>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Brak słow na to co zrobił Amur ale trudno

Po południu gram tak

Torpedo - CSKA

Mistrz sie wyraźnie rozpedził w bramce juz porzadek, pierwsza piatka wrocila do kompozycji z Kaprizowem i widac ze to działa
NN napewno słabsze w kazdym elemencie i jezeli tylko bedzie odpowiednia mobilizacja wojskowych to wygrana w RT nie powinna stanowic problemu

CSKA RT kurs 1,52    

Niznekamsk - Magnitka

Wyzej kolega @rasijskij opiał to spotkanie i jak najbarziej sie zgadzam z przedmówcą. Jakośc po stronie Magnitki, w meczu z AVto był zab i twarda walka, doszła skutecznosc dzis kontynujemy ten styl. Wilki beda kasac u siebie ale licze na dobra gre i skutecznosc Hutników

Magnitka ml kurs 1,52    

ako 2,31 fortuna    
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Vityaz-Sochi
2.07  
Obie drużyny zdobędą 2 bramki 
Betclic

Obie drużyny dobrze rozpoczęły sezon Vityaz 3 wygrane w 4 spotkaniach, Sochi 2 wygrane w 4 spotkaniach. Spodziewam się wyrównanego spotkania w którym jak pokazują dotychczasowe mecze powinniśmy zobaczyć trochę bramek. Podolski strzelał przynajmniej dwie bramki w każdym spotkaniu obecnego sezonu, Sochi w 3/4 nie udała im się ta sztuka tylko w ostatnim spotkaniu w Jarosławiu gdzie pomimo 31 strzałów zdobyli tylko jedną bramkę. W spotkaniach Vityaz w tym sezonie pada średnio 4.5 bramki w meczach Sochi wygląda to jeszcze lepiej 6.5 bramki! W poprzednim sezonie gdzie obie weszły do PO Sochi z 6 miejsca Vityaz z 8 obie drużyny mierzył się 4 razy i 3 krotnie obie drużyny strzelał przynajmniej 2 bramki. W zespole z Sochi narazie nie najlepiej wygląda obsada bramki pierwszy bramkarz Shikin broni na poziomie 89.25 % a Proskuryakow zagrał tylko kilka minut przeciwko Kazaniowi dostał 4 strzały z których padły 3 bramki i zjechał do boksu. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie Panowie. Na razie bez żadnych typów, bo od wczorajszego wieczoru zastanawiam się nad sensem podpierania się remisami stawiając zakłady z ligi KHL. Zakład z podpórką znacząco obniża kurs. Powiedzmy, że kurs na gospodarzy wynosi 1,9 wtedy kurs na zdarzenie z remisem spada aż do ~1,3. Lepiej wygląda opcja z wygraną w dogrywce, gdzie kurs wyniesie około 1,5 - 1,6. Istnieje spora szansa, że nawet jeśli dojdzie do remisu to w dogrywce zwycięży zespół na który stawiamy - wtedy wygrana jest bardziej okazała. Poza tym nawet jeśli trafi się mniej zakładów, ale z wyższym kursem to wychodzimy na tym co najmniej tak samo, a podejrzewam, że nawet lepiej. Żeby nie było, że opowiadam historie wyssane z palca sprawdziłem ten sezon i cały poprzedni. Sprawa ma się tak:
Obecny sezon: 11 dogrywek w 52 spotkaniach (21 procent)
Poprzedni sezon: 157 dogrywek w ~1500 spotkaniach (10 procent) 


 Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Oczywiście w niektórych spotkaniach podpórki lub handicapy są dobrą opcją jeśli kurs jest odpowiedni. Chodzi mi tutaj o spotkania typu wczorajszego Torpedo - CSKA, gdzie kurs na podpórkę w stronę gospodarzy wynosił aż 2,5.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Sezon KHL wchodzi na pełne obroty, więc i ja coś od siebie dorzucę. Ogólnie mało czasu a dziś jak go trochę mam to mecze niełatwe do typowania. Spotkania w Moskwie i Ufa wydają się być wyrównane i nie widzę tu zdecydowanych faworytów. Trenerzy Spartaka jak i Dynama niewątpliwie musieli popracować nad poprawieniem gry defensywnej i wbrew statystykom spodziewam się gry skupionej przede wszystkim na obronie i upatruję szansę na underowy remisowy wynik. Ufa rozegra 1 spotkanie na własnej tafli i na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Avto po świetnym początku sezonu i serii zwycięstw również wyjdzie zdeterminowane by sięgnąć po kolejne punkty. Drużyny dość wyrównane, więc i tu spodziewam się typowych szachów a co za tym idzie wyniku oscylującego wokół remisu.
Spartak - Ryga : Typ: podwójna szansa 0-0 ( remis 1 tercja lub całe Spotkanie ) Kurs: 1.82
Ufa-Avto : Typ: podwójna szansa 0-0 (remis 1 tercja lub całe spotkanie ) Kurs: 1.80
Ako. 3.28

 
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 12 września 2019 10:59 przez rasijskijWitajcie Panowie. Na razie bez żadnych typów, bo od wczorajszego wieczoru zastanawiam się nad sensem podpierania się remisami stawiając zakłady z ligi KHL. Zakład z podpórką znacząco obniża kurs. Powiedzmy, że kurs na gospodarzy wynosi 1,9 wtedy kurs na zdarzenie z remisem spada aż do ~1,3. Lepiej wygląda opcja z wygraną w dogrywce, gdzie kurs wyniesie około 1,5 - 1,6. Istnieje spora szansa, że nawet jeśli dojdzie do remisu to w dogrywce zwycięży zespół na który stawiamy - wtedy wygrana jest bardziej okazała. Poza tym nawet jeśli trafi się mniej zakładów, ale z wyższym kursem to wychodzimy na tym co najmniej tak samo, a podejrzewam, że nawet lepiej. Żeby nie było, że opowiadam historie wyssane z palca sprawdziłem ten sezon i cały poprzedni. Sprawa ma się tak:
Obecny sezon: 11 dogrywek w 52 spotkaniach (21 procent)
Poprzedni sezon: 157 dogrywek w ~1500 spotkaniach (10 procent) 

 Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Oczywiście w niektórych spotkaniach podpórki lub handicapy są dobrą opcją jeśli kurs jest odpowiedni. Chodzi mi tutaj o spotkania typu wczorajszego Torpedo - CSKA, gdzie kurs na podpórkę w stronę gospodarzy wynosił aż 2,5.
Masz całkowita racje, kiedys tak nie było, spadki były ale teraz sa drastyczne, szczególnie z kursów typu 5-7, i tak jak mówisz nie warto tego grac bo czesto wejdzie na czysto a dogrywka i karne, szczegónie karne to loteria i nawet ml moze nie wejsc. jak juz mowa o meczach KHL to widac ze liga sie mocno spłaszczyła, stawka sie wyrównała, oczywiscie beda odstawać 2-3 ekipy ale w srodku bedzie bardzo ciasno. Widac tez ze ekipy mocno kalkulują jak grac z danym rywalem i na kogo sie bardziej mobilizować, uklad w dywizjach, topowy rywal, to wszystko ma znaczenie no i niestety te nieszczesne 2 pkt za mecz i po karnych tak samo, wiec po co sie wysilać, jak rywal z innej konferencji, punkt sie zgarnie a jak sie przyłozy to bede i 2 pkt. Juz nawet sami kibice w Rosji piszą ze 2 pkt zepsuły widowiskowość. Niby układ tabeli byłby tyllko kosmetycznie inny ale np. rok temu Sibir by sie załapał do PO wg starej punktacji. Wracajac do meritum Trzeba czasem zaryzykowac kurs w RT solo bo czasem na dwie podpórki jedna połozy dubla a kurs taki sam, patrz wczoraj Amur , ktorego miałem z Traktorem
Co do CSKA to miałem wrazenie obserwujac tylko 1,5 tercji ze nie chca wygrac tego meczu w RT no i trudno sie dziwic na nastepny mecz leca do Leningradu i tam ma byc moc a z NN miały byc 2 pkt ale sie plan rypnął.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mało czasu a ja tez przygladam sie innym ligom, co do KHL to tak

Pod moskwa bedzie ciekawie bo Vitjaz w dobrej formie, fajnie wygladaja obaj golie a i trzy formacje tez potrafia rywalowi zamieszać. Mysle ze u siebie po dopingu widoni stac ich na win w RT

Vitjaz RT kurs 1,95    

Drugi mecz to troche ryzyko ale za mniejsza stawke. Chodzi o mecz Spartaka z Ryga. Spartak jakos tak niemrawo w polu, trener odesłał ostatnio na trybuny Zubowa, Koklaczewa i Daugavinsa, wiec cos tam tez nie trybi na lodzie i poza. Ryga nie moze złapac skutecznosci bija i nic nie wpada. Tam ma kto trafiać, moze kryayz po bardzo dobrym presezon . Licze dzis na odblokowanie gosci bo w Spartaku Znarok coś sie nie moze dogadac, ale zobaczymy

Ryga RT kurs 3,95     
oba fortuna
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Zaciekawił mnie temat remisow i przeanalizowałem poprzednie 3 sezony jak wyglądało to na początku rozgrywek i doszedłem do wniosku że ten nie jest wcale jakiś wyjątkowy pod tym względem

2016/17
SIERPIEŃ         50 M 10 R 20%
WRZESIEŃ       161 M 35 R 21.37%
PAŹDZIERNIK  170 M 30 R 17.64%

2017/18
SIERPIEŃ         55 M 11 R 20% 
WRZESIEŃ      155 M 30 R 19.35%
PAŹDZIERNIK  162 M 44 R 27.16%

2018/19 (sezon zaczął się we wrześniu) 
WRZESIEŃ      149 M 28 R 18.79%
PAŹDZIERNIK  142 M 35 R 24.64%

Sam jestem ciekaw jaki był finalny procent remisow na koniec tych sezonów? Ale jak widać start ma to do siebie że tych remisów jest naprawdę sporo. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Podobnie jak @mark1973 uważam, że najlepsza opcja na dzisiaj to zwycięstwo Podolska. Mimo nieobecności Shvets-Rogovoya i Jormakki sprawnie poradzili sobie z moskiewskim Dynamem i dzisiaj z południowcami powinno być teoretycznie łatwiej. Ja dodatkowo spróbuję dzisiaj ustrzelić coś w dzisiejszym hicie. Chodzi oczywiście o mecz Salavatu z Avtomobilistem. Ufa wraca do siebie po serii wyjazdowej, gdzie poradzili sobie całkiem nieźle mimo wpadki z chińskim Kunlunem. Wydaje mi się, że w ekipie Salavatu jeszcze nie wszystko gra, a Metsola nie może non stop ratować całej drużyny. Avtomobilist natomiast kontynuuje zwycięski pochód nie przegrywając jeszcze ani jednego spotkania od początku sezonu. Bardzo dobra postawa w spotkaniu z SKA i zwycięstwo z Metallurgiem, który pokazał pazury w Jekaterynburgu. Avto całkiem nieźle radzi sobie w spotkaniach z Salavatem pomijając ubiegłoroczną serię playoff, którą przegrali. W poprzednim sezonie dwukrotnie mierzyli się z zespołem "Zielonych" i dwukrotnie zwyciężyli. W obydwu przypadkach w czasie regulaminowym, a wtedy ofensywa Salavatu była nieco mocniejsza niż obecnie, ale to tylko moje zdanie.
???? Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Jekaterynburg | Avtomobilist ML @1,90 Fortuna       
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
verno 593,4K

verno

Znawca - Hokej
Dziś w oko wpadł mi ciekawy typ z KHL mimo iż nie jestem wielkim specjalistą jeśli chodzi o tę ligę bo jednak jest nią NHL to wtrącę swoje 3 grosze.

Salavat Yulaev Ufa vs Avtomobilist Yekaterinburg
Ufa win + over 4.5 w meczu
@4.05
  

Goście w zeszłym sezonie 1 miejsce w konferencji wschodniej mimo to już w 2 kolejce PO zostali rozgromieni aż 4:1 właśnie przez Ufa chociaż wiadomo jak to jest w PO że są lepsze i słabsze drużyny ale w sumie jest to 50-50 :D . Avto gra dosyć równo, jeśli chodzi o mecze u siebie czy na wyjeździe natomiast gospodarze jednak lepiej czują się u siebie co pokazuje różnicę 12pkt oraz 30 goli w zeszłym sezonie a w dodatku na pewno pamiętają co się stało w PO i czują się komfortowo. Goście ładny start "na zielono" 4 spotkania u siebie i ciekawe jak się pokażą na pierwszym wyjeździe w tym sezonie natomiast Ufa gra pierwszy mecz na własnej tafli i na pewno będą chcieli rozpocząć z przytupem. Moim zdaniem mecz 60-40, over 4.5 nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu a kurs już wygląda ciekawie i ja w takie coś pójdę. GLGL co złego to nie ja :)
 
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 15:47 przez ziomeczek9393w stsie możesz jak masz konto :D ta tam będę oglądał mecz Ufa s Jekaterynburg
Jeśli chodzi o transmisje w internecie to mam to ogarnięte, bardziej tak z ciekawości pytałem czy można gdzieś w tv oglądać bo jednak lepiej się na dużym ekranie zagląda.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Witam panowie po przerwie :)

Gram dzisiaj singlami:

UFA - Avto
Avto ML - 1,9   
Avto 60' - 2,43   
Avto + under 5,5 - 3,4   
kursy z STS

tak jak napisali przedmówcy - Avto dobrze weszło w sezon, komplet wygranych (w tym okazałe 5:2 ze SKA - oglądałem i wyglądali naprawdę solidnie), UFA moim zdaniem słabszy atak vs poprzedni sezon. Mecz może być na styku, nie powinno wpaść wiele bramek, ale na koniec stawiam na Avto

Podolsk - Sochi
Podolsk 60' - 1,95   
kurs z STS

Zgadzam się z tym co wyżej napisane - Podolsk jak widać dobrze przygotowany do pierwszej części sezonu, a Sochi jak to Sochi - w kratkę i jak zawsze będzie groźne na swoim lodzie, a wyjazdy raczej plecy. H2H na korzyść Podolska

Dorzucam jeszcze jeden mecz:

Jarosław - Dynamo 
Jarosław 60' - 2,15   
kurs z STS

Po niemrawym początku w ostatni meczu trochę lepsza gra Jarosławskich, szczególnie z tyłu. H2H na ich korzyść, a Dynamo gra falami - wygrają 2-3 mecze, po czym znów 2-3 porażki - i na porażkę tego rodzaju dzisiaj stawiam.

edit: szkoda tego Podolska trochę 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Jutro mamy hit konferencji zachodniej KHL czyli wojskowe starcie Petersburga z Moskwą. Obie drużyny regularnie punktują w tym sezonie, choć nie obyło się bez wpadek. Ja idę w kierunku obecnych triumfatorów Pucharu Gagarina czyli CSKA. Wiadomo drużyny bardzo wyrównane, kursy też wystawione niemal po równo. Wychodzę jednak z założenia, że kurs 2,6 na taką ekipę jak CSKA jest zawsze warty gry. Powoli wracają na dobre tory z zeszłego sezonu, Kaprizov z Grigorenką punktują więc powinno być dobrze. Jasne, że SKA jest drużyną o podobnej klasie, ale trochę nie przekonują mnie póki co w tym sezonie. Jeden ciężki test czyli starcie z Jekaterynburgiem oblali i ten ostatni mecz z Sibirem też nie pokazali wybitnej formy (wygrana 4-2 po bramce do pustej w ostatniej minucie).
Kilka wariantów, które będę próbował:

CSKA ML - 1,96   
CSKA RT - 2,6   
CSKA/under 5,5 - 3,45 - wszystko z fortuny.   
 
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Witam, witam i o zdrowie pytam...

Po długiej przerwie spróbuję powrócić do udzielania się w tym dziale. Chęci zawsze były, ale różnie bywało z czasem, teraz podwójna motywacja z początkiem sezonu. Widzę, że jest tu wciąż kilku stałych bywalców działu, co bardzo cieszy, więc dołączam się i ja.

Minęło już kilka kolejek, drużyny powoli docierają się i Ci co mają grać dobrze już wchodzą na swoje biegi jaki i Ci co będą dostarczać pkt też już się powoli ujawniają.

Na start zaglądam do Władywostoku, dla przypomnienia nie wpisuję kursów obok moich typów.

Władywostok - Barys
Typ: ML 2

Zespoły te spotkały się już ze sobą w tym sezonie i trochę niespodziewanie Admirał wygrał na wyjeździe z Barysem 1-3. Mecz tamten miał typowy przebieg dla rzadko wygrywanych przez Władywostok meczów- bramkarz miał dzień konia, a z przodu po prostu wpadało wszystko co miało wpaść. Od tamtego meczu nie minęło sporo czasu, ale Barys rozegrał już kilka spotkań i z meczu na mecz gra coraz lepiej, a to za sprawą przede wszystkim polepszeniu gry w przewadze. Barys po prostu jest drużyną dużo lepszą, grającą lepiej i taktycznie i fizycznie. Admirał w tym sezonie tak jak i w poprzednim będzie raczej dostarczycielem pkt. i jedynie od czasu do czasu poszuka niespodzianki, co przy tak długim sezonie jest normalne. Dziś niespodzianki raczej nie przewiduję, Kazachowie wezmą rewanż za porażkę w poprzednim spotkaniu.

Kazań - Magnitogorsk
Typ: ML 1

Ekipa Magnitogorsku jakoś gaśnie w moich oczach z sezonu na sezon i początek tej kampanii potwierdza, że zespół nie ma już tej iskry i przede wszystkim siły ofensywnej co jeszcze 2-3 sezony temu. Magnitka póki co bilans 1-4 i jakoś nie wydaje mi się żeby mieli przełamać się akurat w Kazaniu gdzie nigdy za darmo punktów się nie rozdaje szczególnie w meczach z rywalami o wysokiej reputacji.

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejszego dnia nikt nie wierzy w zwycięstwo Metallurga i oby nie okazało się - tak jak często bywa z public betami, że dzisiejsze spotkanie zakończy się odwrotnym rezultatem od zamierzonego. Ja również nie wierzę w zwycięstwo gości, a co najlepsze nowy szkoleniowiec Hutników także nie ma nadziei na punkty w Kazaniu. Szukając informacji na temat dzisiejszego spotkania natknąłem się na konferencję prasową Vorobyova na ktorej narzeka na kontuzje, kondycję zawodników, a nawet na niewystarczającą liczbę napastników. Na koniec dodaje, że w najbliższym czasie nie można wymagać cudów od jego zespołu. Słowa te mówią same za siebie. Metallurg poza dobrym spotkaniem z Avtomobilistem nie pokazał w tym sezonie nic ciekawego. Nawet w wygranym meczu z Sewierstalą zwycięstwo należało się gościom. Jeśli chodzi o AK Bars to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Mimo porażki w pierwsym meczu z CSKA zespół z Kazania wyglądał znakomicie, a późniejsze dwa zwycięstwa z Jokeritem i Soczi tylko to potwierdzają. Dzisiaj czeka ich pierwszy mecz na swoim terenie i motywacja będzie ogromna. Jeśli gospodarze zaczną dzisiejsze spotkanie tak mocno jak z Soczi, gdzie po czterech minutach od rozpoczęcia prowadzili już 3:0 to z Metallurga nie będzie co zbierać.



???? AK Bars Kazań - Metallurg Magnitogorsk
 

 
  • Kazań '60 @1,95 Unibet       
  • Kazań -2.0 @3,55 Unibet       
  • Metallurg poniżej 2.0 bramki @1,95 Unibet       
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W Rosji kibice narzekaja ze ktos tak ułozył kalendarz ze dwa hity , sa prawie o tej samej porze czyli mecz wojskowych i Kazan z Magnitką. Sam tez bede miał zgryz co ogladać, dzis moze tak na przekór wiekszosci i bukom

Kazań-Magnitka

Kursy na Kazan leca w dół, fakt jak by nie patrzec solidny atak w bramce Reideborn , dobre wyniki, wlasna hala. Magnitka bida, zero pomysłu na gre, nieskutecznosc w ataku, nie ma błysku. Co moze zrobic Vorobiej?. ma do dyspozycji bardzo dobrych obronców i wg mnie porównujac ich z Kazaniem sa jakosciwo lepsi kogo tam mają, ano jest Postma, Antipin, Jakovlew, Biereglazow, Dronow, Matuszkin Ci faceci z niejednego pieca chleb jedli grali o wysokie cele, i ta formacja wyglada bardzo mocno, trzeba ustabilizowac wsjo, magnitka ma ewidentny kłopot w ataku, no ale tam tez ma kto grac, dzis wróci Kozun czy to cos zmieni? napweno bedzie wiecej opcji. Kazan ofensywnie wyglada za to lepiej maja super legionistyów i jest skutecznosc. Barsy nie grały jednak przez prawie tydzień, wróciły z zachodu i nie wiadomo jak to wpłynie na nich, czy sie nie zatną? a tak czasem bywa. Jedno jest pewno te mecze zawsze były zaciete, bandy sie uginały, było czesto ostro. I dzis bedzie podobnie. Magnitka naładowana bo ostartnio nic nie strzelili, niby nic nie wskazuje na ich przełamanie ale patrzac na formacje odblokowanie sie jest mozliwe w kazdej chwili, moze potrzeba impulsu w postaci mocnego rywala bo przeciez z Avto mecz nie był najgorszy, powiedziałbym, ze najlepszy z dotychczasowych Magnitki.

Magnitka z x kurs 1,86    
Magnitka ml kurs 2,46    
fortuna

W pozostałych meczach chodzi za mna zwyciestwo Jokeritu, pomimo dobrego meczu NN z CSKA to finowie sa solidniejszą ekipą , ale to trza udowodnić
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mamy za sobą dwa hitowe spotkania, ale jutro (w sobotę) czekają nas równie interesujące spotkania. Mnie osobiście zainteresował mecz Kunluna z Traktorem i drugie spotkanie domowe Salavatu, który podejmie chabarowskiego Amura. Chińczycy nieźle zaczęli sezon patrząc przez pryzmat tego jak prezentowali się w poprzednich rozgrywkach i ile zmian nastąpiło w drużynie w offseason. Dotychczas podzielili się punktami z Salavatem i Barysem rozgrywają z każdym z nich po dwa spotkania i wygrywając po jednym z nich. Sprowadzili kilku ciekawych zawodników z Ameryki, którzy potrzebują jeszcze trochę czasu na aklimatyzację, ale niektóre nowe nabytki już wykazują oznaki dobrej formy. Kunlun po czterech spotkaniach domowych rozegra jeszcze dwa. Obydwa z Traktorzystami. Później czeka ich straszliwie długa delegacja. Rozegrają aż osiem spotkań na wyjeździe z takimi rywalami jak Salavat, Avtomobilist, Avangard czy Kazań. Nie wątpię, że w wyżej wspomnianym dwumeczu z Traktorem będą wysoce zmotywowanie do zgarnięcia całej puli oczek zdając sobie sprawę z trudności spotkań w delegacji. Od ostatniego spotkania z Barysem Wolski i spółka odpoczywali cztery dni co daje odpowiednią ilość czasu na regenerację w przeciwieństwie do ekipy z Czelabińska, dla której będzie to piąty mecz na dalekim wschodzie. Traktorzyści jak na razie całkiem nieźli jeśli spojrzeć na liczbę zdobytych oczek, bo jeśli chodzi o samą grę to mogę stwierdzić, że nie wygląda ona najlepiej. Widocznie potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby szkoleniowiec poukładał wszystko tak, żeby zaczęło funkcjonować. Dotychczas w spotkaniach Traktorzystów mogliśmy zobaczyć grę bez polotu, słabe przewagi i wykończenie. O ostatnim zwycięstwie we Władywostoku zdecydowało trochę przypadku i sporo indywidualnych umiejętności niektórych zawodników, ale sama gra się nie klei. Do tego dochodzi zapewne zmęczenie delegacją. Warto na koniec wspomnieć o tym, że H2H również wypada na korzyść ekipy z Chin. Podobnie jest z bilansem bramkowym. KRS jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Traktora - zresztą jak każda ekipa z dalekiego wschodu na swoim terenie. Uważam, że w kolejnych dwóch spotkaniach Traktorzyści nie zdołają zdobyć więcej niż punkt lub dwa. Rozpisałem się strasznie, więc gratulacje każdemu kto dotrwał do końca tej pisaniny.

 

???? Kunlun Red Star - Traktor Czelabińsk | Kunlun ML @1,83 Fortuna       

 

 

Tym razem będzie krótko. Zieloni mimo porażki z Avtomobilistem wyglądali naprawdę dobrze z wyjątkiem momentu w którym stracili bramkę. Po straconym golu pozwolili przejąć inicjatywę rozochoconym zawodnikom gości, cofnęli się i pod presją zaczęli popełniać wiele błędów. Z upływem czasu otrząsnęli się i niewiele brakowało, żeby doprowadzić do dogrywki lub nawet wygrać w regulaminowym czasie. Nadzieję jednak pogrzebała sytuacja, gdzie krążek odbił się od Kovara tak szybko, że nawet pojawiły się światła w bramce Czecha, a czujni napastnicy Avto ruszyli z kontrą podczas gdy gospodarze zdezorientowani zostali w tyle i padła bramka na 2:0. Do ostatniej porażki z Avto Ufa nie zjechała z tafli bez punktow. Obrona prezentuje się znakomicie, Metsola ostatnio zagrał super spotkanie, a teraz do tego wszystkiego dołączy złość po przegranym home-openerze. Amur do tej pory tylko z jednym punktem. Porażki z Barysem, Sybirem i dwumecz z przeciętnym Traktorem. Amur gra trochę defensywny hokej co będzie tylko wodą na młyn dla Salavatu i wydaje mi się, że można zagrać nieco odważniej i spróbować handicapu w stronę gospodarzy.  

 

???? Salavat Yulaev Ufa - Amur Chabarowsk
  • Salavat -1,5 (handicap) @1,95 Fortuna       
  • Salavat i mniej niż 6,5 bramki @1,83 Fortuna       
  • Amur strzeli mniej niż 1,5 bramki @1,74 Fortuna       
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dwa słowa z mojej strony a dokładniej 1 mecz na tapecie. Podolsk- Nowosybirsk. Od początku sezonu bardziej przekonuje mnie ekipa Podolska. Grają ofensywnie a przy tym widać zgranie poszczególnych formacji. W meczu z Sochi byli lepszą drużyną i tylko przez swoją nieskuteczność nie wygrali tego w 60'. W ekipie z Nowosybirska też widać potencjał, ale nie ma stabilizacji formy. Spodziewam się otwartego meczu i końcowego zwycięstwa gospodarzyPodolsk-Sibir Typ:1/+4,5 bramki .
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie moge złapac rytmu w KHL( zupałnie jak Magnitka :)) ale oni wczoraj zagrali przyzwoity mecz i była szansa na punkty
Dzis patrze na to co w Podolsku, Vitjaz fajna forma, skład zbilansowany, przzwoita obrona. Goscie z Nowosybirska jednak tez dobrze zaczeli sezon, finowie w skladzie na dobrym poziomie, w bramce Saterii wraca na stare smieci, kursy na gospodarzy spadaja, ale mnie sie cos widzi ze sa podstawy do tego by dzis isc w kierunku gosci, Sibir coraz lepiej w obronie, w ataku jest kim postraszyc, spodziewam sie zacietego mecz

Sibir z x kurs 1,89    
Sibir ml kurs 2,52    
fortuna

Teraz jeszcze Niznekamsk, gdzie gospodarze to narazie fenomen ligi, trener Butsajew zebrał graczy gdzie wielu z nich ma cos do udowodnienia, obcokrajwcy tez sie wpasowali a i Szaryczenkow miedzy słupkami dobrze. Po drugiej stronie ekipa , która jeszcze nie przegrała , Avto narazie bardzo dobre wystepy, czasem idzie opornie, ale jest potencjał i mysle ze dzis nadal beda ekipa bez porazki

Avto ml 1,55    
Avto RT kurs 1,93    
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom