wiem czy sie oplaca grac? Avto 1,4 w RT , moze sie i skonczyc dogrywka, bo te indywidum z Kunlun musza sie w koncu zgrac a sklad osobowy jest lepszy niz rok temu. NN w gazie ale ostatnie dwa lata w Sochi słabo a gospodarze mimo ze cos sie strzelecko zacieli to jednak SKA na zbyt wiele nie pozwolili i kto wie czy NN nie polegnie, fakt ze Niemirowski fajna prace wykonal z ekipa przez ten czas co ich prowadzi. Wiec dzis nie jest łatwo cos wybrac. Bramek nie lubie bo mnie nie słuchaja wiec pozostaje zagrac SKA ml plus Ufa z x i do tego dwa spotkania z SHL i cos jest 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zatem skoro zdania są podobne to zdecyduje się na zakład w kierunku Salavatu, SKA i underu w Soczi. Ten ostatni chodzi za mną odkąd zerknąłem na dzisiejsze spotkania i w myśl zasady, że pierwsza myśl jest najlepsza - dokładam go do reszty. Kilka postów wcześniej pisałem dlaczego i jakie zakłady mi się widzą, więc bez rozpisywania się tym razem. Poza tym jestem w pracy, a więc tak:
Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk | Salavat lub remis @1,50   
Dynamo Moskwa - SKA St. Petersburg | SKA ML @1,44   
Soczi - Torpedo NN | Under 5.0 @1,75   

AKO @3,78 Betfan   

 
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej


No to jeszcze ja wrzucę swoją opinie. Tak na przetarcie szlaku, bo to mój pierwszy wpis w tym sezonie jak o KHL chodzi. Od razu zaznaczę, że nie gram tego spotkania ( ale tylko z tego względu, że przeciwko "swoim" nie obstawiam ) ale jakiś zamysł mam.

UFA - OMSK - 2 ML - 1.96 - fortuna   

Mam nadzieje, że to będzie uczta dla kibiców hokeja. Na każdej pozycji tacy gracze, że w zasadzie każdemu z nich warto by było poświęcić kilka zdań. Jednak każdy z nas tu piszących zna tych zawodników i ich możliwości, dlatego od razu przejdę do sedna, Dlaczego goście ? Duża siła rażenia drużyny Avangardu została jeszcze wzmocniona przez sezonem. Na pewno będzie brakowało Zernova z przodu z tyłu Fransona i Emelina, ale w tym spotkaniu bardzo liczę na dobrą postawę Wojnowa, który mam nadzieje zepnie klamrą i z powodzeniem będzie dyrygował linią obrony, a może kilka razy huknie spod niebieskiej. Defensywa Omska wygląda wręcz czarująco. Dzisiaj nieco "wybrakowana", ale nadal trudno będzie sforsować ten "mur". Z przodu pierwsza linia powinna zrobić trochę zamieszania. Spodziewam się dobrej postawy Andrighetto. Ciekawe jaki pomysł na Ufe będzie dziś miał Hartley (?)
Po drugiej stronie moja najbardziej ukochana formacja całej ligi Omark, Manninen, Hartikaninen, która już łapie właściwy timing i ( co bardzo cieszy ) zaczyna grać SWOJE. W drugiej formacji as w postaci Sosznikowa. W bramce koszmar wielu atakujących absolutnie niesamowity Metsola. Forma rośnie, ale nie jest to w tym momencie goalie robiący ( dużą ) różnicę.
Dziś zobaczymy, czy potwierdzi się stara prawda, że mecze wygrywa sie obroną. Moim zdaniem tak, dlatego tak na sucho typowałbym delegaturę z Omska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Magnitogorsk - Spartak

Krotko. Nie wiem skad biora sie problemy Magnitogorska, sklad wzmcniony solidnie Kozun, Loktionov, Postma, Yakovlev, Parshin itd solidne nazwiska do kazdej formacji. Solidny trener a ta gra wciaz nie wyglada jak powinna, tzn sama gra nie wyglada az tak zle ale nie ida za tym wyniki. Ale to w koncu musi zaskoczyc, a Spartak wydaje se byc idealnym zespolem na przelamanie. Metallurg wygral kolejnych 16 spotkan w regulaminowym czasie na wlasnej tafli z tym rywalem co jak na warunki takiej ligi jest niesamowita seria. Sparta dalej gra swoje, troche przypadku, troche ciezkiego dla oka hokeja, malo jakosci, stwarzaja duzo sytuacji ktorych nie potrafia wykorzystac bo poprostu brakuje techniki i umiejetnosci. Khomchenko zalicza twarde zderzenie po przejsciu z slabaszej VHL i ten brak umiejetnosci, ogrania tez jest widoczny. To o czym juz kiedys pisalem, slabe ustawianie sie, wypluwanie krazka przed siebie. Kurs troche nie zacheca bo zazwyczaj celuje w cos powej 2 ale potrzebuje na podbicie wiec wyjtakowo 1,72 na gospodarzy pogram. Powodzenia 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 15K

mijon

Użytkownik
Dziś kilka ciekawych spotkań więc wybrałem kilka kanadyjek.

1.Mikael Wikstrand +0,5 pkt (Kazań) 1.87 fortuna    

25 letni obrońca  który z powodzeniem grał w SHL ostatnie lata w Farjestad na poziomie 5-6 bramek i 15-20 asyst, obecnie w Kazaniu 2 bramki i 3 asysty co daje bardzo dobrą średnią także idę w strone młodego szweda i podtrzymanie dobrej passy.Tutaj warto też zagrać na kogoś z dwójki głównych asystujących (Frattin  , Cormier    1,65, 1,67)

2.Konstantin Okulov+0,5 pkt (CSKA Moskwa) 1.85 fortuna    

Dziś ponownie gram na młodego środkowego z Wojskowych Konstantina Okulova który tym razem  miejmy nadzieje nie zawiedzie, zawodnik który póki co bardzo dobrze się spisuje 2 bramki na koncie i 1 asysta, poprzedni sezon również bardzo dobry (27 bramek,18 asyst) mecz nie wydaje się z tych ciężkich wiec ide w strone Rosjanina i minimum asyste w spotkaniu z Władkami.Można też spróbować Grigorenko na 1.5 pkt 2.4 k ostatnio jest w gazie a rywal teoretycznie nie jest zbyt wymagający to może sobie postrzelają.

3.Andrei Obidin +0,5 pkt (Jekaterynburg) 2.15 fortuna (nie grał)

Również upatruje ponownie asystę młodego Andrei Obidina który pokazuje że potrafi strzelać jak i asystować, do tego dochodzi dobra współpraca z Kucheryavenko i Mozerem. Andrei obecnie 2 bramki i 4 asysty dwie kolejki temu w wyjazdowym meczu z Niżnekamskiem zanotował bramke i asystę ostatnio bez punktu ale zapowiada się overowe spotkanie także licze na minimum 0,5 pkt. Rozważam też doświadczonego nadal punktującego  Dawesa 1.5 pkt 2.60 k   można rzec że bardziej rozsądniejszy wybór.


4.Brandon Kozun +0,5 pkt (Magnitogorsk) 1.60 fortuna   

29 letni Kanadyjczyk nie za wysoki z dobrym przeglądem pola były zawodnik Lokomotiv Jarosław gdzie kręcił dobre wyniki, myślę że postać której za bardzo nie trzeba przedstawiać, kolejny dobry transfer Magnitki która póki co zawodzi i nie potrafi sie przełamać, ale dzisiaj licze na ich dobry wystep co za tym idzie minimum 0,5 pkt Brandona a drugą opcją jest  O Dell 1.85   

5.Vladimir Tkaczev +0,5 pkt (St.Petersburg) 1,63fortuna   SKA coś się minimalistyczne zrobiło gdzie te czasy gdzie strzelają po 6,7 bramek?, żałuje bo pierwsza myśl był Rundblad

Nie ma co sie rozpisywać, licze na kilka bramek w wykonaniu SKA mimo że grają na wyjeździe z całkiem dobrze sobie radzącym Dynamem Moskwa, ale gram na młodego Vladimira który jest w gazie 3 bramki i 3 asysty. Drugą opcją jest asysta Plotnikowa 1.55 k 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Jutro 3 mecze, idę bez kombinowania w dwójkę gospodarzy.

W Kazachstanie Barys podejmuje Traktor. Gospodarze grają drugi mecz gościnnie w Ałmatach, gdzie we wtorek przy licznej publiczności pokonali Spartaka. Święto i promowanie hokeja, na pewno Barys da z siebie wszystko. Typ bardziej przeciwko Traktorowi, który jest bardzo solidną drużyną, ale są w trakcie bardzo długiego tripa po wschodzie. Jest to już ich ósmy mecz podczas tej serii i na pewno daje się im to we znaki. Osiągają całkiem niezłe wyniki, ale myślę, że Barys jest najmocniejszym rywalem z dotychczasowych. Gram jutro Barys w RT - 1,9 na fortunie        

Dokładam do tego Lokomotiv. Po początkowych problemach widać powoli pracę trenera McTavisha. Młody skład, żądny zwycięstw podejmie jutro rewelację tych rozgrywek czyli Witiaź Podolsk. U siebie Podolsk jest bezbłędny, zobaczymy jak na wyjeździe. Mają 5 zwycięstw z rzędu, grają bardzo dobry hokej. Mimo to idę w stronę Lokomotivu, lepsza drużyna moim zdaniem plus seria Podolska, która musi się kiedyś skończyć. Jutro jest dobry moment ;)
Loko w RT - 1,86 na fortunie       
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zakład w stronę Lokomotivu wydaje się być dzisiaj "daniem dnia". Po dwóch zaskakujących porażkach inaugurujących sezon w których to pozwolili Spartakowi i Torpedo wbić sobie do własnej bramki po cztery gole w przeciągu kilku minut ekipa z Jarosławia zaczęła prezentować się lepiej i co raz pewniej. Kolejne cztery spotkania to już trzy zwycięstwa w czasie regulaminowym i porażka z aktualnym mistrzem z Moskwy. Wygląda na to, że McTavish doszedł do porozumienia z zespołem i wprowadzi ich na właściwe tory. Jeśli chodzi o ekipę z Podolska to nie można było sobie wyobrazić lepszego początku sezonu. Od rozpoczęcia rozgrywek przegrali tylko jeden mecz i chyba tylko Avtomobilist może się pochwalić lepszym wynikiem. Z drugiej strony oglądając ich ostatnie poczynania dziwię się, że liczba zwycięstw Podolska jest tak duża. Severstal przegrała na własne życzenie nie robiąc kompletnie nic w ofensywie, a Soczi mogło wygrać przedostatnie spotkanie z Podolskiem mimo sporych problemów z organizacją gry. Dzisiaj zadanie będzie o wiele trudniejsze, bo Lokomotiv zagra przed własną publicznością, ekipa złapała wiatr w żagle i teraz może być już tylko lepiej natomiast Podolsk zaczął sezon z wysokiego "C", ale wygląda na to, że lada moment nastąpi spadek formy. Przyczynić się może do tego również terminarz podmoskiewskiego zespołu: Lokomotiv, SKA, Avtomobilist, Magnitogorsk i CSKA. Dodam jeszcze, że jarosławski klub w starciach z dzisiejszym przeciwnikiem u siebie nie ma litości dla gości. Ostatnie 20 spotkań Podolska na terenie Lokomotivu zakończyło się klęską - w większości w czasie regulaminowym.

???? Lokomotiv '60 @1,86 Fortuna   
???? Lokomotiv i powyżej 4,5 bramki @2,92 Fortuna   
???? Lokomotiv pierwszy zdobędzie trzy bramki @3,10 ETOTO   

Ciekawą opcję można znaleźć w ETOTO lub Betclicu, gdzie w ofercie jest zdarzenie "Wyścig do x bramek", a kursy na poszczególne progi są w miarę atrakcyjne i tak postanowiłem spróbować dubla:
???? Lokomotiv pierwszy zdobędzie dwie bramki (bez dogrywki) @2,10   
???? Sibir - Amur: Kto pierwszy zdobędzie trzy gole? (bez dogrywki) NIKT @2,10   
???? AKO @4,41 ETOTO       
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Nowosybirsk - Chabarowsk
   
Sybir kontynuuje dobry początek sezonu i do tej pory ma osiem punktów po siedmiu meczach i stosunek bramek 16-16. Zdobyli punkty w trzech ostatnich meczach z rzędu, ale tylko jeden z nich zakończył się zwycięstwem, a dwa inne przegrali po dogrywce. U siebie wygrali tylko dwa z pięciu meczów, ale jedno z tych zwycięstw, w pierwszym meczu sezonu, miało miejsce przeciwko dzisiejszemu przeciwnikowi Amurowi, gdzie wygrali 2-1 po zaciętym meczu. Także widać, że punkty nie przychodzą łatwo.
Amur przegrał dotychczas wszystkie osiem meczów w tym sezonie, stosunek bramek 11-20 i zdobyte tylko trzy punkty. Wydaje się  słabo, lecz tylko jeden mecz przegrali różnicą dwóch bramek. Pozostałe przegrane po dogrywce lub jedny golem. Widać, że walczą, lecz brakuje skuteczności. Linia z braćmi Zohorna i Rudenkovem powinna zdobyć więcej niż dotychczasowe cztery gole.
Dzisiaj spotykają się dwie drużyny, które w h2h zawsze mają stykowe mecze, a różnica umiejętności jest niewidoczna. Jest szansa dla Amura na pierwsze zwycięstwo w sezonie i w tym kierunku idą moje typy.

Amur ML @2.85  
Amur WIN&amp;U 5,5 Incl.OT @3.40  
Amur WIN&amp;U 3,5 Incl.OT @5.85  
kursy Betsson
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś mały wybór do gry wiec trza próbowac tego co jest:

Ja równiez pochyle sie nad spotkaniem Loko, ale nie jestem az tak pewny ich zwyciestwa, fakt wygrali 3 z ostatnich czterech meczy ale jak by sie temu wszystkiemu głębiej przyjrzeć to nie jest kolorowo, z Sochi mecz wygrany szczesliwie bo patrzac to co było na lodzie to zwyciestwo powinno trafic do Sochi. D.Moskwa pod forma i tutaj mus win i jakos poszło ale mozna by sie wielu minusów doszukać. Mistrz zweryfikował miejsce Loko w szyku i to bolesnie, w Rydze zwyciestwo ale i ryżanie tez powoli starali sie wychodzic z dołka. Póki co McT nie potrafi dobrze zestwic formacji, miota sie w tym niemiłosiernie. Da Costa raz gra z Landerem, raz z Averinem , młodymi tez rotuje próbuja znależć złoty środek. Rattie gdzieś zniknał w ostatnich dwóch meczach a sam McT mam wrazenie ze jeszcze jedzia siłą rozpędu, bo materiał osobowy ma bardzo dobry, mega zdolna i ograna młodziez i do tego obcokrajowcy tez na dobrym poziomie. Mysle ze trener typu Znarok, Skudra , Skabelka miałby dziś zespół Loko w pierwsze trójce zachodu. Do Jarosławia przyjezdza rywal bardzo poukładany, zdyscyplinowany,finska formacja bardzo dobrze funkcjonuje i poki co miedzy słupkami tez pewniej, nie bedzie łatwo o zwyciestwo i czysta dwójka tez mnie nie zdziwi, ja tutaj ide w typ ze obie druzyny strzela 2+ gola

Obie druzyny strzelą goli 2+ kurs 1,97 fortuna

Mecz Astany z Traktorem mysle ze bedzie na styku, bo Traktorzysci poprawili wiele elementow w grze w porównaniu z poprzednim sezonem, osobowo tez wygladaja lepiej i tutaj dąłbym Traktor z x

Traktor z x kurs 1,95 fortuna

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Barys - Traktor
   
Wydaje się, że Barys ustabilizował formę, ponieważ wygrali trzy z czterech ostatnich meczów i cztery z sześciu. Zasłużona wygrana ze Spartakiem w ostatnim meczu. Wreszcie ich pierwsza linia zaczęła punktować, gdy Dustin Boyd dwukrotnie trafiał do bramki po asystach Pakarinena. Atak odpalił, ale obrona będzie osłabiona, ponieważ wciąż kontuzjowany jest lider obrony Dietz.
Traktor gra jak w zeszłym sezonie, obrona jest najważniejsza. Widać po wynikach, że przynosi to efekty. Skupiają się na obronie i utrzymywaniu przy krążku, a gdy trafi się okazja, linia Sedlak-Hyka-Calof robi swoje. Warto też zauważyc, że dobrze grają na wyjazdach, wygrywając pięć z siedmiu meczów, chociaż przeciwnicy nie byli z czołówki.
Jednak nie przekonuje mnie zespoł Barysa, tym bardziej że nie zagra wspomniany Dietz i nie ma tu takiej przewagi, na ktorą wskazują kursy. Dlatego idę w stronę Traktora.

Traktor ML @2.65  
Traktor WIN&amp;U5,5 Incl.OT @3.15  
kursy Betsson

Słabe typy dzisiaj. Może w ostatnim dzisiejszym meczu wygrają goście. Grają dwie mocne i wyrównane drużyny Jaroslaw - Podolsk, więc wynik może pójść w każdą stronę. Dlatego spróbuję na Podolsk i ich najlepszych graczy.

Podolsk ML @2.55  
Syomin A. +0,5PK @1.90  
Syomin A. +1,5PK @5.00  
Makeyev A. +0,5PK @2.10  
Makeyev A. +1,5PK @5.50  
kursy Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom