>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 11:05 przez quma1964Australia over 169.5 punktu kurs 1.8
Usa -9.5 punktu kurs 2.05
Hmmm -9,5???? Poważnie??? Ja tu raczej wybrałbym inna przeciwną stronę. Amerykanie na prawdę nie grają jakiejś super koszykówki. A Francuzi mają kim postraszyć. Prędzej wziąłbym już over w tym meczu. A Australia, Czechy zgadzam się. Chociaż ten shliib może nie zagrać. 

Ja zagram jakiś +hc na francuzów. 
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 11:53 przez pawkuc

Hmmm -9,5???? Poważnie??? Ja tu raczej wybrałbym inna przeciwną stronę. Amerykanie na prawdę nie grają jakiejś super koszykówki. A Francuzi mają kim postraszyć. Prędzej wziąłbym już over w tym meczu. A Australia, Czechy zgadzam się. Chociaż ten shliib może nie zagrać. 

Ja zagram jakiś +hc na francuzów. 
O tych Amerykanach którzy nic nie graja słyszę od 1 meczu.Bilans??wszystkie mecze wygrane.Wedlug Mnie Amerykanie grali na pół gwizdka.Turniej zaczyna się teraz.Francja według Mnie bez szans dzisiaj.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 11:18 przez adam3333

nie przesadzajmy, USA moze tylko przegrać w ew. finale ze Serbia
graja padake, i nie stanowią kolektywu ani troche, graja duzo iso i to tyle, ale to wciaz ekipa  z najlepszej ligi swiata, i jedynie Serbia moze ich w ew. finale pokonac, beda sie meczyc ale do finalu dojda.
Boom      ????. i siadło pięknie.Francja zasłużenie pokonała "Dream Team"  
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 14:58 przez kubasoton

Boom      ????. i siadło pięknie.Francja zasłużenie pokonała "Dream Team"  
Super ale wystarczy edytować post nie trzeba pisać nowego.



Argentyna - Francja 
Dalej szukam value i idę w stronę Argentyny. Moim zdaniem najlepiej grająca drużyna na tych MS a kurs na Francuzów chyba tylko że względu na wygraną z USA. Owszem niezła drużyna ale Hiszpanie przy takim kursie jak 2.43 po dogrywce to całkiem przyjemna sprawa. 

Argentyna ml 2.43 fortuna.         ✔✔✔✔✔

Serbia - USA

Też idę w niespodziankę (chociaż czy napewno niespodzianka?) 
Moim zdaniem Serbowie maja najciekawsza kadrę na tych mistrzostwach i moim zdaniem to oni zajmą 5 miejsce. 

Serbia ml 2.07 ml fortuna✔✔✔✔✔    
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 15:39 przez kibic-zwierze

Super ale wystarczy edytować post nie trzeba pisać nowego.



Argentyna - Francja 
Dalej szukam value i idę w stronę Argentyny. Moim zdaniem najlepiej grająca drużyna na tych MS a kurs na Francuzów chyba tylko że względu na wygraną z USA. Owszem niezła drużyna ale Hiszpanie przy takim kursie jak 2.43 po dogrywce to całkiem przyjemna sprawa. 

Argentyna ml 2.43 fortuna

Serbia - USA

Też idę w niespodziankę (chociaż czy napewno niespodzianka?) 
Moim zdaniem Serbowie maja najciekawsza kadrę na tych mistrzostwach i moim zdaniem to oni zajmą 5 miejsce. 

Serbia ml 2.07 ml fortuna
 
Tak jest proszę Pana.. będę pamiętał na przyszłość.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Z tą Serbia to pewnie się przestrzelilem bo już poszło w górę z 2.07 na 2.5 a Argentyna z 2.43 na 2.81. 
​​​​​
​​​​

Czesi z nami wygląda dobrze chociaż jedyne co mnie odstrasza to, że dzień po dniu mecz dla Czechów. 
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Serbia-USA 
usa under 91,5  @1,85 STS
     

To miał być finał a pozostał jedynie mecz o 5 miejsce. Stany rozczarowały na tych mistrzostwach, niby wygrywali ale jakoś tak bez przekonania i błysku. W momencie jak trafili na zespół z górnej półki to dostali lanie aż miło.
Oni przyjechali tu po złoto, ten mecz dla nich nie ma żadnego znaczenia.  Jestem przekonany że go odpuszczą. Na pewno szansę dostaną zmiennicy więc przełoży się to na skuteczność, bo to nie ta sama jakość co pierwsza piątka. 
W tych mistrzostwach  USA tylko dwukrotnie przekroczyło tą linię, z Japonią i Turcją po dogrywce.  
Powodzenie zakładu upatruje głównie w braku motywacji. Mam tylko nadzieję że Serbowie nie odpuszczą meczu i nie zrobi się nam wesoły overowy basket.
 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 22:55 przez sunrise82Serbia-USA 
usa under 91,5  @1,85 STS


To miał być finał a pozostał jedynie mecz o 5 miejsce. Stany rozczarowały na tych mistrzostwach, niby wygrywali ale jakoś tak bez przekonania i błysku. W momencie jak trafili na zespół z górnej półki to dostali lanie aż miło.
Oni przyjechali tu po złoto, ten mecz dla nich nie ma żadnego znaczenia.  Jestem przekonany że go odpuszczą. Na pewno szansę dostaną zmiennicy więc przełoży się to na skuteczność, bo to nie ta sama jakość co pierwsza piątka. 
W tych mistrzostwach  USA tylko dwukrotnie przekroczyło tą linię, z Japonią i Turcją po dogrywce.  
Powodzenie zakładu upatruje głównie w braku motywacji. Mam tylko nadzieję że Serbowie nie odpuszczą meczu i nie zrobi się nam wesoły overowy basket.
O underze na pkt dla Amerykanów nie myślałem ale w to wejde. Również podejrzewam ze USA  będą mieli delikatnie mówiąc wyj...... na reszte spotkań. Dla nich liczył sie tylko medal i to ten złoty, zaś Serbowie wiadomo nacja która nie odpuszcza i napewno z ich strony mozna liczyc na pełne zaangażowanie.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Do tego Smart kontuzja. Tatuma też już pewnie będą oszczędzać. Mam nadzieje że Serbowie będą chcieli się pokazać kolegą z USA. Na moje dużo lepszy skład mają Serbowie. -2,5 na Serbie w forbecie za 2,49
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Czechy - Polska

Satoransky over 8.5 asysty  1.75   
Satoransky double-double  2.57   

Dlaczego tak? Ano dlatego, że Tomas przewodzi w klasyfikacji asystentów na turnieju z wielką szansą na wygranie. 2 asysty przewagi nad fenomenalnym Campazzo. Czesi mimo, że mecz dzień po dniu, to myślę, że trochę nawrzucają naszym chłopakom. Z tego też powodu boję się stawiać w którąkolwiek ze stron. Wydaje mi się, że on jest świadomy tego, że może tą klasyfikację wygrać, dlatego skupiam się na asystach. 

Double-double próbuję dlatego, że pewnie swoje pkt dorzuci.

Kursy z Betfan

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Gracie moze jakis zaowdnikow na dzisiaj nie wiem jak podejsc do meczu USA Serbia czy USA zalamane po wczoraj podniesie sie zagram chyba sobie Walker mniej asyst 4.5 Bogdanovic wiecej pkt 22.5 i Bjelica mniej zbiorek 6.5
Drugi mecz Polska CZechy mam nadzieje ze Polacy wygraja i powalcza o 5 miejsce a tutaj gram Slaughter wiecej 11.5 pkt Satoransky wiecej 7.5 asysty i nie wiem co wybrac Satoransky 15.5 pkt wiecej czy moze Bohacik 14.5 mniej ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 11:15 przez nagruboUSA ma już awans na IO? Jeśli nie, to wątpię że jakkolwiek odpuszczą
USA już ma IO. Także mogą olać ten mecz. Wiadomo jak to z nimi, albo mistrz albo nic ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 września 2019 11:15 przez nagruboUSA ma już awans na IO? Jeśli nie, to wątpię że jakkolwiek odpuszczą
Amerykanie już mają awans do Tokio, Europa i Ameryki miały po 2 miejsca dla najlepszych drużyn w tych mistrzostwach. Do ćwierćfinałów awansowali tylko Argentyna i USA, więc to one zgarnęły te miejsca z tego regionu. Z Europy Francja i Hiszpania. Reszta regionów miały po jednym miejscu: z Australii oczywiście Australia, z Afryki Nigeria, z Azji Iran. Plus gospodarz Japonia co daje 8 ekip już pewnych Igrzysk. Zostają 4 miejsca do obsadzenia, pewnie w jakichś kontynentalnych turniajach.

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/842845/mistrzostwa-swiata-w-koszykowce-wszystkie-bilety-do-tokio-rozdane-siedem-druzyn-
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Kemba Walker (USA-Serbia) over 13.5/14.5 punktów

Zależy jakiego buka sobie wybierzecie, ale jego linie stoją na poziomie 13.5/14.5. Przed turniejem Kemba był kreowany na lidera USA i najlepszego zawodnika. Jednak wczoraj zawiódł totalnie i był jednym z głównych ojców porażki. 2/9 z gry i 0 asyst przeciwko Francji. Dzisiaj ze składu wypadł Marcus Smart, czyli rezerwowy rozgrywający. Jedynymi nominalnymi rozgrywającymi są dzisiaj Kemba i Derrick White. Prawdopodobnie nie zagra też Tatum, który od dawna pauzuje i jeśli nie grał wczoraj, to ciężko, aby grał dzisiaj.

USA dzisiaj może mieć ciężko pod koszem, gdzie Serbia ma wysoki skład i świetnych wysokich. Myślę, że Kemba będzie dzisiaj strzelał dużo z dystansu, bo Serbowie nie mają niskich guardów i trudno będzie im się przeciskać po zasłonach i bronić od dalekich rzutów Kembe.

Tomas Satoransky (Czechy-Polska) under 7.5 zbiórki
1.70 (Fortuna)

Satoransky to wysoki rozgrywający, ale jednak linia jest mega wysoka. Satoransky robił tyle zbiórek, ale grając po 35-38 minut. Wczoraj grał 38 minut i dzisiaj będzie mocno zmęczony. Większość graczy NBA była oszczędzana, kiedy grali o nic, a na pewno w Chicago nie byliby zadowoleni, kiedy Satoransky zagrałby dzisiaj kolejny mecz 35-38 minut dzień po dniu. Może się okazać, że Satoransky zagra dzisiaj o wiele mniejsze minuty, a jego produkcja będzie też o wiele mniejsza przez zmęczenie. Myślę, że głównym czynnikiem będą mniejsze minuty i nie zrobi tych zbiórek.

Nicolas Laprovittola (Argentyna-Francja) over 8.5 punktów
1.82 (Fortuna)

Myślę, że cała obrona Francji skupi się na Campazzo i Scoli. Laprovitolla to jeden z najlepszych zawodników Argentyny i myślę, że będzie miał więcej miejsca i Fourniera jako obrońce na sobie, a ten zawodnik jest od ataku i w obronie odpoczywa. Laprovittola oddaje, aż 6 trójek na mecz i myślę, że przy otwartych rzutach tym razem będzie trafiał i dociuła 9 punktów.

W Fortunie do 13:00 nie ma podatku, kiedy zagra się 3 zdarzenia i dołoży kurs 1.14. Można zagrać te 3 zakłady razem i ominąć podatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj nie najgorszy dzień . Na jutro polecam zagrać Mills więcej pkt 20.5 główna strzelba Australi gra ponad 30 minut swoje rzuci .
Rubio over 5.5 asysty kreator gry Hiszpani będą musieli się napić z Australią aby wygrać.
Gobert 8.5 zbiórki pod koszem będzie szalał oraz zagra swoje minuty ostatnio 16 zbiórek 
Fournier 20.5 over pkt świetny zawodnik z NBA on razem z De Colo ciągnie grę trojkolorowych
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
cytat z dnia 13 września 2019 07:21 przez psychol32Australia + Argentyna 7.30 Dla mnie obie ekipy na tych mistrzostwach grają lepszy basket od swoich rywali
Z Australią się zgodzę. Bo jak inaczej? Rudy już nie będzie miał tak łatwych pozycji. Rubio, będzie kryty przez Millsa, z całym szacunkiem dla Slaughtera. Pod koszem Baynes i Bogut, Gasol może mieć problem. A Hernangomezowie, to chyba jednak nie ten poziom. Wydaje się też że Australia lepiej wyglada na dystansie. Ingels, Goulding, Delladova. Hiszpanów za wiele nie oglądałem, i jestem świadomy że z nami nie zagrali na 100% ale jakoś mnie nie przekonuje ta gra Hiszpanów. Pogram w stronę Australii. 

Drugi mecz to może być over. Kompletnie nie wierze w zwycięstwo Argentyny. Chłopaki fajnie kreatywnie grają, ale Scola już tak łatwo nie będzie miał. Fournier, De Colo na pewno ogranicza tego magika. Na moje Argentyna zbyt wąska ławka. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom