>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wielka Brytania - SGB Premiership 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
E.Riss 6 pkt? under @ 2.03 forbet  

W typ typie na under Rissa licze ze pojedzie tylko 4 razy, w dodatku tor wilkow jest b.trudny , techniczny i mam nadzieje ze sie troszke pogubi.Poczatkowo chcialem grac na Wolves-6,5 ale linia w STS jest juz -9,5 wiec odpuszczam sobie.Chyba STS zobaczyl kursy na forbecie hehe bo tam jest hc na gosci +12  i tu sie zastanawialem bo to juz sporo , ale nie wiem jak pojedzie Lambert, ostatnio slabiej i w lidze i GP .Moze wiec warto by sprobowac : Cook - Lambert 1 @ 2.0 forbet? Jednak under Rissa wydaje mi sie najbardziej rozsadny i przy tym zostaje.Niemiec bedzie mial trudnych rywali + techniczny tor , moze sie uda.Wilki jada ostatni mecz u siebie wiec powinni byc zmotywowani, nino zz za Howartha , ale za niego moga jechac Morris , Thorssell + silni tez zawodnicy rezerwowi - wiec nie bedzie to widoczne oslabienie.GL

ps. myslalem ze Riss pojedzie 4 razy ,a okolicznosci sprawily ze jechal 7 razy  - zycie.Cale szczescie ze Neutralny dzisiaj pokazal klase i uratowal honor dzialu.Szacunek i wielkie gratulacje !
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pełna zgoda z kolegą wyżej. Gram zarówno na Rissa, jak i handi w stronę Wilków, próbuję również under punktowy Lamberta, bo ostatnio słabo sobie tu radził, a linia na niego dość wysoka biorąc pod uwagę, jakich rywali będzie miał dziś pod taśmą. Wraca po kontuzji, widać to było również w Teterow, gdzie tylko raz pojechał na miarę swoich umiejętności, dziś czeka go trudne starcie. No ale żeby nie powielać to poza Lambertem proponuję jeszcze over Schlein'a i under Masters'a. Oboje dobrze czują się na swoim torze, jednak Rory często miewa wahania formy, myślę jednak że dziś powinien do wygranych biegów dorzucić również kilka pojedynczych oczek, bo rywale będą ku temu odpowiedni. Sam to lider Wilków, jednak linia również dość wysoka, a Lambert czy Cook będą chcieli kraść punkty faworytom, liczę tu na dzielenie się punktami przez najlepszych jeźdźców, a o wyniku moim zdaniem przesądzi bardziej wyrównany skład gospodarzy, bo jednak Riss, Jorgensen czy Kerr będą już trochę odstawać.

R. Lambert poniżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @2.03 Forbet  
S. Masters poniżej 10.5 pkt. we wszystkich startach @1.75 Forbet  
R. Schlein powyżej 7.5 pkt. we wszystkich startach @1.83 Forbet  

A jeszcze inne typy próbuję w temacie: https://forum.bukmacherskie.com/temat/155484-kick-and-run/?page=last
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Jedynym niebezpieczenstwem w typie na under Lamberta jest fakt ze moze przy ewentualnym  wysokim prowadzeniu Wilkow pojechac bieg dodatkowy w ramach RT .Jednak nie jest powiedziane ze tak bedzie bo licze ze Cook moze byc lepiej dysponowany i to on moze jechac dodatkowy bieg.Powodzenia i tzrymam kciuki.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Nie mam cos ostatnio czuja do l.angielskiej , wiec sprobuje takiego dubelka i musze liczyc na farta.

A.Ellis 6 pkt? ponizej @ 1,92  3 pkt
Poole - Wolves+6 2 @ 1,83  41-49

ako= 3,5
buk - forbet

Ellis wozi cenne i wazne punkty , dzisiaj jednak dosc trudne ma zadanie.Mysle ze gospodarze sie mocno postawia, niby rozum wskazuje ze goscie wywioza punkty, ale nie wykluczam lekkiej niespodzianki.Pojada juz optymalnym skladem( Wzmocnieni Iversenem + wracajacym Heeps-em).Co do meczu Poole - ciezko bedzie o sensacje by wilki wygraly, ale sa w stanie stawic opor i przegrac nieznacznie , wowczas wywioza 1 cenny punkt, a gospodarze pelna pule i wszyscy powinni byc zadowoleni z takiego obrotu sprawy.No tak to widze - oby slusznie.GL

Ipswich - Swindon 1 @ 2,45  forbet
  48-42

Typ ten obarczony duzym ryzykiem, otoz na papierze , a takze forma nakazuje stwiac w roli faworyta gosci.Mysle ze dzisiaj bedzie b.wyrownane spotkanie.Ipswich walczy o P.O 9goscie tez ale maja jeszcze bodajze 2 mecze, podczas gdy Ipswich w nastepnym - wyjazd do Poole i ciezko tam szukac pkt.Jesli im naprawde zalezy to dzisiaj musza wygrac.Stad moje ryzyko na czysta 1  a nie na 1  z hc+2,5 po @ 1.8.


ps. No ...wreszcie cos sie udalo trafic w l.angielskiej.Ciesze sie tym bardziej , gdyz udalo mi sie wytrzymac cisnienie z ...Ipswich.Nie byli w formie ostatnio a ja na nich stawialem , ale dzisiaj przekonal mnie powrot Heepsa on jest dobrym duchem zespolu.Przyznam jednak ze nie bylo latwo , kursy sie b. zmienialy np. w sts-ie bylo poczatkowo 2,65 na Swindon, ale spadalo , wiec ludzie pogrywali na ich win, bo kursy sie w miare wyrownaly 1.9  na Ipsw. i ok 2 na Swindon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 5 września 2019 18:03 przez wasp40Nie mam cos ostatnio czuja do l.angielskiej , wiec sprobuje takiego dubelka i musze liczyc na farta.

A.Ellis 6 pkt? ponizej @ 1,92
Poole - Wolves+6 2 @ 1,83

ako= 3,5
buk - forbet

Ellis wozi cenne i wazne punkty , dzisiaj jednak dosc trudne ma zadanie.Mysle ze gospodarze sie mocno postawia, niby rozum wskazuje ze goscie wywioza punkty, ale nie wykluczam lekkiej niespodzianki.Pojada juz optymalnym skladem( Wzmocnieni Iversenem + wracajacym Heeps-em).Co do meczu Poole - ciezko bedzie o sensacje by wilki wygraly, ale sa w stanie stawic opor i przegrac nieznacznie , wowczas wywioza 1 cenny punkt, a gospodarze pelna pule i wszyscy powinni byc zadowoleni z takiego obrotu sprawy.No tak to widze - oby slusznie.GL

Ipswich - Swindon 1 @ 2,45  forbet

Typ ten obarczony duzym ryzykiem, otoz na papierze , a takze forma nakazuje stwiac w roli faworyta gosci.Mysle ze dzisiaj bedzie b.wyrownane spotkanie.Ipswich walczy o P.O 9goscie tez ale maja jeszcze bodajze 2 mecze, podczas gdy Ipswich w nastepnym - wyjazd do Poole i ciezko tam szukac pkt.Jesli im naprawde zalezy to dzisiaj musza wygrac.Stad moje ryzyko na czysta 1  a nie na 1  z hc+2,5 po @ 1.8.
Graty , nie jestem tylko destrukcyjnym typem :) chciałbym żebyś zawsze miał taka forme , żebym mógł kopiować bez namysłu itd....
dlaczego wtedy było źle ...to chyba sam wiesz :)
Dziś mocno risk tape - ale już Elis ...dobry uczciwy typ moim zdaniem (pobrane)



PoZdro i dokładnie takich przemysleń zyczę !
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P'boro - Swindon 1 @ 3,22 STS  44-46

Czerwona latarnia ligi podejmuje lidera rozgrywek , skad wiec nadzieje na win gospodarzy?Czy sa w ogole jakies szanse?.Mysle ze tak - gospodarze jada juz pelnym skladem, Andersen juz objechal kilka meczy wiec forma zaczyna delikatnie rosnac.Wraca Nicholls, mysle ze swoje zrobi, ale najbardziej licze na rezerwy P'boro(Ostergaard , Douglas ten ostatni jechal na tym torze i zdobyl 12 pkt?) Owszem na papierze goscie maja lepsza pake ale jak pokazal mecz w Ipswich procz Batchelora reszta liderow troszke pojechala slabiej.Karty juz rozdane jesli chodzi o PO, Pewnie ze  goscie moga starac sie wygrac by zajac 1-sze m w lidze by moc wybierac rywala (tak bylo , nie jestem pewien czy nadal taki zapis obowiazuje), ale jesli nawet wygraja 2 ostatnie mecze to nie ma gwarancji,ze zajma 1-sze . gdyz Poole ma do objechania jeszcze 3 mecze.No zdaje sobie sprawe ze typ ryzykowny ale po takim kursie , na gospodarzy, ktorzy pojada najsilniejszym skladem, jest to mozliwe.W pierwszym meczu 20 czerwca bylo 50-40 dla P'boro( Swindon bez Musielaka jechalo).No tak czy siak , kurs wart ryzyka.GL

ps. wielka szkoda  , liczylem na delikatny walek(moglem stawiac hc+6,5 na P'boro ale chcialem zgarnac pelna pule).Jedynie czego zaluje to fakt ze Douglas pojechal koncertowo, 18 pkt+1 = Ostergaard tez ok jak na rezerwowego ale reszta nie pomogla , tam chyba nie placa kasy, a jak nie ma miedzi to sie ...na tylku siedzi.Co zrobic , zycie.


 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś na wyspach dwa mecze, jednak buki nie wystawiły kursów na starcie King's Lynn z Poole Pirates, więc spróbuje coś "uszczknąć" z pojedynku outsidera Peterborough Panthers z liderem tabeli Swindon Robins. Na tapetę biorę zawodnika gospodarzy Rohan'a Tungate'a. Typuję w tym meczu jego over punktowy, bo to może być dziwny mecz i zgodzę się z typem kolegi wyżej, że Pantery mogą pokusić się w tym starciu o niespodziankę, bo w każdej dyscyplinie mecz pierwszej z ostatnią drużyną zawsze "śmierdzi". Kursy również wystawione moim zdaniem podchwytliwie, bo niby łatwy mecz, ale są one przyzwoite na faworyta,bo ok 1.45, zostawiam wynik, bo naprawdę mam kłopot, jak go ugryźć. Tungate - najlepszy zawodnik Peterborough w tym sezonie ze świetną średnią domową - 2.160pkt. na bieg i 8.16 na mecz to naprawdę super wynik biorąc pod uwagę poziom gospodarzy. Dziś dodatkowo mierzy się z liderem tabeli, więc motywacji pod tasmą mu na pewno nie braknie. Ostatnio na tym obiekcie Rohan zdobył aż 14 punktów w 6 startach objeżdżając m.in. Bjerre'a, czy Fricke'a. 8 oczek moim zdaniem to dziś pewniak, jeśli nic dziwnego się nie wydarzy.

R. Tungate powyżej 7.5 pkt. w czterech pierwszych startach startach @1.75 STS  
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Info dla wszystkich grającaych England - na ta chwile Douglas ma bardzo fajny silniczek , nie wiem czy on gdzies jeszcze pojedzie na nim ale na własnym torze super spasowany i fajna moc tej maszyny (info pod turnieje - bo chyba Pbrough juz nic nie jedzie w tym sezonie) . 
Hansior słaby sprzęt na dziś strasznie - ale miał mecz o nic więc ...może na inne ligi coś posiada lepszego 

No i moze niech to zostanie - ja na pewno zapomnę , ale dla grających live - w Pbrough na przyszły sezon jesli nic się nie zmieni pole "B" super kozak - zawodnicy z A przykrywani nawet przez słabszych i pole "d" do napędzania się i smigania przy bandzie 

ps: to propozycja , która mogłaby troche ozywić to forum i może poprawić jakoś jego skuteczność - może na przyszły sezon przydałyby sie własnie takie opisy uczestników po obejrzanym meczu ....- wnioski chyba wszyscy umiemy wyciągać z tego co widzimy . Pozostaje kwestia wiarygodności konkretnego uczestnika - ale może zrobic półzamknięte i jak ktos pisze bzdury albo specjalnie głupoty zwyczajnie wyrzucać 

Bardziej martwym niz to forum na ta chwilę nie idzie juz być :) 
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 9 września 2019 22:20 przez tyrion77+Info dla wszystkich grającaych England - na ta chwile Douglas ma bardzo fajny silniczek , nie wiem czy on gdzies jeszcze pojedzie na nim ale na własnym torze super spasowany i fajna moc tej maszyny (info pod turnieje - bo chyba Pbrough juz nic nie jedzie w tym sezonie) . 
Hansior słaby sprzęt na dziś strasznie - ale miał mecz o nic więc ...może na inne ligi coś posiada lepszego 

No i moze niech to zostanie - ja na pewno zapomnę , ale dla grających live - w Pbrough na przyszły sezon jesli nic się nie zmieni pole "B" super kozak - zawodnicy z A przykrywani nawet przez słabszych i pole "d" do napędzania się i smigania przy bandzie 

ps: to propozycja , która mogłaby troche ozywić to forum i może poprawić jakoś jego skuteczność - może na przyszły sezon przydałyby sie własnie takie opisy uczestników po obejrzanym meczu ....- wnioski chyba wszyscy umiemy wyciągać z tego co widzimy . Pozostaje kwestia wiarygodności konkretnego uczestnika - ale może zrobic półzamknięte i jak ktos pisze bzdury albo specjalnie głupoty zwyczajnie wyrzucać 

Bardziej martwym niz to forum na ta chwilę nie idzie juz być :) 
No jest dramat co tu się porobiło żeby czekać do typów na 15 min przed danym wydarzeniem ? Przecież to jest chore . Jeszcze rok temu dzień , dwa przed były typy teraz są 15 min przed , a zazwyczaj ich nie ma. Za rok to forum upadnie . Proponuję więcej konkursów i reklam a na pewno na tym wyjdziecie jak Zabłocki na mydle. Wszędzie tylko pieniądze się liczą , kiedyś było forum wolniejsze ale było to forum a nie reklama ...
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
D.Bewley 8,5 pkt? powyzej @ 1,8 fortuna (wszystkie starty)  13 pkt

J.Lidsey - T.Musielak 1 @ 2,,03 forbet  13-9

S.Worrall - A.Ellis 1 @ 2,0 forbet  7-5


Belle Vue  podejmuje dzisiaj w meczu pucharowym Swindon (rewanz na torze Swindon bodajze 19.09) i mysle ze pojada z zebem.Sa bowiem podraznieni faktem ze dlugo byli i liczyli sie w stawce o PO , ale porazka Poole u siebie z Wilkami sprawila ze nie maja juz szans na "4".Jest tpo jak wspamnialem mecz pucharowy i do biegu 14-ego sklad typuja kibice, a tam mysle ze pojada Bewley z Worrallem lub tez Worrall z Lidseyem, a 15-tym Bewley z Fricke  lub Bjerre + Fricke.Jednak cos Kenio ostatnio szalu nie robi a czesto defektuje.Licze wiec ze uda sie trafic min. 2/3 typow, a moze uda sie zgarnac pelna pule?Pary sie dzisiaj mieszaja a cos Tobiasz nie mial udanego staru w ost.meczu w Belle Vue, moze nie lubi tego toru, oby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 12 września 2019 17:41 przez wasp40D.Bewley 8,5 pkt? powyzej @ 1,8 fortuna (wszystkie starty)

J.Lidsey - T.Musielak 1 @ 2,,03 forbet

S.Worrall - A.Ellis 1 @ 2,0 forbet


Belle Vue  podejmuje dzisiaj w meczu pucharowym Swindon (rewanz na torze Swindon bodajze 19.09) i mysle ze pojada z zebem.Sa bowiem podraznieni faktem ze dlugo byli i liczyli sie w stawce o PO , ale porazka Poole u siebie z Wilkami sprawila ze nie maja juz szans na "4".Jest tpo jak wspamnialem mecz pucharowy i do biegu 14-ego sklad typuja kibice, a tam mysle ze pojada Bewley z Worrallem lub tez Worrall z Lidseyem, a 15-tym Bewley z Fricke  lub Bjerre + Fricke.Jednak cos Kenio ostatnio szalu nie robi a czesto defektuje.Licze wiec ze uda sie trafic min. 2/3 typow, a moze uda sie zgarnac pelna pule?Pary sie dzisiaj mieszaja a cos Tobiasz nie mial udanego staru w ost.meczu w Belle Vue, moze nie lubi tego toru, oby.
Ogladałem ostatni mecz Tofika - opis wyżej (jednak dziś jedzie Douglas i może uda sie to wykorzystac- jesli zabrał ten sam motorek)- Tofik jechał naprawdę ....beznadziejnie - tracił punkty na dystasie w stylu z 1 miejsca z najlepszego pola na 3-cie i potem banda i .....ostatnie . Motor na start miał ok i na torze gdzie nie będzie zbyt wielu opcji mijania zapewne na tym samym silniku by sobie poradził - ale jeśli tor będzie do mijanek (Brytania więc dokładnie tak powinno być ) to ja Tofika widzę raczej słabo 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Koledzy , sporo osob wyraza sie krytycznie o forum, ze malo typow, ze upada itd.Pewnie jest w tym duzo racji ale....Moze zaczne od siebie.Otoz jesli ktos trafi jakis typ , lub tez poda jakies fajne info staram sie nagrodzic ta symboliczna reputka.Prosze mi wierzyc dla kogos kto sie stara sprawdza wyniki, robi analizy, poswieca swoj czas itp.jest to fajna i sympatyczna nagroda.Neutralny ostatnio robi kawal dobrej roboty, w dodatku swietne ma wyniki(ostatnio w Szwecji ale nie tylko), a tak skromnie zostal nagrodzony reputkami.Czy tak naprawde ciezko kliknac reputke, to nic nie kosztuje , a daje duzo satysfakcji ze ktos to czyta , ze dostrzega nasza prace.Wiec taka moja propozycja zacznijmy wszyscy najpierw od siebie i szanujmy sie nawzajem.GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
wasp40 przepraszam ja tu jestem tylko od bezmyslnego krytykowania :) Ale masz rację - faktycznie powinnismy coś spróbować zmienic . Neutralny - mój szacun bo widać , ze starasz się to ratowac , wiem , że nie dawno zostałes modem - a z mojej strony spotkała Cię jedynie .......krytyka swego czasu. Sorry 

wasp40 - Tofik dzis jedzie spod 5-ki , to może świadczyc tylko o dwóch mozliwościach - Rudziki przesunęły go na to ze względu na to , że jest taki słaby i traktują go jako doparowego dla Rasmusa x3 i dla Troya (mam powazne watpliwości czy ta rospiska jest prawidłowa) - a druga mozliwa wersja - dostał super motorek i dzis będzie wszystkich zamiatał stad to dziwne przesuniecie . 
Ja osobiście skłaniam się do pierwszej możliwości po tym co widziałem - ale ja gram to tylko live , więc będe miał mozliwośc oceny po 1 starcie 
PS:Gdybym miał mozliwośc zagrania Tofika vs Max lub Kenio to bym skorzystał ale z Jamonem ...zwyczajnie się boje
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
D,Bewley 8,5 pkt? powyzej @ 1,75  
J.Grajczonek +1,5 - Ch.Harris 1 @ 1,83  6-8  zabraklo oczka Grajczonka

ako= 3,2
buk - forbet

takiego dubla jeszcze sprobuje.Co do Bewleya , jak wyzej pisalem b. licze na jego udany wystep i 5 biegow, mysle ze jest w stanie zdobyc 9 pkt.Z Harrisem moze byc pewien klopot.Jego forma slabiutka , gdzie sie nie pojawi, ale wraca na tor na ktorym wystepowal w barwach Poole.Jednak jesli Grajczonek nic zlego nie wykombinuje to z hc+1,5  mysle ze jest szansa na powodzenie, bo jakos nie wierze by Harris (caly sezon kiepski) na ten jeden mecz mial wystrzal formy , chociaz on jest nieobliczalny.GL
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Własnie wszyscy przeoczylismy super okazję (ja także bo nie uznałem tego za coś kosmicznego) ruskie pokemony wystawiły 1,36 na Poole - w tym samym momencie UB trzyma od rana 1,10 i to wobec wystepu Douglasa dziś z rezerwy wydaje sie jednak fajnym typem (maxy po ok 240eu jesli nie grało sie pre na tych kontach sa też do przyjęcia) .....

szkoda - nie wiem jak długo trwała okazja ale od momentu jak to zauwazyłem do chwili jak zmienili na ....1,06 trwało to ok 20 min 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Ale czasem mnie jednak qrwica trzaska jak widzę cos co Wy powinniscie widzieć a nie ja , bo ja nie gram pre ani u ziemniaków !!!!

Belle Vue - Swindon sts 1,57 15 2,61 a 
365  2,45 13 1,60 
(za nimi ruscy i inne klony) 

Jak moderator działu i reszta piszących mogą tego nie zauważac ??

Ja gram tylko live (w tym momencie gram basket i to przypadek , ze sie na to nadziałem ) 

Ale rozumiem dlaczego kumaci nie piszą ....sorry Neutralny i wasp40 możecie sie obrazić , ale z tego wynika , ze pozostali tu sami amatorzy i może dlatego kumaci nie pisza jak widzą taka amatorkę - przecież to już wisi conajmniej godzinę ....
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Widzę dziś dużo emocji w dziale do których odniosę się później, bo dopiero wróciłem z pracy, a chciałbym się podzielić swoimi typami na dziś, więc krótko. Proponuję ponownie dwa mocne duble, bo ostatnio fajnie one wychodziły.

-K. Bjerre powyżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @1.84  [zwrot] 
-R. Lambert powyżej 8.5 pkt. w czterech pierwszych startach @1.88 [zwrot] 
Ako: 3.46
Buk: Fortuna
Pierwszy mecz krajowego pucharu, więc jakby nie było do zdobycia kolejne trofeum. W takich meczach omijam wyniki, ale skupiam się na zawodnikach, którym "idzie". Tu w oko wpada mi Kenneth, który notuje niezły sezon w ligach, również na wyspach radzi sobie przyzwoicie. W dotychczasowych meczach pucharowych jechał solidnie, a w finale wierzę w jego duże ambicje. Osiągał już w Anglii naprawdę świetne wyniki, więc 10 oczek spokojnie w jego zasięgu. 
Lambert po kontuzji mocno w kratkę, jednak mam nadzieję, że z czasem wszystko wróci do normy i ponownie będzie "fruwał" po angielskich torach. Biorąc pod uwagę jego umiejętności spokojnie stać go dziś na 9 punktów i skuteczną walkę z faworytami.

-S. Worrall powyżej 4.5 pkt. w czterech pierwszych startach @1.55  
-Poole - King's Lynn (+6.5) 2 po dziewięciu biegach @2.25  
Ako: 3.46
Buk: STS
Przyznam się, trochę "ślepy" typ, bo Worrall'a na torze widziałem tylko kilka razy, ale przejrzałem jego historię występów w Supporters Cup i naprawdę robi wrażenie. Do tej pory na swoim obiekcie 8 i 9 punktów, na wyjazdach 5 i 10. Super rezultaty, jak na ligowego "średniaka", widać że Steve jest zmobilizowany na te rozgrywki, więc liczę dziś na jego over.
Drugi typ trochę w poszukiwaniu niespodzianki. Celowo obieram wydarzenie po 9 biegu, bo na koniec może być różnie. Piraci jeżdżą bardzo nierówno i liczę dziś na taką niestabilną formę w początkowej fazie zawodów. Dla gości słaby sezon, na pewno liczyli na więcej, nie jest to z resztą dziwne, jeśli ma się w składzie Lamberta, czy Cooka. Jednak to te dwa nazwiska właśnie są chyba przyczyną słabych wyników. Robert po kontuzji, więc ma wytłumaczenie, jak i wielki potencjał, Craig jednak mocno zawiódł, może nie tyle co formą, co swoją głową, bo miewał dziwne zachowania zarówno podczas zawodów, jak i między meczami. To jednak cały czas świetni żużlowcy i liczę na nich w swoim typie, bo jakby nie było powinni być w czołówce Premiership.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Keneth Bjerre nie jedzie stąd te kursy - sprawa jasna :)

Nie to nie emocje Neutralny , serio - ja doceniam waszą pracę Twoja i Waspa - a jak piszesz, że nie grasz zawodowo tylko dodatkowo pracujesz i to do późna to lepiej rozumiem skąd takie a nie inne przeoczenia :) Easy ....luźna guma

Ja po prostu założyłem , że znaczna część piszących chociaż moderatorów to ....choć półprofesjonal gracze 

Kiedys w czasach mecz pl - większość z Nas zwyczajnie albo zyła z grania , albo ryzykowała prace itd po to żeby kiedyś grac zawodowo . Sporo z Nas później nie grała - ale lądowała u Buków jako analitycy albo chłopaki od livy'ow .
ale jednak prawie wszyscy kumaci wierzylismy w siebie na tyle żeby zaryzykowac i bawić się z bookami na powaznie . 
Dziś z tego co widzę 99% forum traktuje gre jako ....hobby  

To dlatego zapewne przed podaniem typów zamiast przeglądać kursy u 10 buków i choć sprawdzić stronki klubowe oraz cokolwiek innego niż sportowefakty zwyczajnie szybko wiekszość ludzi podaje typy nie upewniając się nawet co do składów 

Dalej - ktos zarzucił , że teraz typy sie pojawiają na 10/15 minut przed spotkaniem zamiast 5 godzin ...to akurat jest zupełnie normalne bo info o Bjerre 5 godzin temu nie było jeszcze widoczne (chyba) - ale już na 2 godz przed spotkaniem można zapewne było to spokojnie znależć 

Ja gram tylko live , więc nie szukałem nawet takiego info a i tak zauwazyłem dysproporcję w kursach 

Kiedyś 90% ludzi szukało rk, błędów buków - własnie takich jak z Bjerre nieobecności w składach które powodują to , ze jesli któryś buk tego nie widzi to linie u niego na innych zawodników sa albo zanizone albo zawyzone w zależności od sytuacji . 

Dziś zwyczajnie kazdy z Was odpala ofertę bukmachera u jakiego gra + składy na sf (to akurat świadczy o totalnej niestety amatorce) i podaje typy.....

Moje czasem nerwy wynikały z tego, że często pomimo, ze nie robie prebetów widziałem infa , których nie widzą "typerzy" prebetowi 
Ale dopuki nie napisałeś , że wracasz późno z pracy nie zastanawiałem się skąd to się bierze - byłem przekonany , że niemozliwa jest aż taka amatorka - teraz wiem zwyczajnie, że nie macie na to czasu zeby latać po stronach klubowych w poszukiwaniu osłabień itd 

Mam nadziej, że nikt nie poczuł się urażony tym wpisem - zwyczajnie forum jest tworem businesowym , musi przynosic dochody bo nikt nie będzie w nie dotował z własnej kieszeni stąd miliony konkursów i kasa dla włascicieli forum - ale brak kasy np na moderatorów , żeby mogli się zajmowac tylko i wyłącznie robieniem typów a nie dodatkowo pracować . 
Z drugiej strony żaden buk nie będzie się reklamowal na forum które przynosi mu straty - to czysta logika - więc tworzy się koło zamknięte. 

Buki chcą miliona konkursow i tylko pod trym warunkiem dają hajs na forum ....bo w ich interesie jest ...aby gracze tworzyli milion taśm . 

Zobaczcie przerażającą sprawę - nie wierze, że wszyscy z matematyki mieliście max 3 lub 2 ....ale żaden z Was nawet nie próbuje już podawać uczciwie kursu netto .....przecież to czyste oszustwo bo kurs 1,5 w sts czy innym pokemonie to ...1,32 po padatku 

Dobra mam nadzieje, że nikt tego nie potraktował jako żaden pojazd ani cokolwiek w tym stylu - to zwyczajnie konstruktywna opinia - może niesprawiedliwa - ale jak sama nazwa wskazuje "FORUM" polega na wymianie pogladów aby wszyscy użytkownicy danego forum mogli czerpac z niego korzyści . Moim celem nie było obrażanie nikogo - tylko pokazanie dlaczego moim zdaniem tak wyglada sytuacja na dziale ....ale tyczy sie to całego forum oczywiście .

Neutralny, Wasp40 - to nie jest żadna krytyka żadnego z Was naprawde ....Pozdro 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Miałem się nie odnosić do waszych "zażaleń" na temat forum, ale skoro sprawa jest znowu na tapecie to napiszę parę subiektywnych zdań.
Nie chciałem nic pisać, bo to temat wałkowany od jakiegoś czasu, tłumaczone to było również wiele razy w różnych działach, no ale skoro poruszyliście to w "naszym" to nie wypada pominąć. No właśnie, celowo zaznaczam słowo "nasze", bo to że jestem tu moderatorem nie znaczy, że to mój dział. Nie mam obowiązku ciągnięcia Was za język, podawania typów i analizowania poszczególnych meczów. Robię to z przyjemności i ogromnej chęci do "czarnego" sportu. Nie udaję fachowca od przykładowo ligi angielskiej, bo nim nie jestem, poza tym to wyjątkowo nieprzewidywalne rozgrywki, ale lubię wyzwania, więc poznaję drużyny, oglądam mecze, obserwuję zawodników i tak staram się poszerzać swoją wiedzę na temat tego sportu. 
Za każdym razem jednak, gdy widzę czyjeś posty w których motywem przewodnim jest narzekanie, że mało typów, że słabe, że późno to widzę obraz gościa, który wpłaca sobie ostatnie dwie stówki na konto, pobiera gołe typy z forum i potem wjeżdża z pretensjami, że nie są one skuteczne.
Jest milion płatnych stron z typami, czemu nie zapłacisz "dniówki" i na meila podeślą Ci "gotowca"? Przecież to wygoda, stawiasz, wygrywasz, wypłacasz kasiorkę i już. To takie łatwe. Ale nie, Ty jesteś w miarę rozsądny i wiesz, że takowego gotowca nie ma, a takie strony to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę.
Tu masz okazję wejść, podpytać o jakiś typ, poradzić się, podyskutować, ale nie, bo Ty chcesz "PEWNIACZKI JUUUUUUŻ, TERAZ!". Chcesz być milionerem, a gdy przegrywasz ostatnie 20 złotych, które miałeś na koncie postanawiasz wylać swoje żale, bo nie chciało Ci się napisać pięciu zdań i wymienić opinią. Mało tego, napiszesz jeszcze o reklamach, bo jak to możliwe, że na takim forum mają prawo być reklamy? Ma ich nie być, bo Ty chcesz.
Nie moi drodzy Panowie i drogie Panie, nie tędy droga. Jak chcecie zobaczyć, jak to powinno wyglądać to zajrzyjcie sobie na przykład do działu hokejowego, który prowadzi znany Wam zapewne @rasijskij. Nie jest tam jakoś bardzo dużo udzielających się użytkowników, czasem mniej, czasem więcej, jak to na forum, ale jest dyskusja, opinie, analizy, nie zawsze zdania są takie same, ale odbywa się to w kulturalny sposób i gwarantuję Wam z zyskiem dla wszystkich zainteresowanych. Oczywiście nie mam tu na myśli jawnego "zerżnięcia" wszystkich typów i wklejenia ich na swój kupon.
Żużel to specyficzna w Polsce dyscyplina, bo zainteresowanie nią wykazują w szczególności konkretne regiony, więc nigdy nie będzie miał tak wielkiego fejmu, jaki ma np. piłka nożna. To jednak nie oznacza, że nie można o nim merytorycznie podyskutować, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że wieści z pierwszej ręki w tym sporcie są na wagę złota, czego pewnie każdy zainteresowany doświadczył, jednak nie mamy ochoty się nimi dzielić, wolimy wytykać porażki (tu taka rada - najlepiej zrobić to po meczu, jak już wszystko wiemy).
Mam jedną straszną wadę. Nie cierpię ludzkiego narzekania, nie mogę przebywać z ludźmi, którym cały czas coś nie pasuje i którzy szukają sobie na siłę problemów, dlatego uderzają we mnie te "stęki", szczególnie gdy atakowani są ludzie, którzy naprawdę chcą coś zrobić i którzy się mocno angażują, po czym obrywają takim marudzeniem, szybko się zniechęcają, uciekają, a pseudo bukmacherzy dalej przelewają swój jad na innych i oczekują mega zdarzeń z super kursami.
Nie będę się odnosił w tym poście do konkretnych użytkowników, bo nie chcę nikogo atakować, każdy wie, po co zakładał tu konto i w jakiej dziedzinie się realizuje (tak, narzekanie też się wlicza w listę dziedzin). Tłumaczyć się z niczego również nie zamierzam, choć jeśli ktoś o coś spyta to pewnie odpowiem. Jestem w tym dziale pierwszy, niepełny sezon, który niestety się już kończy, może coś tu się ruszyło, może nie, zależy kto i jakie ma oczekiwania. Czasem fajnie udało się podyskutować, co momentalnie było widać w skuteczności typów, to dla mnie mały pozytyw. Negatywna informacja jest taka, że taka dyskusja miała miejsce za rzadko. Wielkie dzięki dla @wasp40 , który jest bardzo regularny i obiektywny, zawsze wtrąci swoje "dwa grosze" do dyskusji, mam nadzieję, że utrzymasz regularność, jak najdłużej.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Poole - Ipswich+10,5 2 @ 1,85 fortuna  51-39 zabraklo 1 pkt

N.Klindt 10,5 pkt? ponizej @ 2,0 forbet  7 pkt

Pooole bardzo mocne u siebie ale , goscie wystapia w pelnym skladzie i licze na wyrownany bojHarris ostatnio scigal sie jako gosc na tym torze, szalu nie bylo bo jesli siennie myle zdobyl 8 pkt, Mysle ze dzisiaj moze byc podobnieSpore ryzyko z underem Klindta, ale wczoraj scigal sie w Polsce, moze byc lekko podmeczony , wiec moze pojechac tylko 4 razy.W dodatku czesto punktuje  z Grajczonkiem na przemian, raz jeden swietnie , drugi slabiej.DSzisiaj wiec pora na dobry wystep ...Grajczonka. i na to licze.

ps.szkoda wykluczenia Iversena w 15-tym biegu, bo osamotnionego Lawsona? przewiezli gospodarze na 5-1 i po hc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom