>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 50: London

Status
Zamknięty.
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Gówno jest do grania, może poza Radcliffem, który powinien łatwo ograć Chmielewskiego. Złapałem Soldicia po 1.50 z Kinclem jakieś 3 tygodnie temu i Czech wypadł z rozpiski.  Myślałem o zagraniu Parke - Wrzosek, że walka zakończy się przed czasem, bo teoretycznie Wrzosek może 5 rund nie wytrzymać, z drugiej Parke to leń i może go po prostu przeleżeć przez ten czas. 

De Fries powinien ogarnąć, ale szczerze tyle razy w tym KSW się przejechałem na wadze ciężkiej, że na siłe nie ma co tego grac.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
L 482

legionista1987

Użytkownik
Większość będzie grać przeciwko Antkowi jak ostatnio wszyscy grali na Barboze z Felderem a będzie na odwrót. Niby dlaczego Antek miałby to przegrać ? Ten murzyn to jak patrze to 15-7 a ostatnie wygrane to z kolesiami którzy mieli ujemne bilanse albo tyle co zaczynali. Plus walczył na jakiś 3 ligowych galach....Kogo tu się bać ? 
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Norman Parke - Marcin Wrzosek
Norman Parke przed czasem @2.5  
Co tu dużo mówić, Zombiak bierze tą walkę z marszu. Parke przez cały czas jest w treningu i na pewno dobrze przepracował ten okres przygotowawczy. Dodatkowo Irlandczyk słynie ze świetnej kondycji i wytrzymałości. Według mnie Marcin nie wytrzyma tempa tej walki (dystans mistrzowski 5x5) i zostanie skończony przed czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Aleksandra Rola 1.77 totalbet
28 letnia polka vs prawie 40 letnia irlandka która nie walczyła od 2,5 roku oraz  która walczyła w przeszłości w kategorii niżej niż Ola. Jestem zaskoczony że polskie buki dały tak wysoki kurs. Polka powinna miec tu przede wszystkim duża przewage siły i kondycyjnie też powinna być lepsza. Nie chce tutaj się wypowiadać na temat umiejętności, uważam że w żeńskim mma na takim niskim poziomie jak tutaj takie rzeczy jak kilogramy czy duża różnica wieku odegra większą rolę niż umiejętności. Przewiduję dominację polki.
Za drobne warto zagrać under 2.5 rozpoczętych rund po 3.83(efortuna). Na 3 ostatnie walki zawodniczka z irlandii przegrała 2 przez poddanie w 1 rundzie nie wiem skąd taki duży kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Z jednej strony emerytka a z drugiej świeżyna po zmianie klubu na WCA. Karta wygląda na dość oczywiste wyniki aż się boję gdzie może być jakaś niespodzianka bo faworyci są dość oczywiści i ciekawe gdzie będzie jakaś stopa. Nie wyobrażam sobie gali KSW bez niespodzianki. 
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Niespodzianki to mogły być w pojedynkach Kincl - Soldic i Ziółkowski-Parke, na pierwszy rzut oka zwycięzcy byli łatwi do przewidzenia, ale w sumie to ciesze się, że Kincl z rozpiski wypadł, bo Soldic zamykał mi niezły kupon, a jak teraz spojrzałem na ostatnie starcia Czecha to czuje, że mógłby temat ogarnąć. 

Pierwsze dwa starcia trudne do przewidzenia, ale reszta jest jasna.


 
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 01:20 przez kibic-zwierzeZ jednej strony emerytka a z drugiej świeżyna po zmianie klubu na WCA. Karta wygląda na dość oczywiste wyniki aż się boję gdzie może być jakaś niespodzianka bo faworyci są dość oczywiści i ciekawe gdzie będzie jakaś stopa. Nie wyobrażam sobie gali KSW bez niespodzianki. 
Według mnie nie będziemy świadkami jakiś niesamowitych niespodzianek. Może jedynie Antek jako underdog da radę.
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
Ja polecam grać Aleksandre Rolę co wyżej opisał to kolega plus polecam grać na Janikowskiego że wygra w 1 rundzie. Przeciwnik Janikowskiego to totalna kompromitacja. On powienien się bic max w takim Babilonie. Wygrywał z zawodnikami z ujemnym bilansem np 1-15 gdzie zawodnik po pojedynku z Gilesem doznawał kolejnych 9 porażek... Jego nie powinno być na KSW. Janikowski szybciutko go sprowadzi i obije w parterze bo tam celebryta nie ma zielonego pojecia . Ground and pound w 1 rundzie . To jest wstyd że Damian zabrał taką walkę. On kompletnie nie zna się na MMA. Trenuje bo trenuje ale na MMA się nie zna. On powienien się wymienić przeciwnikami z Antkiem ale Antka takie pojedynki nie interesują. Ale to ma być gwiazda KSW za 1-2 lata więc easy przeprawa w sobotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
D.Janikowski - T.Giles
Walka zakończyć sie w 1min walki @7.00 betclic   ech 24sek i by weszlo:) wolno zaczeli
Dla mnie spore value. Wygranej Damiana jestem niemal pewny. Sporo szans daje ze walka zakonczy sie w 1rundzie. Obejrzalem walki Gilesa i wygląda to bardzo kiepsko. Rywale z najniższej półki. Damian dostaje rywala na odbicie się, jest kreowany na gwiazdę KSW, dlatego rywal taki a nie inny. Trzeba zatrzec złe wrażenie po dwóch porażkach z rzędu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Gala zapowiada się na nudną jak flaki z olejem. Jak na numer 50 to kompletna kompromitacja ze strony KSW- chociaż z drugiej strony może to i dobrze że zrezygnowali z jakiegokolwiek 'freak fight'. Szczerze mówiąc nie spodziewam się jakiś szczególnych niespodzianek- jak najbardziej popieramy typy wyżej, szczególnie na Aleksandre Role. Tak jak ktoś pisał wyzej- rywalka to babcia, która nie walczyła 2,5 roku kiedy to wygrała walkę wracając po 2 porażkach odniesionych w ..2015 i obie w 1 rundach. A Rola to przecież zawodnika która ma solidne zaplecze amatorskie, 28 lat i sporo może pokazać. Co ciekawe fizycznie tutaj powinna byc przepaść- zobaczymy za godzine na oficjalnym wazeniu ale na porannym Rola miała 52.7 kg a rywalka 49.9 czyli pod limitem i blisko 3 kg różnicy to jutro pewnie bedzie nawet z 7-8 kg. Na efortunie Rola w 1 rundzie 6,11 żal nie spróbować.
Też wydają mi sie przesadne kursy na walkę Du Plesissa z Santos Lutterbach na papierze to wyglada bardzo ciekawie- Niemiec to nie byle kto, pokonował m.in Romana Szymańskiego, jest na fali 6 zwycięstw a ogólnie na ostatnie 15 walk przegral tylko raz- rekord 30-7 tez niczego sobie i tylko dwie porazki z tego przed czasem ale dawno temu- na efortunie mamy zakład koniec w 1 rundzie- NIE @1,70. Podoba mi się zakład jeszcze zakład na forbecie: którakolwiek walka zakończy się w 1 minucie @2,10 - nie ma się co rozwodzić, na moje oko z 5 walk z tej rozpiski ma szanse na takie rostrzygnięcie to jedno chociaż powinno się zdarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 482

legionista1987

Użytkownik
Obstawiał ktoś może KSW 50 na stronie STS.com ??
Tam sobie chyba jaja robią. Otworzyłem konto. Wpłaciłem 30 GBP postawiłem zakład 3 zdarzenia , kase zabrano ale zakładu nie moge otworzyć żeby zobaczyć a po kilku minutach zwracają kase i anulują kupon. I tak 3 x już.... co za amatorka...śmiech na sali ten pseudo bukmacher...miał ktoś podobnie ??
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisałem, żadnej niespodzianki. Nie powiem, że to była słaba gala bo nie była. No ale nudna tak. 

Pietrzak się fajnie pokazał. 
 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ponieważ jak zwykle odpowiedni temat pojawi się nie wiadomo dlaczego na 3 dni przed gala to napisze tutaj.

2.03 w fortunie na Juna z Pudzianem to bardzo duże value. 
Mógłbym teraz wkleić co napisałem przed ostatnia walka bo nic się w zasadzie nie zmieniło. 

Pudzian jest po drugiej stronie rzeki, w 2020 skończy karierę. Dla Juna to dopiero początek  ale będzie walczył w zasadzie u siebie, gość ma spory talent i jak na faceta, który wchodził do ksw jako bardziej freak to może tu sporo zawojowac. 
 
Pudzian zawalczyć tu + max dwie walki w 2020, kwiaty, oklaski etc i tyle. Dla niego kariera to w zasadzie skończyła się po porażce z Bedorfem. 

 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra idę za ciosem. Ostatnio pisałem o Junie teraz dwa typy już na grudzień. 

Khalidov - Askham
Kursy dokładnie po równo. Dla mnie w takiej sytuacji value po stronie Askhama. Brytyjczyk to wymiatacz, jest świetny. Czeczen wiadomo wraca, jest gwiazdą KSW ale sądzę, że to tylko takie wiecie wielkie walki ale też spora kasa i trochę odcinanie kuponów. Wyżej napisałem, że Pudzian zawalczyć teraz i potem max dwie walki w 2020 i pewnie też będzie blisko końca. Na konferencji powiedział, że to nie jest walka o pas bo jakby była i by wygrał to musiałby bronić... Więc widać ewidentnie, że nie widzę w nim większej mobilizacji. 

Askham 1.85 fortuna

Janikowski - Kolecki

Dla mnie 1.70 na Szymona to kurs przyjemny. Będzie fajna otoczka do tej walki, dwóch wielkich olimpijczyków. A do tego wiadomo pójdzie pompa przed walką wiadomo jak żyje ttener koleckiego z WCA w którym trenuje Jankowski. Jankowski miał początek z kelnera i super, potem trudniejsze walki i porażki. Moim zdaniem Kolecki to wygra, jest lepszy. 

Kolecki 1.70 fortuna

I krótko Rola - Owczarz. Już dwa razy miałaby ta walka. One się serio nie lubią i to czuc w powietrzu, obie zaczynają karierę w MMA. Na moje oko Rola wygląda lepiej. Wiadomo jak to jest w MMA kobiet. Zależy która która noga wstanie... Ale ja spróbuję 1.60 na Rolę w fortunie
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom