>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
ostatnio tu jest wysyp przemyslen. ja mysle ze dzis usa wygra...a pozniej jest podliczanie typu w osobnym poscie jako wygrany. ludzie podajcie typ z kursem , buka i wtedy podliczajcie jako wygrany..a takie przemyslenia..? ale jak juz przegrany to siedzicie cicho i nie podliczacie ????
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 20:58 przez mumin89Dzisiaj nie najgorszy dzień . Na jutro polecam zagrać Mills więcej pkt 20.5 główna strzelba Australi gra ponad 30 minut swoje rzuci .
Rubio over 5.5 asysty kreator gry Hiszpani będą musieli się napić z Australią aby wygrać.
Gobert 8.5 zbiórki pod koszem będzie szalał oraz zagra swoje minuty ostatnio 16 zbiórek 
Fournier 20.5 over pkt świetny zawodnik z NBA on razem z De Colo ciągnie grę trojkolorowych
Szkoda Fournier bo mial szanse na overek ale nie z ta skutecznoscia 3/4 typy weszly 
 
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Też się na tym wyrypałem. Dramatyczny mecz Evana, na pewno przekreśla jego szanse na MVP. Tytuł rozstrzygnie się wg mnie między kimś z dwójki: Rubio - Scola (byłoby to piękne ukoronowanie kariery). Dajcie znać, jak znajdziecie na to zakłady.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie, coś w stronę Polaków dzisiaj? Ten mecz to spełnienie ich marzeń, będzie na pewno dużo ambicji i walki. Umiejętności zabraknie na powalczenie ale +20.5, gdy USA najlepiej by już pojechało do domów bez rozgrywania tego meczu? Nikt nie będzie się u nich narażał. Zastanawiam się czy grać handi czy lepiej over pkt naszych, bo Amerykanie jak odpalą solowe pojedynki z naszymi to może pod 100 dojść jak im będzie wchodziło. 
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad overem Amerykanów. Jeśli będzie się im chciało, to niestety zakręci się koło 100. Chłopaki na pewno będą walczyć, ale widać że to nie ten poziom. Argentyna nam dużo rzuciła i to samo Hiszpania. A to byli w zasadzie jedyni poważni rywale. Nie odbieram sukcesu jakim był ćwierćfinał!
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Bedzie ciezko naszym ale ich napedzac nie trzeba, cos mi switalo ze moga wygrac nawet z Usa -poniewaz im nie bedzie zalezec oni to juz sa w samolocie do Usa i zapewne gdyby  mogli to poddali by ten mecz walkowerem i uwaga nie takie niespodzianki byly juz i Usa meczyla sie juz z turcja wygrywajac po dogrywce a Turcja to ten sam poziom co my :) daje w to odrobine szalenstwa i wydaje mi sie ze po prostu Usa nie chce grac oni wyjda na parkiet i beda grac radosny Basket co nasi swoim zaangazowaniem moga sie im przeciwstawic. Oczywiscie ten typ jest radosny jak zapewne dzisiejszy Basket w wykonaniu Usa. Na pewno handi +30 w nasza strone jest chyba lekko zawyzone ale tak jak powiedzialem w tym meczu zalezy wszystko od Amerykanow i jesli im sie bedzie chcialo to ta 30 moga spokojnie pokryc ale dodajmy odrobine szalenstwa i pojdzmy chociaz by nawet za ,,piataka`` w zwyciestwo naszych po kursie 17 :)

 
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Argentyna - Hiszpania
Typ: 2
  

Szybko, zwięźle i na temat. Niektórzy w internecie doszukują się niespodzianki po kuszącym kursie na Argentynę, ale takowej wg mnie dziś nie będzie. Hiszpanie są bardzo mocni i rozkręcali się z meczu na mecz i dziś będą nakręceni na wygraną. Wątpię żeby Scola dziś sobie pograł przy Gasolu, w dodatku Hiszpanie mają zawodników świetnie kreujących grę jak Rubio I Lull, a ten drugi w ostatnim meczu wbił 2 trójki w końcówce meczu z Australią przesądzając tym samym o wygranej. Hiszpanie w tym turnieju już kilka razy gonili wynik przez cały mecz ( -8/10 pkt) czy to z Włochami czy to z Australią by niwelując starty w kilka minut ostatniej kwarty. 

Dla mnie Hiszpania to murowany faworyt, Argentynie raczej nie starczy paliwa na ten finał. Osobiście mam ten typ wraz z dwoma innymi o podobnych kursach w ako za większą kwotę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 19:19 przez movieplkOK, już jutra rusza turniej i czas na ostatnie zakłady długoterminowe.

AJ Slaughter - najwięcej punktów dla reprezentacji Polski
3.00 (STS)

Są już linie meczowe u wielu buków i Slaughter jest oceniany przez nie na naszego najlepszego strzelca i ma najniższe kursy i najwyższe linie. Inne buki mając podobny zakład np. LVBet ma tylko 2.15 na AJ'a, 2.40 w iForbecie. Jego największymi przeciwnikami w tym zakładzie powinni być Mateusz Ponitka oraz Adam Waczyński. Jednak przy już 35-letnim Koszarku powinno być wiele minut dla AJ'a na rozegraniu albo też czasami na SG. Powinien dzięki temu wiele zyskać, a Taylor mocno mu ufa i wierzy. Myślę, że przez to Slaughter będzie najlepszym strzelcem Polski i minimalnie wyprzedzi dwóch rodowitych Polaków.

AJ Slaughter - najwięcej asyst dla reprezentacji Polski
2.50 (STS)

W tym roku głównym rozgrywającym powinien być AJ. Koszarek ma już 35-lat i mocno mu spadły statystyki, a Łukasz może już wyglądać słabo na tle mocniejszych ekip i atletycznych zawodników. To powinno dać wiele minut i piłki w rękach AJ'a. Inne buki mają mniejszy kursy na to i jestem z nimi. STS ma dosyć wysoki kurs i warto sobie zagrać.

Patty Mills - najlepszy strzelec turnieju
9.00 (STS)/10.00 (PZBuk)

Mills jest oceniany jako 3-4 faworyt do wygrania najlepszego strzelca. Wyżej są Giannis, Bogdanovic oraz u niektórych Kemba Walker. Patty Mills powinien być najlepszym strzelcem Australii, która powinna awansować do topowej 8, a to kluczowe, bo te drużyny zagrają najwięcej meczów i jeden z zawodników z top 8 będzie wygranym, bo zagra 8 meczów. Ekipy bez tej fazy zagrają tylko 5 meczów.

Bogdanovic z Serbią mają łatwą grupę i powinni gromić swoich przeciwników, co powinno zrobić mniejsze minuty, mniej rzutów, mniej punktów u Bogdanovica i na pierwszym etapie może stracić trochę punktów, a w drugiej fazie też może być różnie. Giannis powinien orać mocno i dla mnie jest głównym faworytem do wygrania tego zakładu, ale kurs jednak nie jest za wysoki, a Giannis może odpaść na etapie 2 fazy albo 1/4 i wtedy nie wiadomo czy będzie dalej grał, żeby nie ryzykować urazu. Kemba Walker powinien podzielić się rzutami/punktami z kolegami z ekipy i nie sądzę, aby wyprzedził Millsa.

Przy jakichś problemach Giannisa/Grecji otwiera się furtka dla Millsa i warto zainwestować trochę kasy w Patty'ego. Na IO 2016 był w tej klasyfikacji drugi. I jeszcze jeden argument za nim - Australia ma grupę śmierci i w każdym meczu Mills powinien grać duże minuty, a Australia będzie musiała walczyć mocno o wygrane i nie powinno być meczów luźnych dla Australii. 

Rudy Gobert - najlepiej zbierający
7.00 (Totalbet/Betfan)

Najlepiej zbierający turnieju. Powinien być liderem Francji i rządzić na deskach. Jeśli Francja awansuje do top 8, to wg mnie będzie ogromna szansa na wygraną Goberta. Inni faworyci - Jokic ma obok siebie innego centra, a także bardzo wysoki skład, gdzie najniższy zawodnik w składzie ma 195 cm. W Grecji Giannis powinien grać jak w sparingach obok centra i ten może mu zabierać deski. W NBA też zbiera gorzej od Goberta. Gobert to nominalny center i powinien robić najwięcej tych desek i dla mnie powinien być liderem kursowym w tym zakładzie.
Jakie są zasady rozliczania takich zakładów jak ten Millsa albo Goberta? Wygrywa ten co ma ich najwięcej a turnieju czy jest jakiś klucz do liczenia overalla i na jego podstawie wybierany jest najlepiej punktujący albo zbierający całego turnieju?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Wygrywa ten co ma najwięcej, nie ile miał średnio czy coś tam. Sam obstawiłem Millsa i Goberta na długoterminówki. Millsowi brakło 1 punktu bo w ostatnim meczu Bogdanovic rzucił 31 punktów, a Patty 15...Szkoda bo piękny kurs był. A Gobert wygrał tą klasyfikację.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
cytat z dnia 15 września 2019 21:00 przez matbieWygrywa ten co ma najwięcej, nie ile miał średnio czy coś tam. Sam obstawiłem Millsa i Goberta na długoterminówki. Millsowi brakło 1 punktu bo w ostatnim meczu Bogdanovic rzucił 31 punktów, a Patty 15...Szkoda bo piękny kurs był. A Gobert wygrał tą klasyfikację.
No właśnie zauważyłem, bo Betfan na początku rozliczył mi Goberta na minus, ale później poprawili na plus. A tego Millsa osobiście nie zagrałem, ale nawet komentator na minutę przed końcem finału coś mówił w trakcie transmisji, że patrzy właśnie na klasyfikację strzelców i Mills jest w tym momencie na -1. 

8 meczy turnieju i przegrać kupon po takim kursie 1 punktem.. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom