mlk

Użytkownik
⚽ Manchester United - Leciester City
over 2.5 ŻK @2.16

Mecz jest wyrównany, gdyby nie karny ciężko było by wskazać zwycieżcę 1szej połowy. United mam w sercu ale trzeba być realistą i przyznać, że gopodarze mogą dostać bramkęz niczego. Brendan Rogers na pewno nakaże gościom by zaatakowali w drugiej połowie, bo strzelenie na remis jest w zasięgu. Takie otwarcie się grozi kontratakami, gdzie zapewne Daniel James bez problemu odstawi na biegi każdego zawodnika - trzeba zatem ucieka się do fauli taktycznych. Po stronie Jamesa właśnie jest Ricardo, który miał spóźnione interwencje i nie zdziwię się jak przykartkuje. Chilwell również nie ma łatwego życia, tutaj też upatruję kartki. W United jest Matić, który co prawda dobrze się ustawia ale wzięcie go na biegi jest realną opcją, a on nie kalkuluje tylko kartkuje. Young również spóźniona interwencja, będzie miał co robić na boku w drugiej połowie. Ogólnie pole do kartek jest, kurs jak dla mnie zachęcający, tylko trzeba założyć, że Leicester będzie atakować w drugiej połowie, a nie uśniemy.

mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 14 września 2019 16:55 przez mlk⚽ Manchester United - Leciester City