>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka La Liga [13.09 - 15.09.2019r.]

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Mallorca - Athletic Bilbao
Czwartą kolejkę La Liga otwiera mecz beniaminka przeciwko drużynie, która w ostatnim sezonie w ostatniej kolejce przegrała miejsce premiowane kwalifikacjami do LE. Gospodarze tak jak wspomniałem to beniaminek ligi, ale awans wygrali dopiero po play offach, natomiast w zasadniczej tabeli zajęli dopiero 5 miejsce  ogólnie uważam, że jest to jeden z głównych kandydatów do spadku. Bilbao mecze wyjazdowe ma dość przeciętne, ale z takim przeciwnikiem powinni sobie poradzić. Na ten mecz trener Garitano nie będzie miał do dyspozycji tylko de Marcosa (prawy obrońca), pozostali zawodnicy są zdrowi. W podstawowym składzie zapewne w ataku zobaczymy Wiliamsa, który w ostatniej kolejce ligowej w końcu się przełamał i strzelił gola przeciwko Sociedad; z ławki zawsze może wejść "wiecznie młody" Aduriz, który pogrążył w pierwszej kolejce Barcelonę piękną przewrotką w samej końcówce meczu. 
Mallorca szczęśliwie wygrała mecz inauguracyjny przeciwko Eibar na własnym obiekcie, ale kolejne dwie kolejki przegrała i nie strzeliła nawet jednej bramki, a straciła ich trzy. Bilbao zalicza dobry start sezonu - po wspomnianej wygranej w 1 kolejce przeciwko Barcelonie zremisowali wyjazdowe spotkanie z Getafe 1:1, a następnie wygrali 2:0 u siebie z Sociedad. W przerwie reprezentacyjnej oba zespoły zagrały mecze towarzyskie - gospodarze dzisiejszego meczu przegrali 2:0 przeciwko - UWAGA - czwartoligowemu Poblense, natomiast Atheltic wygrał wyjazdowe spotkanie wynikiem 1:2 z francuskim Toulouse występującym w Ligue 1.
Nie rozumiem kursów na to spotkanie wystawionych przez bukmacherów, poziom zawodników jest znaczący, a takie spotkanie jak to Bilbao wygrywa. Goście tak jak pisałem mają dobry start, jeżeli chcą się utrzymać od samego początku sezonu w górnej części tabeli to nie mogą tracić punktów z takimi przeciwnikami jak Mallorca. 

Athletic Bilbao 2 @2,35 STS   

Real Madryt - Levante
Podopieczni Zidane dość średnio zaczęli sezon - wygrana, remis, remis. Cieszy na pewno fakt, że w tym meczu już powinien wystąpić Hazard, który ma dać jakość tej drużynie tak jak to robił Ronaldo. Benzema odbudowany, Bale w końcu nie ma kontuzji, gra regularnie, a co najważniejsze strzela gole. W pomocy Modric, który nie schodzi od lat z pewnego poziomu, obok Kross oraz Casemiro. Myślę, że Ci zawodnicy dadzą pewne zwycięstwo nad Levante, które jak już punktuje to raczej na własnym obiekcie. O zawodnikach przyjezdnym nie ma co pisać, nikt nie jest warty aż takiej uwagi, żeby miał zagrozić Los Blancos. Stawiam w tym meczu handicap, ale jednak niski, ze względu na to jak Real zaczął ten sezon.

Real Madryt handicap -1,5 @1,70 STS    amatorka.. 

Real Betis - Getafe CF
Betis poczynił świetne transfery tego lata, mają obecnie skład na europejskie puchary, o które na pewno będą w tym sezonie walczyć. Getafe personalnie na pewno jest słabsze, w meczach wyjazdowych lubią remisować, ale myślę, że Fekir i spółka pokażą swoją siłę i wydane miliony w tym oknie transferowym nie pójdą się.. (wiadomo co). Oba zespoły zaliczyły słaby start sezonu - goście tego spotkania zaczęli od przegranej z Atletico Madryt, a w dwóch kolejnych kolejkach zaliczyli remisy z Bilbao i Alaves (oba mecze na własnym obiekcie), natomiast gospodarze przegrali dwa pierwsze mecze przeciwko Valladolid u siebie, później pojechali na Camp Nou gdzie dostali lekcję grania w piłkę, po czym wrócili na swój stadion i wygrali z Leganes. Ta kolejka to dobra okazja na to, aby znowu zdobyć trzy punkty i na to stawiam.

Real Betis 1 @2,20 STS   
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
V 21

valixen

Użytkownik


Co uważacie o Atletico Madryt ? Będzie kolejne zwycięstwo czy może stracą w końcu jakieś punkty?

Pytam dlatego, że mam postawiony X i całkiem duże pieniądze mam do wygrania.

Typuję X ze względu, że Atletico już ma trochę serie (a wszystkie 3 mecze wygrali ledwo jedną bramką).
Z drugiej strony gospodarze jeszcze nie grali na swoim stadionie co myślę, że będą chcieli zdobyć chociaż 1 punkt...no i też LM, a dokładnie mecz gości z Juventusem w tygodniu. Jakieś rotacje mogą być w składzie Los Colchoneros bo to tylko 4 dni przerwy, a taki mecz jak z Starą Damą to wypada wygrać, szczególnie że na własnym stadionie =)

Do taśmy polecam Real Sociedad +1 AH  @ 1.35 (jak już goście mają wygrać to max 1 bramką jak to było w ostatnich meczach...)

A mój typ główny to czysty remis @ 3.15

Typy brane z  LVbet
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja myślę, że Atletico może stracić punkty, ale z tym zespołem różnie bywa - jak strzelą bramkę jako pierwsi to mogą później dowieźć to jednobramkowe zwycięstwo do końca tak jak lubią. Simeone po tym oknie transferowym szybko poukładał tą drużynę mimo braku swoich podstawowych żołnierzy z poprzednich sezonów. Rotacji w składzie nie powinno być - 4 dni to bardzo dużo odpoczynku na takim poziomie grania, a do tego to jest początek sezonu, więc o zmęczenie nie ma co się obawiać. Dla mnie mecz z gatunku "no bet", ale Tobie valixen życzę powodzenia! 
 
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mallorca-Athletic Bilbao
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.14
Bukmacher:Fortuna

Na piątek wybrałem spotkanie 4 kolejki w La Liga w którym beniaminek Mallorca będzie podejmował Athletic Bibao.
Gospodarze jutrzejszego spotkania sezon rozpoczęli od wygranej z Eibar 2:1
Były to jak na razie jedyne punkty gdyż później doznali dwóch porażek :z Realem Sociedad 0:1 (u siebie) oraz z Valencią 0:2 (wyjazd)
Goście zajmujący póki co wysoką trzecią lokatę na inaugurację dość niepodziewanie pokonali FC Barcelonę 1:0,tydzień później zremisowali na wyjeździe 1:1 z Getafe i następnie pokonali na własnym stadionie 2:0 Real Sociedad.
Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa są Baskowie jednak piłkarze Mallorki na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.
Stawiam na to iż po golu obie ekipy strzelą.
Za drobne puszczę też dokładny wynik 1:1
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: Kartka przed 25:00 min
Kurs: 1.83
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Sedziuje Antonio Mateu Lahoz to chyba trzeba sprobowac @bizziss? ???? Jak gra Atletico kazdy wie. Od poczatku meczu trzeba bedzie podejsc na pelnej koncentracji a akurat ten Pan arbiter nie patrzy ktora jest minuta na zegarku tylko od razu lapie sie za kartki.

 
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 08:47 przez wojttekkk

Real Madryt - Levante
Podopieczni Zidane dość średnio zaczęli sezon - wygrana, remis, remis. Cieszy na pewno fakt, że w tym meczu już powinien wystąpić Hazard, który ma dać jakość tej drużynie tak jak to robił Ronaldo. Benzema odbudowany, Bale w końcu nie ma kontuzji, gra regularnie, a co najważniejsze strzela gole. W pomocy Modric, który nie schodzi od lat z pewnego poziomu, obok Kross oraz Casemiro. Myślę, że Ci zawodnicy dadzą pewne zwycięstwo nad Levante, które jak już punktuje to raczej na własnym obiekcie. O zawodnikach przyjezdnym nie ma co pisać, nikt nie jest warty aż takiej uwagi, żeby miał zagrozić Los Blancos. Stawiam w tym meczu handicap, ale jednak niski, ze względu na to jak Real zaczął ten sezon.

Real Madryt handicap -1,5 @1,70 STS
Serio? Małe przypomnienie, ostatnie dwa sezony - dwa razy Levante urwało punkty na Santiago Bernabeu (remis i wygrana). Jedźmy dalej, Hazard - wielka niewiadoma, wraca po kontuzji, dodatkowo jego forma w okresie przygotowawczym była daleka od ideału, Modric - kontuzjowany, prawdopodobnie dwa tygodnie pauzy, poza tym jego obecność na boisku ostatnio nie gwarantuje jakiegoś gwałtownego wzrostu jakości gry, Kroos - jak wyżej, hmm umiejętności może i ma ale od dłuższego czasu nie pokazuje praktyczne nic czym można by się zachwycać. Co tam jeszcze... dziurawa obrona Realu i raczej średnie rozpoczęcie sezonu. Nie widzę, żadnych sensowych argumentów by grać ten typ ale powodzenia

IMO handi 0:2 wynik X2 @1.45 z Fortuny do gry.       

Edit: Real po swojemu, z przodu mogą grać wyśmienicie, ale defensywa dalej mocno odstaje poziomem.
 
K 0

kapec87

Użytkownik
W 100% podbijam uż. Daimonfreyy. Typ popieram i zagrywam.

Po kontuzji Modricia Zidane ma do dyspozycji tylko czterech pomocników - Casemiro, Jamesa, Kroosa i  Fredricio Valverde - a pamiętajmy że już w środę Real czeka mecz wyjazdowy z PSG w ramach LM. Piłkarze będą odstawiać nogi, nikt w obecnej sytuacji nie będzie zabijał się o wynik, a już na pewno nie o zwycięstwo -1.5.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Podpisuje się pod powyższymi typami, Real nie będzie grał na złamanie karku, więc takie bezpieczne handi powinno zostać pokryte. Kontuzje + wiele niepewnych w składzie, może przełożyć się na fakt minimalnej wygranej.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
cytat z dnia 11 września 2019 08:47 przez wojttekkkMallorca - Athletic Bilbao
Czwartą kolejkę La Liga otwiera mecz beniaminka przeciwko drużynie, która w ostatnim sezonie w ostatniej kolejce przegrała miejsce premiowane kwalifikacjami do LE. Gospodarze tak jak wspomniałem to beniaminek ligi, ale awans wygrali dopiero po play offach, natomiast w zasadniczej tabeli zajęli dopiero 5 miejsce  ogólnie uważam, że jest to jeden z głównych kandydatów do spadku. Bilbao mecze wyjazdowe ma dość przeciętne, ale z takim przeciwnikiem powinni sobie poradzić. Na ten mecz trener Garitano nie będzie miał do dyspozycji tylko de Marcosa (prawy obrońca), pozostali zawodnicy są zdrowi. W podstawowym składzie zapewne w ataku zobaczymy Wiliamsa, który w ostatniej kolejce ligowej w końcu się przełamał i strzelił gola przeciwko Sociedad; z ławki zawsze może wejść "wiecznie młody" Aduriz, który pogrążył w pierwszej kolejce Barcelonę piękną przewrotką w samej końcówce meczu. 
Mallorca szczęśliwie wygrała mecz inauguracyjny przeciwko Eibar na własnym obiekcie, ale kolejne dwie kolejki przegrała i nie strzeliła nawet jednej bramki, a straciła ich trzy. Bilbao zalicza dobry start sezonu - po wspomnianej wygranej w 1 kolejce przeciwko Barcelonie zremisowali wyjazdowe spotkanie z Getafe 1:1, a następnie wygrali 2:0 u siebie z Sociedad. W przerwie reprezentacyjnej oba zespoły zagrały mecze towarzyskie - gospodarze dzisiejszego meczu przegrali 2:0 przeciwko - UWAGA - czwartoligowemu Poblense, natomiast Atheltic wygrał wyjazdowe spotkanie wynikiem 1:2 z francuskim Toulouse występującym w Ligue 1.
Nie rozumiem kursów na to spotkanie wystawionych przez bukmacherów, poziom zawodników jest znaczący, a takie spotkanie jak to Bilbao wygrywa. Goście tak jak pisałem mają dobry start, jeżeli chcą się utrzymać od samego początku sezonu w górnej części tabeli to nie mogą tracić punktów z takimi przeciwnikami jak Mallorca. 

Athletic Bilbao 2 @2,35 STS

Real Madryt - Levante
Podopieczni Zidane dość średnio zaczęli sezon - wygrana, remis, remis. Cieszy na pewno fakt, że w tym meczu już powinien wystąpić Hazard, który ma dać jakość tej drużynie tak jak to robił Ronaldo. Benzema odbudowany, Bale w końcu nie ma kontuzji, gra regularnie, a co najważniejsze strzela gole. W pomocy Modric, który nie schodzi od lat z pewnego poziomu, obok Kross oraz Casemiro. Myślę, że Ci zawodnicy dadzą pewne zwycięstwo nad Levante, które jak już punktuje to raczej na własnym obiekcie. O zawodnikach przyjezdnym nie ma co pisać, nikt nie jest warty aż takiej uwagi, żeby miał zagrozić Los Blancos. Stawiam w tym meczu handicap, ale jednak niski, ze względu na to jak Real zaczął ten sezon.

Real Madryt handicap -1,5 @1,70 STS

Real Betis - Getafe CF
Betis poczynił świetne transfery tego lata, mają obecnie skład na europejskie puchary, o które na pewno będą w tym sezonie walczyć. Getafe personalnie na pewno jest słabsze, w meczach wyjazdowych lubią remisować, ale myślę, że Fekir i spółka pokażą swoją siłę i wydane miliony w tym oknie transferowym nie pójdą się.. (wiadomo co). Oba zespoły zaliczyły słaby start sezonu - goście tego spotkania zaczęli od przegranej z Atletico Madryt, a w dwóch kolejnych kolejkach zaliczyli remisy z Bilbao i Alaves (oba mecze na własnym obiekcie), natomiast gospodarze przegrali dwa pierwsze mecze przeciwko Valladolid u siebie, później pojechali na Camp Nou gdzie dostali lekcję grania w piłkę, po czym wrócili na swój stadion i wygrali z Leganes. Ta kolejka to dobra okazja na to, aby znowu zdobyć trzy punkty i na to stawiam.

Real Betis 1 @2,20 STS
Bale i Modric nie zagrają, co może mieć znaczący wpływ na postawę Realu
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@lukas88 analiza pisana dużo wcześniej niż podane absencje czy składy na mecz. Mieli 3:0, a nagle pozwolili Levante u siebie wcisnąć sobie 2 bramki jak AMATORZY. Zidane już nie ma aż tak pewnej pozycji w klubie jaką miał - zobaczymy co z tego wyniknie. 
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Real Betis - Getafe CF
Typ: Real Betis
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Primera Division na Estadio Benito Villamarín w meczu o ligowe punkty w 4 serii gier zmierzą się ze sobą miejscowy Real Betis Balompié a w gości przyjedzie zespół Getafe Club de Fútbol.
Real Betis w tym sezonie ligowym w swoich 3 meczach zdobyte 3 punkty co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast Getafe CF plasuje się na 18 pozycji w hiszpańskiej Primera Division ze zdobytymi 2 oczkami w swoich 3 ligowych meczach tego sezonu.
Gospodarze u siebie w trym sezonie ligowym przegrana z Valladolid 1:2 oraz wygrana z Leganes 2:1 zaś goście w delegacjach porażka z Atletico Madryt 1:0.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie patrząc jak obydwa zespoły zaczęły obecny sezon ligowy czyli delikatnie mówiąc w obu przypadkach słabo do tego obecnie są obok siebie w tabeli ligowej hiszpańskiej Primera Division.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Estadio Benito Villamarín zespołu gospodarzy którzy u siebie potrafią być bardzo groźnym zespołem do tego mają u siebie Nabila Fekira który na początku rozgrywek w gazie i w ostatnich 2 meczach strzelił po bramce a jest jeszcze na zmianie w tym spotkaniu napastnik Loren który może wejść na podmęczonego rywala i strzelić bramkę i potrafi to robić bo w tym sezonie na 3 mecze 3 bramki czyli forma jest u niego a goście na wyjazdach raczej mnie nie przekonują do tego myślę że jednak Betis u siebie wykorzysta w tym spotkaniu w pełni swój potencjał i wygra to spotkanie przy okazji uciekając w górę ligowej tabeli hiszpańskiej Primera Division.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom