>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 14.09.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Słowacja - Austria 
Typ: Liczba setów: 4
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna

Bardzo prawdopodobne, że ten mecz zakończy się w czterech setach. Słowacja jako faworyt. Po zaciętym, pięciosetowym spotkaniu wygrali z Hiszpanami, oglądałem dwa ostatnie sety i podoba mi się ich gra, 3 i 4 set przegrany, ale po dobrej walce, grają naprawdę bardzo zawzięcie, więc ich wygrana po kursie 1.45 również zagości u mnie na którymś kuponie. W zeszłym roku mierzyli się z Austriakami towarzysko 2 razy i te 2 razy wygrali. Tutaj jednak celuję w liczbę setów, bo Słowacy nie są mimo wszystko pretendentem do ogrania rywali 3:0. Austria co prawda do zero zgładzona przez Belgów, jednak w drugim secie przegrali tylko dwoma punktami. Nie można im odmówić waleczności, jednak brakuje trochę umiejętności i lepszego zgrania jak na ME. Jednak myślę, że spokojnie mogą tu urwać seta, bo rywale jakąś potęgą nie są. Słowacja będzie starała się szybko zakończyć mecz, bo dwie 5setówki z rzędu odbiorą im siły na kolejne mecze. Na koniec dorzucam ciekawą statystykę: Bezpośrednio grali ze sobą 8 razy, z czego aż 5 zakończyło się wynikiem czterosetowym. Przewiduję tu 3:1 dla Słowacji, jak będzie zobaczymy wieczorem.

  147
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia D. - Leverkusen
Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2,77
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


W 4 kolejce Bundesligi zmierzą się ze sobą dwie uznane "firmy". Po trzech dotychczasowych meczach wyżej w tabeli jest ekipa z Leverkusen, która ma na koncie 7 punktów.​​​ Tylko punkt mniej zgromadziła Borussia, która zajmuję 5 miejsce w tabeli.

Gospodarze wygrywali 4 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków i dziś także są faworytem spotkania. Po ostatniej wyjazdowej porażce z Unionem Berlin (3:1) zespół z Dortmundu będzie miał doskonałą okazję do rehabilitacji przed własną publicznością.

Goście z pewnością nie oddadzą łatwo inicjatywy i będą chcieli wywieźć z trudnego terenu punkty, zważywszy na to, że w poprzedniej kolejce także zawiedli, remisując bezbramkowo z Hoffenheim 0:0.

Obie drużyny są bramkostrzelne więc możemy liczyć na ciekawe widowisko, w którym większe szanse na zwycięstwo daje Borussii Dortmund.

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Norwich - Manchester City
Typ: Manchester City i under 4,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zdecydowanym faworytem spotkania są oczywiście goście. Dzisiaj Liverpool wygrał swoje spotkanie, więc M City również muszą wygrać jeśli chcą się zrównać punktami ze swoimi najgroźniejszymi rywalami. Kurs na zwycięstwo gości nie rozpieszcza, wynosi około 1,11, kursy na handicapy również uważam za zaniżone, dlatego postanowiłem zagrać na faworytów i poniżej 5 bramek w meczu. Linia 4,5 została przez M City tylko raz przekroczona w pierwszym meczu z West Ham, kiedy wygrali 5-0. Faworyci grają na wyjeździe i dlatego uważam, że jest spora szansa na wygranie tego typu.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania 2 liga
Spotkanie Las Palmas Almeria
Godzina 18:30
Typ Almeria wygra lub zremisuje
Kurs 1.52
Bukmacher Fortuna
5 kolejka rozgrywek. Las Palmas w 4 meczach zdobyło 3 punkty, bramki 3:4. Almeria ma 10 punktów, bramki 6:1. Buki faworyzują gospodarzy ale dla mnie Almeria jest jednym z faworytów do awansu. Pisałem już wcześniej, że klub ma nowego arabskiego właściciela i w lecie dokonał kilku znaczących wzmocnień. Las Palmas pozyskało w końcówce okienka transferowego Jonathana Vierę ale dziś nie zagra z powodu kontuzji. H2H korzystne dla Almerii, nie przegrali w Las Palmas od 7 spotkań.

  52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HiszpaniaGodzina: 18:30Spotkanie: Real Sociedad - AtleticoTyp: A. Isak strzeli gola Kurs: 4.30Bukmacher: FortunaAnaliza:
Isak jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Podbudowały go gole w reprezentacji i fakt, że okrzyknięto go następcą Ibrahimovicia. W tym meczu stać go na gola jeśli weźmiemy pod uwagę mizerną postawę obrońców Atletico- szczególnie w meczu z Eibar z którym stracili dwa gole. 

  100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie:  RB Lipsk - Bayern Monachium
Typ: Bayern powyżej 5,5 RR
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Hit kolejki u naszych zachodnich sąsiadów, spotkanie aktualnego lidera z mistrzem Niemiec, Lipsk rewelacyjnie wszedł w sezon wygrywając dotychczas wszystkie spotkania, Bayern po remisie na inaugurację wygrał równiez pozostałe 2 spotkania. Jest to mecz o fotel lidera, a także pojedynek dwóch aktualnie najlepszych strzelców Bundesligi, Lewandowski ma na koncie 6 trafień, a Werner 5 bramek. Zakłady na bramki zbite, a wiadomo, że czasem w takich hitach, gdzie ma być teoretycznie full goli nieraz kończy się 0:0, dlatego typ na gole odpuszczam i próbuję rzutów rożnych, ale nie ogólnych, a samego zespołu z Monachium. Tak jak wspomniałem na wstępie gospodarze rewelacyjnie weszli w sezon i podejrzewam, że Bayern będzie się musiał namęczyć, żeby wywiezć 3 punkty, ale to właśnie plus dla mojej propozycji, liczę, że Monachijczycy dzięki temu nabija sporo rożnych, może już nie są taką maszynką do ich nabijania jak we wcześniejszych sezonach, ale nie jest u nich jeszcze najgorzej, w dotychczasowych spotkaniach w obecnym sezonie nabili  12, 4 oraz 10 cornerów, a w meczach bezpośrednich, które grali na stadionie w Lipsku 4, 6, 6, 5 i 6, więc można powiedzieć, że tak na styku. Idealnie dla typu byłoby jeżeli to gospodarze wyszliby prędko na prowadzenie, wtedy Bayern goniłby wynik i o rożne moglibyśmy być spokojni, a jak będzie okaże się za kilka minut, bo niedługo zaczyna się mecz.

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
czaro82 399,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Bundesliga 
Godzina. 18 : 30
Spotkanie. RB Lipsk - Bayern Monachium 
Typ. obie powyżej 1 rzutu rożnego w obu połowach
Kurs. 4.70
Bukmacher. forbet 
Analiza. 

Witam wszystkich, już za kilka minut spotkanie pomiędzy drużyną z Lipska która podejmować będzie mistrza Niemiec Bayern Monachium. Obecnie po 3 kol gospodarze na drugiej pozycji z kompletem zwycięstw i dorobkiem 9/2. Zaraz za ich plecami na miejscu numer 4 drużyna naszego RL9 po dwóch wygranych i remisie bilans bramek 11/3 również w dobrej formie.
Obydwa zespoły mają kim postraszyć w ofensywie także można spodziewać się dość otwartego spotkania ze sporą ilością sytuacji bramkowych. Bukmacherzy także wiedzą na co stać ekipę Wernera stąd kurs na FCB to ponad 1.80 z hakiem a więc tylko z BVB mógłby być nieco większy. Stawiam w tym meczu na ilość rzutów rożnych obu zespołów ponieważ uważam powyższy kurs wystawiony przez forbet za nieco zawyżony.  
Przy potencjale jaki posiadają oba kluby nie jest jakimś wielkim wyczynem wykonać po dwa stałe fragmenty z narożnika boiska tak więc gram to za "niebieskiego". 

  100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska: PKO BP Ektraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: Czerwona Kartka &gt; TAK
Kurs: 3.96
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Mecze Korony z Wisłą ( te w Kielcach) mają zawsze dodatkową temperaturę. tym razem podgrzewać ją będzie również wynik sportowy.Korona zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 1-1-5 z czego wszystkie 3 mecze w Kielcach Korona przegrała, ostatnie spotkanie z Wisłą również przegrali dając sobie strzelić u siebie aż 6 goli co z pewnością podziała dziś na wyobraźnie.Wisła co prawda lepszej sytuacji ale to dzięki skutecznej piłce na swoim stadionie, na wyjeździe zdobyli zaledwie punkcik w 3 meczach więc celem dzisiaj będą 3pkt i nie ma co się czarować Korona w chwili obecnej to najlepszy rywal na przełamanie.Po stronie Wisły niestety kolejna przerwa Błaszczykowskiego natomiast powraca Basha, spotkanie będzie na pewno twarde z atakami z obu stron, a patrząc na okoliczności które wymieniłem myślę że czerwo jest bardzo prawdopodobne.

  296
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 20:30
MECZ: Słowenia vs Finlandia 
TYP: Słowenia wygra 3:0
KURS: 1,58
BUKMACHER: fortuna 
ANALIZA: Witam, moja druga dzisiejsza propozycja pochodzi rownież z Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Obstawiam, że Słowacja spokojnie pokona Finlandię po kursie 1,58 z oferty fortuny.

Słowenia to solidna europejska drużyna. Warto zaznaczyć, że to właśnie z nimi odpadliśmy na poprzednich mistrzostwach Europy. Słowenia ma fajnych grajków grających w czołowych ligach i klubach Europy: Urnaut, Gasparini, Cebuli czy znani z naszej ligi Pajenk i Vincic. Natomiast Finlandia pierwszym meczem z Macedonią przerwała serie 15 meczów bez zwycięstwa w różnych zawodach (kwalifikacje olimpijskie czy liga europejska). To tylko pokazuje jak słaba jest ta reprezentacja. Nie wydaje mi się aby podnieśli rękawice dzisiaj. Powodzenia.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: powyżej 32,5 fauli
Kurs: 2,2
Bukmacher: forBet
Analiza:

Krótko na temat tego spotkania. Korona u siebie rozegrała w tym sezonie 3 spotkania i wszystkie przegrała przez co obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, Wiślacy z kolei na 3 spotkania rozegrane na wyjeździe zdobyli tylko 1pkt ale dzięki dobrej postawie w spotkaniach domowych w tabeli znajdują się na 8 pozycji.
Jak wcześniej wspominałem opisując spotkania Korony charakteryzują się one dużą ilością fauli głównie popełnianych przez zawodników z Kielc. Nieraz sami potrafią popełnić ponad 20 fauli i dopóki nowy trener nie zmieni sposobu ich gry to raczej nic się nie zmieni a na pewno jeszcze nie dzisiaj. Sytuacja w tabeli wymusi na zawodnikach Korony agresywny styl gry, jak zajmuje się ostatnie miejsce w tabeli a rywale powoli się oddalają (Raków i Lubin wygrane w tej kolejce) to w grze pojawia się więcej niepewności, niedokładne zagrania i głupie straty. Styl teraz się nie liczy, nieważne jak ale punkty trzeba zdobywać zwłaszcza u siebie i dzisiaj gospodarze zrobią wszystko aby przerwać tą fatalną serię. Wisła przyjedzie osłabiona brakiem Błaszczykowskiego, który nabawił się kontuzji na kadrze i to jest dla nich spora strata. Zapowiada się zatem zacięte spotkanie, obie ekipy będą chciały za wszelką cenę odnieść zwycięstwo aby przerwać tą swoją niemoc - Korona u siebie, Wisła na wyjeździe.

  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom