>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

moje wnioski i spostrzerzenia

N 0

napuj64

Użytkownik


witam 

wczoraj zrobilem sobie taki kupon :

luksemburg - serbia 2 kurs 1 40

czarnogora-czechy x2 1 33

łacznie stawiajac 100 zl zyskalem 6 dych pieniadze wydaly sie byc latwo zarobione bez wiekszego ryzyka - tylko pytanie czy tędy droga stawiajac wiecej niz zysk ktory mozna osiagnąć? mi sie wydaje ze nie dlatego ze predzej czy pozniej cos wkoncu nie wejdzie nawet trzymajac sie tego zeby stawiac 2-3 nie wiecej zdarzen za te 100 zl- i co wtedy?

troche juz stawialem i dochodze do wniosku ze nalezy traktowac to jako loterie i dopierdolic sobie 20-30 zdarzen na jednym kuponie za 5 zl i liczyc ze moze cos sie trafi konkretnego
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Oszacuj zawsze prawdopodobieństwo, bez znaczenia czy masz na kuponie jedno, dwa czy 50 zdarzeń. Taśma z 20-30 zdarzeniami niestety jest w 99% skazana na porażkę, licząc że wpadnie coś konkretnego można równie dobrze puścić Lotto, na dłuższą mete będziesz mocno w plecy. O wiele bardziej racjonalne jest granie właśnie 2/3 zdarzeń za 100, nawet jak czasami wypadnie, to masz szansę mimo tego wyjść na plus. Kupon za 5zł z 30 zdarzeniami trzeba traktować jedynie hobbystycznie lub rozrywkowo, dla lepszych emocji, czyli puścić sobie takiego na weekend i oglądać przed telewizorem, robiąc kółka przy trafionych spotkaniach. Zarabianie na niskich kursach jest trudną sprawą, na taśmach moim(i zapewne nie tylko moim) zdaniem niemożliwą. Tak więc jeśli traktujesz to jako zabawę to taśmy są jak najbardziej dobrym pomysłem, ale jak chcesz coś na tym dorobić to tylko i wyłącznie pierwsza ze wspomnianych przez Ciebie opcji.
 
N 0

napuj64

Użytkownik


tylko ze najwieksze wygrane to takie wlasnie tasmy ktore jednak sie trafiają rzadko bo rzadko inna sprawa ze tu za bardzo nie ma co stawiac jak byly mecze eliminacjyjne to moglem sobie przemyslec ze lumksemburg jest zaskakujaco wysoko w tabeli i w koncu sie to zmieni zwlaszcza ze serbowie grali 3 dni temu z portugalczykami wiec musieli grac na wysokich obrotach wiec łatwo o wniosek ze grajac  z luksmeburgiem beda grac na wysokich obrotach (prawdopodobne bylo tez to z logicznego punktu widzenia ze luksemburg wkoncu przegra wazny meczy) co do czechow to nie jest to zadna potega ale to solidna druzyna i nie chcialo mi sie wierzyc ze zaliczą drugą z rzędu wpadke 

a jak sa mecze ligowe to stawiajac np na takie atletico i bayern na wyjazdach x2 nie mozna byc niczego pewnym bo te ligi trwaja dlugo i moga sobie zespoly topowe pozwolic na wpadki np mysle ze nie warto stawiac polskiej ligi bo tam kazdy zespol moze wygrac z kazdym wiec za bardzo nie ma co stawiac
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Może spróbuj innych dyscyplin jak nie czujesz tego w nożnej, jednak czego nie zagrasz to zawsze niższy kurs z 2/3 zdarzeniami ma większy sens od taśm, ale każdy gra po swojemu i za swoją kase, powodzenia????
 
N 0

napuj64

Użytkownik


tylko tak jak pisalem grajac tasmy jest szansa na prawdziwą wygraną przesadzasz porownojac to do lotto ale na pewno mozna tutaj mowic o pewnym rodzaju loterii

zgadzam sie ze grajac 2-3 zdarzenia jest wieksza szansa tylko tutaj mozna wiecej stracic za jednym razem niz przykladowo 20-30 razy po 5 zl tasmy - jedna strata = 20 szans tasm za 5 zl

a tez zeby stawic te 50 - 200 zl to trzeba wiedziec co sie stawia wyobrazic sobie przebieg zdarzen zeby miec powod do stawiania a ja nie mam co stawiac nie siedze na bierzaco w sporcie a wybierac to co typuja inni albo wybierac sobie przypadkowe kursy 1 3 - 1 5 to chyba nie jest dobry sposob ? co o tym sadzisz ?

 

a co sadzisz o takim kuponie na jutro w siatke serbia wygra z niemcami a czesi z ukraincami kurs ponad 2

tez w kosza mysle ze australia i argentyna wygraja swoje mecze a wedlug bukmachera nie sa faworytami
 
Do góry Bottom