>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 20:07 przez plmpcruePanowie, ważne pytanie bo nie moge znaleźć info. Czy var jest już w grupówce LM?
Z tego co widać to chyba tak, sprawdzają właśnie w meczu Interu var.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Inter gra prymitywną piłkę w sumie nie ma się co dziwić bo mają takiego trenera :D jednak nie spodziewałem się że na tle Slavi będzie to tak wyglądać
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Nie warto dzisiaj ufać Interowi tak jak Ajaxowi i Salzburgowi moim zdaniem, natomiast bardziej bym szedł w stronę Valencii, Lipska czy "nie przegranej" Napoli.
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Yo, ktoś podeśle jakąś (może być płatna) strona gdzie znajdę dostęp do meczu Borusii? Ostatni mecz oglądałem z 3 lata temu więc nawet nie wiem gdzie szukać ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Alcorcorn - Cadiz ja gram over 1,5 gola bezpiecznie za 1,57 odwazniej mozna zagrac 2,5 za 2,76 
obie druzyny rozegraly w lidze 5 meczy czyli razem 10 az siedmiokrotnie byl over w tych meczach  obie maja srednia goli na mecz na poziomie 3
 
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 20:45 przez remigiuszkocurAlcorcorn - Cadiz ja gram over 1,5 gola bezpiecznie za 1,57 odwazniej mozna zagrac 2,5 za 2,76 
obie druzyny rozegraly w lidze 5 meczy czyli razem 10 az siedmiokrotnie byl over w tych meczach  obie maja srednia goli na mecz na poziomie 3
wynik 3:0 oba overy na plus   
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 19:40 przez mlk⚽ Chelsea - Valencia
over 3.5 ŻK
+
⚽ Napoli - Liverpool
Napoli (+1,5)

ako @1.88

Taki dubel na dzisiejszą LM. Dzisiaj dobre mecze i przez to za dużo myśli więc podszedłem prosto: Chelsea jak i Valencia mają wg mnie równe szanse więc obydwie drużyny będą walczyć zawzięcie, do tego sędziuje drukarz Cakir. Druga myśl to taka, że Napoli nie przegra meczu u siebie, a jeśli miała by przegrać to dopuszczam jedną bramkę. Stąd takie a nie inne typy zebrane w dubelek. W końcu LM!
   Cakir nic nie druknął, jestem wielce zawiedziony, 3 kartki. Cieszy chociaż wygrana Napoli.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Pamieta ktos jak sie nazywala taka strona / telewizja byla na czarnym tle w nazwie miala telewizja cos tam com i bylo tam duzo sportowo kanalow jak canaly + i polsaty. Mialem formata i zgubilem ta stronke.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 17 września 2019 23:13 przez profPamieta ktos jak sie nazywala taka strona / telewizja byla na czarnym tle w nazwie miala telewizja cos tam com i bylo tam duzo sportowo kanalow jak canaly + i polsaty. Mialem formata i zgubilem ta stronke.
www.darmowa-telewizja.online?
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom