>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka Bundesligi (13.09 - 15.09.2019)

Status
Zamknięty.
D 479

dior.sauvage

Użytkownik


RB Lipsk - Bayern

 

Jak na moje kompletnie zle ocenione szanse Bayernu. Wejscie w sezon co najwyzej przecietne - 2-2 z Hertha gdzie nie bylo widac kompletnie roznicy poziomu, pozniej wygrane ze slabym Schalke i przecietnym Mainz, jak dla mnie poza tym ostatnim meczem i pewnym 6-1 (chociaz zaczeli od utraty gola) nie pokazali kompletnie nic. I uwazam, ze nie pokaza, bo Lipsk gra naprawde dobra pilka, dodajac do tego nowego trenera Nagelsmanna przewiduje ze w koncu moga doczekac sie upragnionego mistrza. Wiadomo, sezon dopiero startuje, wszystko moze sie pozmieniac zima, ale poki co wg mnie Puszki prezentuja sie najlepiej. Do tego dochodzi temat szkoleniocwcow - Kovac jak dla mnie jest przecietny, o wiele mniej zna sie na temacie anizeli trener RB, a to moze byc w tym spotkaniu kluczowe - Nagelsmann po prostu rozpracuje Bayern pod katem taktycznym. Od poczatku sezonu widac, ze Bawarczycy nie maja specjalnego pomyslu na gre - wystarcza im indywiualnosci na ekipy pokroju Schalke, przyjda powazniejsze mecze ligowe (jak dzisiaj) albo Liga Mistrzow i bedzie lipa. Graja na wyjezdzie, Lipsk u siebie nie zwykl przegrywac, sezon temu tylko 1 porazka, w tym nie przewiduje wiele wiecej. Kolejna rzecz super forma Timo Wernera - podpisal kontrakt, zakonczyl sie transferowy szal i od razu lzej sie gra. Z Bayernem bedzie pewnie ekstra motywacja, przeciez byl wiazany z przejsciem do stolicy Bawarii. Brakow kadrowych zbyt duzych nie ma, w Bayernie brak mlodego Goreztki, w Lipsku Adams i Wolf. Mysle, ze spokojem mozna pokusic sie o czysty win Lipska. Kurs rzedu 1.8-1.9 na Bayern grajacy na stadione RBL to gruba przesada.

 

RB Lipsk @3.8 Betclic   1-1, co i tak jest swietnym wynikiem dla Lipska, 1 polowa tragedia

RB Lipsk powyźej 1.5 gola @2.32 Betclic   1-1

 

RB Lipsk: Gulacsi - Mukiele, Konaté, Orban - Klostermann, Demme, Halstenberg - Sabitzer, Forsberg - Poulsen, Werner

Bayern: Neuer - Pavard, Süle, Hernandez, Alaba - Kimmich, Thiago - Gnabry, Müller, Coman – Lewandowski

 

 

 

 

Union - Werder

 

 A tutaj z kolei widze dobre ofensywne spotkanie. Union po ciezkim debiucie w BL i 0-4 z Lipskiem wchodzi na wlasciwe tory - pierwsze punkty z Augburgiem i win z BVB u siebie 3-1. Tym razem do Lesniczowki przyjezdza Werder - druzyna moze nie robiaca furory w lidze ale graja ciekawy, ofensywny futbol. Wystarczy wspomniec ze w ostatnim sezonie na 34 mecze strzelali co najmniej jednego gola w 33. Ogolnie oba zespoly nie charakteryzuja sie mocno defensywa (Union tracil gola w kazdym z trzech spotkan, Werder tak samo, ale przynajmniej dobrze sie to ogladalo, sumujac spotkania zarowno Werderu jak i Unionu BTS pokryty 5/6, over 2.5 5/6), ale za to czesto strzelaja. Bez watpienia atutem Unionu bedzie stadion - owszem, na dzien dobry dostali tam w czerep 0-4, ale majac na uwadze klase zespolu z Lipska i faktu iz byl to debiut Unionu w Bundes mozna na to przymknac oko, tym bardziej, ze w natepnym meczu u siebie pokonali BVB. Ukluc ma kto - Ujah, Andersson, Abdulahi. Nie ma opcji zeby przeciwko wesolej defensywie Werderu nic nie trafili. I podobnie z drugiej strony - Klaasen, Egenstein czy bedacy w mega formie Osako. W druzynie z Bremy duze braki kadrowe, ale jest tak od poczatku sezonu, tak wiec od pierwszego meczu graja tym co maja do dzis.

 

Obie strzelą @1.58 Betclic   1-2

powyżej 3.5 gola @2.65 Betclic  1-2, niestrzelony karny przez Werder, szkoda, byly akcje

 

 

 Union: Gikiewicz - Trimmel, Friedrich, Subotic, Lenz - Gentner, Andrich - Abdullahi, Bülter - Andersson, Ujah

Werder: Pavlenka - Lang, Sahin, Friedl - Gebre Selassie, M. Eggestein, Bittencourt - Osako, Klaassen - J. Eggestein, Füllkrug
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
BVB- Bayer Leverkusen
Typ: 1 
Kurs: 1,90
Marathonbet
Stawka 6/10


Borussia w tym sezonie do dla mnie główny kandydat do tytułu i takie mecze jak ten muszą wygrywać. SIP to teren trudny do zdobycia, tym bardziej że aptekarze dawno potentatem na wyjazdach nie było. Mimo to fajnie się prezentują, jednak na Borussię z mega szerokim i silnym składem może zabraknąć. Swoje od początku rozgrywek robi Sancho, Reus i Paco, więc o bramki w tym meczu jestem spokojny, i uważam że więcej trafień będzie po stronie gospodarzy. Poza głównym typem proponuję poboczne z ciekawymi kursami:

BVB wygra i obie strzelą @2,77 Fortuna
BVB (-1,5) @ 3,05 Fortuna
obie drużyny strzelą w obu połowach @ 7,00 Fortuna

Lipsk- Bayern Monachium
Typ: 1X
Kurs: 2,04
Fortuna
Stawka 5/10


Bayern mnie absolutnie nie przekonuje swoją grą, podobnie jak Nico Kovac na ławce trenerskiej. Bayernowi brakuje kreatywnego zawodnika w środku pola, gdyż Thiago moim zdaniem spuścił z tonu w ostatnim czasie. Muller najlepsze lata ma za sobą. Skrzydła są obiecujące plus doświadczony Perisić, jednak to może być za mało na kunszt nowego trenera Lipska Juliana Nagelsmanna, który solidnie wzmocnił zespół przed bieżącymi rozgrywkami.

Lipsk over  1,5 gola @2,49 Fortuna
Lipsk + under 3,5 @ 5,70 Fortuna
 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
RB Lipsk - Bayern Monachium 1:1 (3-6 RR)
Bayern powyżej 5,5 RR, @1.95, ETOTO
  

Hit kolejki u naszych zachodnich sąsiadów, spotkanie aktualnego lidera z mistrzem Niemiec, Lipsk rewelacyjnie wszedł w sezon wygrywając dotychczas wszystkie spotkania, Bayern po remisie na inaugurację wygrał równiez pozostałe 2 spotkania. Jest to mecz o fotel lidera, a także pojedynek dwóch aktualnie najlepszych strzelców Bundesligi, Lewandowski ma na koncie 6 trafień, a Werner 5 bramek. Zakłady na bramki zbite, a wiadomo, że czasem w takich hitach, gdzie ma być teoretycznie full goli nieraz kończy się 0:0, dlatego typ na gole odpuszczam i próbuję rzutów rożnych, ale nie ogólnych, a samego zespołu z Monachium. Tak jak wspomniałem na wstępie gospodarze rewelacyjnie weszli w sezon i podejrzewam, że Bayern będzie się musiał namęczyć, żeby wywiezć 3 punkty, ale to właśnie plus dla mojej propozycji, liczę, że Monachijczycy dzięki temu nabija sporo rożnych, może już nie są taką maszynką do ich nabijania jak we wcześniejszych sezonach, ale nie jest u nich jeszcze najgorzej, w dotychczasowych spotkaniach w obecnym sezonie nabili  12, 4 oraz 10 cornerów, a w meczach bezpośrednich, które grali na stadionie w Lipsku 4, 6, 6, 5 i 6, więc można powiedzieć, że tak na styku. Idealnie dla typu byłoby jeżeli to gospodarze wyszliby p[rędko na prowadzenie, wtedy baern goniłby wynik i o rożne moglibyśmy być spokojni, a jak będzie okaże się za kilka minut, bo niedługo zaczyna się mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom