>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

5. kolejka Premier League (14.09-16.09.2019)

Status
Zamknięty.
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Co Panowie tak milczycie ?? Mi po głowie chodzą dwa typy. Diabły z Lisami. Uważam że Lisy zdecydowanie się lepiej prezentują, a kurs na nich jest w moim odczuciu przeszacowany, a wy co myślicie ?? Kolejny mecz to Wilki z Chelsea. Tutaj wątpię aby jedna z drużyn wygrała do zera. Obrona Chelsea w każdym meczu do tej pory traciła bramki podobnie jak Wilki. Takie moje spostrzeżenia.
 
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Sheffield United - Southampton; 14 IX 2019, 4 PM; Bramall Lane

Nie ma się co dużo rozpisywać - jak na razie -  Southampton na wyjazdach w PL 'kręci korki jak szalony' (z Burnley - 7 i z Brighton - 5). Taki stan rzeczy przed sobotnim spotkaniem (pod kątem zakładów) cieszy mnie tym bardziej, że z Brighton 'Święci' nie musieli gonić wyniku... Wiadomo - PL to splendor i ooogromne pieniądze, a jak na razie - po 4 kolejkach - nie widać jeszcze wyraźnego kandydata do spadku. Beniaminek, Sheffield United, w PL do tej pory przegrał tylko raz (z Leicester u siebie - na Bramall Lane) i po czterech meczach mają 5 punktów. Pod kątem rzutów rożnych to u siebie wypadają zadowalająco - 8 z Crystal Palace i 7 z Leicester... Obie drużyny - zarówno Sheffield United jak i Southampton - długimi fragmentami 'dają grać przeciwnikowi'; Sheffield United lubi grać skrzydłami i robi dużo wrzutek i taki styl gry w moim odczuciu obnaży grę defensywną Southamptonu i u siebie 'Szable' same mogą nabić nawet 9 - 10 rzutów rożnych... Wiadomo - wszystko podporządkowane będzie wynikowi. Potencjał wykonywania rzutów rożnych w tym spotkaniu, wg mnie, zdecydowanie jest i czekam tylko na linie/kursy....
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Watford - Arsenal Londyn
Typ: Kartka przed 34:00 min
Kurs: 1.83
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Arsenal w tym sezonie sporo zbiera kartek. Obecnie maja ich na koncie az 9 i sa pod tym wzgledem liderem Premier League ex aequo z United i Crystal Palace. Watford tez jest w czubie i zebrali juz 7 kartek w obecnej kampanii. Do tego sedzia meczu bedzie najwiekszy overowiec ligi a wiec Anthony Taylor. Ten Pan sedziowal w 4 meczach jak dotad i pokazal 17 kartek (najwiecej w calej lidze). Arsenal jest w tym meczu delikatnym faworytem ale przewiduje, ze od poczatku mecz bedzie zaciekly a zebranie jednej kartki w 34 min nie bedzie jakims bardzo duzym wyzwaniem. Polecam tez over 3.5 kartki po kursie 1.83  
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Liverpool - Newcastle
Połowa / pełne spotkanie: Liverpool / Liverpool @ 1,49  

The Reds jako jedyna drużyna z kompletem punktów po czterech kolejkach podejmą u siebie Sroki, które zaskakującym zwycięstwem z Tottenhamem i remisem z cieniutkim Watford wreszcie zapunktowały i wydostały się ze strefy spadkowej. W scenariusz inny niż zwycięstwo gospodarzy to raczej nikt nie wierzy, a i zapewne przycisną od początku, żeby w miarę szybko ustawić sobie mecz. Tymbardziej, że we wtorek rusza pierwsza kolejka LM, a Liverpool zacznie ją wyjazdowym spotkaniem z Napoli. Także rozsądne jest pójście w ten typ, kurs mały ale do dubla w sam raz.

Coś z większym kursem? Over 1,5 HT @ 2,02  

Wolverhampton - Chelsea
BTS @ 1,73  

Do Wilków w gości przyjadą The Blues, którzy jak do tej pory uzbierali 5 pkt. Dorobek dość słaby jak na nich. W ostatniej kolejce były spore nadzieje na pierwsze zwycięstwo domowe w tym sezonie, Sheffield Utd dało nawet gospodarzom dwa prezenty skutkujące golami Tammy'ego Abrahama, jednak goście zdołali mimo to zremisować to spotkanie. Nie zmienił się trend, że Chelsea mocno zaczyna spotkania, co w poprzednich dwóch kolejkach skutkowało trafionymi typami na ich gola w pierwszej połowie. Tutaj jednak nie pójdę w tę stronę, choć kurs zachęcający (2,06). Do tej pory obie drużyny jedynie w pierwszej kolejce nie zdołały strzelić gola, w kolejnych trzech spotkaniach zawsze były BTSy. Do tego obrona Chelsea nie wygląda za dobrze, jak tak dalej będą grać, to ciężko będzie im zachować jakiekolwiek czyste konto.

Tak jak ostatnim razem, lżej spróbuję strzelca gola. Tammy Abraham strzeli - 2,85  

Kursy z Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League


Wszystkie kursy z Betfan

Wolves - Chelsea 

Podobnie jak wyżej celuje w BTS. Wilki w końcu zaczną grać swoje, póki co ciężko im to idzie. Muszą się nauczyć grać co 3 dni bo doszły puchary a tu jeszcze mecz z Chelsea. The Blues nie brylują w obecnych rozgrywkach, gdzie nawet na Stamford Bridge oddali w ostatniej końcówce remis drużynie Sheffield United. Oddali - bo Zouma strzelił samobója. Wolves naprawdę mają fajny potencjał w ofensywie, Jimenez się odblokował. Jak mówiłem, Chelsea nie bryluje, ponadto nie wiadomo co z Pedro, Kovą i Kante, natomiast wciąż jest Giroud, Willian czy świetni młodzicy jak Mount czy Abraham. Spodziewam się albo flaków z olejem, albo wyniku podobnego do tego z Goodison Park (3:2). Ponadto ostatnie spotkania również sugerują BTS dlatego trzeba spróbować bo Wilki fajnie grają przeciwko ekipom z TOP6.

BTS @1,71 Betfan   
______________________________
Norwich - Man City /

Maszynka Guardioli cały czas gra swoje i jest najważniejszym rywalem obecnego lidera z Liverpoolu do mistrzostwa. Jak to mówią, mistrzostwa wygrywa się ze słabymi drużynami, a pomijając zachwyty nad Pukkim to niestety ale Kanarki należą do takowych. W dalszym ciągu brakuje Sane oraz Laporte'a ale skupmy się na ataku gdzie dobrobyt jest ogromny - Aguero, Sterling, KDB, "Bilva", Silva, Mahrez - jednym słowem, ma kto strzelać. W każdym z dotychczasowych meczów poza Tottkami typ był pokrywany. Z Kogutami w sumie też, tyle, że nieuznana bramka Jesusa w doliczonym czasie gry i VAR ukradły im komplet oczek. Norwich poza przebłyskiem ze Srokami, wszystko "w papę". A City to jednak inny kaliber niż choćby West Ham, który obywatele rozgromili 5:0. Nie powinno być dużo zmian bo LM grają dopiero w środę w Doniecku - 4 dni to sporo na tym poziomie na odpoczynek, a nawet gdyby to kadra jest tak szeroka, że głowa mała. Powinni przejechać się po bieniaminku.
Ponadto:
Klose - kontuzja
Zimmermann - kontuzja
Trybull - kontuzja
Leitner - kontuzja
Roberts - nie może wystąpić z powodu przepisów
Vrancic - kontuzja
Aarons - kontuzja
Hanley - rekonwalescencja
Godfrey - uraz
Krul - uraz

Szykuje się iście hokejowy wynik, bo beniaminek już teraz nie miał szczelnej obrony, a co dopiero w sytuacji, gdy Farke traci połowę podstawowych defensorów. Ostatnie zdanie to info z jednej z grupek na FB.

City strzeli w obu połowach @1,44   
City wygra obie połowy @1,94   
______________________________
Man United - Leicester

Bardziej do dubla/AKO bo do singla się nie nadaje, ale typ fajny. United oddało sporo zawodników, w tym kilku obrońców, przyszedł (wg mnie) przepłacony Harry i rewelacja sezonu Wan-Bissaka, mimo to, ciężko zdobyć im komplet poza zachwycającym 4:0 nad Chelsea. Remisy z Wolves i Świętymi oraz porażka z Crystal u siebie - to po prostu nie są wyniki na miarę United. Jednoznacznie nie grają świetnie i ciężka w tym roku będzie walka o TOP6, przy tak okrojonej kadrze gdzie z przodu są tylko Rashford Martial czy Greenwood. Jest świetny James i ten transfer to strzał w dziesiątkę, ale wciąż nie funkcjonuje tak jak powinno a Lisy naprawdę grają obecnie dobrą piłkę. Nie mają europejskich pucharów więc wszystkie siły pakują w Premier League z dobrym skutkiem - póki co jeszcze nie przegrali. Zajmują 3 miejsce z dorobkiem 8 punktów przy bilansie 6:3. Strzelali w każdym spotkaniu - United nie straciło tylko z Chelsea. Lisy też poczyniły fajne transfery. Przyszli tacy zawodnicy jak Tielemans, Perez czy Dennis Praet, a wciąż jest Vardy czy świetny Maddison - który pewnie długo w Leicester nie pogra. Podsumowując wydaje mi się, że gol Lisów, to może nie tyle co formalność ale prawdopodobna sprawa. Kurs do dubelka/AKO ideolo, pobieram.
Ponadto Ole Gunnar Solskjaer potwierdził, że Pogba, Martial, Shaw, Bailly i Dalot nie wystąpią w meczu przeciwko Leicester.

Lisy gol @1,42 Betfan   

______________________________

Watford - Arsenal

Dla mnie jako fana bardzo ciekawe spotkanie. Chimeryczne w tym sezonie Szerszenie podejmą na Vicarage Road gości z Arsenalu. Zacznijmy od gospodarzy, którzy są w tragicznej formie. Zdobyli zaledwie 1 pkt na 12 możłiwych, strzelili tylko dwa gole. Ze stołka poleciał już Javi Gracia, ponadto w dalszym ciągu braknie Deeneya. Nic nie idzie tam, tak jak powinno. W Arsenalu może nie wręcz przeciwnie ale sytuacja jednak jest zgoła inna. Kanonierzy mają za sobą dwie wygrane na początku sezonu, porażkę na Anfield gdzie nie wygrał nikt od ponad dwóch lat i bardzo dobry mecz z Kogutami, który notabene wygrać powinni ale brakło skuteczności. Byli lepszą drużyną, kreowali więcej sytuacji, dobra gra z ataku pozycyjnego. Nie ma co jednak tego rozpatrywać, Ceballos robi mega robotę w środku, Nico Pepe już też coraz lepiej czuje się w zespole. Warto też dodać, że Kanonierzy podnieśli się ze stanu 0:2 po błędach Leno i gdy odcięło prąd Xhace w szesnastce. Takie sytuacje też budują zespół, dlatego wydaje mi się, że na Vicarage Road powinni wygrać to spotkanie. Takie transfery pokazują, że walka o TOP4 w Londynie brana jest na poważnie i takie mecze po prostu trzeba wygrywać, zwłaszcza, że Watford jest w dołku i dopiero co zwolnili trenera. Ofensywa Kanonierów wygląda naprawdę zacnie, jednak tyły wciąż kuleją, ale ważną informacją, żę Tierney i Bellerin wrócili do dyspozycji Emerye'ego po przerwie reprezentacyjnej. Ponadto wrócił też Holding, więc obrona Arsenalu to może nie być mem, jednak na wyjazdach bardzo lubią wracać bez czystego konta, mimo świetnej dyspozycji Leno, stąd prawdopodobny BTS. Wydaje mi się, że można parę groszy postawić na Arsenal czy nawet Arsenal z BTSem, jednak którąś z połów powinni wygrać na spokojnie.

BTS @1,51 Betfan
Arsenal wygra dowolną połowę @1.50
Arsenal @2,00
Arsenal + BTS @3.35
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Dla mnie jak i zapewne wielu z was przerwa reprezentacyjna to jeden z gorszych okresów w roku. Nie grają nasze ulubione kluby piłkarskie, a i zarabianie na reprezentacjach wydaję się dużo trudniejsze. Przetrwaliśmy jednak ten czas i wracają nasze ulubione ligi, a zaraz po nich rusza Liga Mistrzów. Na sobotnie spotkania Premier League przygotowałem dla was dwa dubelki, które w moim odczuciu pozwolą odrobić chociażby klęskę Polaków na Słowenii oraz klasyczny system na cały weekend i parę kuponów za dyszki na lepsze oglądania spotkań, które przed nami w ten weekend. Jeżeli grasz, czytasz analizę to zostaw
(y) dla zasięgu! Pozdro!

Leicester strzeli gola x City strzeli w obu połowach
AKO: 2.2/betfan
Stawka: 4j


Podczas przerwy reprezentacyjnej słuchałem wielu wypowiedzi mniejszych i większych ekspertów, którzy zastanawiali się nad faktem czy jakąkolwiek drużynę spoza top6 stać na to, aby wejść do pierwszej szóstki. Nieśmiałe opinie niektórych mówią o Leicester, które mogłoby zastąpić Chelsea lub United w tym gronie. Ja pozwolę sobie przypomnieć, że mówiłem o tym przed sezonem i jak obiecałem tak robię dalej, a mianowicie gram w stronę Leicester. Po remisie, który udało im się przywieźć z Stamford Bridge oraz wygranych z Sheffield oraz Bournemouth zasiedli na 3 miejscu w ligowej tabeli. Dwie najbliższe kolejki dla Lisów będą wielkim testem, gdyż czekają ich mecze na Old Trafford oraz przy King Power Stadium z Tottenhamem. Skupmy się jednak na najbliższym spotkaniu oraz moim becie na to spotkanie. Osobiście typuję bramkę ekipy Rodgersa po atrakcyjnym kursie 1.53. United będzie musiało sobie najprawdopodobniej radzić bez Wana-Bissaki, który doznał kontuzji pleców. W takim wypadku niemalże pewny jest występ Younga. Pod czas meczów reprezentacji fatalne występy zaliczyła para stoperów United, a mianowicie Lindelof oraz Maguire. Lisy poza pierwszą kolejką, gdzie zagrały bardzo bezbarwne spotkanie strzelają bramkę w każdym z ostatnich 3 spotkań (łącznie 6), a Jamie Vardy, które jest katem drużyn z top6 ma już na swoim koncie 3 bramki w tym sezonie. Obrona Czerwonych Diabłów poza spotkaniem z Chelsea, gdzie miała sporo szczęścia w każdym ze spotkań w tym sezonie straciła przynajmniej jednego gola, pozwalając Crystal Palace wbić aż dwie bramki na własnym boisku. Dopełnieniem mojego dubelka jest bramka City w obu połowach. Mistrzowie Anglii mają na ten moment najwięcej strzelonych bramek w lidze - 14, a Norwich najwięcej straconych – 10. Bieżąca kampania pokazuje, że wiele drużyn chce zatrzymać swoją tożsamość i grać piłkę ofensywną nawet z tymi największymi. Świetnym przykładem może być Norwich, które pojechało na Anfield i straciło 4 gole w pierwszej połowie, czy też Brighton, które chciało grać w piłkę na Etihad. Na Carrow Road podczas 5 kolejki również spodziewam się otwartej gry ze strony beniaminka, którą powinni wykorzystać piłkarze The Citizens. Typuje gola drużyny Guardioli w obu połowach. W każdym spotkaniu w tym sezonie strzelali oni przynajmniej 1 gola w pierwszej połowie. Jedynie w meczu ze Spurs mimo wielu sytuacji nie dołożyli drugiej bramki po przerwie. Dla mnie kursik przyjemny, więc dorzucam i bardzo mocno polecam tego dubelka.

Tottenham x BTTS (Brighton-Burnley)
AKO: 2.53/betfan
Stawka: 2j


Osoba nie znająca się na Premier League i grająca tylko po tabeli zapewne zaśmiałaby się ze stawiania Tottenhamu w starciu z Crystal Palace jednak w moim odczuciu kurs tego wymaga. Bukmacherzy oferują nam kurs oscylujący w granicach 1.4 na wygraną drużyny, która przed rozpoczęciem sezonu miała naciskać na City oraz Liverpool w pojedynku z Crystal Palace, które na ławce mają trenera grającego bardzo prymitywny futbol oraz posiadającego w składzie 2-3 piłkarzy, którzy tak naprawdę prezentują poziom Premier League. Wiem, że Spurs również nie powalają jednak w najbliższej kolejce od początku powinno zagrać trio Kane-Son-Eriksen, które powinno zapewnić dużą ilość sytuacji pod bramką rywala. Powyższy bet jest jednak tylko dodatkiem do głównego zdarzenia na tym kuponie, a mianowicie zakładu na to, że obie drużyny strzelą w spotkaniu Brighton-Burnley. Jeżeli spojrzymy w H2H to ten typ również wydaję się szalony jednak oglądałem analizę w jaki sposób zmieniła się gra obu drużyn i spodziewam się naprawdę otwartego spotkania. O Burnley pisałem przed poprzednią kolejką, a tam pisałem o pressingu, który próbują nieumiejętnie zakładać. Przeciwko najlepszej obronie poprzedniego sezonu udało im się stworzyć parę sytuacji bramkowych, których jednak nie zamienili na bramkę. To samo tyczy się Brighton, które miało swoją szansę na Etihad Stadium. Uważam, że na Amex Stadium zobaczymy naprawdę dobre spotkanie z paroma bramkami co jeszcze w poprzednim sezonie mogłoby się wydawać niemożliwe.

Jamie Vardy strzeli gola, a Leicester wygra - 8.5/STS
Stawka: 1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Manchester United - Leicester

Jako że jestem kibicem United to nie widzę szans dziś Diabłów w spotkaniu z Lisami. Środek pola mnie nie przekonuję. W meczach reprezentacyjnych w drużynie Anglii brylowali Kane i Sterling Rashford nie zachwycał. Co to dużo pisać. W United kilku kluczowych zawodników nie zagra (Pogba, Lingard, Martial) . Z kolei w Leicester tylko dwóch zawodników kontuzjowanych. Jeśli Lisy myślą o wysokim miejscu w tabeli takiego meczu nie mogą przegrać.

Leicester + handi 1 1.74 uni    //gdzie był tam faul ???
 
Sheffield United - Southampton

Kolejny mecz to Sheffield Utd konta Święci. Dla mnie Święci to taka drużyna która zajmuję kilka miejsc nad strefą spadkową. Nie miałem okazji oglądać całego meczu Sheffield z Chelsea. Obejrzałem tylko skróty i powiem wam że Sheffield mi zaimponowało. Z 2:0 wyciągnąć na 2:2. Co do dzisiejszego meczu w drużynie Świętych zabraknie Redmond jest to waży gracz dla tej drużyny. Jeśli Sheffield myśli o tym aby zostać na następny sezon z PL to musi takie mecze wygrywać. Fakt Święci w poprzedniej kolejce zremisowali z Diabłami, ale Diabły potrzebują kilku sezonów aby się odbudować. Ten sezon dla United będzie taki jak za Moyesa.

Sheffield DNB 1.75 uni   
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
 

WATFORD FC VS. ARSENAL LONDYN 

Watford:)Foster; Kiko Femenia, Dawson, Cathcart, Holebas; Hughes, Doucoure, Capoue, Pereyra; Deulofeu, Gray
Arsenal:  Leno; Maitland-Niles, David Luiz, Sokratis, Kolasinac; Xhaka, Guendouzi; Pepe, Dani Ceballos, Nelson; Aubameyang

- ''Szerszenie'' słabo weszły w ten sezon i już są upatrywani w roli jednego z głównych faworytów do spadku. Po trzech porażkach ligowych z rzędu i tylko remisie z Newcastle United (1-1) gospodarze zajmują ostatnią lokatę w PL z dorobkiem zaledwie jednego punktu.
- Mimo dwóch ostatnich pozytywów (pierwszy punkt w PL) i awansu do kolejnej rundy w pucharze ligi Coventry City FC (3-0) z pracą pożegnał się trener Javi Gracia ,którego zastąpił  Quique Sanchez Flores ,co ciekawe Hiszpan już pracował w tym klubie w sezonie 2015/2016 ,ostatnio jednak ''trenował tylko'' w Chinach (Shanghai Shenhua)
- Watford do jutrzejszego meczu przystąpi bez Troy Deeney i Craig Cathart.
- ''Kanonierzy'' po dzisiejszej porażce Manchesteru City muszą zdawać sobie z tego sprawę ,że w PL nie ma słabych drużyn a zmiany trenerów w Anglii szczególnie na początku ich pracy czasem potrafi diametralnie zmienić styl gry przeciwników. Arsenal po ostatnim trudnym terminarzu (Liverpool 1-3 oraz Tottenham 2-2) ma na swoim koncie siedem oczek. Wcześniej udawało się ogrywać ekipy Newcastle United czy Burnley FC.
- Problemem Unai Emeryego będzie brak bramkostrzelnego Alexandre’a Lacazette’a (2-gole w lidze) ,który zmaga się z urazem kostki i wróci dopiero w Październiku a ponadto niedostępni będą gracze defensywni Hector Bellerin, Kieran Tierney oraz Konstantinos Mawropanos.
- W ostatnich czterech meczach między tymi zespołami czterokrotnie triumfował klub z Londynu. Jak mówiłem nie będzie to łatwe spotkanie ,ale liczę na skuteczność P. Aubameyang czy też na coraz lepszą grę N. Pepe.

typ: Arsenal @ 2.04 / unibet   (0-2 / 2-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom