>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej hokej hokej

roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Witam, będę tutaj zamieszczał typy hokejowe, przede wszystkim dla siebie, żeby zadbać o systematyczność i swoją własną dyscyplinę :) Będzie grane głownie KHL i NHL, pewnie pojawi się też nasza rodzima liga. Reszta lig europejskich raczej rzadko bo brakuje czasu, żeby je regularnie śledzić, ale jak wyłapię coś ciekawego to wrzucę. Początkowy kapitał to 100j. Pozdrawiam.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Lokomotiv - Sochi - over 4,5 - 1,82   
Spartak - Omsk - over 4,5 - 1,85   
SKA - Sibir - under 5,5 - 1,67   

AKO: 5,62 (fortuna)       
Stawka:5j

Przeklejam wpis z forum hokejowego:

Witam po dłuższej przerwie :) wraca KHL, wracam i ja podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Kolega @patryk10  uprzedził mnie z typami na overki w meczach Lokomotivu i Spartaka. Miałem taki sam pomysł na te spotkania, obie ekipy zaczęły sezon dość radosnym hokejem i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Przeciwników również mają skutecznych w ofensywie, zarówno Sochi jak i Omsk na pewno stać na strzelenie 2-3 goli na wyjeździe.

Dyskutujecie panowie o meczu w Petersburgu, zdecydowanie granie w stronę SKA nie jest opłacalne. Wiadomo, że jeśli zagraliby swoje 100% to rozjadą ten Sybir, ale kurs nie wart ryzyka. Ja idę w inną stronę, uważam, że nie będzie wiele bramek. Zakładam dwa scenariusze: albo luźne zwycięstwo SKA typu 3-1, 4-1, albo wyrównany mecz w okolicy remisu czyli jakieś 2-2, 1-2. Początek sezonu, formacje jeszcze się zgrywają, gra się nie klei idealnie. Także rzucam under 5,5 po kursie 1,67 (fortuna). Do tego te dwa overki i spoko kuponik się tworzy :)

 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 3
Stan konta: 90j

Dynamo Mińsk - Sibir - Sybir powyżej 2,5 gola - 2,22    
Ufa - Jekaterynburg - Jekaterynburg over 1,5 gola - 1,38   

AKO - 3,06       
Stawka: 20j
Wygrana: 53,86j
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 4
Stan konta: 123,86j

SKA - CSKA - CSKA/under 5,5 gola - 3,45 - fortuna       

Stawka 20j
Wygrana: 60,72j

Przeklejam z forum hokejowego:

Jutro mamy hit konferencji zachodniej KHL czyli wojskowe starcie Petersburga z Moskwą. Obie drużyny regularnie punktują w tym sezonie, choć nie obyło się bez wpadek. Ja idę w kierunku obecnych triumfatorów Pucharu Gagarina czyli CSKA. Wiadomo drużyny bardzo wyrównane, kursy też wystawione niemal po równo. Wychodzę jednak z założenia, że kurs 2,6 na taką ekipę jak CSKA jest zawsze warty gry. Powoli wracają na dobre tory z zeszłego sezonu, Kaprizov z Grigorenką punktują więc powinno być dobrze. Jasne, że SKA jest drużyną o podobnej klasie, ale trochę nie przekonują mnie póki co w tym sezonie. Jeden ciężki test czyli starcie z Jekaterynburgiem oblali i ten ostatni mecz z Sibirem też nie pokazali wybitnej formy (wygrana 4-2 po bramce do pustej w ostatniej minucie).
Kilka wariantów, które będę próbował:

CSKA ML - 1,96
CSKA RT - 2,6
CSKA/under 5,5 - 3,45 - wszystko z fortuny.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 5
Stan konta: 164,58j

Ufa - Chabarowsk - 1 - 1,5   
Witjaz - Sibir - 1 ML - 1,56   
Spartak - Sochi - over 4,5 - 1,97   

Bardzo rozczarował mnie dziś Spartak, dotychczas najwięcej goli w lidze, a dziś okrągłe zero. Tym bardziej szkoda, że wahałem się między overem tutaj a w Niznekamsku, gdzie skończyło się 3-5. Tym razem zła decyzja, trudno ????

AKO: 4,61       
Stawka: 20j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 7
Stan konta: 114,58j

Kazań over 2,5 gola - 1,4   
CSKA RT - 1,52   
Amur lub remis - 1,73   

AKO: 3,68       
Stawka: 40j
Wygrana: 129,57j

W Kazaniu Bars gra z Czerepowcem, faworyt jasny, gram na over 2,5 gola gospodarzy. Czekam aż na dobre obudzi się Azevedo i mam nadzieję, że to będzie to spotkanie. Generalnie jestem przekonany, że Kazań sobie poradzi i co najmniej te 3 bramki strzeli. Kurs 1,4 na fortunie

W Moskwie czeka nas ciekawy mecz, pierwszy wyjazd Loko od razu do jaskini lwa :) Lokomotiv ma odmłodzony skład, po niemrawym początku ostatnie spotkania wyglądały już dużo lepiej. No ale przed nimi starcie z mistrzem, który poza wpadką w Nowogrodzie prezentuje się świetnie. Ostatnio na luzie 3-0 w Petersburgu, grałem na nich wtedy i teraz też konsekwentnie. Kurs 1,52 na fortunie

I ostatni mecz w Rydze Dynamo gra z Chabarowskiem. Łotysze wracają do siebie po serii wyjazdów które poszły im fatalnie... Wyniki mówią same za siebie 2-7, 0-4, 1-5. I to poza Jokeritem wcale nie grali z tuzami ligi. U siebie nie tak źle to wyglądało bo w dwóch meczach 4 pkt, no ale ostatnia dyspozycja tragiczna. Z drugiej strony Amur, który jeszcze meczu nie wygrał w tym sezonie. Jednak jak się bliżej przyjrzeć to nie wyglądali tak źle w tych spotkaniach. Minimalne porażki, zazwyczaj jednym golem, w dodatku w ostatnich trzech meczach oddawali więcej strzałów na bramkę od przeciwników. KHL nie lubi długich serii plus forma obu zespołów, przemawia do mnie typ na Amur z x po dobrym kursie 1,73 na fortunie.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 8
Stan konta: 204,15j

Jekaterynburg - Omsk - Omsk RT - 3,05   

Omsk przeważał, dużo strzelał, no ale ten Kovar w bramce... dopiero w końcówce osłabli i już raczej skupili się na defensywie. Trudno, lecimy dalej

Stawka: 20j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 9
Stan konta: 184,15j

Mińsk - Chabarowsk - Chabarowsk ML - 2,15   
Ryga - Lokomotiv - over 4,5 - 2,07   

AKO:4,45j        

Stawka: 30j

Jutro dalej próbuję ten Amur :D wierzę, że w końcu wygrają, prezentują całkiem niezły hokej, przegrywają minimalnie z bardziej renomowanymi rywalami, no należą im się te 2 pkt wreszcie. Jutro grają w Mińsku z Dynamem, jedną najsłabszych drużyn w KHL na przestrzeni ostatnich sezonów. Białorusini w tym sezonie mają dwa zwycięstwa z będącymi w kryzysie Spartakiem i Magnitką. Patrząc na dyspozycję gram na Chabarowsk

Amur ML - 2,15 fortuna

Drugi mecz na jutro jaki zwrócił moją uwagę to wysoki kurs na over 4,5 w meczu Dynama Ryga z Lokomotivem. Łotysze nie pokazują nic wielkiego w tym sezonie, z mocnymi drużynami dostają z reguły dużo goli, a za taką trzeba uznać Loko. Ale u siebie coś powinni ukłuć. Z kolei jutrzejsi goście w 4/5 meczów pokrywają nawet over 6,5. Widzę jutro coś w stylu 2-5, 3-4 dla gości. Kurs dla mnie zawyżony.

Dynamo - Lokomotiv over 4,5 - 2,07 fortuna
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 10
Stan konta 154,15j

Ufa - Omsk - Omsk over 1,5 - 1,44   
Sochi - Torpedo - Torpedo over 1,5 - 1,41   
Kazań - Niżnekamsk - Kazań over 2,5 - 1,56   

AKO - 3,17 na fortunie       

Plan pierwotny zakładał granie na Torpedo ML, dobrze, że zmieniłem :)

Stawka: 40j
Wygrana: 111,58j
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 11
Stan konta: 225,73j

Barys RT - 1,9   
Loko RT - 1,86   

AKO:3,53 na fortunie       
Stawka: 20j

W Kazachstanie Barys podejmuje Traktor. Gospodarze grają drugi mecz gościnnie w Ałmatach, gdzie we wtorek przy licznej publiczności pokonali Spartaka. Święto i promowanie hokeja, na pewno Barys da z siebie wszystko. Typ bardziej przeciwko Traktorowi, który jest bardzo solidną drużyną, ale są w trakcie bardzo długiego tripa po wschodzie. Jest to już ich ósmy mecz podczas tej serii i na pewno daje się im to we znaki. Osiągają całkiem niezłe wyniki, ale myślę, że Barys jest najmocniejszym rywalem z dotychczasowych. Gram jutro Barys w RT - 1,9 na fortunie

Dokładam do tego Lokomotiv. Po początkowych problemach widać powoli pracę trenera McTavisha. Młody skład, żądny zwycięstw podejmie jutro rewelację tych rozgrywek czyli Witiaź Podolsk. U siebie Podolsk jest bezbłędny, zobaczymy jak na wyjeździe. Mają 5 zwycięstw z rzędu, grają bardzo dobry hokej. Mimo to idę w stronę Lokomotivu, lepsza drużyna moim zdaniem plus seria Podolska, która musi się kiedyś skończyć. Jutro jest dobry moment ;)
Loko w RT - 1,86 na fortunie
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 12
Stan konta: 205,73j

Jekaterynburg - Spartak over 4,5 - 1,8    
Sochi - Władywostok - 1 - 1,78   

AKO: 3,2       
Stawka: 30j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 13
Stan konta: 175,73j

Chabarowsk - Władywostok - 1 ML - 1,69   
Spartak - Ufa - over 4,5 - 2,15   

AKO: 3,63       
Stawka: 40j
Wygrana: 127,78j

Jeśli ktoś by śledził moje wpisy to uznałby mnie za monotematycznego :) Podchodzi to już po jakiś system z progresją, ale ja dalej celuję w ten Amur :) jutro grają z Władywostokiem u siebie. Gospodarze mają 9 meczów bez zwycięstwa, kilka z tych spotkań naprawdę niezłych, z mocnymi rywalami. Wracają do siebie po czterech meczach na wyjeździe i czterech dniach odpoczynku. U siebie całkiem dobrze sobie radzą z Admiralem (4/5 zwycięstw z ostatnich meczów). Jedyne co mnie martwi to mała ilość goli, które strzelają, ale też niewiele tracą (jak na ilość pkt które zdobyli). Władywostok notuje całkiem niezły sezon póki co. Kontynuują serię wyjazdów, mecz w Chabarowsku to dla nich powrót na wschód z dalekich wojaży (Moskwa i Soczi). I tutaj w zmęczeniu gości upatruję przewagi Amura. Poziom tych drużyn oceniam jako wyrównany, ale biorąc pod uwagę serię gospodarzy, to kiedyś muszą wygrać. Jak nie jutro to kiedy?

Amur ML - 1,69 fortuna
Amur/under 5,5 - 2,87 fortuna

Drugi mecz na jutro to wysokie kursy na over  w meczu Spartak - Ufa. Ja wiem, że defensywa Ufy to świetni fachowcy wspomagani przez super bramkarza, no ale over 4,5 po 2,15? Ze Spartakiem który dużo strzela i dużo traci (średnio 2,6 strzelonych i 2,6 straconych na mecz). Jak widzę tak wystawione linie to nie zastanawiam się długo tylko gram. Wystarczy 1-3 i gol do pustej w końcówce i overek wchodzi.

Spartak - Ufa - over 4,5 - 2,15 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 14
Stan konta: 263,51j

Magnitogorsk - Barys - 1ML - 1,55   
Jokerit (+2,5) - CSKA - 1 - 1,21   
Lokomotiv - Dynamo R - over 4,5 - 2,00   

TRAGEDIA, PIERWSZY KUPON CAŁKOWICIE ZAWALONY

AKO: 3,75 - fortuna       
Stawka: 20j

Magnitogorsk - Barys

Fatalny początek Magnitki, nic na to nie wskazywało, ciekawe transfery, których dokonali (choćby Parshin czy Kozun) i doświadczeni zawodnicy w składzie. Mam wrażenie, że w ostatnich meczach coś się jednak ruszyło. Zwycięstwo ze Spartakiem i porażka po wyrównanym meczu  z Kazaniem. Jutro grają trzeci z rzędu mecz u siebie z Barysem. Potencjał w Magnitogorsku jest duży, czas go wreszcie pokazać. Kazachowie po dwóch gościnnych meczach w Ałmatach - dwóch zwycięskich. Jednak patrząc na ich osłabienia, kontuzje stawiam jutro na gospodarzy.

Magnitogorsk - Barys - 1ML - 1,55 na fortunie

Jokerit - CSKA

Finowie jak zawsze solidni, nie licząc niewytłumaczalnej wtopy w Mińsku. Jak dla mnie murowany faworyt do play-offów na zachodzie. Jutro przed nimi bardzo ciężkie zadanie, ale nie sądzę, żeby wysoko przegrali. Wracają na swoje lodowisko po prawie trzech tygodniach, gdzie w ostatnich sezonach trzykrotnie udawało im się pokonać CSKA. O gościach tym razem nie piszę, wiadomo jak klasowa jest to drużyna.

Jokerit (+2,5) - CSKA - 1 - 1,21 fortuna

Lokomotiv - Dynamo Ryga

Wiemy wszyscy o szybkim odejściu McTavisha ze stanowiska trenera Loko. Rzeczywiście grali poniżej swojego poziomu, ale czy nie jest to zbyt pochopna decyzja? Wydaje mi się, że zatrudniając trenera zza oceanu musisz mu dać trochę więcej czasu na przystosowanie się do rosyjskich warunków. No chyba, że była to decyzja trenera. Tak czy siak zanim pewnie poznamy nowe nazwisko na ławce Lokomotivu, trzeba jutro zagrać ligowy mecz. I ja tu widzę pewne zwycięstwo osieroconych gospodarzy, po ciekawym, wesołym hokeju. Kurs na Loko nie powala, szukam czegoś innego, goście powinni dołożyć bramkę lub dwie

over 4,5 - 2,00 na fortunie
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 15
Stan konta: 243,51j

Spartak - Jekaterynburg - over 4,5 - 1,72   
Severstal - Dynamo Mińsk - Mińsk over 1,5 gola - 1,4   
Sochi - Dynamo Moskwa - Dynamo over 1,5 gola - 1,48   

AKO: 3,56 - fortuna   
Stawka: 30j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 16
Stan konta 223,51j

Podhale - Cracovia - 2 - 2,52   
Unia - Zagłębie - 1 - 1,55   

AKO: 3,91       
Stawka: 20j
Wygrana: 68,82j

Pierwszy kupon na PLH w tym sezonie, póki ostrożnie, trzeba się rozeznać 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Po wrześniu jest nieźle, dokładne podsumowanie wrzucę pod koniec tego tygodnia.

Kupon 17
Stan konta: 272,33j

Cracovia - Unia - 1 - 2,1   
Zagłębie - Tychy (-1,5) - 2 - 1,61   

AKO: 3,38 fortuna       
Stawka: 20j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 18
Stan konta: 252,33j

Jekaterynburg - Loko - 1ML - 1,4   
Ufa - Torpedo - 1ML - 1,64   
Spartak - CSKA - 2 - 1,47   

AKO: 3,38 fortuna       
Stawka: 50j
Wygrana: 148,72j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 19
Stan konta: 351,05j 

Amur - Kunlun - 1ML - 1,85   
Magnitogorsk - Lokomotiv - 1ML - 1,72   

AKO: 3,18  fortuna       
Stawka: 20j
Wygrana:55,97j

Amur - Kunlun

Sam trochę się z siebie śmieje, bo chyba mnie uznacie za fanatyka drużyna z dalekiego Chabarowska ???? czemu jutro znowu na nich gram? Obie ekipy to raczej słabiaki wschodniej konferencji. Oglądałem Amur w kilku meczach gdzie grali naprawdę ciekawy hokej, ale zawsze czegoś brakowało. Albo skuteczności, albo koncentracji w defensywie, w końcu dwie wygrane przyszły z Władywostokiem i Sibirem. Bracia Zohorna i bracia Ushenin (chociaż tutaj nie mam pewności czy to rodzeństwo?) ciągną ofensywę, a i w obronie nie wygląda to źle. Natomiast mój koronny argument - Kunlun gra już siódme spotkanie wyjazdowe z rzędu. Takie serie zawsze dają o sobie znać, zwłaszcza, że Chińczycy ogólnie są dość nijacy. Jutro ZNOWU gram na Amur :)

Amur ML - 1,85

Magnitogorsk - Lokomotiv

Dokładam do tego Magnitkę, obie drużyny mają bardzo słaby sezon jak na swoje możliwości. Magnitka bardzo zawodzi, Jarosław tak samo (wiadomo, lekka rewolucja kadrowa). Jutro gram na przełamanie Magnitogorska, KHL nie lubi serii, cztery porażki to już wystarczy. Gospodarze po dwóch meczach z czołowymi ekipami ligi Omskiem i Podolskiem (rewelacja tego sezonu), w obu minimalne porażki. Liczę, że przeciwko młodej trochę zagubionej drużynie Loko wreszcie zagrają na miarę swoich możliwości

Magnitka ML - 1,72
 
Do góry Bottom