chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Powrót do działu po 3 latach, jednak już w nowym temacie. Tytuł mówi sam za siebie, raczej nie będzie dominować tu jedna dyscyplina, choć po pewnym czasie może być dużo NBA. Stawki w granicach 1-10j, żeby było mniej liczenia.

1.90j

Mały komentarz co do typów. Ponitka prawdziwy lider Polaków na tych MŚ, jak trzeba zagra i całe spotkanie, z USA na pewno będzie chciał się pokazać, a wątpię, że Amerykanie jakoś bardziej skupią się na jego kryciu. Kemba słaby turniej, miał być liderem a zbytnio nie wyszło, zbliża się NBA, więc powinien być bardziej oszczędzany. Satoransky za to lider u Czechów, świetna gra, Jokic gra mało, trener nie przemęcza swoich zawodników, dużo rotuje, Nikola średnio notuje na boisku 21.5 min i 12.1 pkt, przy 33.9 min i 15.9 pkt zdobywanych przez Tomasa. Po grze Jokicia już z USA było widać zrezygnowanie, Satoransky ciągnie Czechy, żeby były jak najwyżej.

chamberlain

Moderator
#4 RB Lipsk - Bayern Monachium
Robert Lewandowski over 3.5 strzałów @ 2.30 Unibet
5
2j    2.60j

Ostatni typ na jutro, hit w Bundeslidze i wielkie starcie Lewandowski - Werner, obaj w wyśmienitej formie, na pewno będą chcieli pokazać się jak z najlepszej strony i udowodnić w tym pojedynku, kto jest lepszy. Unibet oferuje zakład na strzały, wszystkie strzały liczą się nawet te zablokowane, Lewandowski jak na razie w 3 spotkaniach Bundesligi strzelał na bramkę rywali odpowiednio 5, 5 i 6 razy, spokojnie mieścił się w tej granicy 4 strzałów, jutro będzie bardzo dobrze pilnowany, ale powinien dać radę oddać kilka strzałów.

4.92j

Vive straciło Cindricia, ale poczynili równie mocne wzmocnienia, mają fajny skład na ten sezon, bardzo podoba mi się obrona, myślę, że zespół z Kielc w tym sezonie może powalczyć naprawdę o dużo, z Kiel są w stanie spokojnie wygrać, oczywiście po zaciętym spotkaniu. Veszprem czołówka europejskiej piłki, w ostatnio opublikowanym ranking "Power Ranking" Veszprem stawiane jest jako najsilniejsza ekipa w stawce LM, Motor grając na wyjeździe nie powinien im w ogóle zagrozić.

1j

Starcie wewnętrzne i tu krótko, Matthew dostaje więcej min, skuteczność ostatnio niestety nie rozpieszcza, ale Bogut nie dość, że dostaje mało minut, to na dodatek będzie musiał mierzyć się chociażby z Gobertem, więc może i wyniki Dellaveadovy nie powalają na kolana, to jednak Andrew w tym meczu nie powinien istnieć. Drugi typ to szczerze moje zdziwienie, Facundo jest ogromnie ważną postacią w Argentynie, gra sporo i rzuca sporo, jego kolega z Realu Madryt po drugiej stronie aż tylu minut nie dostaje, a i średnią zdobywanych punktów na turnieju ma wyraźnie gorszą.

5j

Dzisiaj nie ma za bardzo nic do stawiania, a więc mała taśma z ME. Ukraina to żadna potęga, Czarnogóra prezentuje ładną grę, zresztą już od dłuższego czasu, Rumunia z Grecją, a także Portugalią będą walczyć o 4 miejsce w grupie, 3 pierwsze już od początku były zarezerwowane, mecz bez większego faworyta, over wejdzie przy 4 setach, nawet bardzo nie wyrównanych. Ciężko przewidzieć co zrobi trener Polaków, jednak wczoraj wystawił 1 skład, to dzisiaj powinien więcej rotować, Czechy przy tym overze potrzebują 56 pkt, do wejścia nawet w 3 sety, a nie wykluczam, że urwą nam seta, Białoruś z Macedonią podobna historia do pierwszego meczu na taśmie, zbliżony potencjał, Białoruś takim wielkim faworytem chyba tylko dlatego, że urwali seta Rosjanom i wygrali z Finlandią, czego nie uczyniła Macedonia, chociaż prezentowali się w tych meczach naprawdę dobrze. Ostatni mecz to hitowy pojedynek tego dnia, Francji z Bułgarią, Francuzi u siebie, jeszcze bez straty seta, ale teraz trafia im się mocny przeciwnik i nie powinno skończyć się tu w 3 setach.

2.52j

Seria typów w stronę Turcji, wiadomo dlaczego, over 4.5 seta, czy wygrana Turcji oczywiście for fun, chciałbym żeby sprawili sensację i pokonali przereklamowanych Włochów, główny typ to jednak urwanie seta przez Turków i handi +18.5 w przypadku, jeśli mecz miałby zakończyć się w 3 setach, w co jednak zbytnio nie wierzę.

chamberlain

Moderator

chamberlain

Moderator
#31 AS Roma - Atalanta
Powyżej 1 bramki, 8 rzutów rożnych i 3 żółtych kartek @ 1.85 (po odjęciu podatku ~ 1.63) Forbet
4j

#32 AS Roma - Atalanta
Powyżej 2 bramek, 10 rzutów rożnych i 4 żółtych kartek @ 4.15 (po odjęciu podatku ~ 3.65) Forbet
2j

#33 Torino - AC Milan
Under 0.5 bramki w meczu @ 9.50 Unibet
1j

Ostatnio idzie niestety trochę gorzej, źle dobrane mecze, źle dobrana stawka. Na dzisiaj mecz Romy z Atalantą, gdzie powinniśmy mieć wszystko, zaczynając od bramek, kończąc na kartkach. Drugie spotkanie Torino z Milanem, jakie problemy Milan ma w ofensywie nie trzeba mówić, jak na razie 2 trafione bramki i to 1 po rzucie karnym, Torino ma ich już więcej, ale Milan jest ich w stanie zatrzymać w ofensywie, nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zobaczyli w tym spotkaniu anty futbol i bezbramkowy remis.

3j

Wczoraj smutny dzień dla Polaków, dzisiaj ME trwają dalej, nie idzie typowanie, ale jeszcze dzisiaj postaram się przełamać. Francja prezentuje bardzo dobry poziom gry, na dodatek grają u siebie od samego początku, Serbia najpierw mecze w Belgii, teraz podróż do Francji, na dodatek po drodze 5 setów z Ukrainą, Francuzi powinni to wykorzystać, mocno wejść w mecz od 1 seta i prowadzić grę dalej, nie gram 3:0, bo różnie może być, wolę prowadzenie 2:0.

Yield:   40.90%

Bardzo słaby miesiąc, pod koniec wszystko na minus, mam nadzieję, że w następnym będzie lepiej.

Azoty Tarnów Handi +15.5 bramki @ 1.55 Fortuna (1.36) - 5j

ME już za nami, wracamy do rozgrywek ligowych, dzisiaj wraca nasza liga, w której zagrają między innymi Azoty Tarnów z Vive Kielce, gdzie idę w stronę bramek Azotów. Vive już nie pierwszy raz w tym sezonie przystępuje do meczu w bardzo okrojonym składzie, do Tarnowa jadą tylko w 10 zawodników, a więc będzie jedynie 3 rezerwowych, w tym jeden bramkarz, zabraknie Alexa, Julena i Angela, a więc trzech nowych/starych mistrzów Europy, znajdzie się w składzie za to Daniel, nie zagrają również Blaz, Wolf i Karacic, a więc drugi finalista skończonych ME, nie zobaczymy również Kulesha, ze względu na przepisy, oraz Krzysztofa Lijewskiego, który złapał jakąś infekcję, ale do składu wraca Jachlewski, w tej chwili skład Vive prezentuje się następująco:

Mateusz Kornecki, Miłosz Wałach - Mateusz Jachlewski - Daniel Dujszebajew, Doruk Pehlivan - Mariusz Jurkiewicz - Branko Vujović - Arkadiusz Moryto - Romaric Guillo, Artiom Karaliok

W tym gronie są oczywiście zawodnicy, którzy też grali na ME, wspomniany Dujszebajew, Karaliok, który był wyróżniającą się postacią w Białorusi, a także Vujovic, Moryto i Kornecki, choć Ci zakończyli zmagania już po fazie grupowej.

Myślę, że Azoty mogą to w pewien sposób wykorzystać, w przerwie reprezentacyjnej dokonali pewnych zmian, odeszło dwóch Polaków, a w ich miejsce przywędrował portugalski rozgrywający Edgar Landim, oraz drugi rozgrywający, który miał już przygodę w Polsce Nikola Kedzo, który posiada bardzo dobre warunki fizyczne (203 cm wzrostu). W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 52:30 dla Vive, rekord trafionych bramek o ile pamiętam dla Kielczan, ale sami przy okazji stracili aż 30 bramek. W takich okolicznościach myślę, że spokojnie mogą zdobyć ponad 23.5 bramki.