>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

8. kolejka PKO Ekstraklasy + zaległy (13.09-18.09.2019)

Status
Zamknięty.
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa

Spotkanie:  Raków Częstochowa – Arka Gdynia

Godzina :  15:00  14.09.2019

Typ: poniżej 2,5 gola w meczu (suma goli)  

Kurs: 1,80

Bukmacher:  STS

Analiza:

Mecz ósmej kolejki naszej ekstraklasy.  Spotkanie pomiędzy drużynami, które strzelają mało bramek.  Raków w siedmiu kolejkach zdobył siedem bramek a Arka tylko trzy. Dlatego  nie spodziewam się wielu bramek również w tym spotkaniu. W tym sezonie  Raków tylko w dwóch meczach zdobył więcej niż jedną bramkę natomiast Arka jeszcze nie strzeliła więcej niż jednego gola w meczu. Myślę, że również w tym meczu o wyniku może zadecydować jedna lub dwie bramki.  Dlatego wybieram typ, że  w tym meczu padnie mniej niż trzy gole.

Moja analiza się potwierdziła             
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
L 221

l10

Użytkownik
Jagiellonia - Legia
BTTS - 1,85 STS
Hit 8 kolejki Ekstraklasy prosto z Białegostoku. W tym meczu zdecydowałem sie na zakład, że obie drużyny strzelą bramkę. Niewątpliwie obie drużyny posiadają jedne z najlepszych ofensyw w lidze. Ostatnie dwa mecze Legii w lidze to wygrane 3:1 oraz 2:3. Natomiast, Jagiellonia w ostatnich 3 meczach wygrała kolejno 2:0, 3:2 i 3:1. Po 7 kolejkach, w meczach Jagi BTTS padł 4 razy i to 4 razy w ostatnich 5 kolejkach. Dodatkowo w meczu towarzyskim kilka dni temu również był BTTS. Legia rozegrała 6 kolejek do tej pory a BTTS padł także 4 razy. Po statystykach widać, ze w tym meczu obie drużyny powinny strzelić przynajmniej 1 bramkę, lecz jak to bywa w ekstraklasie czy ogólnie w bukmacherce może być i 0-0. Ja jednak zaryzykuje i zagram BTTS po kursie 1.85.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków Powyżej 2.5 1.80 fortuna

Jest kilka argumentów przemawiających za tym typem. Przede wszystkim bezpośrednie pojedynki tych zespołów rozgrywane na boisku Korony. Nie wiem czemu, ale utkwiło mi w pamięci, że mecze te zawsze obfitowały w dużą liczbę goli. Zerknijmy w statystyki. Od 2005 roku było 17 meczów rozegranych w Kielcach. Aż 9 z nich zakończyło się wynikiem powyżej 2.5 gola, z czego pięć na sześć ostatnich spotkań. Drugi argument to chęć zwycięstwa przez Koronę, która do meczu przystąpi z nowym szkoleniowcem i za wszelką cenę będzie chciała odbić się od dna tabeli. Remis ich nie interesuje, wiec od początku spotkania możemy spodziewać się ataków kielczan. Taka sytuacja to znakomita okazja również dla Wisły na bramkę. Liczę na wymianę ciosów i szybki efektowny mecz.
 
maialen93 68

maialen93

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
13.09.2019
godz. 20:30
TYP: under 2.5 gola
Kurs: 1.95
FORTUNA

W piątek wieczorem w Ekstraklasie odbęda sie pierwsze dwa spotkania 8 kolejki. O godzinie 20:30 na własnym terenie jagiellonia Białystok zagra z ekipa Legii Warszawa. Oba zespoły w poprzednim sezonie rozczarowały swoich kibiców wiec teraz liczą na lepsza gre i wysokie miejsce w tabeli. Jagiellonia na pewno celuje w europejskie puchary, ale zadanie to na pewno nie będzie łatwe, bowiem podobne plany ma jeszcze 4-5 drużyn. Zespół trenera Mamrota jednak dobrze wygląda po letnich zmianach kadrowych i bedzie szukał tutaj kolejnych punktów. Legia Warszawa z kolei koniecznie chce zdobyc tytuł mistrzowski i po odpadnięciu z europejskich pucharów może wyłącznie sie skupić na lidze. Trener Vukovic ma bardzo silna kadrę wiec wydaje mi sie, że Legia bedzie rozdawać karty. W dzisiejszym pojedynku ja spodziewam sie dużo walki i piłkarskich szachów. Ostatnie mecze tych drużyn były bardzo zacięte i nie padało w nich zbyt wiele bramek wiec dzisiaj może być podobnie.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Za słabi na Europę , za silni na Polskę . Piłkarsko ,Legia bije o klasę Jagielonię i wreszcie po bęckach w Glasgow, gdzie się nawet postawili , może się skoncentrować na polskiej kopanej ,co trochę  ukoi rozgoryczenie warszawskich fanów , którzy myślą o Legii ,że to mistrzowie świata i okolic  Legia win to promocja po takim kursie 2,6 fortuna 

POZDRO
ELDO
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
W poprzednich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami padało mało bramek i tym razem nie zapowiada gradu goli .Dodatkowo Legia straciła dwóch napastników którzy mogliby zastopowac bardzo dobre grającą druzyne z Bialegostoku. Widać w grze Jagiellonii od kilku spotkań większą jakość, a pięć kolejnych starć bez porażki buduje ich pewność siebie. Legia również może się pochwalić podobną serią, a ostatnią wpadkę w lidze zanotowali 21 lipca w meczu z Pogonią (1:2). Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy i obie druzyny strzelą kurs to 4,85 warto wiec zaryzykowac
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Przedział bramek [2-3]
Kurs: 1.98
 
Podany został już typ na 1X, więc nie chcę się powtarzać i spróbuję tu trochę inaczej. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn w Białymstoku kończyły się underami, kolejno 1,2,0,1,0 goli w meczu. Ani razu w tych pojedynkach nie wygrała Legia. Widać, że gra na stadionie Jagi im nie leży. Z drugiej strony nie widzę też wielu bramek ze strony gospodarzy, przed nimi trudny mecz, bo rywale wciąż mają w głowie porażkę w eliminacjach do LE i wciąż są głodni odreagowania. Myślę, że żadna z drużyn się za szybko nie otworzy i pierwsze 30 minut gry będzie rozeznaniem. Białystok zajmuje drugą pozycję w tabeli i raczej będą to chcieli uszanować, remis z pewnością byłby zadowalającym rezultatem z Legią, więc spodziewam się wyraźnej uwagi w defensywie. Skuteczność Warszawiaków też pozostawia wiele do życzenia, myślę że jedna bramka dla nich w tym meczu to max, podobnie z resztą Jaga. Przewidywany wynik to 1:1.

Jednak pierwsza myśl zawsze najlepsza       
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
13.09.2019
godz. 20:30
TYP: over 2.5 gola
Kurs: 2,08
Betclic

Rozpędzona Jaga podejmuje Legię. Faworyta zdecydowanego nie ma ale moim zdaniem minimalne większe szanse daję gospodarzom. Jednak nie odważę się postawić na rezultat. Moim zdaniem, pewniejszym type jest tutaj zagranie overa.
Obie ekipy są dość mocne z przodu, Legia mimo sprzedaży Kulenovica i Carlitosa powinna nadal kreować sytuacje z Niezgoda, który jest w gazie jest dla mnie gwarancją goli (o ile uniknie urazów). Jego skuteczność w ostatnich tygodniach daje nadzieję Legionistom na spokój w linii ataku. 
Jagiellonia z kolei swój atak opiera głównie na Imazie. Hiszpan jest w znakomitej formie. 7 goli w 7 meczach i liderowanie w tabeli strzelców. W meczach Jagi pada sporo goli. na 7 meczy 4 overowe. Legia na 6 spotkań 4 overowe. 
Defensywy obu ekip nie są monolitem delikatnie mówiąc. Oczywiście Legia w el. LE nie traciła goli ale do ligi tego nie można porównać. W 6 meczach legia straciłą 6 goli, Jaga w 7 spotkaniach 7. 
H2H ostatnie 3 mecze w Białymstoku 0 goli lub jedna, więc historia nie przemawia za tym typem. Myślę jednak, że tym razem będzie inaczej. Patrzę wyłącznie na ten sezon. Moim zdaniem jeśli w 1 połowie padnie choć jeden gol to over będzie pokryty. 
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:  Raków Częstochowa – Arka Gdynia
Godzina :  15:00  14.09.2019
Typ: x2     
Kurs: 1,75
Bukmacher:  fortuna

Witam. Po przerwie na Reprezentacje czas na Rozgrywki PKO Ekstraklasy. Dziś wybrałem mecze dołu tabeli Raków 12 miejsce Arka 14 miejsce , między tymi drużynami dzieli zaledwie 1 pkt , mecz ważny dla obu ekip , mecz typowo na remis ja dziś postawiłem x2 po ładnym kursie , czuję że Arkowcy nie przegrają tego meczu , podbudowani ostatnim zwycięstwem 1-0 nad górnikiem będą chcieli nie przegrać tego spotkania , Raków zanotował 2 porażki 2-3 z lechem i 3-1 z legią ale zaprezentowali się w dobrej formie z Lechem bo z Legią było trochę gorzej. Raków to nie ta drużyna z tamtego sezonu gdzie wygrała ligę , grają znacznie słabiej może to dlatego że to dopiero początek. Myślę że Arkowcy zaczną wkońcu coś grać i łapać pkt , w tym meczu może za dużo bramek nie padnie max 2 , i remis w tym meczu jest możliwy , mecz będzie wyrównany i zacięty. 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
powyżej 32,5 fauli @ 1,85  
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,74  
forBet

Po spotkaniach reprezentacji wracamy na ligowe boiska i na dzień dobry mamy bardzo ciekawie zapowiadający się meczyk. Jaga w tym sezonie obchodzi 100-lecie klubu i nic innego nie uszczęśliwiłoby ich kibiców jak zdobycie pierwszego w historii Mistrzostwa Polski. Aby tego dokonać muszą wygrywać zwłaszcza z głównymi rywalami do tego tytułu a do takich zalicza się m.in. Legia, która po odpadnięcie z pucharów może jak pozostałe ekipy skupić się tylko na lidze i PP.
Jaga u siebie na początku sezonu sensacyjnie straciła 3pkt z Rakowem, potem przyszły 2 wygrane i dzisiaj muszą zrobić wszystko aby dopisać kolejne 3pkt do swojego bilansu.
Legia po porażce w 1 kolejce u siebie z Pogonią zaliczyła 4 zwycięstwa i 1 remis i jest w czubie tabeli (do tego ma do rozegrania zaległ mecz z Wisłą Płock). Jednak o wygraną będzie im dzisiaj niezwykle ciężko bowiem teren w Białymstoku wogóle im ostatnio nie leży, ostatnie 5 spotkań to 3 remisy i 2 porażki, ostatnie zwycięstwo odnieśli tutaj prawie 3 lata temu w listopadzie 2016r.
Spodziewam się dzisiaj twardego, ostrego i często przerywanego gwizdkiem sędziego spotkania. Gospodarze grają bardzo ofensywnie i obrona Legii będzie miała sporo roboty i faule na graczach Jagi powinny się mnożyć. Legia po sprzedaży Kulenovica i Carlitosa została z jednym zdrowym napastnikiem Niezgodą i wracającym po kontuzji Kante oraz nadal leczącym uraz Sanogo. Teraz na Niezgodę muszą dmuchać i chuchać aby nie przydarzyło mu się nic złego bo zostaną bez napastnika, blok defensywny Jagi to wie i raczej nie będzie się patyczkował i jak trzeba to nie cofnie nogi. Dodatkowym zapalnikiem byłby występ Novikovasa, który przed sezonem przeszedł z Jagiellonii do Legii ale jego raczej nie zobaczymy na boisku.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
cytat z dnia 9 września 2019 19:37 przez bettingekstraklasaZagłębie Lubin - Wisła Płock

Zagłębie przegrało trzy ostatnie mecze, tracąc coraz więcej bramek. Pierwszym elementem, jaki będzie musiał poprawić nowy trener będzie właśnie liczba traconych goli. Trzeba będzie zagrać wreszcie na pułapie poniżej 1,5, zmusi to zespół do defensywnej gry. Pytanie czy rywal z Płocka będzie w stanie po raz kolejny będzie w stanie sam zdobyć co najmniej dwie bramki. W ostatnich spotkaniach także dystans Miedziowych do rywala był dość wyraźny, nie były to bliskie remisow porażki rzędu 1:0, 2:1, ale porażki na handicapie. W takim wypadku nie widzę tutaj wygranej od razu w pierwszym meczu. Radosław Sobolewski tchnął w Nafciarzy nowego ducha, zespół zaczął stwarzać i wykorzystywać sytuacje, co przełożyło się na zwycięstwa w dwóch ostatnich spotkaniach. Zespół z Płocka do Lubina przyjedzie nie po to aby coś ugrać, ale by wygrać. 

Co gram?

Wynik końcowy: Remis lub Wisła Płock @ 1,79  
Liczba goli: Poniżej 2,5 @ 1,89  
Betclic
 

Dzięki udanej akcji odwetowej udało się odrobić 90% strat.

 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia 2 :1 Lech

W ten weekend mamy dwa mecze na szczycie. Po wczorajszym pojedynku Jagi z Legią dziś obejrzymy Lechię z Lechem. Gospodarze na razie zajmują 10 miejsce a goście 6, ale dzieli ich tylko 1 punkt.  W ostatniej kolejce Lechia pokonała Piast, a Lech uległ Cracovii. 
Dzisiaj jako faworyta widzę ekipę trenera Stokowca. Ostatni ich pojedynek z Kolejorzem przekreslil szanse na zdobycie mistrzostwa. Teraz czas na wyrównanie rachunków. W mojej opinii oba zespoły prezentują zbliżony poziom. Także o zwycięstwie zadecydują detale. Liczę też na przełamanie Paixao, oraz kolejny dobry mecz Nalepy. 
Osobiście gram na zwycięstwo Lechii z wykluczeniem remisu. 

Kurs: 1.65 betsson   
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Lechia Gdańsk - Lech Poznań typ: powyżej 9,5 rożnych @ 1,65 STS 8 rożnych

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do zmagań w najsilniejszych europejskich ligach oraz Ekstraklasie. W 8 kolejce dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Na przeciwko siebie staną Lechia Gdańsk i Lech Poznań. Ciężko wytypować faworyta spotkania. Każda z drużyn na swoje atuty. Z racji tego nie zaproponuję zakładu na 1x2. W tym spotkaniu doszukuję się sporej ilości rzutów rożnych. znalazłem kilka argumentów, które przyczyniają się do zagrania tego typu. Głównym argumentem przemawiającym za powodzeniem typu jest statystyka. W każdym spotkaniu z udziałem Lechii Gdańsk w tym sezonie padało minimum 10 rożnych. Jest jedyną drużyną w Ekstraklasie, która może pochwalić się takimi statystykami. Mało tego, w każdym ligowym spotkaniu gdańszczan w tym sezonie było minimum 11 rożnych. Lechia gra wiele skrzydłami, są to atuty ekipy Stokowca. Na prawej jest Haraslin, na lewej pod nieobecność Udovicia była widoczna rotacja. Teraz już wrócił Serb i sytuacja wróciła do normy Różnie rozkładają się one w poszczególnych, domowych  meczach. Ze Śląskiem 9;4 dla Lechii, z Jagą 2;11 a z Wisłą 6;5. Trochę gorzej wygląda to u Lecha. 5 z 7 meczów Lecha kończyło się z liczbą minimum 10 rożnych, ale w  każdym z 4 wyjazdowych meczów padało minimum 10 rożnych. W ostatnim wyjazdowym meczu z Rakowem było ich aż 16. W obu ekipach wiele zależy od przebiegu spotkania. Gdy nie idzie zespołowi nabiją sporą liczbę rożnych aby spróbować strzelić gola ze stałego fragmentu gry. . W Lechu skrzydła wygalają gorzej. Jest Jóźwiak, Markuszewski i Puchacz. Czasami jeszcze Amaral gra tam. Dużo na bokach w Lechu robi obrona, szczególnie prawa strona gdzie gra Gumny, który bardzo często podłącza się do akcji ofensywnych. W obecnym sezonie Lech lepiej gra na wyjazdach. Lepiej układają się mecze dla poznaniaków na  wyjazdach.  Dużo jest gry ofensywnej z ich strony. To tez poniekąd może wpłynąć na rożne.  Historia bezpośrednich meczów pokazuje, że różnie bywa z ilością rożnych. Najmniej w spotkaniach w Gdańsku w ostatnich latach było 7 rożnych. Dodatkowo na powodzenie typu może wpłynąć waga spotkania. Rozgrywki powoli rozkręcają się. Tabela staje się ciekawsza i  drużyny coraz lepiej znają siebie i rywali. Waga meczu jest wysoka i prestiżowa. W ostatnich latach bezpośrednie spotkania drużyn są bardzo zacięte. Pada spora ilość kartek. To też może być ciekawa opcja do kuponu. Ja wolę zasugerować się argumentami statycznymi dotyczące rożnych i spróbować tego typu. Oczywiście statystyki nie grają, jednak mogą trochę pomagać oraz coś sugerować. 

Kurs bez szału. W fortunie over 9,5 rożnych można złapać po 1,56. Kursy pospadały, więc można przypuszczać, że jest zainteresowanie typem.  Najlepszy kurs ma sts 1,65. Forbet daje 1,61.

Dodatkowa informacja: mecz będzie transmitowany w TVP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków
powyżej 32,5 fauli @ 2,2  
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,76  
forBet

Krótko na temat tego spotkania. Korona u siebie rozegrała w tym sezonie 3 spotkania i wszystkie przegrała przez co obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, Wiślacy z kolei na 3 spotkania rozegrane na wyjeździe zdobyli tylko 1pkt ale dzięki dobrej postawie w spotkaniach domowych w tabeli znajdują się na 8 pozycji.
Jak wcześniej wspominałem opisując spotkania Korony charakteryzują się one dużą ilością fauli głównie popełnianych przez zawodników z Kielc. Nieraz sami potrafią popełnić ponad 20 fauli i dopóki nowy trener nie zmieni sposobu ich gry to raczej nic się nie zmieni a na pewno jeszcze nie dzisiaj. Sytuacja w tabeli wymusi na zawodnikach Korony agresywny styl gry, jak zajmuje się ostatnie miejsce w tabeli a rywale powoli się oddalają (Raków i Lubin wygrane w tej kolejce) to w grze pojawia się więcej niepewności, niedokładne zagrania i głupie straty. Styl teraz się nie liczy, nieważne jak ale punkty trzeba zdobywać zwłaszcza u siebie i dzisiaj gospodarze zrobią wszystko aby przerwać tą fatalną serię. Wisła przyjedzie osłabiona brakiem Błaszczykowskiego, który nabawił się kontuzji na kadrze i to jest dla nich spora strata. Zapowiada się zatem zacięte spotkanie, obie ekipy będą chciały za wszelką cenę odnieść zwycięstwo aby przerwać tą swoją niemoc - Korona u siebie, Wisła na wyjeździe.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

W klasyfikacji meczów u siebie Górnik jest najlepszy w lidze, trzykrotne pokonywał rywali do zera. Są to jego jedyne zwycięstwa w sezonie, zdobyte w nich punkty stanowią 90% wszystkich punktów, więc pojawia się pytanie. Czy zespół z Zabrza u siebie dostaje nagle skrzydeł, czy to wynik sprzyjających okoliczności. W tych wszystkich trzech wygranych spotkaniach rywale Górnika mocno przyłożyli się do tych wyników. Stwarzali mało okazji, choć czasem brakowało niewiele, ale z żadnej z nich nie byli w stanie zdobyć bramki, więc gospodarzom było trzeba niewiele aby wygrać. Śląsk jest zespołem, który gra skutecznie, wykorzystuje sporo swoich sytuacji. To dobry kandydat do przerwania zwycięskiej serii bez straty gola Górnika. Gdy Zabrzanie starli się z innym skutecznym rywalem, Jagiellonią od razu przyszła weryfikacja, więc w tym meczu może być podobnie.

Co gram?

Wynik końcowy: Śląsk Wrocław @ 2,95
  
Liczba goli gości: Powyżej 1,5 @ 2,65  
Betclic
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Cracovia - Piast
Obie drużyny strzelą
kurs 1.80
STS

Gospodarze zajmują po 7 kolejkach 7 miejsce tabeli. Jeśli dziś wygrają zrównają się punktami z drugim w tabeli Śląskiem Wrocław i będą mieć zaledwie punkt straty do lidera. Jak do tej pory w ofensywie radzili sobie bardzo dobrze zdobywając co najmniej jednego gola w każdym z 7 ligowych spotkań. Po 7 kolejkach mają strzelonych tych bramek 12 przy 8 straconych. Widać więc jest, że defensywa nie jest ich super stroną.
Mistrzowie Polski są w tabeli na 8 miejscu. Mają na koncie 11 punktów i ich bilans bramkowy wynosi 8 zdobytych goli przy 5 straconych. W każdym z 3 dotychczas rozegranych wyjazdowych spotkaniach piłkarze Piasta zdobywali bramki. Aż 5 z 8 jakie zdobyli w lidze zostało przez nich strzelonych na boiskach rywali. Jak dla mnie dzisiejszy mecz będzie takim, w którym każda z drużyn zdobędzie po minimum jednym golu.  
 
G 48

gentle_mike

Użytkownik
Dzisiaj zdecydowanie kusi pogranie na Legię. Legia w Płocku nie zawsze miała łatwo, natomiast ówczesna dyspozycja gospodarzy na pewno nie przekonuje. Uważam, że kurs w okolicach 1.9 na Legię za warty pogrania. Jarek Niezgoda w formie strzeleckiej, można też spróbować postawić strzelca bramki, dla odważniejszych. 

Wisła Płock- Legia Warszawa   @1.90 

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom