>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2019

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czarnogóra - Polska
Handicap punktowy: Czarnogóra (+23.5) @ 1.57  10-25 17-25 19-25 miazga w 1 secie popsuła typ
Betfan

Z wielu względów to nie powinien być taki spacerek jak wczoraj z Czechami. Po pierwsze, sprawy logistyczne, z jakiegoś powodu organizatorzy zaplanowali mistrzom świata bezsensowną podróż do Amsterdamu i dość wczesną porę meczu co sprawia że Polacy na trening wyjdą prosto z autokaru, potem jakiś posiłek w hotelu, drzemka i wyjazd na mecz. Kiepsko to wygląda. Po drugie, wczoraj z Czechami praktycznie cały mecz bez zmian grała pierwsza szóstka Drzyzga – Muzaj – Kubiak – Leon – Nowakowski – Bieniek. Wprawdzie z Heynenem nigdy nic nie wiadomo, ale dzisiaj muszą być zmiany i to raczej spore, nie wykluczałbym nawet całej szóstki zmienionej włącznie z rozgrywaczem. Czyli dzisiaj może wyjść skład taki jak wyszedł na Estonię plus Komenda. Jak to wyglądało w pierwszym meczu wiadomo, trochę się męczyliśmy i dopiero musiał Kubiak wejść i pociągnąć serię zagrywek żeby to jakoś obudzić. Innym słowem, druga szóstka nie gwarantuje takiego poziomu gry jak pierwsza i to jest fakt. Śliwka nie jest Kubiakiem, Kochanowski bez formy, Kłos nie jest Bieńkiem, a Szalpuk Leonem itd. Dlatego spodziewam się dzisiaj całkiem wyrównanych setów, bez pogromu, pewnie Czarnogórcy seta nie urwą, ale też do 12 się zrobić nie dadzą jak wczoraj złamani Czesi. Poza tym Czarnogóra ograła w 3 setach Estonię, wyrównany mecz z Ukraińcami, grają prostą siatkówkę, ale ogórkami nie są. Linia obejmuje 23 punkty, więc w 3 setach byłoby to 2 razy do 17-stu i raz do 18-stu. To i tak są wysokie wyniki.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Estonia - Holandia Estonia +2,5 seta 1,80        1:3

Okey Estonia zagrała padaczkę w 2óch meczach przegrywając 0:3 z Czarnogórą i Czechami ale z dobrej strony pokazali się natomiast z Polakami. Całkiem możliwe, że takie zespoły bardziej spinają się z dużo mocniejszymi zespołami. Holandia wygrała po 3:0 z Czarnogórą i Ukrainą ale z Polakami już nie mieli żadnych szans. Nie widzę aż takiej różnicy, żeby Estonia nie mogła zdobyć w tym meczu minimum 1 seta.

Słowenia - Macedonia poniżej 136,5 1,83    1:3

Dla Słowenii najważniejszy mecz jest jutro z Rosjanami a dzisiaj powinni zrobić wszystko aby zamknąć ten mecz jak najszybciej w 3 setach. Jeśli tylko wyjdą podstawową 6stką to uważam, że spokojnie mogą wygrać wysoko i taki under postawię.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 16:27 przez psotnickCzarnogóra - Polska
Handicap punktowy: Czarnogóra (+23.5) @ 1.57  miazga w 1 secie popsuła typ
Betfan

Z wielu względów to nie powinien być taki spacerek jak wczoraj z Czechami. Po pierwsze, sprawy logistyczne, z jakiegoś powodu organizatorzy zaplanowali mistrzom świata bezsensowną podróż do Amsterdamu i dość wczesną porę meczu co sprawia że Polacy na trening wyjdą prosto z autokaru, potem jakiś posiłek w hotelu, drzemka i wyjazd na mecz. Kiepsko to wygląda.
Typu nie neguje bo po meczu ale przecież Czarnogórcy też grali wczoraj w Rotterdamie i kończyli mecz ledwo 2 godziny wcześniej od naszych
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Tak swoją drogą to jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć kto ustala takie chore zasady tego turnieju podobnie jak tego kobiecego? Drużyny z jednej grupy z miejsc 1 i 2 trafiają na siebie w ćwierćfinałach, takie info znalazłem na wikipiedii i oficjalnej stronie FIVB to tacy Francuzi i Włosi z jednej grupy nie mają nawet szans oboje być w 1/2 nie przegrywając celowo meczów. I druga sprawa jeśli przykładowo nasi chcą dojść do finałów muszą zagrać 9 meczów w 5! różnych miastach w tym 3 krajach, nie rozumiem jaki to ma sens.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Q 95

quma1964

Użytkownik
Wczoraj ładnie siadlo,więc lecimy dalej

Słowenia-Rosja   over  138.5 punktu 
Finladnia-Turcja   over  177.5 punktu 
Serbia-Belgia     over  176.5 punktu 
Ako  3.24

Słowenia-Rosja  typ dokładny wynik  3-2  zabawowe 

Wybrałem 3 mecze overove.Finowie z Turkami 2 równe zespoły i liczę na 4 sety.Pozostale 2 mecze.Rosja i Serbia tym drużyną wystarczy wygrać 2 sety i mogą odpuścić.Slowenie podparlem się bardzo niskim overem który może spokojnie wejść również w 3 setach.


 
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dzisiaj znów idę w stronę Portugalii. Rumunia wydaje się być silniejsza od Greków, ale portugalia zamknie to w 5 setach. Głównym problemem rumuńczykow jest zagrywka gdzie psują w opór. 1.40 kurs spko
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 18 września 2019 08:52 przez zabix00Dzisiaj znów idę w stronę Portugalii. Rumunia wydaje się być silniejsza od Greków, ale portugalia zamknie to w 5 setach. Głównym problemem rumuńczykow jest zagrywka gdzie psują w opór. 1.40 kurs spko
Ja bym uderzył -1.5 @1.75 Portugalię i Serbię -1.5 @1.8 a z dogow albo Estonię @3.4 albo Czechy @4.5
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Francja - Macedonia
                                    ➡   Francja - Słowenia 
Słowenia - Bułgaria


Serbia - Czechy
                                    ➡   Serbia - Holandia
Holandia - Niemcy


Włochy - Turcja
                                    ➡   Włochy - Rosja
Rosja - Portugalia


Belgia - Ukraina  
                                    ➡   Belgia - Polska 

Polska - Słowacja 

Wg mnie tak to będzie mniej więcej wyglądało. Czy to będzie z grupy C Turcja czy ktoś inny to raczej nie ma znaczenia, Włochów nie przejdą. No ale właśnie - dzisiaj w sumie próbuję czegoś takiego.

Holandia - Czechy 
Holandia 1.17

Belgia - Serbia 
Serbia 1.36

Francja - Włochy
Francja 1.57

@2.50 Fortuna   

Wszystkie mecze w podobnych godzinach, więc ryzyko kombinowania z wynikami nikłe. No i teraz mamy tak - Holandia nie może grać z Belgią w 1/8 finału (bo gospodarze), a że 1 miejsca w grupie nie mogą zająć to z automatu wpadają na Niemców. Kombinować nie powinni, bo 4 miejsce w naszej grupie gra z Serbią/Belgią (Serbią - ale o tym za chwilę). 

Serbia z Belgią gra o jedną ważną rzecz. 1/4 finału z Polską. A w zasadzie o jego uniknięcie. Nie ma co ukrywać, ktoś to ogląda grę naszej reprezentacji to mimo, że przeciwnicy nie z najwyżej półki (delikatnie mówiąc), to może się nas bać. Więc tu będzie jazda na całego o uniknięcie gry o wejście do strefy medalowej z Mistrzami Świata. A patrząc na całokształt tych meczy które już się odbyły, uważam, że Serbia gra lepiej i powinna to wygrać.

Francja z Włochami gra o 1 miejsce w grupie, a co za tym idzie - prawdopodobnie - mecz w ćwierćfinale ze Słowenią a nie z Rosją. Kto wygra - Słowenia, kto przegra - Rosja. Tak to widzę. No i widać, że jest o co grać. Włosi niby komplet punktów, ale mi jakość gry Francji dużo bardziej się podobała i uważam, że to oni zgarną dzisiaj całą pulę. Mecz pewnie będzie na styku, poza meczami z Bułgarią to w zasadzie sparingi, ale mimo wszystko - Francja wygląda lepiej jak dla mnie. 

// Ehhh. Analiza z Serbią i Francją super udana, jak myślałem że będzie tak było, tylko ta nieszczęsna Holandia..
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Finlandia - Turcja 3:2 kurs 6.20 Fotbet       
Krótko i na temat Turcja potrzebuje 2 setów do 3 miejsca a 3:2 daje Finom 4 miejsce wynik idealny dla obu drużyn 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Francja vs Wlochy 2  2,41
No najbardziej przereklamowana druzyna w ostatnich latach gra z Wlochami ktorzy fakt faktem w ostatnim czasie nie blyszcza za bardzo. W ostatnich meczach Francuzi lepiej odprawiali przeciwnikow z kwitkiem, ale Francja to inna mentalnosc niz Wlochy. Dla mnie personalia sa po stronie Włochów. Do tego Ngapeth nie w pelni zdrowy... Co prawda to tylko faza grupowa wiec trzeba uwazac na stawkowanie bo rozne moze byc podejscie do meczu jednakze 2,41 to z pewnoscia kurs przesadzony.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
cytat z dnia 18 września 2019 11:48 przez artorrotorroFrancja - Macedonia
                                    ➡   Francja - Słowenia 
Słowenia - Bułgaria


Serbia - Czechy
                                    ➡   Serbia - Holandia
Holandia - Niemcy


Włochy - Turcja
                                    ➡   Włochy - Rosja
Rosja - Portugalia


Belgia - Ukraina  
                                    ➡   Belgia - Polska

Polska - Słowacja 

Wg mnie tak to będzie mniej więcej wyglądało. Czy to będzie z grupy C Turcja czy ktoś inny to raczej nie ma znaczenia, Włochów nie przejdą. No ale właśnie - dzisiaj w sumie próbuję czegoś takiego.

Holandia - Czechy 
Holandia 1.17

Belgia - Serbia 
Serbia 1.36

Francja - Włochy
Francja 1.57

@2.50 Fortuna 

Wszystkie mecze w podobnych godzinach, więc ryzyko kombinowania z wynikami nikłe. No i teraz mamy tak - Holandia nie może grać z Belgią w 1/8 finału (bo gospodarze), a że 1 miejsca w grupie nie mogą zająć to z automatu wpadają na Niemców. Kombinować nie powinni, bo 4 miejsce w naszej grupie gra z Serbią/Belgią (Serbią - ale o tym za chwilę). 

Serbia z Belgią gra o jedną ważną rzecz. 1/4 finału z Polską. A w zasadzie o jego uniknięcie. Nie ma co ukrywać, ktoś to ogląda grę naszej reprezentacji to mimo, że przeciwnicy nie z najwyżej półki (delikatnie mówiąc), to może się nas bać. Więc tu będzie jazda na całego o uniknięcie gry o wejście do strefy medalowej z Mistrzami Świata. A patrząc na całokształt tych meczy które już się odbyły, uważam, że Serbia gra lepiej i powinna to wygrać.

Francja z Włochami gra o 1 miejsce w grupie, a co za tym idzie - prawdopodobnie - mecz w ćwierćfinale ze Słowenią a nie z Rosją. Kto wygra - Słowenia, kto przegra - Rosja. Tak to widzę. No i widać, że jest o co grać. Włosi niby komplet punktów, ale mi jakość gry Francji dużo bardziej się podobała i uważam, że to oni zgarną dzisiaj całą pulę. Mecz pewnie będzie na styku, poza meczami z Bułgarią to w zasadzie sparingi, ale mimo wszystko - Francja wygląda lepiej jak dla mnie. 

 
Grasz Serbię po kursie 1,36 w meczu z gospodarzem? Dla mnie to totalnie bez sensu. Belgia to nie są chłopcy do bicia i nie widzę tu łatwego zwycięstwa Serbów. Bardziej opłacalne jest zagranie over3,5seta po kursie 1,44, albo np Belgia over 83,5pkt - 1,63.
Również granie na Francję moim zdaniem mija się z celem. Oba kursy nieadekwatne do ryzyka.
Ja osobiście odpuszczam ten mecz i zagram na Estonię oraz Finów. Obie reprezentacje zostały bardzo niedocenione przez bukmacherów.
Estończycy są dla mnie dużym rozczarowaniem na tym turnieju, szczególnie po pierwszym meczu z Polską, w którym zaprezentowali się bardzo dobrze. Zabrakło chyba motywacji i sportowego charakteru w meczach z Czarnogórą i Czechami? Wczoraj już się fajnie postawili Holandii i mam nadzieję, że dziś wyjdą na parkiet ze sportową złością i odniosą zwycięstwo na otarcie łez, gdyż na awans nie mają już żadnych szans. Sportowo moim zdaniem są mocniejsi od Ukrainy i mam nadzieję, że to dziś udowodnią, a kurs 3,55 jest rewelacyjny.
Co do Finów, to jeśli dziś wygrają, to mają pewny awans, a wygrana za 3pkt da im nawet 3 miejsce.Tu również bardziej cenię Finów niż Turków i uważam że dziś udowodnią swoją wyższość na parkiecie. Może tu być nawet ustawka na 3:2 dla Finów dzięki czemu Turcy zachowaliby trzecią lokatę a Finowie mieli awans.

Zatem:

Ukraina - Estonia   3,55   no i zabrakło motywacji niestety
Finlandia - Turcja  2,34       
Finlandia - Turcja  dokładny wynik 3:25,10      tutaj wg planu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ukraina - Estonia powyżej 180,5 1,87

Obawiam się jedynie, że Estonia dziś nie potraktuje tego meczu poważnie bo są już myślami w domu. Jeżeli Estonia jednak wyjdzie z charakterem by nie ośmieszyć się do końca to nie widzę tutaj łatwego meczu dla Ukrainy. Śmiem nawet twierdzić, że Estonia może ten mecz wygrać dlatego kurs 3,55 wezmę chętnie. Jednakże główny typ to over w tym spotkaniu.

Słowenia - Rosja Słowenia +2,5 seta 1,81

Wczoraj Słowenia mnie osobiście mocno rozczarowała, wyszli składem podstawowym jedynie odpoczywał T. Urnaut a i tak musiał wejść by pomóc drużynie jednak to na nic, przegrali 1:3. Dziś bardzo ciekawe spotkanie, Rosjanie faworytem to wiadomo ale Słowenia to nie chłopcy do bicia dlatego stawiam, że wygrają minimum 1 seta po fajnym kursie.

Francja - Włochy powyżej 184,5 1,83

Mecz o dużo łatwiejszą drabinkę do finału Mistrzostw Europy... Francja ma przewagę po stronie hali, gra u siebie. Wyniki meczów grupowych nie mają znaczenia bo grali z samymi ogórkami obie drużyny. Jedynie Bułgarzy postawili się Włochom ulegając 1:3 natomiast Francja rozbiła Bułgarów 3:0. Francuzi mieli 1 dzień więcej odpoczynku przed dzisiejszym spotkaniem. Jednakże uważam, że mecz będzie mocno wyrównany i taki over spokojnie może siąść w 4 setach.
 
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Niemcy - Słowacja (+19.5pkt)
kurs: 1.37


Niemcy na tych mistrzostwach grają słabo jak na to, do czego nas przyzwyczaili w ubiegłych latach. Szybki wpier... od Serbów, porażka po walce z Belgią (2-3) i gładka wygrana z sąsiadem z południa, a więc Austrią (3-0). Dziś mecz o awans ze Słowacją, która na tych mistrzostwach wygrała to, co miała wygrać (3-2 z Hiszpanią i 3-1 z Austrią) i przegrała to, co przegrać musiała ( 2x po 0-3 z Serbią i Belgią). Nie uważam, by Słowacy mogli dziś Niemców pokonać, ale na pewno nie położą się na parkiecie. Fortuna wystawiła na nich 19.5 pkt handicapu i ja to dokładam do mojego AKO bo uważam, że tak grający Niemcy nawet nie zbliżą się do pokrycia tego handi. Dodam jeszcze tylko ciekawostkę, że na ostatnie 7 spotkań między tymi drużynami nigdy takiej wielkości handi nie zostało pokryte przez Niemców. Ciekawostka nr 2. Ani Serbia, ani Belgia 19.5 pkt handicapu przeciw Słowacji nie pokryły.
 
R 0

red__bull

Użytkownik
Chwilę się spóźniłem na dzisiaj, ale mała dygresja co do Francja - Włochy - oglądałem zarówno Francję jak i Włochy w poprzednich spotkaniach i jedna rzecz, która rzuca się w oczy; Włosi standardowo grają od niechcenia, ale pomału, pomału idą do przodu. To drużyna turniejowa, która rozpędza się z biegiem czasu - dzisiaj jeszcze FRA, ale w dalszych rundach wyższe notowania będa mieli ITA.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Hiszpania wygrywa za 3 punkty 3-0 lub 3-1 i wchodzi z 6 punktami,ale tego meczu już nie ma nigdzie,tylko wczoraj był w STS chwilę i mi udalo się zagrać a kurs wynosił @6,97 i za 5 minut spadł na @ 5,45 i @4,56 i za chwilę został wycofany z oferty
 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 19 września 2019 07:11 przez tedddy2060Hiszpania wygrywa za 3 punkty 3-0 lub 3-1 i wchodzi z 6 punktami,ale tego meczu już nie ma nigdzie,tylko wczoraj był w STS chwilę i mi udalo się zagrać a kurs wynosił @6,97 i za 5 minut spadł na @ 5,45 i @4,56 i za chwilę został wycofany z oferty
Jak nie ma jak wszędzie jest tylko przez masowke kursy polecialy na ok 3.00. Dodatkowo wygrana hiszpanow 3-2 również daje im awans. Nie tylko 3-0 i 3-1
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Buki musiały wystawić kursy na ten mecz niedawno,bo o 5.00 rano nigdzie jeszcze ich nie było a 3-2 również premiuje Hiszpanów i jak znam życie to Hiszpanie wygrają ten mecz,tak jak wczoraj się Finowie z Turkami ustawili  się na dokładny wynik 3-2 który premiował awansem obydwie druzyny a kurs wynosił  @6,2 w Forbecie!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom