>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 14 września 2019 14:58 przez mark1973Nie moge złapac rytmu w KHL( zupałnie jak Magnitka :)) ale oni wczoraj zagrali przyzwoity mecz i była szansa na punkty
Dzis patrze na to co w Podolsku, Vitjaz fajna forma, skład zbilansowany, przzwoita obrona. Goscie z Nowosybirska jednak tez dobrze zaczeli sezon, finowie w skladzie na dobrym poziomie, w bramce Saterii wraca na stare smieci, kursy na gospodarzy spadaja, ale mnie sie cos widzi ze sa podstawy do tego by dzis isc w kierunku gosci, Sibir coraz lepiej w obronie, w ataku jest kim postraszyc, spodziewam sie zacietego mecz

Sibir z x kurs 1,89
Sibir ml kurs 2,52
fortuna


Mam nadzieję, że z tym brakiem rytmu to dlatego, że to początek sezonu, bo ja mam podobnie. Wydaje mi się, że analizuję wszystko dobrze, oglądam mecze, a jednak zawsze zabraknie jakiejś bramki. Co do meczu Podolska z Sibirem również jestem za gośćmi chociaż sam nie gram. Widziałem ostatni mecz jednych i drugich. Sibir zaprezentował się nieźle z SKA i z Dynamem natomiast Podolsk wygrał z Soczi tylko dlatego, że Soczi nie pokazało nic, a mimo to zdołali doprowadzić do dogrywki w meczu, który gospodarze powinni spokojnie wygrać. Sibir wydaje sie być lepszą opcją na dzisiaj o ile zmęczenie delegacją ich nie pogrąży.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 września 2019 15:40 przez rasijskij



Mam nadzieję, że z tym brakiem rytmu to dlatego, że to początek sezonu, bo ja mam podobnie. Wydaje mi się, że analizuję wszystko dobrze, oglądam mecze, a jednak zawsze zabraknie jakiejś bramki. Co do meczu Podolska z Sibirem również jestem za gośćmi chociaż sam nie gram. Widziałem ostatni mecz jednych i drugich. Sibir zaprezentował się nieźle z SKA i z Dynamem natomiast Podolsk wygrał z Soczi tylko dlatego, że Soczi nie pokazało nic, a mimo to zdołali doprowadzić do dogrywki w meczu, który gospodarze powinni spokojnie wygrać. Sibir wydaje sie być lepszą opcją na dzisiaj o ile zmęczenie delegacją ich nie pogrąży.
Też staram się oglądać ile mogę, czytać jak co roku. Ale czasem za dużo wiadomości też powoduje że kłębią się jakieś pomysły jedne dobre inne prowadzą na manowce 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie celuję w zwycięstwo Kunluna mimo wczorajszej porażki z Traktorem. Chińczycy wczoraj nieźle zaczęli, więcej atakowali, stwarzali groźne sytuacje, ale nic nie chciało im wpaść. Wpuścili dwie bramki i nie zdołali odrobić strat strzelając gościom jednego gola w końcówce. Traktorzyści rozegrają szósty mecz w ciągu dziesięciu dni. Z taką intensywnością i stylem gry, który mimo wyników nie wygląda zbyt dobrze ciężko będzie o kolejne zwycięstwo w Chinach. Mam nadzieję, że Kunlun wykaże się dzisiaj większą skutecznością niż wczoraj i zainkasuje dwa punkty.

 

Kunlun RS - Traktor Czelabińsk
  • Kunlun ML @1,85 Unibet       
  • Poniżej 4.0 @1,95 Unibet       
Edit// Mimo słabej gry zmobilizowali się w trzeciej tercji i wygrali, ale polecam na nich uważać w przyszłości :)

 

W pozostałych spotkaniach postawiłbym na faworytów z wyjątkiem meczu w Nowogrodzie. SKA po ostatniej porażce z CSKA z pewnością będą chcieli się zrehabilitować i są w stanie to zrobić. Poza tym Jokeritowi ciężko się gra z SKA (jak wszystkim zresztą), a w dodatku Jokerit w poprzednim meczu z Torpedo pozwalał przeciwnikom na bardzo wiele w swojej tercji (NN oddał aż 48 strzałów na bramkę Klaunów) stąd nieco zaskakujący końcowy rezultat. Co do spotkania w Mińsku to też idę w stronę gości. W meczu z Kazaniem było widać poprawę. Gdyby nie anulowany gol Magnitki to mogło się skończyć porażką Barsów. Mimo problemów kadrowych Metallurga powinni rozprawić się dzisiaj z Dynamem, które zanotowało jedynie jedno zwycięstwo z przeciętnym Spartakiem. Dla Magnitogorska to najlepszy czas na przełamanie, bo jeśli nie zrobią tego w Mińsku to nigdzie indziej nie znajdą takiej okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Cóż ja dziś się podpisuje pod typami i kierunkiem uzasadnień kolegi rasijskij :
Kunlun 1 ML jeden mecz ta drużyna powinna łyknąć z z traktorzystami
SKA 1 Jokerit się rozkręcił,ale podrażnieni wojskowi po meczu na szczycie powinni ustawić ich  do pionu 
Magnitka 2 jak nie w Mińsku,to kiedy - obserwując drużynę po meczach z Avto i  Kazaniem
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam wszystkich na dziś wybrałem trzech zawodników z punktacji kanadyjskiej.


1.Sven Andrighetto +0,5 pkt 1.67 fortuna.    dali ciała nawet bramki nie mogli strzelić : /

Szybki wszechstronny ofensywny młody szwajcar 26 latek który wcześniej występował przez kilka lat w Colorado na przyzwoitym poziomie jak widać po kilku kolejkach jest dużym  wzmocnieniem dla Omska gdzie po 5 kolejkach ma 1 bramkę i 3 asysty dziś ide w jego stone i licze na dużo bramek w tym meczu z resztą mecze z Niżnym przeważnie obfituje bramkami.

2.Eric'O Dell + 0,5 pkt 1.96 (spadł z 2.11) fortuna   Ale i tak się ośmieszają póki co czarno ich widze z taką grą

Magnitka póki co nie zaskakuje widać że sie zgrywają i układają klocki, ale jak wyżej już wspominaliście jak nie dzisiaj to kiedy ? no właśnie dzisiaj licze na ich przełamanie z przeciętniakiem z Mińska mimo że mają kilku zawodników co lubi postraszyć, ale nie w tym meczu. Ide w strone Erica w Soczi miał dobry sezon w Magnitce jeszcze za bardzo sie nie wstrzelił póki co tylko 1 asysta ale ide w jego strone że zapunktuje + taki że dostaje dużo minut ostatnie trzy mecze oscylowały w granicach 20 min.

3.Vladimir Tkachev +0,5 pkt  1.63 fortuna   miał szanse żadnej nie wykorzystał :/ spodziewałem się lepszej gry SKA

SKA troche podrażnione po ostatnim spotkaniu a jak wiemy gdy są rozdrażnieni to potrafią w następnym meczu nie ważne z kim wysoko wygrać, co za tym idzie licze na kilka bramek w wykonaniu SKA i asyste młodego Vladimira który jest w gazie 3 bramki i 2 asysty do tego dochodzi aspekt że potrafią grać z "Błaznami".


 
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
cytat z dnia 14 września 2019 16:07 przez mark1973

Też staram się oglądać ile mogę, czytać jak co roku. Ale czasem za dużo wiadomości też powoduje że kłębią się jakieś pomysły jedne dobre inne prowadzą na manowce 
Jest na to pojęcie, przynajmniej w analizie biznesowej, mianowicie- chaos informacyjny. 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Jutro mamy trzy mecze, próbuję ustrzelić wszystkie :)

W Kazaniu Bars gra z Czerepowcem, faworyt jasny, gram na over 2,5 gola gospodarzy. Czekam aż na dobre obudzi się Azevedo i mam nadzieję, że to będzie to spotkanie. Generalnie jestem przekonany, że Kazań sobie poradzi i co najmniej te 3 bramki strzeli. Kurs 1,4 na fortunie   

W Moskwie czeka nas ciekawy mecz, pierwszy wyjazd Loko od razu do jaskini lwa :) Lokomotiv ma odmłodzony skład, po niemrawym początku ostatnie spotkania wyglądały już dużo lepiej. No ale przed nimi starcie z mistrzem, który poza wpadką w Nowogrodzie prezentuje się świetnie. Ostatnio na luzie 3-0 w Petersburgu, grałem na nich wtedy i teraz też konsekwentnie. Kurs 1,52 na fortunie   

I ostatni mecz w Rydze Dynamo gra z Chabarowskiem. Łotysze wracają do siebie po serii wyjazdów które poszły im fatalnie... Wyniki mówią same za siebie 2-7, 0-4, 1-5. I to poza Jokeritem wcale nie grali z tuzami ligi. U siebie nie tak źle to wyglądało bo w dwóch meczach 4 pkt, no ale ostatnia dyspozycja tragiczna. Z drugiej strony Amur, który jeszcze meczu nie wygrał w tym sezonie. Jednak jak się bliżej przyjrzeć to nie wyglądali tak źle w tych spotkaniach. Minimalne porażki, zazwyczaj jednym golem, w dodatku w ostatnich trzech meczach oddawali więcej strzałów na bramkę od przeciwników. KHL nie lubi długich serii plus forma obu zespołów, przemawia do mnie typ na Amur z x po dobrym kursie 1,73 na fortunie.   

Amur nie wygrał, ale typ wchodzi :) meczu nie oglądałem, ale znowu oddali więcej strzałów. Nie mają szczęścia, ale w końcu muszą się przełamać.

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zagram patriotycznie i nie namawiam do tego typu, wiadomo chodzi o Loko. 
W szatni sobie sporo rzeczy wyjasniono, było kilka kwestii na tapecie o których nie bede wspominal ale które mysle beda przynosiły zrozumienie miedzy graczami a szeroko pojetym menagmentem i powodowały do jeszcze lepszej gry. Ostatni mecz z Dynamo było juz widac moc. Mam nadzieje że McT zostawi juz te formacje tak jak grały z Dynamo, szczególnie młodziez niech wyjezdze w podobnych układach to bede kręcić obroną. Ostatnio przełamał sie Lander, jeszcze moze Da Costa   mniej ruchawy ale on z mocniejszym zespołem tez zagra z zębem( licze na to). W bramce o dziwo nie Konowałow gra pierwsze skrzypce , póki co Lazuszin pokazuje sie z dobrej strony a po obroncach widac ze nabrali zaufania, to dzis podoby uklad, zyczyłbym sobie by jeszcze jakub Nakladal   wiecej próbował bić z niebieskiej lub w swoim stylu wjeżdzał pod bramke rywala, ale to jeszcze bedzie( moze dzis)
Ale co by nie pisac o Loko to mega trudne zadanie , bo najlepszy roster w KHL na przeciwko. Napewno bedzie walka, szybka jazda, bandy bo to młodzi zaprawieni z Loko beda robic , na ile wystarczy? trudno to przewidziec. Moze mistrz nie bedzie sie tak spinal jak na wojskowe derby ale z pewnoscia maja w pamieci trzy zeszłoroczne porazki i chocby z tego wzgledu nie bedzie luzu. Ja licze na jeszcze lepsze zrozumienie wsrod graczy Loko, na szybkośc i niemale juz umiejetnosci techniczne młodszych graczy popare znajomoscia schematów z gier młodziezowych, na wiekszy spokój obronców i ich aktywnośc na niebieskiej. Po drgiej stonie najlepszy duet bramkarski ligi , łatwo nie bedzie, typu nie polecam bo z serca, ale widze podstawy do tego by ten jeden punkt wyszarpać

Loko z x kurs 2,45 fortuna    
Trudno było o zwyciestwo dziś

Ciekawie bedzie w Rydze, która ni jak nie moze zaskoczyc na przyzwoitym poczatku, obrona nie klei, w ataku ma kto strzelac ale wala z nie do konca przemyslanych pozycji z kolei Amur czeka na pierwsze zwyciestwo. Przegrali mecz z Astana, który powinni wygrać, w Ufie badzo dobre zawody i jezeli to powtórza a Ryga sie zatnie to beda mieli pierwszy win

Amur ml kurs 2,26 fortuna    
Szkoda niewykorzystanej szansy bo Ryga jeszcze w lesie

PS : W ogóle to dzis mi sie widzą dwóki z x wszędzie , ale zobaczymy
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi z kolei odwrotnie niż @mark1973 widzą się dzisiaj trzy zwycięstwa gospodarzy, chociaż w Rydze będzie trudno. Ja tym razem spróbuję nieco inaczej - stawiając na w miarę niskie overy gospodarzy. Wydaje mi się, że Łotysze po powrocie do siebie odpalą i pokażą się z lepszej strony niż w ostatnich trzech meczach serii wyjazdowej. Najbardziej martwi mnie srogie lanie od Spartaka, który przecież w meczu z Soczi nie pokazał kompletnie nic. Mimo to myślę, że Ryżanie strzelą Amurowi co najmniej 2-3 bramki. Chabarowsk w ostatnich pięciu spotkaniach tracił po trzy gole z wyjątkiem spotkań z Traktorem, ale mecze Czelabińska nie należą do overowych. Kolejne spotkanie to mecz w Moskwie. Tutaj podobnie liczę na co najmniej 2-3 bramki Wojskowych tym bardziej, że Jarosław traci tych goli sporo od początku sezonu i dopiero w ostatnim tygodniu gra Lokomotivu się poprawiła. CSKA wbiła trzy bramki w derbach dla SKA i z pewnością są w stanie powtórzyć ten rezultat w dzisiejszym spotkaniu.
CSKA Moskwa - Lokomotiv Jarosław | CSKA strzeli powyżej 2.0 bramki @1,42   
Dynamo Ryga - Amur Chabarowsk | Dynamo strzeli powyżej 2.0 bramki @1,72   
AKO @2,44 Unibet       
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam wszystkich dziś trzy meczyki więc tradycyjnie wybieram trzech zawodników z punktacji kanadyjskiej:

1.Matt Frattin +0,5 pkt (Kazań) 1.6 fortuna   

Gram na Matta bo nigdy mnie nie zawodził przynajmniej jak grał w Barysie mam nadzieje że i będzie tak tym razem, doświadczony 31 latek który miał świetne statystyki w Barysie w duecie z Cormierem po kilku kolejach obaj tylko 1 bramka ale dzisiaj licze na przełamanie Matta i kilka bramek Kazania ze średnim Czerpowcem i dobrą współprace Matta z Cormierem (biorę pod uwagę też Oziganova   1.85k  i Galieva 2.11 k   )

2.Konstantin Okulov+0,5 pkt (CSKA Moskwa) 2.00 fortuna   

Dziś nie gram ani na Kapiego ani Grigora postanowiłem zagrać na młodego środkowego z Wojskowych Konstantina Okulova który póki co bardzo dobrze się spisuje 2 bramki na koncie i 1 asysta, poprzedni sezon również bardzo dobry (27 bramek,18 asyst) mecz będzie z tych ciężkich ale ide w strone Rosjanina i minimum asyste w spotkaniu z Loko.

3.Brandon McMillan (Dynamo Riga) +0,5 pkt 1.9 k fortuna   
 
Riga-Czabarwvsk zespoły które zamykają ligową tabele w swoich konferencjach, mecz gdzie trzeba szukać punktów tak na pewno z obu ekip trenerzy myślą o dzisiejszym spotkaniu, Riga ostatnie trzy mecze wyjazdowe i strzelone zaledwie 3 bramki i dwa mecze wygrane w tym jeden po dogrywce co daje im 4 pkt ale  jeszcze gorzej wygląda ekipa Chabarowsk'a zaledwie 1 pkt przegrana u siebie po dogrywce z Traktorem mecz na pewno będzie zacięty, możliwe że nie będzie za wiele bramek ale bardziej przekonuje mnie Riga i tutaj właśnie licze na Brandona który dobrze sie spisuje obecnie 2 bramki i 1 asysta i oczywiście atut własnego boiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Dinamo  Riga - Amur  Khabarovsk
          Dinamo rozpoczęło sezon dwoma zwycięstwami u siebie, nad Spartakiem i silnym Niżnym Nowogrodem. Jednak tournee wyjazdowe dało 0 punktów i 16 bramek w siatce w trzech meczach. Teraz wracają do domu, gdzie powinni zagrać lepiej. Ponieważ po kilku meczach na mniejszych lodowiskach, wracają do europejskich rozmiarów. Niedawno Berglund i Ashton zostali połączeni z doświadczonym McMillanem, który lubi grać, gdy jest trochę miejsca na lodzie. Dzisiaj zmierzą się z Amurem, który rozpoczął sezon siedmioma porażkami, ale wszystkie na styku. Amur gra ofensywnie, zwłaszcza po ustawieniu Rudenkowa z braćmi Zohorna. Obie drużyny będą chciały wygrać, jednak idę w stronę Rygi. Wydaje się, że szanse są duże, gdy spojrzymy na to, jak dobre Dinamo było u siebie w ubiegłym sezonie i biorąc pod uwagę dwa pierwsze mecze tutaj. Chociaż Amur walczy w każdym meczu, zmiana lodowiska może mieć znaczenie.

Dinamo Riga 60' @2.15 fortuna   
Zohorna H. +0,5 PK @2.06 fortuna   
McMillan B. +0,5 PK @1.90 fortuna   
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
CSKA  Moscow - Lokomotiv  Yaroslavl
         

Zeszłoroczni mistrzowie, CSKA Moskwa nie rozpoczęli sezonu znakomicie i przegrali już dwa mecze, ale ostatni mecz wygrali z SKA St.Petersburg 3-0. Zespół CSKA całkowicie zamknął grę w środkowej strefie, a bramkarz Sorokin pokazał, dlaczego uważa się go za największy talent bramkarski poza NHL. Mają silną ofensywę z Kaprizovem, Veyem i Grigorenko, a w drugiej piątce Sekaca i Shalunova. Z kolei Lokomotiv odmłodził drużynę w tym sezonie. Rozpoczęli sezon dwiema porażkami, a następnie odnieśli dwa zwycięstwa nad Soczi i Dynamo Moskwa. Dzisiaj grają pierwszy mecz wyjazdowy. Przed tym sezonem wprowadzili zupełnie nową pierwszą linię, aby wprowadzić młodych chłopaków i wygląda to nieźle. Uważam, że Rattie był niebezpieczny w każdym meczu i ma dwa gole w czterech meczach, Lander strzelił gola w ostatnim meczu, a Da Costa chociaż jeszcze bez punktów był bardzo pomocny. Nie wiem który bramkarz zagra, bo CSKA rotuje bramkarzami, a Sorokin zagrał ostatnie trzy mecze.Lecz mimo to myślę, że nawet z Johanssonem w bramce, CSKA wygra strzelając kilka goli.

CSKA 1/+4,5 @2.95 fortuna   
Rattie Ty +0,5PK @ 1.95 fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dzisiaj zostawiam bramki w spokoju i próbuję znowu wytypować zwycięzców idąc - teoretycznie - po najmniejszej linii oporu. W przypadku spotkań w Ufie i Soczi komentarz może brzmieć praktycznie tak samo. Zarówno Kunlun jak i Soczi zaprezentowało słabą postawę w swoich meczach, ale co ciekawe - obie drużyny swoje mecze wygrały w regulaminowym czasie. Dzisiejszego popołudnia stawiam jednak na przeciwników jednych i drugich, gdyż bez wątpienia klasa rywali jest o wiele wyższa niż ostatnich przeciwników. Do powyższych dwóch zdarzeń dokładam zakład na zwycięstwo Barysa. Zastanawiał bym się nad tym bardziej, gdybym nie widział spotkania Spartaka z Sochi, które czerwono-biali przegrali u siebie po bardzo słabym występie. Barys wraca na swoje śmieci i nie daję Spartakowi wielkich szans na zwycięstwo mimo tego, że Barys również nie zachwyca, a hokej lubi niespodzianki. Grając taki "piach" jak w ostatnim meczu nie mozna oczekiwać spektakularnych wyników. Na koniec ciekawa informacja - trener Znarok prawdopodobnie nie pojedzie wraz z drużyną w delegację z powodu choroby, co również działa na niekorzyść teamu z Moskwy.

 

 

Salavat Yulaev Ufa - Kunlun RS | Salavat ML @1,33   
Barys Nur Sultan - Spartak Moskwa | Barys ML @1,72   
HK Soczi - SKA St. Petersburg | SKA ML @1,30   
AKO @2,97 Unibet       



Dokładam jeszcze jeden kupon z zakładami na bramki. Sprawdźmy czy dzisiaj ponownie się powiedzie:

Barys Nur Sultan powyżej 2.0 bramki @1,48   
Torpedo N. Nowogród powyżej 2.0 bramki @1,40   
SKA St. Petersburg powyżej 2,5 bramki @1,63   
AKO @3,38 Unibet       

EDIT// Nie spodziewałem się, że akurat SKA może tutaj zatopić kupon. Nie wysilali się zbytnio - można było przewidzieć ;)

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Barys Astana - Spartak Moscow
        

Po wyjeździe na Daleki Wschód przeciwko Kunlunowi, Amurowi i Władywostokowi, Barys w końcu wraca do domu w Kazachstanie. Pomimo zdobycia trzech zwycięstw w sześciu meczach, widać że muszą popracować nad skutecznością. Pakarinen jest bez gola, Tangradi tylko jeden, a Boyd w ogóle bez punktów. W ostatnim meczu, trochę zmienili piątki i chociaż nie było żadnych bramek, wyglądało to dobrze. Helewka-Knight-Mikhailis byli bardzo ofensywni, więc gole wydają się kwestią czasu. Jeśli zagrają z tą samą energią dzisiaj, są wyraźne szanse na pokonanie obrony Spartaka. Spartak wygrał tylko dwa z siedmiu pierwszych meczów w tym sezonie, a przyjście  Znaroksa nie było tak udane, jak wielu w Moskwie się spodziewało. Pomimo, że było więcej porażek niż zwycięstw, to prócz ostatniego meczu, w każdym strzelali minimum gola, a w wygranych po pięć. Mało skuteczny jest Khokhlachev, ale dobrze punktują obrońcy Hersley, Kuteikin i Rylov, a obrona przyczyniła się do siedmiu bramek. Jednak najlepszym strzelcem drużyny jest doświadczony łotysz Martins Karsums, który do tej pory strzelił trzy bramki, a jego współpraca z rodakiem Daugavinsem jest bardzo dobra. Spodziewam się ofensywnego meczu, w którym zobaczymy kilka goli.

Liczba goli 60'  +4,5 @1.73   
                            +5,5 @2.42   
Michailis N. +0,5 PK @2.15   
Karsums M. +0,5PK @1.90   
wszystko Fortuna
              
                   
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Na dziś kilka ciekawych spotkań więc wybrałem kilku zawodników z punktacji kanadyjskiej wczoraj dobra skuteczność dzisiaj miejmy nadzieję że będzie podobnie.

1.Adam Helewka +0,5 pkt 2.06 k fortuna   

Barys póki co w kratkę  grają z nieprzewidywalnym Spartakiem ale nie ma co się rozpisywać liczę na ofensywne spotkanie i asystę młodego Adama który grał poprzednio w AHL na przyzwoitym poziomie 10-15 bramek 15-25 asyst obecnie 1 bramka i 2 asysty do tego widać że coraz lepiej wygląda współpraca z Mikhalisem i Knightem.

2.Andrei Obidin +0,5 pkt 2.2 k fortuna   

Lider z Vice liderem zapowiada się ciekawie ale jakoś nie upatruje szans dla Jastrzębi, ostatnio słaby mecz z Niżnym  przegrana 3:0 a dziś rywal jeszcze mocniejszy więc upatruje tutaj asystę młodego Andrei Obidina który pokazuje że potrafi strzelać jak i asystować, do tego dochodzi dobra współpraca z Kucheryavenko i Mozerem. Andrei obecnie 2 bramki i 4 asysty ostatnio w wyjazdowym meczu z Niżnekamskiem zanotował bramke i asystę dzisiaj idę ponownie w jego stronę.

3.Quinton Howden +0,5 pkt 1.95 k fortuna   

Tutaj upatruje Howdena który dobrze wszedł w drużynę, jak na początek dobrze sobie radzi 1 bramka i 4 asysty za wiele nie ma co tutaj opisywać Quinton może grać jak i na lewej  jak na środku mający dobre  przyspieszenie zawodnik który miał epizody w NHL wcześniej w Mińsku też całkiem dobre wyniki wykręcał, ale jak na razie młodszy brat sobie grywa za oceanem w Rangersach na oku równiez mam Schroedera    (AHL) i dobrze punktującego obrońcę Genowaya    (SHL).


4.Jori Lehtera +0,5 pkt 1.55 fortuna   

Doświadczony Fin z dobrym  CV wysoki center wychowanek klubu PiTa grający swego czasu w Nowosybirsku czy za oceanem w "Bluesmenach"  czy w ''Lotnikach", widać że wpasował się w drużynę co z resztą widać na tafli jak się prezentuje 4 bramki i 1 asysta liczę na ofensywny mecz ze strony SKA a rywal nie jest specjalnie wymagający, rozważam również asystę Rundblada 2.0 k.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Avtomobilist  Yekaterinburg - Avangard  Omsk
                               

Drużyna gospodarzy bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Wygrali wszystkie sześć spotkań m.in. dzięki świetnemu Kovarowi na bramce.Zespół został zbudowany, aby walczyć o tytuł w tym roku. Dawes gra świetnie i ma punkty, a podpisanie Maceka okazało się strzałem w dziesiątkę. Kolejni nowi gracze Holland i Platt również dobrze weszli w drużynę. Na ten moment Avto wygląda świetnie.
Również  Avangard Omsk jest jednym z głównych pretendentów do tytułu w tym sezonie, ale ich problemem jest teraz to, że w zespole nastąpiła seria kontuzji. Stracili Zernova i Manukyana w presezonie, a w ligowych meczach doznali kontuzji pleców Emelin i Franson. W grze pozostają świetni  Andrighetto, Semyonov, Shumakov i Beck, ale bez odpowiednich zmian mogą czuć obciążenie. Będzie to wyrównane spotkanie, ale liczę na wygraną Avto nad osłabionym Omskiem, tym bardziej, że brakujący gracze robili dużo minut na lodzie, a pozostałym zabraknie kondycji.

Avto 60'  @1.85  fortuna   
Daves N. +0,5SG @2.55 fortuna   

Bez analizy z pozostałych meczów

Ufa - Kunlun
Sosnikov N. +0,5SG @2.50   
Arzamascev Z. +0,5PK @2.67   

N.Nowgor. - Nizniekamsk
Porjadin P. +0,5PK @2.00   

Wszystko Fortuna
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W trasie jestem i z komórki wrzucam

Spartak ml    
Avto ml    
Admirał z x     pech w końcówce, jak Trzynca 
Sochi plus 1,5    

Przepraszam że tak na sucho 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Jutro dalej próbuję ten Amur :D wierzę, że w końcu wygrają, prezentują całkiem niezły hokej, przegrywają minimalnie z bardziej renomowanymi rywalami, no należą im się te 2 pkt wreszcie. Jutro grają w Mińsku z Dynamem, jedną najsłabszych drużyn w KHL na przestrzeni ostatnich sezonów. Białorusini w tym sezonie mają dwa zwycięstwa z będącymi w kryzysie Spartakiem i Magnitką. Patrząc na dyspozycję gram na Chabarowsk

Amur ML - 2,15 fortuna       

Drugi mecz na jutro jaki zwrócił moją uwagę to wysoki kurs na over 4,5 w meczu Dynama Ryga z Lokomotivem. Łotysze nie pokazują nic wielkiego w tym sezonie, z mocnymi drużynami dostają z reguły dużo goli, a za taką trzeba uznać Loko. Ale u siebie coś powinni ukłuć. Z kolei jutrzejsi goście w 4/5 meczów pokrywają nawet over 6,5. Widzę jutro coś w stylu 2-5, 3-4 dla gości. Kurs dla mnie zawyżony.

Dynamo - Lokomotiv over 4,5 - 2,07 fortuna       
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Może Mińskie Dynamo jest jedną z najsłabszych zespołów w lidze, ale z meczu na mecz prezentują się co raz lepiej. Szczególnie od momentu kiedy do zespołu dołączył Prince. Po trzech porażkach, którymi rozpoczęli sezon odnieśli dwa zwycięstwa i jednobramkową  przegraną z Sibirem. Zresztą wyżej wspomnianych porażek nie można nazwać "dotkliwymi", bo oprócz dwubramkowej przewagi Niżnekamska były to jednobramkowe przegrane z moskiewskim Dynamem, Soczi czy Nowosybirskiem. W ekipie gospodarzy mamy kilku ciekawych zawodników, którzy regularnie punktują i w dużej mierze to od nich zależy wynik każdego spotkania. Mowa tutaj o wspomnianym Amerykaninie do którego można dołączyć nazwiska Pare, Kostitsyna, młodego Martynova, Shore czy Pulkkinena. Te dwie linie ofensywne wyglądają na prawdę świetnie i wydaje mi się, że zaprezentują się dzisiaj lepiej niż ofensywa Amura, która mimo złej postawy zespołu z Rygi nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Postawię na gospodarzy z Mińska.

 

Dynamo Mińsk - Amur Chabarowsk | Dynamo ML @1,73 Unibet       
 

Po ostatnich występach czelabińskiej drużyny miałem nie grać niczego w czym biorą udział, ale wydaje mi się, że dzisiejszy mecz w Nowosybirsku to niezła opcja. Traktorzyści zagrają swoje siódme spotkanie w delegacji. Sibir z kolei miał kilka dni na powrót do domu i przygotowanie się do meczu domowego. Gospodarze spisują się w tym sezonie zgodnie z oczekiwaniami. Zaczęli od dwóch zwycięstw u siebie ustępując następnie mocniejszym rywalom jak SKA czy Ufa. Traktorzyści również nie wyglądają najgorzej chociaż brakuje skuteczności, dobrej realizacji gry w przewadze i widoczne są niedociągnięcia w defensywie. Wydaje mi się, że siódmy mecz w delegacji musi być bardzo męczący i z poprawą skuteczności może być ciężko do powrotu w swoje strony. Jedynych wątpliwości przysparza mi linia Hyka - Calof - Sedlak i jeśli gospodarze zdołają skutecznie przeciwstawić się tym trzem panom to dwa punkty powinny zostać w Nowosybirsku.  

 

Sibir Nowosybirsk - Traktor Czelabińsk | Sibir ML @1,70 Unibet       

 

Na koniec mecz w Podolsku. Według mnie gospodarze są zbyt mocno faworyzowani przez bukmacherów, albo jest to jakaś podpucha. Podolsk gra skutecznie ustępując do tej pory tylko Avtomobilistowi, ale w ostatnich dwóch spotkaniach (chociaż w całości oglądałem tylko mecz z Soczi) nie pokazali nic szczególnego w obu przypadkach kończąc spotkanie zwycięsko w dogrywce i karnych. Spójrzmy na historię spotkań gości z Czerepowca: Avto, Magnitka, Omsk, CSKA, Jokerit, D. Moskwa i ostatnio Kazań. Sama czołówka, więc nie może dziwić brak sukcesów. Mimo to potrafili wygrać z Omskiem, doprowadzić do dogrywki z Avtomobilistem, wygrać z Dynamem, a w ostatnim spotkaniu z Barsami prawie doprowadzili do dogrywki. Widziałem ich poczynania w starciu z Kazaniem i muszę przyznać, że chłopaki z Czerepowca mi zaimponowali walką do końca, tempem rozgrywki i determinacją. Kursy pokroju 1,70 - 4,20 na dzisiejszy mecz bardzo mnie zdziwiły i nie zaryzykował bym wygranej Podolska po takim kursie w dzisiejszym meczu. Stawiam na punkty dla Severstali.

 

Vityaz Podolsk - Severstal Czerepowiec | Severstal ML @3,05 Unibet       

 

Spotkanie Lokomotivu z Łotyszami odpuszczam. Nie mam pojęcia czy gospodarze odpalą u siebie i zagrają lepiej niż ostatnio z Amurem lub czy Lokomotiv po porażce z CSKA nie weźmie się w końcu w garść i pokona przeciętnych ostatnio Ryżan. Tutaj najbardziej rozsądnym wyjściem wydaje się iść w stronę overu jak wyżej proponuje kolega @roberto18.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Wczorajsze moje typy określę jednym słowem: DRAMAT! Aż się odechciewa przeglądać spotkania. Ale spróbuję coś z większym kursem na pierwszy mecz. Jak się uda to pomyślę nad wieczornymi. Jak nie, to chyba przerwa ;)

Sibir Novosibirsk - Traktor Czelabinsk
      
Sybir zanotował dobry początek sezonu. Fińska pierwsza piątka zespołu gra bardzo solidnie i  ma też wsparcie reszty drużyny. Dziś grają przeciwko zespołowi Traktorów, którzy są w trasie, po wyjazdach z drużynami z dołu tabeli, w Chabarowsku, Władywostoku i Chinach. Mecze te dały podobny obraz drużyny jak w poprzednim sezonie. Solidnie w obronie, jednak z problemami w zdobywaniu goli. Ale jest jedna linia, która jest jasnym punktem, Sedlak-Calof-Hyka którzy dobrze punktują. Szczególnie nowy nabytek z NHL Sedlak, który zdobył pięć goli. Sybir nie jest łatwym przeciwnikiem w meczu u siebie i nie sądzę że będzie tu wiele bramek. Spotkania w poprzednim sezonie kończyły się 1-1 po 60 minutach i być może dzisiaj zdecyduje jeden gol. W związku z tym próbuję pograć na będącego w formie Sedlaka, tym bardziej, że kursy kuszą.

Sedlak L.  Gol @2.80  
Sedlak L.  Pierwszy gol @7.75  
Sedlak L.  Ostatni gol @7.75  
kursy Fortuna

Na szybko bo zaraz mecz.

Mińsk  - Chabarowsk
powyżej 4,5 gola włącznie z dogrywką i karnymi @1.66 Betsson  

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom