>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 15:24 przez tyrion77+Mam bardzo dziwną sytuację z 1xbet - żadają rzeczy , które wczesniej nigdy żadna firma ode mnie nie żądała do weryfikacji , wkleje całą wymianę mailową - czy ktos może miał podobną albo - czy ktos może ma jakiś kontakt z tą firmą ?

Firma zażądała ode mnie zdjęcia - standard ale potem ....

Dear customer, 
You should provide us with a screenshot of the ecoPayz e-wallet where we can see the data of the e-wallet holder and deposits connected with our company.
You should send us the print screen made using the PC, unfortunately, print screens from mobile devices are not accepted for verification.

Conajmniej dziwna sytuacja ...więc wysłałem 

Następnie więc otrzymałem takiego maila :

You should make a selfie, holding your ID card near your face. Also next to you should be the computer (or mobile device) where we can see your inbox messages from security department.

Jak mam zrobić zjęcie z dowodem przy twarzy i widocznym mailem od nich ? przecież to niewykonalne jest ?
Czy ktos był w podobnej sytuacji - co mam robić ? 
Jak niewykonalne? Bierzesz telefon do ręki czy aparat w drugiej trzymasz dowód przy buzi a z tyłu monitor. 
Ja przechodziłem te kroki przy wygranej na ok 40k ;P
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W zakładce podjęcie srodków z konta jest taka oto weryfikacja. Należy pobrać aplikację (do skanowania kodów?) Authenticator. Następnie powiązać konto do aplikacji i wpisać kod po zeskanowaniu kodu QR.
Przerabiał to ktos i wie w jaki sposób można powiązać konto do aplikacji skanującej ?
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
jakis czas temu szukalem kolejnego buka, wbilem na 1xbet i wczoraj pierwsze starcie z supportem, poszlo o zwroty 1:1 czesci zakladow na kuponach

w ofercie bylo w sumie 16 pozycji jednego turnieju, ja zagralem 9 z nich a 4 z tej dziewiatki zostaly zwrocone po 1:1, z tej czworki trzy wygralem, jeden przegralem, male stawki, bylby maly plus, chcialem wiedziec dlaczego zostaly zakwalifikowane jako zwroty

konsultant na supporcie malo kontaktowy, wyuczone automatyzmy kazą mu zacytowac pkt. regulaminu o anulowaniu gier przesunietych w czasie o ponad 24h, wyjasniam ze nic takiego nie mialo miejsca, od razu widac ze gosc nie wie co jest grane i po prostu strzela kolejnymi punktami regulaminu, jako drugi dostaje ten o bledach personelu i w tym momencie przygoda sie konczy, prawdziwy czy nie, mam spadac, oczywiscie nie powiedza ci jakie to ,,bledy personelu'' i dlaczego wystapily w niektorych meczach a innych juz nie, de facto nie poznalem powodu anulowania zakladu, rozmowa jest zakonczona,

wszyscy wiemy ze buk moze wydymac klienta w zasadzie nie podajac mu nawet przyczyn, na to sie niestety trzeba zgodzic jesli chce sie grac, perspektywa ze duzy wygrany prawidlowo kupon moglby byc anulowany jest mocno demotywujaca ale trudno, zaniepokoil mnie natomiast fakt ze juz po niecalym miesiacu dochodzi do serii zwrotow; u innych bukow anulowane zaklady to odsetek ponizej 1% wszystkich, czas pokaze czy na 1xbet to przypadek czy norma

z innych minusow
- notoryczne problemy z logowaniem
- slaby ,,przeplyw stron'' (tzn. klikam strone i czesto czekam po kilka sekund na jej pojawienie sie)
- liche mozliwosci wplaty, koniecznosc uiszczania prowizji

plusy
+ lepsza oferta zakladow w ktorych sie specjalizuje i czesto troszke wyzsze kursy niz u wielu innych

edit:

wlasnie sie zorientowalem ze juz pojawily sie limity, tam gdzie ich zraniłem stawki obnizono do 25 zlotych, czytelny sygnal, bierz pieniadze i zjezdzaj stad
 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Panowie mam pytanko... Kupiłem dziś od jednego gościa konto 1xbet na którym jest przegrane grubo z 50tys. ogolnie strasznie na minusie i istenieje jakies 7 lat i teraz dla ogarnietych pytanie...

Ile na tym koncie pogram lub zdolam wygrac? 
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
ile zdolasz wygrac? nikt nie wie jak grasz wiec pytanie bez odpowiedzi, wiek konta i dotychczasowy obrot sa tutaj bez znaczenia

dlaczego wogole kupiles cudze konto?, nie mam duzego stazu w 1xbet, sa tu jakies wyjatkowe bonusy dla wieloletnich klientow??

w kazdym arzie konto ma inne dane osobowe, zapewne mozna to i owo pozmieniac ale mozesz miec duze problemy z uwierzytelnieniem sie podczas transferow gotowki, ryzykujesz blokade i przepadek depozytu, poza tym konto moze miec limity stawek a tego juz sie nie pozbedziesz

ja sprobowalbym uniewaznic transakcje i zalozyl nowe i wlasne, bez takich problemow, jezeli to nie jest mozliwe rozwazylbym kasacje, tak czy siak pozmieniaj natychmiast newralgiczne dane i obadaj czy i jak stary wlasciciel moglby je odzyskac zanim wplacisz hajs
 
N 0

nyggga

Użytkownik
Witam. 
Chcem założyć nowe konto na rusku na kumpla ale czy mogę korzystać ze swojego Eco które wcześniej używalem na swoim koncie? Nie przyczepia się? Pozdrawiam
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 września 2019 20:51 przez nygggaWitam. 
Chcem założyć nowe konto na rusku na kumpla ale czy mogę korzystać ze swojego Eco które wcześniej używalem na swoim koncie? Nie przyczepia się? Pozdrawiam
Chyba z byka spadles. Od razu ban i konfiskata srodkow bedzie.
 
M 4

mewka7777

Użytkownik
Ja tam polecam tego buka gram u nich już od 2 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów wypłaty na ecopayz bardzo szybkie do 5 minut oferta zarówno przed jak i live bardzo bogata i co najważniejsze nie ma tego złodziejskiego podatku który oferują polskie ziemniaki a wyrastają jak grzyby po deszczu .
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 12:24 przez gasterosteuspodatku obrotowego nie ma chyba u zadnego buka operujacego poza Polska

na 1xbet niestety nie mozna robic cash out przed gra ze 100% odzyskiem stawki, pobieraja male myto za zamykanie zakladow
żaden buk, w którym grałem nie dawał mi 100% odzyskania stawki, jak już postawiłem
 
A 0

apeex23

Użytkownik


Witam, mam problem ruske wymaga potwierdzenia z neosurf. Podpowiecie co mam im wysłać ? „Please, provide us screenshots from Neosurf where we can see transactions connected with your gaming account” 

 

#edit

Dostaje od nich takie wiadomosci "Please, send receipts of your Neosurf deposits." Po wysłaniu potwierdzenia dostaje podoba wiadomość i tak w kółko. Ktoś sie juz może weryfikował z neosurf ? 
 
M 0

mlekojuve

Użytkownik
Zdarza się, że po jakimś czasie grania u nich nagle poproszą Cię znów o skan dowodu albo czegoś, najczęściej przy wypłacie większej sumy. Nawet po przesłaniu po kilku tygodniach sytuacja się może powtórzyć. Nie wiem czego oni oczekują.
 
C 16

craig133

Użytkownik


Witam, omijajcie tego buka szerokim łukiem, juz pomijam fakt iż jest na czarnej liście na SBR, ale na własnym przykładzie pragnę przestrzec przed graniem u tych złodziei. Konto miałem założone przez kilka miesięcy, nic się nie działo grałem, przechodziłem weryfikacje wszystko ładnie, aż do sytuacji sprzed kilku tygodni, mianowicie wykręciłem na koszu jakieś 200 euro na plus po czym zleciłem wypłatę i zostałem poproszony o weryfikacje, która trwała około 2 dni, oczywiście zdjęcia, selfie z dowodem a w tle laptop itd aż dostałem pytanie o to czy znam i jakieś randomowe imię z moim nazwiskiem, oczywiście zgodnie z prawdą odpisałem, że nie znam typa po czym dostałem takiego o to maila:


Good Day. We are bringing to your notice that we made a decision to stop any collaboration with you (closing your gaming account) on the basis of General Terms and Conditions of the Bookmaker Company:
Should the bettor commit fraud in respect to the bookmaker (such as the registration of multiple accounts, the use of automated betting software, arbitrage betting, if the betting account is not used for betting, the improper use of loyalty schemes, etc.), the bookmaker reserves the right to stop such fraudulent actions by:
- bet cancellation;
- closure of the customer’s account. Money that has been deposited into the account will be refunded.
- filing a claim to a law-enforcement agency.

The decision was made after rigorous investigation of the case by The Security Department.
We ask you not to create gaming accounts with The Company.
Due to the fact that your actions have been recognized as flagrant violation of The T&amp;Cs of our Company, the decision of stopping any cooperation with you was final and not subject to further appeal.
All further questions concerning the case of blocking from your side will be ignored.'


Nie muszę mówić, że oczywiście jakieś oszustwa czy podwójne konta to ściema tylko po to żeby mnie zablokować, ale również fakt iż napisali że zwrócą depozyt to także kłamstwo, bo najzwyczajniej w świecie okradli mnie z 600 euro, a na czacie czy mailu jestem ignorowany, napisałem do SBR ale zero odzewu także zakładam, że poprostu muszę pogodzić się ze stratą. Uważajcie bo to buk, który dopóki przegrywasz albo grasz za 10 euro to jest ładnie pięknie ale jak już zaczniesz wygrywać to skończysz jak ja.
 
I 88

ingram

Użytkownik
Dla mnie kazdy kto o tym wiedzial ze to oszusci (takze Ty) a i tak tam wplacil kase, to troche malo mądry gracz, i w sumie nie zaslugujecie w takich wypadkach na inny los, 

sami jestescie sobie winni. 

i jeszcze sie chwalicie ze tam gracie, czyli przynajecie sie do wlasnej nieskonczonej glupoty.
 
 
Do góry Bottom