>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.09.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna - LM
Godzina 18:55
Spotkanie : Lyon - Zenit st. Petersburg
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.40
Bukmacher : ETOTO

O tym jak ważny to mecz opisał już w swojej analizie "samuel24" i tu sie zgadzam , ja jednak pójdę w kartki a konkretnie w czerwień , no bo jak którejś z ekip nie pójdzie za dobrze i będzie przegrywać to może się zrobić dosyć brutalny mecz , zresztą ruscy słyną z ostrej gry a i Lyon także nogi nie odstawia , sędzia tego pojedynku jest Anglik Michael Olivier który potrafi sypać kartkami , w 11 meczach które sędziował dotychczas w LM pokazał 55 żółtek 3 czerwone i podyktował 2 jedenastki tak wiec widać że potrafi , w 2015 roku w fazie grupowej również znalazły się obie drużyny , w pierwszym meczu w Petersburgu 6 żółtek , w rewanżu w Lyonie działo się sporo a moze i więcej 11 żółtek w konsekwencji 2 żółtek po stronie Lyonu czerwień i po stronie Zenitu również , wiem czasy odległe i nie musi być tak dziś ale może historia się powtórzy ? zobaczymy !

  100
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Red Bull Salzburg - KRC Genk
Typ: BTS i over 3.5
Kurs: 2.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Red Bull Salzburg to zespół, który strzela bardzo dużo bramek, głównie za sprawą króla strzelców MŚ U-20 - Erlinga Brauta Halanda. Norweg w 7 spotkaniach tego sezonu strzelił aż 11 goli, czyli aż 1/3 wszystkich dotychczas zdobytych przez tę drużynę. Z drugiej strony Austriacy sporo goli też tracą. Ostatnio po dwie bramki strzeliły im TSV Hartberg (7:2) czy AC Wolfsberger (5:2). Moim zdaniem Genk to zespół silniejszy niż rywale Red Bulla z ligi austriackiej, więc też powinni coś strzelić, mimo że póki co spisują się przeciętnie - zajmują 9. miejsce w Jupiler League, mają na koncie 3 wygrane, 1 remis i 3 porażki i bilans bramek 10:9. Warto jednak wspomnieć, że do tej pory strzelili gola w każdym meczu wyjazdowym, choć wygrali tylko jeden z nich (ich wyniki to 1:3 z KV Mechelen, 4:0 z Waasland-Beveren, 1:1 z Club Brugge i 1:2 z Royal Charleroi).

  141
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Borussia Dortmund - Barcelona
Typ: BVB strzeli w 1 połowie
Kurs: 1.91
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Nie od dzis wiadomo, ze glowna bolaczka Barcelony jak ich postawa w meczach wyjazdowych. Nawet grajac w najsilniejszym zestawieniu ciezko im sie gra na obcym terenie. Dodatkowo obrona tez nie jest jakims wielkim monolitem i popelnia sporo bledow szczegolnie na poczatku meczu. Z tego co zauwazylem to Duma Katalonii ma problemy z wejsciem w mecz tak jakby brakowalo im na poczatku koncentracji. Graja ospale i sa cieniem samych siebie. Taka sytuacja ma miejsce juz od bardzo dawna i nic w tej kwestii sie nie zmienia. Dodatkowo od poczatku spotkania niemal na pewno nie zagra Messi. Jak do tej pory w meczach LaLiga Barcelona tracila zawsze bramke w pierwszych 45 min i nie wazne czy grala u siebie czy na wyjezdzie (wyjatkiem jest tylko mecz z Bilbao). Spodziewam sie znowu niemrawego wejscia w spotkanie a co jak co ale BVB u siebie bedzie na pewno cisnac od pierwszej minuty spotkania. Polecam.

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna PGNiG
Godzina 18:30
Spotkanie : Szczecin - Płock
Typ : powyżej 53,5 goli w meczu 
Kurs : 1,42
Bukmacher :fortuna

Dzisiaj mecz piłki ręcznej gdzies Szczecinianie podejmą 2 zespół naszego kraju czyli nafciarzy, patrzac na ich spotkania to obie ekipy sa bramkostrzelne, skupiaja sie wiecej w ataku niz w obronie. W tym meczu bedzie mega otwarty mecz i bdzie wpadała bramka za bramka, zwyciezy zapewne Płock i pewnie bedzie miał zdobytych ponad 30 bramek mysle ze Szczecin pokaze sie z dobrej strony i strzeli takze sporo bramek. Kurs całkiem całkiem fajny 

  100
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Anglia, SGB Premiership
Godzina: 20:30
Spotkanie: Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves
Typ: J. Thorsell powyżej 8.5 pkt. w czterech pierwszych startach 
Kurs: 2.13
Bukmacher: STS
Analiza: Mecz o "pietruszkę" w angielskiej lidze. Liczę dziś na dobry występ Szweda Jacoba Thorsella, zawodnika gości i typuję jego over punktowy, celowo pod uwagę biorę cztery pierwsze starty, bo kurs na takie zdarzenie jest niezły a linia nie za mocno wygórowana. Z suchych statystyk - średnia punktowa Jacoba w tym sezonie to 1.911 na bieg. Jest to trzeci najwyższy wynik u gości. Nie wyszedł mu ostatnio mecz z silnym Poole Pirates i na pewno będzie chciał dziś zmazać plamę z outsiderem ligi. Widzę dziś w składach wiele nazwisk, które Thorsell powinien bez problemu "objechać". Gospodarze po tym sezonie mocno poturbowani, są zdecydowanie najsłabszą ekipą w lidze i nastroje u "Panter" zapewne do najlepszych nie należą. Jacob ma za sobą niezły sezon, w Anglii czuje się świetnie, notował tu nawet płatne komplety punktowe, dzięki dzikiej karcie startował również w jednym cyklu Grand Prix, co również zaprocentuje w końcówce sezonu. Liczę dziś na tego gościa, bo jest po prostu świetnym żużlowcem, w związku z jego niedawnym słabym występem, chęcią odbicia sobie tego niepowodzenia na słabszym rywalu stawiam, że dobrze dziś zapunktuje.

  113
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Lille
Typ: Ajax handi 0:1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj króluje liga mistrzów, dołożę więc swoją cegiełkę. Ajax jest w dobrej formie, prowadzi w rodzimej lidze, ostatnie cztery mecze na krajowym podwórku wygrali minimum trzema bramkami. Lille zajmuje piąte miejsce w krajowej lidze, 3 zwycięstwa i 2 porażki.

W składzie gospodarzy zagra podstawowe zabójcze trio z przodu czyli Ziyech, Neres, Tadic i na tym też opieram swój typ. Ponadto w tej grupie jest jeszcze Chelsea i Valencia, a więc z punktu widzenia Ajaxu groźniejsze drużyny. Muszą dzisiaj zacząć mocno, tym bardziej że grają u siebie, mam nadzieję, że wygrają minimum dwoma golami i tak dzisiaj typuję.

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +118
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - ME
Godzina : 20:30
Spotkanie : Słowacja - Belgia
Typ : Belgia wygra 3:1
Kurs : 4.06
Bukmacher : totolotek
Takie mecze na dziś, że nie wiadomo co tu wrzucić, ja jednak poceluję w siatkę. Nie rozumiem dlaczego kompletnie nikt nie wierzy w seta Słowaków, faktem jest, że Belgia jest dużo lepszą ekipą, ale nie na tyle żeby kurs na nich był 1.06. Bardzo dużo razy na tych zawodach mieliśmy sytuację, gdzie drużyna z kursem +10 urywała seta i to bez męczarni. To właśnie czuję w dzisiejszym meczu. Kurs na Belgię wzięty chyba z bazowania na wygranych z Hiszpanią i Austrią 3:0, przy czym Słowacy z nimi pogubili sety, jednak mecze wygrali. Nikt chyba nie pamięta jak na GEL 3 miesiące temu Słowacja ograła Belgów 3:1, a w rewanżu przegrała tylko 3:2. A blamaż Belgów na IO w sierpniu z Holendrami 3:0? Tego też nikt się nie spodziewał. Słowacja aktualnie na 3. miejscu w grupie i ze sporymi nadziejami na utrzymanie się w tej trójce, a już na pewno w top4, dającym awans dalej. Motywacji nie braknie, a tak jak wspomniałem Belgowie mocarzami żadnymi nie są i nie chcę mi się wierzyć, że rozjadą wszystkie, najsłabsze 3 zespoły z grupy do zera. Naszym sąsiadom motywacji na pewno nie braknie, będą grać do końca, bo do klasyfikacji liczy się każdy set. Typ szczególnie polecam na totolotku, gdzie kurs mocno wyższy niż u reszty.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: Poniżej 2.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betclic
Analiza: Bardzo duża masówka na bramki w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów, lubię takie sytuacje bo grający pompują kursy na undery. Spotykają się 2 drużyny które w lidze grają różnie, raczej w kratkę. Zapewne obie drużyny znają wagę takiego meczu , którego wynik w znaczny sposób ustawi sytuację w grupie. Mam wielką nadzieję że obie wyjdą defensywnie i zamiast się forsować będą czekać na jakiś błąd rywala. Znacznym faworytem w tym meczu jest Chelsea co nie dziwi, warto jednak zauważyć że Valencia należy bardziej do drużyn defensywnych i jeśli na początku meczu nie wydarzy się coś niespodziewanego to powinniśmy zobaczyć jakiś ciekawy under w tym meczu, ja obstawiam że zobaczymy maksymalnie 2 bramki po atrakcyjnym kursie wynoszącym 2.23. 

  123
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Lille
Typ: Remis
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Faworytem w tym meczu jest Ajax, co potwierdzają kursy bukmacherskie. Dobra forma tego zespołu, mecz rozgrywany u siebie, a w pamięci poprzednia edycja Ligi Mistrzów, gdzie ekipa z Amsterdamu zrobiła furorę. Ja jednak nie leceważyłbym przyjezdnych z Francji - jakby nie patrzeć ligi silniejszej od holenderskiej Eredivise. Lille ostatnio spisuje się dobrze, choć na wyjazdach trochę słabiej. Mam tego świadomość, jednak na inaugurację Ligi Mistrzów sezon ligowy przestaje mieć znaczenie.  Tak jak Lille dość niespodziewanie awansowało do Ligi Mistrzów po udanym dla siebie sezonie, tak teraz sądzę, że są wstanie sprawić tutaj niejedną niespodziankę. Dzisiaj będzie pierwsza szansa, myślę że remis na wyjeździe z Ajaxem za taką trzeba będzie uznać. 

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie : Napoli - Liverpool 
Typ : Liverpool
Kurs : 2.35
Bukmacher :Betclic
Analiza:
W obecnym sezonie Liverpool - obrońca tytułu - i Napoli, nie powinny mieć kłopotu z awansem do fazy pocharowej LM, ponieważ w grupie mają jeszcze Salzburg oraz Genk. Bezpośrednie mecze raczej zadecydują kto wyjdzie z pierwszego miejsca w grupie. Napoli rozpoczęło sezon od zwycięstwa nad Fiorentiną 3:4, następnie przegrali z Juventusem 4:3 a w ostatniej kolejce troszkę się oszczędzając pokonali słabą w tym sezonie grającą Sampdorię 2:0. Liverpool natomiast pokonał po kolei cztery drużyny: Southampton 1:2, Arsenal 3:1, Burnley 0:3 oraz Newcastle 3:1. Jak widać obie drużyny są w dobrej formie strzeleckiej więc liczę dziś na mecz z kilkoma bramkami. Napoli ma też małą bolączkę, bo trafi tracić dość dużo bramek, dlatego liczę że ofensywny tercet Liverpoolu wykorzysta swoje sytuacje i zatriumfuje taktyka Jurgena Klopa :) 

  100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: 1 i over 1,5 gola
Kurs: 2,07
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Chelsea i Valencii.  Jest to pierwsze spotkanie w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów i w lepszej sytuacji przed tym spotkaniem wydają się być podopieczni Franka Lamparda.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują wygrać dzisiejsze spotkanie oraz strzelić kilka bramek. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry. Valancia ma swoje problemy wewnątrz klubu co z pewnością może wpłynąć na ich postawę na boisku. Dodatkowo świetna dyspozycja Chelsea w ostatnim spotkaniu pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Chelsea,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że będą stwarzać okazję i zdobędą komplet punktów. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - RB Lipsk
Typ: powyżej 26 fauli (26 zwrot)
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

W pierwszej kolejce na przewinienia wybrałem parę, która według mnie jest najbardziej wyrównana i nie ma w niej zdecydowanego faworyta. To dopiero pierwsza kolejka ale każdy będzie chciał zacząć jak najlepiej te rozgrywki i te pierwsze spotkanie mimo wszystko jest bardzo ważne w kontekście następnych kolejek.
W lidze portugalskiej zawodnicy popełniają sporo fauli, nieraz nawet osiągają linię 40 na mecz. W niemieckiej może aż tak dużo przewinień nie jest popełnianych ale rozgrywki LM to już inna bajka.
Pod uwagę brałem tylko spotkania Benfiki u siebie i Lipska na wyjeździe w tym na razie krótkim sezonie i wygląda to tak:
Benfica 3 spotkania ligowe: 15, 15 i 13 fauli. Spotkanie o Superpuchar ze Sportingiem to 18 fauli z ich strony.
RB Lipsk 2 spotkania ligowe: 5 i 19 fauli i do tego spotkanie pucharowe z Osnabruck w którym popełnili 24 przewinienia.
Spotkanie powinno być wyrównane, liczę w tym typie głównie na "Portugalczyków" i ich gorące głowy gdy nie idzie tak jakby sobie tego życzyli,  do tego dojdzie żywiołowy doping i powinno być gorąco.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom