>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.09.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na środę - 11. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Australia - Czechy
Typ: over 175,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Forbet
Analiza:Jest to ostatni pojedynek ćwierźćfinałowy w którym spodziewam  się bardzo wysokiego wyniku punktowego_Oba zespołu lubia rzucac z dalszej odległości za 3 punkty i robia to bardzo dobrze co pozwoli osiągnac wysoki wynik tego pojedynku.Napewno faworytem są tutaj koszykarze Australi którzy w grupie L zajęli 1 miejsce w tabeli z kompletem 5 zwycięstw.W swoim ostatnim pojedynku po bardzo dramatycznym spotkaniu pokonali Francje 100-98.Ich rywale Czechy którzy są rewelacją tego turnieju w grupie K zajęli 2 miejsce odnosząc 3 zwycięstwa i 2 pojedeynki przegrali.W swoim ostatnim pojedynku przegrali z Grecją 77-84 ale mimo tego awansowali do fazy pucharowej.Myśle że to spotkanie zakończy się zwycięstwem Australim i padnie bardzo dużo koszy.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:10
Spotkanie: Houston Astros - Oakland Athletics
Typ: Houston Astros (ML)
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Starterzy obydwu drużyn są solidni: u Houston zaczynać ma Wade Miley, a u Oakland Tanner Roark. Według mnie lepszy jest Miley, pamiętam jego bardzo dobry zeszły sezon jak grał w Milwaukee, w tym sezonie też spisuje się dobrze. Jakieś obawy budzi jego ostatni występ, bo fatalnie zagrał przeciwko Seattle, gdzie już w pierwszym inningu oddał rywalom pięć runów i został zmieniony. Co ciekawe pomimo przegranego pierwszego inningu aż 0:5 Houston wygrało tamto spotkanie 11:9 co pokazuje jaka moc jest w ekipie Astros. Forma Houston Astros jest rewelacyjna. U siebie wygrywają prawie wszystkie mecze od dłuższego czasu. Ich dwa ostatnie zwycięstwa budzą duży podziw, gdyż wygrali 15:0 z Oakland i 21:1 z Seattle. No właśnie, czy Oakland po laniu 0:15 będą w stanie wygrać najbliższy mecz? Moim zdaniem nie. Astros są obecnie w takiej formie, że naprawdę trudno ich zatrzymać i uważam, że odniosą kolejne zwycięstwo.

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Australia - Czechy
Typ: Australia win i powyżej 169,5 pkt 
Kurs: 2,39
Bukmacher: betclic
Analiza:
Ostatni z ćwierćfinałów. Spotkanie, w którym faworyt jest zdecydowany. Obecność Czechów na tym etapie turnieju to spora niespodzianka. Do tej nasi południowi sąsiedzi spisują się bardzo dobrze. Awansowali dalej po zwycięstwach z Turcją i Brazylią. Ostatnio przegrali z Grecją, ale na tyle nisko, że zapewnili sobie awans. Liderem drużyny jest rozgrywający Tomas Satoransky, który świetnie gra na tym turnieju. Daje drużynie sporo punktów, do tego zalicza świetne asysty. Oprócz niego reszta zawodników jak Hruban, Bohacik czy Balvin gra w słabszych klubach, ale tworzą oni kolektyw. Czesi grają szybką koszykówkę, mają dobry procent rzutów za 3 punkty, jednak dzisiaj będzie im ciężko o sukces. Australia to jeden z faworytów do złota. Do tej pory wygrali wszystkie mecze, mimo tego, że mierzyli się z takimi drużynami jak Francja, Litwa czy Kanada. Drużyna jest naszpikowana graczami z NBA. Liderem jest Patty Mills, który praktycznie w każdym meczu jest najlepiej punktującym w drużynie. Obok niego tacy zawodnicy jak Ingles, Baynes, Bogut czy Delladedova to uznane marki w najlepszej lidze świata. Australia gra świetną koszykówkę. W ich meczach pada dużo punktów, narzucają wysokie tempo gry,a ich skuteczność za trzy punkty jest wyśmienita. Faworytem są tutaj gracze Australii. Mają zdecydowanie lepszych graczy, do tego szerszą ławkę i Czesi przez jakiś czas powinni nawiązywać walkę, ale zabraknie im umiejętności i uważam, że Australia wygra ten mecz pewnie, a w meczu powinno paść dużo punktów.

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 11:30
Spotkanie: Władywostok - Czelabińsk
Typ: Czelabińsk (wraz z dogrywką i rzutami karnymi) 
Kurs: 1,96
Bukmacher: FortunaWczoraj Traktorzyści rozczarowali znaczną większość grających, ale patrząc na skład przed rozpoczęciem spotkania z Admirałem wiedziałem, że gościom będzie trudno. Dlaczego? Ano dlatego, że szkoleniowiec postanowił kompletnie wymieszać formacje ofensywne. Tak oto świetna linia Sedlak - Calof - Hyka została rozbita, a w pierwszej trójce zagrali Kosov, Karlin i Fateyev, Calof zagrał z Popovem i Kruchininem, a z Sedlakiem i Hyką na lód wyjechał Glinkin. Podobno nie zmienia się zwycięskiej formacji, ale widocznie trener uznał, że urządzi sobie we Władywostoku poligon doświadczalny. Traktorzyści łapali sporo kar, zabrakło zgrania i wykończenia mimo tego udało im się złapać kontakt i przycisnęli Admirałów w trzeciej tercji. Niestety nie udało się doprowadzić do dogrywki. Dzisiaj ponownie stawiam na zwycięstwo przyjezdnych i mam nadzieję, że ofensywa wróci do stanu sprzed poprzedniego meczu, a nawet jeśli tak się nie stanie to dzisiaj Traktorzyści powinni zaprezentować się z lepszej strony, bo mimo porażki wciąż mają w zespole zawodników nieco lepszej jakości niż ekipa z dalekiego wschodu.

  96
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Świata
Godzina: 13:00
Spotkanie: USA - Francja
Typ: USA Handi -14.5 pkt OT
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ten typ siedział mi od początku, odkąd tylko spojrzałem na to spotkanie, oczywiście ponownie zawyżam linię, bo konkurs to konkurs, ale według nawet i zawyżoną warto grać. Zacznę od tego, że ten typ jest bardziej przeciwko Francji, niż w stronę USA. Francuzi nie mają w tej chwili aż tak silnej ekipy jak w poprzednich latach, w tym roku faworytami do wygrania całych mistrzostw była Serbia i USA, a jak wiadomo Ci pierwsi sensacyjnie odpadli z Argentyną. Grę Francji mocno ciągnie Fournier, bez niego może być ciężko Francji, a myślę, że USA skutecznie wyłączy ich z gry. Na dodatek ciężką 2 fazę mieli Francuzi, USA w 1 meczu zmierzyła się z Grecją, która okazało się, że nie jest tak silna jak uważano, to zwycięstwo dało im duży komfort, bo przed meczem z Brazylią było już pewne, że mają to 1 miejsce w grupie, więc z Brazylią mecz mogli sobie całkowicie olać. Francuzi za to trafili do 2 fazy z Litwą i Australią, 2 bardzo silnymi drużynami, co prawda 1 mecz z Litwą wygrali, chociaż ledwo, bo tylko 3 pkt i już wtedy mieli awans do ćwierćfinału w kieszeni, ale grali jeszcze z Australią o 1 miejsce w grupie, a było o co grać, bo o uniknięcie właśnie USA w kolejnej fazie, ten mecz już jednak przegrali, choć też nie jakoś wyraźnie 2 pkt i przez to Francuzi grają z USA, a Australia dostała świetnie grające Czechy, ale mimo wszystko to dalej tylko Czechy. Francuzi na pewno poczują trudy tych 2 spotkań, USA nie w najlepszym zestawieniu na tych MŚ, ale to dalej cały skład z NBA, z genialnym trenerem na ławce, a na dodatek bardziej wypoczęci. Widzę, że kursy na Francję mocno spadają, co może zwiastować niestety coś, czego zwykły śmiertelnik może nie wiedzieć, ale moim zdaniem warto. Przy takich dosyć wysokich handi zawsze istnieje ryzyko tej końcówki, kiedy mecz już dawno może być rozstrzygnięty, ale mimo wszystko według mnie warto.

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Australia - Czechy
Typ: Under 170
Kurs: 1,95
Bukmacher: etoto

Nie lubię grać underów, ale jak patrzę czasem na kursy bukmacherów na overy to wolę iść w drugą stronę. Na tapecie ćwiercfinał mś Australia - Czechy. Kangury są faworytem w tym meczu, dużo punktów rzucają, Czesi  z kolei spisują się nadspodziewanie dobrze w tym turnieju. Ja jednak swój typ oparłem głownie na statystykach z tego turnieju i tak:

Australia wyniki:
Francja 100-98, Dominikana 82-76, Litwa 87-82, Senegal 81-68, Kanada 108-92, czyli under 170 wchodzi 3/5.

Czesi:
Grecja 77-84, Brazylia 93-71, Turcja 91-76, Japonia 89-76, USA 67-88, zatem under 170 5/5.

Gdybyśmy tą linię grali w 10 meczach obu tych reprezentacji trafialibyśmy 8 razy, więc kurs 1,95 w etoto do mnie przemawia i uznaję go za value.

Parkiet zweryfikuje typ. Przy 170 punktach mamy zwrot.

  95
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Puchar
Godzina: 14:30
Spotkanie: Tepecik Belediyespor vs Halide Edip Adivarspor
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: 1/128 runda Pucharu Turcji. Mierzą się ze sobą dwie drużyny ligowe, które prezentuje bardzo podobny poziom, stąd też bukmacher wystawił na obie podobne kursy. Obie drużyny osiągają w swoich meczach sporo overowych rezultatów - dużo strzelają, dużo też tracą. Gospodarze zdobywali gole w 7 kolejnych meczach domowych, natomiast goście nie przegrali 4 ostatnich meczów wyjazdowych z rzędu - za każdym razem zdobywali minimum 1 gola. 
Spodziewam się wyrównanego meczu w którym obie trafią do siatki przynajmniej raz. Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 / 1-2

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Chorwacja 2 liga
Spotkanie Osijek II Kustosija
Godzina 16:30
Typ Osijek wygra handi azjan -1,25
Kurs 1.69 
Bukmacher lvbet
Czwarta kolejka. Gospodarze 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka z faworytem do awansu Sibenikiem, bramki 8:3. Goście na ostatnim miejscu, 3 porażki w tym z rezerwami Hajduka 0:4, bramki 2:9. Rezerwy Osijka mają swietną passę u siebie, ponadto w ubiegłym sezonie  wygrały obydwa spotkania z Kustosiją. Typ wejdzie jeśli Osijek wygra co najmniej 2 bramkami, przy wygranej 1 bramką utrata połowy stawki.

  69
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - MŚ 1/4 finału
Godzina: 15:00
Spotkanie: Australia - Czechy
Typ: Australia handicap (-6,5pkt)
Kurs: 1,61
Bukmacher: STS
Analiza:
W ostatnim ćwierćfinale zmierzą się faworyt do zdobycia medalu na MŚ - Australia z Czechami. Australijczycy nie przegrali jeszcze meczu na tych MŚ. Wygrali oni bój z Francją o pierwsze miejsce w grupie 100:98. Wcześniej pokonali oni także: Kanadę, Senegal, Litwę i Dominikanę. Dla Czechów już sam awans do ćwierćfinału jest sukcesem. W pierwszej fazie grupowej przegrali 21 pkt z Amerykanami, a następnie odnieśli dwa zwycięstwa nad Japonią i Turcją. W drugiej fazie ograli Brazylijczyków, dzięki czemu uzyskali awans do 1/4 finału lecz następnie przegrali mecz o pierwsze miejsce w grupie z Grecją. Liczę, że dziś Australijczycy wyjdą skoncentrowani od pierwszych sekund, bowiem kto teraz odpada traci szansę walki o medal. W tym spotkaniu nie liczyłbym na niespodziankę a dodatkowo mam nadzieję że Australia pokryje niewielkie handi :) 

  61
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar TurcjiGodzina: 14.30Spotkanie: Duzcespor- DaricaTyp: Duzcespor wygraKurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna Analiza:Genclerbirligi rok temu spadli z drugiej ligi i osiągane przez nich wyniki były fatalne - przegrywali zdecydowaną większość spotkań, a w meczu wyjazdowym w 2019 roku udało im się wygrać tylko raz - już w 3. Lidze z Modafensporem. Atutem gospodarzy jest ich stadion, więc nie powinno mieć większych problemów, by wygrać z drużyną, która jest w głębokim kryzysie w ostatnich miesiącach. Kursy na gospodarzy cały czas spadają.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dyscyplina: Piłka nożna, 4. liga kujawsko-pomorska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Derby Bydgoszczy! Będzie się działo.. na trybunach. Na boisku przeczuwam dużo walki, taktyki i... niewiele bramek. Zawisza mocno underowy na starcie sezonu (2-0, 0-1, 1-1, 0-2, 5-0), 4/5 spotkań to undery. W spotkaniach z udziałem Chemika również nie pada zbyt wiele bramek (0-0, 0-2, 2-0, 3-1, 4-1). To 2.15 mocno zawyżone jak dla mnie. Trudno mi znaleźć więcej argumentów za typem statystycznym.
  100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania - Puchar
Godzina 20:00
Spotkanie : F. Amager  :  Lyngby
Typ : powyżej 2.5 gola
Kurs : 1.64
Bukmacher : ETOTO

2 ligowy F. Amager  podejmuje 1 ligowca  Lyngby , w lidze obie drużyny grają słabo  , Amager po 8 kolejkach bilans 2-4-2 i bramki zaledwie 7 strzelonych i 8 straconych , Lyngby natomiast 3-0-5 i br 8:13 , ale to puchar czyli inna bajka , zaglądając na Puchar w poprzednim sezonie to Amager np 1 rundzie pokonało na wyjeżdzie Hvidovre 4:1 w 2 rundzie grał u siebie z Roskidle a wynik 2:5 Lyngby natomiast poległo w 1 rundzie z Nykobing , dziś liczę że gole mogą paść z obu stron ale w sumie na 3 bramki liczę bo jak wiemy puchary żądzą się swoimi prawami !

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - 1 liga Słowacja Godzina: 17:30Spotkanie: Trnava - Bratislava Typ: Handicap 3:0 (Trnava może przegrać 2 bramkami) Kurs: 2.60Bukmacher: ForBet
Z powodu dość ubogiej oferty na dzisiejszy dzień, zdecydowałem się poszukać czegoś co statystycznie ma szansę na powodzenie. Ekipa z Trnavy, 11 miejsce poprzedniego sezonu podejmuje na własne tafli drużynę z Bratislavy która zajęła 7 miejsce. 1 kolejka więc niespodzianki będą napewno, mam nadzieję że na korzyść gospodarzy. Obie ekipy spotkały się 11 razy z czego 6 krotnie handicap został pokryty. Atut gry u siebie oraz dłuższa przerwa mogą być kluczowe w tym pojedynku. Kurs bardzo ciekawy, liczę na to że gospodarze postawią się przyjezdnym i nie zobaczymy zbyt wielu goli po stronie Bratislavy a ofensywa drużyny z Trnavy również nie zawiedzie. 

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger, Cary - twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Langmo C. - Blanch U.
Typ: Langmo wygra przynajmniej1 set
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Challenger rządzi się własnymi prawami jednak ja spróbuję zagrać tutaj powyższy typ. Jeśli chodzi o ranking ATP, to Langmo zajmuje 569 miejsce a Blanch 407. Langmo rozgrywa wszystkie spotkania na kortach twardych, czyli takiej samej nawierzchni jak dziś i trzeba przyznać, że o wiele więcej meczy wygrywa niż przegrywa. Przeglądając jego wyniki wpadłem na pomysł aby pograć ten typ, bowiem Langmo bardzo często urywa sety w spotkaniach, które przegrywa. W ostatnich 8 spotkaniach tylko raz nie zdobył seta w starciu z przeciwnikiem.
Kursy na wygraną Blancha są śmieszne (około 1,10) więc poszukam tutaj innej opcji. Bukmacherzy skazują Christiana na pożarcie, jednak myślę, że ten postawi dziś trudne warunki swojemu oponentowi.
Typ jest ryzykowny, więc myślę, że warto uważać ze stawką.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom