>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

R 86

ruggiero

Użytkownik
Panowi3 jak mam ecopayz i walutee euro to jak to wyglada jak bede wyplacal.kase za granica ?? I przykladowo jak bede placil karta w sklepie jakie sa prowizje ??
 
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
cytat z dnia 27 lipca 2019 15:23 przez ruggieroPanowi3 jak mam ecopayz i walutee euro to jak to wyglada jak bede wyplacal.kase za granica ?? I przykladowo jak bede placil karta w sklepie jakie sa prowizje ??
wypłata w bakomacie 2%(min 1.5euro)
płatnośc w sklepach,bez prowizji
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Wyplacal ktoś dziś karta Ecopayz lub skrill z euronetu? U mnie obie nie chciały działać ????

Jak ktos dzis juz normalnie wyplaci to dajcie znac
 
molkon07 32

molkon07

Użytkownik
Witam mam taki problem mianowicie wpłaciłem pieniądze na epay , loguje sie na 1xbet i chce przelać kasę, ale w momencie przekierowania mnie na epay prosi o login i haslo wpisuje wszystko  i wyskakuje komunikat User Exception
ktoś pomoże?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 10 września 2019 14:49 przez molkon07Witam mam taki problem mianowicie wpłaciłem pieniądze na epay , loguje sie na 1xbet i chce przelać kasę, ale w momencie przekierowania mnie na epay prosi o login i haslo wpisuje wszystko  i wyskakuje komunikat User Exception
ktoś pomoże?
To wina tego gownianego 1xbet. Sprobuj wplacic hajs przez apke.
 
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 09:08 przez basketballerWiecie może z jakiego banku ecopayz realizuje wypłaty na konto? oni robią przelewy z polskiego banku czy zagranicznego?
W przelewie nie ma śladu że to ecopayz. Przelew przychodzi na 100% z jednego z serwisow PayU/p24/transferuj.pl nie pamiętam już dokładnie. Jutro napiszę Ci dokładnie bo właśnie, zleciłem przelew.

Natomiast ja również mam pytanie, bo ecopayz usunął z listy moje dwa konta bankowe na które robiłem przelewy. M ktoś podobny problem?
 
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
cytat z dnia 16 września 2019 12:18 przez ladros1989Udało sie komus wyplacic z ecopayz na revoluta  przelewem? Mi wlasnie odrzucilo transakcje
Napisz do support'u ecopayz.W ciągu 2-3 godzin dostaniesz odpowiedź, pod warunkiem, że napiszesz do nich w języku angielskim. Wiadomości po polsku odsyłają do innego działu na przetłumaczenie i często trwa to nawet 2 dni.
 
L 0

ladros1989

Użytkownik
cytat z dnia 16 września 2019 13:47 przez drpajchivo

Napisz do support'u ecopayz.W ciągu 2-3 godzin dostaniesz odpowiedź, pod warunkiem, że napiszesz do nich w języku angielskim. Wiadomości po polsku odsyłają do innego działu na przetłumaczenie i często trwa to nawet 2 dni.
Odpisali, ze nie mozna wyplacic przelewem  z portfela na inny portfel
 
H 430

hanii

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 12:01 przez kobra1234Panowie czy tylko na Betssonie bilans wypłat przez Ecopayz nie może być wyższy od bilansu wpłat czy dotyczy to każdego bukmachera?
Pisz do supportu, to jakaś kpina jest. Nie może tak być nigdzie, jaki sens miałaby gra wtedy? :D
Raz spotkałem się z taka sytuacją odnośnie bonusu, nie pamiętam już gdzie chyba 1xbet z 2 lata temu? Odpuściłem sobie bonus, bo w regulaminie było że nie można wypłacić więcej niż wpłacić.

Generalnie nie można wpłacać jedną, a wypłacać drugą metodą... ale to co napisałeś to absurd :)




Pytanie odnośnie upgrade konta do golda, jaką kartę dodaliście? Odrzuca mi Revolut/Skrilla, a jak wbiłam swoją normalną z banku to wyskakuje jakiś dziwny komunikat odnośnie hazardu, że nie można itp - forma jakiegoś ostrzeżenia.


 
 
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
cytat z dnia 19 września 2019 11:15 przez hanii

Pisz do supportu, to jakaś kpina jest. Nie może tak być nigdzie, jaki sens miałaby gra wtedy? :D
Raz spotkałem się z taka sytuacją odnośnie bonusu, nie pamiętam już gdzie chyba 1xbet z 2 lata temu? Odpuściłem sobie bonus, bo w regulaminie było że nie można wypłacić więcej niż wpłacić.

Generalnie nie można wpłacać jedną, a wypłacać drugą metodą... ale to co napisałeś to absurd :)




Pytanie odnośnie upgrade konta do golda, jaką kartę dodaliście? Odrzuca mi Revolut/Skrilla, a jak wbiłam swoją normalną z banku to wyskakuje jakiś dziwny komunikat odnośnie hazardu, że nie można itp - forma jakiegoś ostrzeżenia.

 

​​​​​Jeśli nie chcesz wypłacać z kartą ecopayz z bankomatu, to rób zwykły przelew. Przychodzi z PayPro. Nie ma żadnego śladu, że hajs od buka.
 
K 0

karolo5

Użytkownik
oho, ecopayz i problemy przy logowaniu,,
nie spodziewalbym sie szybkiej naparawy, ostatnia naprawa takiej awarii z logowaniem zajela im 5 dni..
 
Do góry Bottom