Mistrzostwa Europy 2019

Q 95

quma1964

W końcu zaczął się turniej siatkówki????Wczoraj ładnie udało się zarobić.
Macedonia-Turcja Nie rozumiem kompletnie tych kursów na Macedonia.  Proponuję zagrać +2.5 Seta po kursie 1.55
Dla odwazniejszych plus 1.5 Seta po kursie 2.7.Ja za drobne zagram również win Macedonii po kursie 4.5
Według Mnie poziom obu zespołów jest zbliżony do Siebie.Macedonia wczoraj zagrala dobry mecz z Finami ulegając 1-3.Turcja przegrała z Rosją 1-3.Rosja Im tego seta sprezentowala i dzięki temu mamy dziś fajne kursy do grania.Obie ekipy spotkałysię 2 razy i 2 razy wygrała Macedonia.Powodzenia!
Jeszcze zapomniałem po resztę typów zapraszam do działu siatkówki.Później cos tam napiszę

bejrut 1,5K

bejrut

cytat z dnia 13 września 2019 05:16 przez tyksiolNa dzisiaj mocny dbl Polska 3-1 + Bułgaria 3-0 @2.45 bwn ;-) o Polakach zostało już napisane , Rumuni to outsiderzy grupy i Bułgaria jak Francja wczoraj nie powinna mieć z nimi większych problemów , powodzenia -)
Na Polskę 3-1 jest 3,90 w fortunie ;-) pewnie miało być 3-0.

Q 95

quma1964

Tak jak kolega wyżej wspomniał te 3 mecze over 3.5 Seta.
Do tego zagrałem Serbia-Niiemcy over 180.5 punktu.
Za drobne Macedonia zwycięstwo i Serbia over 4.5 Seta
Ruskie nie gram w ogóle.Polacy powinni wygrać 3-0.Natomiast Włochy i Belgia będę coś lapal na live.Mysle jeszcze nad Czarnogóra over 134.5 punktu powinni się Holendrom postawić

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Polacy stracili seta z amatorami , no nie mam słów na dzisiejszy dzień a to co grał Konarski ... Gość dla mnie do 2 składu bo w tym 2 secie robił wszytsko żebyśmy go nie wygrali

luken7 121

luken7

Cinas89.... Estonie nazywasz amatorami? No bez kitu... Połowa 1 składu z przeszłością w plus lidze a część od przyszłego sezonu będzie grać we Włoszech, to chyba o czymś świadczy. Fajny trener jakim jest Pan Cretu który wie jak poukładać zespół, dostał wolna rękę i wielki kredyt zaufania. Estonia jest bardzo małym krajem i potęga w siatkę nigdy nie będzie ale nie można nazywać ich amatorami. Jak dla Estonia to 3 siła w naszej grupie i w dalszych spotkaniach mam zamiar stawiać na ich zwycięstwa. Pozdrawiam ????️

S 25,4K

sobolekk

cytat z dnia 13 września 2019 22:25 przez gostek1989Ruskie i Włosi ładnie znów wszystkich w ch zrobili
dobry hajs muszą z tego mieć - szczególnie Ruskie
No jak ktos jest na tyle glupi ze nie zdaje sobie sprawy ze faworyci sie nie spinaja w tej fazie z takimi przeciwnikami i gra 3-0 po jakichs smiesznych kursach 1.40 no to jego problem.

Q 95

quma1964

Wczoraj był ciężko dzień.Całe szczęście odrobilo się na meczu Belgii oraz Włochów i Rosji na live.
Na dzisiaj Estonia -2.5 Seta po kursie 1.95 Estonia wczoraj dobry mecz i do tego się oszczedzala na dzisiaj

Bułgaria-Portugalia over 134.5 punktu kurs 1.7  Bułgarzy 3 mecz z rzędu.Przypiszczam nawet że mogą stracić seta.

Słowenia-Finlandia  over 135.5 punktu kurs 1.55  Finowie powalczą i nawet jak przegrają 3-0 jest duża szansa na ten typ

Słowacja-Austria over 179.5 punktu kurs 1.7 Obie drużyny w miarę wyrównane i liczę na 4 sety.

Niemcy-Belgia over 180.5 punktu kurs 1.6  Niemcy wczoraj klęska ale dzisiaj nowe rozdanie.Druzyny zbliżone poziomem 4 sety powinny być.

cinas89

Szkoda złamanego grosza na te mistrzostwa , mowilem że ta Estonia to amatorka totalna i się nie pomyliłem nawet seta nie ugrali ale kurs 6,30 chłopaki pewnie u buka pograli . Nie gram już tych mistrzostw

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, pora się troszkę odezwać na tych Mistrzostwa Europy... Na dziś 2 typy z STS

Turcja - Słowenia Turcja +15,5 1,80        0:3
Serbia - Słowacja Serbia -16,5 2,00    3:0 zabrakło 2óch oczek

Słowenia jest faworytem w tym spotkaniu, zwłaszcza grając u siebie ale wydaje mi się, że mogą stracić seta. Wczoraj stracili seta z Finami a Turcy co by nie mówić nieco lepsi są. Myślę, że handi +15,5 jest dobrą opcją...
Serbowie zaczęli od wysokiego C wygrywając z Niemcami 3:0 wręcz rozbijając ich. Słowacja grała 2 mecze pod rząd dość ciężkie mecze i bardzo ważne dla siebie oba wygrywając. Dziś 3 mecz pod rząd. Serbowie mieli wczoraj czas na odpoczynek a jutro grają z Hiszpanami więc nie muszą się oszczędzać, myślę, że jeśli zagrają tak jak z Niemcami to handi mogą spokojnie pokryć.

Z 5,6K

zabix00

Grecja-portugalia typ 2. Kurs 1.60. Oglądając wczoraj Grecję nie wierzyłem ze wygrają z Rumunia, portugalia ma lepszych zawodników i ferreira powinien pociągnąć zespół przy pomocy swojego brata. Ja tu innej opcji jie widzę jak wygrana Portugalii. Grecją jest naprawdę słaba..