>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co za widowisko. Gwiazdami wieczoru Metsola i Kovar. Pojedynek bramkarzy. Salavat po straconym golu pozwolił wejść sobie na głowę i pod pressingiem popełniają straszliwe błędy w obronie.

Co do Magnitogorska to rano oglądałem powtórkę meczu z Wilkami i nie wiem jakim cudem sprawili w poprzednim meczu tyle problemów Avtomobilistowi. W Niżnekamsku bez polotu, bez szybkości. Bardzo mało kreatywności i stwarzania sytuacji strzeleckich. Jutro Kazań bierze dwa punkty jak nic.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Popieram co to napisał rasijskij oglądałem drugą i trzecią tercję w meczu Magnitogorska i powiem tak dno, zero szybkości i polotu ,wszystko grane na stojąco. W przewagach też słabiutko grali. Na moje to jutro Kazań bierze.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co się odwaliło na koniec teraz... Napastnik Salavatu myślał że strzelił i gracze zaczęli się cieszyć, ale gola nie było i Avto poszło z kontrą na 2:0 :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podolsk type okazji na podniesienie prowadzenia i nic. Mieli z dziesięć przewag i nic. Soczi jedną okazja i gol na 1:1 w trzeciej tercji. Nosz...
 
M 15K

mijon

Użytkownik
mam pytanie czy może ktoś podesłać link gdzie jest w pigułce opisana liga szwedzka SHL  hokeja bo w zakladce lig skandynawskich nie było a wiem ze ktos opisywal to ligę a nie moge znaleźć dzieki i pozdrawiam ; )
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z tego co pamiętam to @mark1973 opisywał ligę Szwajcarską, a wcześniej @suomi pisal o transferach w fińskiej Liiga, ale o Szwedzkiej nic mi nie wiadomo.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 września 2019 13:13 przez mijonmam pytanie czy może ktoś podesłać link gdzie jest w pigułce opisana liga szwedzka SHL  hokeja bo w zakladce lig skandynawskich nie było a wiem ze ktos opisywal to ligę a nie moge znaleźć dzieki i pozdrawiam ; )
Drużyny SHL, opisał @suomi w zakładce transfery.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spartak ma problem z wejściem w tercję rywala... Bardzo słabo się prezentują.

EDIT// Załatwili sobie karę na dwie minuty przed końcem (too many men). Znaroka czeka ciężkie zadanie w najbliższym czasie...
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Sparta Praga czarny koń rozgrywek mają niesamowity potencjał i siłe w ofensywnie, transfery nie poszły na marne, ciekawe jaki był kurs na 7 bramek sparty bo miałem to grać tak jak ostatnio pilzno dałem na 7 bramek kurs 50 brakło tylko bramki :D
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 15 września 2019 16:36 przez mijonSparta Praga czarny koń rozgrywek mają niesamowity potencjał i siłe w ofensywnie, transfery nie poszły na marne, ciekawe jaki był kurs na 7 bramek sparty bo miałem to grać tak jak ostatnio pilzno dałem na 7 bramek kurs 50 brakło tylko bramki :D
Cóż z tej siły ofensywnej jak defensywa to jedna wielka porazka
 
Do góry Bottom