>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wezwanie z Banku

L 12

lukaszw92

Użytkownik
Witam, nie wiem czy trafiłem do odpowiedniego działu ale dostałem z banku wezwanie do potwierdzenia statusu rezydencji podatkowej. Przypuszczam, żę to chodzi o wypłąty bo gram na Unibecie który jest nie legalny. Co robić ? czy ktoś miał podobny problem
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
nie to sa nowe dyrektywy bankowe unijny obawiazek wiele kont jest zalozonych w jakims czasie ktore podchodzi pod jakis paragraf i trzeba to wypelnic  
 
L 12

lukaszw92

Użytkownik
cytat z dnia 16 września 2019 20:56 przez anzelmonie to sa nowe dyrektywy bankowe unijny obawiazek wiele kont jest zalozonych w jakims czasie ktore podchodzi pod jakis paragraf i trzeba to wypelnic  
Ok, dzięki, czyli żadnych problemów nie powinno być? Myślałem że jest to związane z bukmacherke bo akurat przyszedł mail z banku w ten sam dzień co wypłata bukmachera 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 16 września 2019 20:56 przez anzelmonie to sa nowe dyrektywy bankowe unijny obawiazek wiele kont jest zalozonych w jakims czasie ktore podchodzi pod jakis paragraf i trzeba to wypelnic  
to czemu tego nie wymagali przy zalozeniu konta?
 
M 40

mazda

Użytkownik
duze te kwoty miąłes przelewów ? od paru dni nei da sie wpłacac przez trustly na unibet, moze jak dokonałes przelewu na swoje konto to im cos nie spasowało..
 
L 12

lukaszw92

Użytkownik
Dziś tysiąc wypłaty, jakieś 2 tygodnie temu 2 tyś. Przez trustly normalnie wplacalem i wyplacalem.  Na koncie bankowym jak adresata i odbiorcę mam Trustly Poland
 
M 40

mazda

Użytkownik
no ja robiłem podobnie ale ostatnio nie wypłacąłem nic z 30-40 dni. Chciałem natomiast wpłacic i nie mogłem jakby zablokowali przelewy z mojego banku za pomoca trustly, wiec założyłem EcoPayz i poszło normalnie :) zobaczymy jak to bedzie dalej
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Bank nie ma nic do Twojej gry u bukow. Tylko mBank jest tak głupi że nie godzi się na przelewy do buka. Inne banki mają to gdzieś.l i robisz normalne transakcję. Bank nie informuje żadnej instytucji o takich transakcjach bo i takie cuda słyszałem. A to wezwanie co dostałeś dostał albo dostanie każdy kto ma konto i przy założeniu go tego nie wypełniał. 
​​
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 06:04 przez romeo12345Bank nie ma nic do Twojej gry u bukow. Tylko mBank jest tak głupi że nie godzi się na przelewy do buka. Inne banki mają to gdzieś.l i robisz normalne transakcję. Bank nie informuje żadnej instytucji o takich transakcjach bo i takie cuda słyszałem. A to wezwanie co dostałeś dostał albo dostanie każdy kto ma konto i przy założeniu go tego nie wypełniał. 
​​
Ale głupoty piszesz. 

''Ustawa hazardowa zobowiązuje banki  do blokowania płatności do operatorów usług hazardowych nie posiadających licencji Ministerstwa Finansów.''

https://legalnybukmacher.com/ustawa-o-grach-hazardowych-obowiazki-banku-blokowanie-platnosci/
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
A otrzymując pieniądze na konto z Trustly bank ma jakąkolwiek wiedzę skąd to dokładnie przyszło? Widzą, że kasa przyszła od Trustly czy mają szczegóły, że np od buka?
 
L 12

lukaszw92

Użytkownik
cytat z dnia 18 września 2019 11:46 przez gucci-maneA otrzymując pieniądze na konto z Trustly bank ma jakąkolwiek wiedzę skąd to dokładnie przyszło? Widzą, że kasa przyszła od Trustly czy mają szczegóły, że np od buka?
Niby nie ma żadnej wiedzy, adresatem pieniędzy jest Trustly
 
Do góry Bottom