>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Myślę, że o wiele bardziej prawdopodobne, przy bardzo podobnym kursie, jest handi na Czechy.

Ja zagram czyste zwycięstwo Czech za jakąś niewielką stawkę, w tym turnieju Czechy wyglądają lepiej niż Grecja.
Jeżeli Freak się nie odpali jakoś bardzo to naprawdę duże value w tym becie.
 
H 11

helios

Użytkownik
http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/news/permutations-what-teams-need-to-do-to-qualify-for-the-quarter-finals

Przydałoby się chociaż krótkie wyjaśnienie czego dotyczy powyższy link.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
cytat z dnia 8 września 2019 19:15 przez helioshttp://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/news/permutations-what-teams-need-to-do-to-qualify-for-the-quarter-finals

Przydałoby się chociaż krótkie wyjaśnienie czego dotyczy powyższy link.
  • If USA and Czech Republic win: USA and Czech Republic qualify;
  • If USA and Greece win:
    • Greece win by up to 11 points: USA and Czech Republic qualify;
    • Greece win by 12 points or more: USA and Greece qualify;
  • If Brazil and Czech Republic win:
    • Brazil win by 21 points or less: USA and Czech Republic qualify;
    • Brazil win by 22 points or more: Brazil and Czech Republic qualify;
  • If Brazil and Greece win: Brazil and USA qualify.
Jak pisał psychol32, to wtedy między 3 ekipami jest mała tabelka także aby Grecja awansowała musi wygrać 12 punktami minimum. 
Reszty nie ma sensu tłumaczyć bo nie sądzę aby Brazylia wygrała z USA.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
09/09/2019 14:00 CET
Kanada - Niemcy over 166.5
1.84 (Fortuna)

Najlepszy mecz jutro dla mnie pod over. Obie ekipy sobie mocno już poluzowały, a mają talenty ofensywne. Kanada zrobiła 126:71 z Jordanem, a Niemcy 89:78 z underowym Senegalem. 

Niemcy w swojej grupie miały Francję, która idzie mocno underowymi wynikami, Dominikanę, która również zamula i słabiutki Jordan. Kanada, kiedy ktoś jest blisko ich poziomu i nie broni jakoś dobrze, to kończy się to wysokimi wynikami i prawie 200 punktami w meczu z Australią. Myślę, że to będzie wesoły mecz z dużym poziomem w ataku i wesołą ofensywą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lazan 642

lazan

Użytkownik
ogolnie zaczne od tego ze w kosza jestem Januszkiem i znam sie troche na Nba,ale mistrzostwa swiata ogladam.

Francja jak i Australia maja pewny awans ale maja o co grac bo wygrany najprawdopodobniej trafii na zespol naszych poludniowych sasiadow a przegrany na Usa, wiec nie mozna powiedziec ze graja o nic.

Fajnie jednakby bylo zobaczyc mecz Francji z Usa w 1/8.

Co do dzisiejszego meczu to szanse daje 50/50 ja osobiscie pogralem ekipe Kangurow a jak wyjdzie to nie wiem, ale bardziej mnie przekonywuja ich zwyciestwa. Typowanie tego meczu to jak typowanie Lech- Legia w polskiej extr(A)klasa zdarzyc sie moze wszystko a ja poszlem tam gdzie wiekszy kurs na wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Myślę jak ugryźć jutrzejsze dwa ćwierćfinały. W meczu Polaków może się zdarzyć wg mnie wszystko (poza wygraną naszych), tzn możemy przegrać kilkoma pkt jak zagramy bardzo dobry mecz, a możemy dostać baty na poziomie 20-25 pkt. Pytanie też czy typowo turniejowa Hiszpania zagra jutro na maxa przez 40 min... Raczej skłaniałbym się do zagrania -8.5 pkt na ESP po kursie 1.26 do jakiegoś ako.

Co do meczu Serbii z Argentyną to kurs na win drużyny z bałkanów delikatnie mówiąc nie powala. Więc chyba też trzeba iść w kierunku najwyższego handi na rywali. Argentyna to już nie ten zespół co kilka lat temu, ale to wciąż dobra drużyna, zajmująca obecnie 5 miejsce w rankingu FIBA. Wygrali póki co wszystkie mecze na MŚ to na spokojnie. Serbowie z kolei obok USA uważani są za faworytów do złota. Tyle że w tej machinie coś się w ostatnim meczu zacięło i skończyło się porażką z Hiszpanią. Nie licząc drużyn egzotycznych to Serbia wygrała tylko z Włochami (+15) i przegrała ze wspomnianą już Hiszpanią (-12). To sprawia, że korci mnie zagranie w kierunku Argentyny - najwyższe handi z forbecika to + 19.5 pkt. Nie sądze żeby argentyńczycy zostali wgnieceni w parkiet. Wg mnie przegrają 10-15 pkt max. 

Podsumowując:
Hiszpania (-8.5 pkt ) 1.26   
Argentyna (+19.5 pkt) 1.3   
ako 1.63 

Zachęcam typerów siedzących na co dzień w koszu do wymiany argumentów :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Spotkanie Argentyny z Serbami omijam, nie zdziwię się jak przejdą ci pierwsi. Za to mecz naszych z Hiszpanami jest według mnie dość przewidywalnym spotkaniem. 
Trafia nam się kolejna silna, mega doświadczona ekipa, która weźmie nas na karuzelę i wytknie braki. Jednak żeby nie wiało od początku analizy dekadencją to trzeba oddać ekipie Mike Tylora, że zrobili wynik ponad stan. A więc, mecz z Argentyną wytknął po raz kolejny braki pod koszem. Przede wszytkim Hrycaniuk- będący bestią w Polskiej lidze, w Chinach wygląda na jakiegoś pudla. Nawet jego mimika i oczy mówią "mamo, nie gaś światła" kiedy realizator decyduje się na zbliżenie. Nie wyżywam się- po prostu chłopaki zdają sobie sprawę, że czasami ciężko podnieść rękawice i po ułomnych Ruskach już tylko pod górkę i pod wiatr.  Jutro według mnie  będzie ciężko rzucić konkretną ilość punktów, obrona Hiszpanów nawet bez spinania się jest o wiele mocniejsza niż ta Argentyńska. Nasi rzucający z dystansu będą musieli mieć dzień konia żeby wykręcić ok 75 pkt.  Więc pierwszy typ pod under 155 pkt.  Poskutkować to może tym, że natomiast Hiszpanie rzucając ok 85 pkt według mnie są w stanie pokryć handi najwyższe jakie było dostępne u buka czyli -22,5 pkt. Argentyna zrobiła nam kuku prawie 30-stoma, bez wielkiej spiny. Jeśli jutro nie będzie tego dnia, kiedy ślepa kura znajduje ziarno, piorun nie walnie dwa razy w to samo miejsce to mój scenariusz może się sprawdzić. 
Można by przytaczać statystyki, wytykać męczarnie z Tunezją czy też Iranem, jednak jeśli mieli pokazać moc to cyk- Serbowie nie mieli argumentów. Jest to drużyna turniejowa, takie Niemcy w piłce- na początku na ręcznym a później 5 bieg. Obym się mylił, ale jutro zakończymy turniej bez emocji dla kibica.

Hiszpania -22,5       
3,55 fortuna
under w meczu 155,5       
1,5 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
@spekul@nt pisze, że nie zdziwi go awans Argentyny z Serbami.

Ja sie w pełni z tym zgadzam. 

Moim zdaniem mecz Argentyna - Serbia to najbardziej wyrównana para z tych cwiercfinalowych i przyznam nie rozumiem takich wielkiego faworyzowania Serbów. Wiadomo, duzi faworycia, na papierze pewnie Top3 ale Argentyna to nie są jakieś byle lamusy. 

Szukając value próbuje awans Argentyny ML 5.20 fortuna
​​​​​​Za niska stawkę, dla zabawy.

Edit 
Boom
5.20
          ✔✔✔✔✔✔✔
Dziękuję dobranoc. 


Co do meczu Polaków to wygraliśmy z Wenezuela, Chinami. Już z Rosją mieliśmy dużo szczęścia ale się udało. Argentyna pokazała, że to kompletnie nie nasz poziom. Obawiam się, że podobnie może być z Hiszpania. Może nie aż tak że 20 ale ponad 10 spokojnie możemy dostać.
      ✔✔✔✔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Q 95

quma1964

Użytkownik
Normalnie bym grał na Serbów,ale Argentyna się napewno postawi i lepiej odpuścić ten mecz.Mysle jednak,Że Serbowie wygrają ten mecz,ale iloma punktami to ciężko powiedzieć.Lepiej myślę poszukać jakiegoś over punktowego.
Ciężko to napisać ale Polska niema żadnych szans z Hiszpanami.Hiszpanie swoje już odpoczeli w tym turnieju i od meczu z Serbią zaczęli grać.Dzis nie będą kalkulowac i handicap -14.5 punktu biorę grubo.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nikola Jokic over 1,5 zbiórki ofensywnej kurs: 1,8 (Unibet  (3)

Ciekawa opcja myślę, że godna uwagi. Joker będzie mocno zmobilizowany po tym jak go ostatnio wyrzucili. Mecz zapowiada się naprawdę zacięty i te linijki trochę chyba na wyrost, szczególnie handi na Argentyne. W ostatnim spotkaniu z Hiszpanią w 16min miał 2 zbiórki ofensywne. Będzie potrzebny pod koszem i razem z Raduljica powinni zrobić różnicę, Boban za dużo minut nie dostanie.

Polska under 67,5 pkt kurs: 1,92 (Unibet  (90:78)

No cóż Hiszpania nie pozwoli nam na wiele i tutaj każdy wynik niż nasza wysoka porażka to będzie niespodzianka. Dodatkowo myślę, że obrona Hiszpanów mocno ograniczy nasze poczynania. Przeciwko Hiszpanom tylko Serbia rzuciła 69 pkt, a to i tak jest mało. Chyba, że będą prowadzić 30 punktami do połowy to potem sobie odpuszczą. Oby był jak najdłużej wyrównany mecz.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Mateusz Ponitka under 13.5
1.82 (Fortuna)   9pts

Myślę, że Ponitka zmierzy się dzisiaj ze ścianą. Ponitka bazuje głównie na wjazdach i wymuszanie fauli. Hiszpania to najlepsza obrona z jaką zagramy dotychczas, a pod koszem będzie czekał na niego Marc Gasol, który jest doskonałym obrońcą obręczy i pomalowanego w NBA i dopiero co w czerwcu wygrywał NBA. Ponitka też wydaje się już "zajechany", bo w ostatnim meczu z Argentyną już po 5 minutach domagał się zmiany.

Spodziewam się dzisiaj, że rzucimy mało punktów i Hiszpania nas mocno ograniczy i może wysoko rozgromić, co powinno spowodować, że Ponitka będzie siedział na ławce rezerwowych i odpoczywał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam takie pytanie, jak będą klasyfikowane drużyny które odpadły w pierwszej fazie a potem grały w rundzie klasyfikacyjnej 17-32 ? Będą im jakos konkretne miejsca przydzielone czy po prostu będzie że dane drużyna zajeła na mistrzostwach miejsca 17-32? Pytam pod kątem zakładów h2h na turniej dotyczący obu drużyn której znalazły sie w tej fazie.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 10 września 2019 20:46 przez madangeloMam takie pytanie, jak będą klasyfikowane drużyny które odpadły w pierwszej fazie a potem grały w rundzie klasyfikacyjnej 17-32 ? Będą im jakos konkretne miejsca przydzielone czy po prostu będzie że dane drużyna zajeła na mistrzostwach miejsca 17-32? Pytam pod kątem zakładów h2h na turniej dotyczący obu drużyn której znalazły sie w tej fazie.
Od miejsca 9 drużyny są juz sklasyfikowane. Każda drużyna ma konkretne miejsce
 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 10 września 2019 20:46 przez madangeloMam takie pytanie, jak będą klasyfikowane drużyny które odpadły w pierwszej fazie a potem grały w rundzie klasyfikacyjnej 17-32 ? Będą im jakos konkretne miejsca przydzielone czy po prostu będzie że dane drużyna zajeła na mistrzostwach miejsca 17-32? Pytam pod kątem zakładów h2h na turniej dotyczący obu drużyn której znalazły sie w tej fazie.
http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/competition-system

Tu masz dokładny system rozgrywek. Drużyny z miejsc 3/4 z pierwszej fazy grupowej  grały druga fazę grupowa dla miejsc 17-32.


Na Wikipedii turnieju masz już ranking dla miejsc 9-32
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 05:03 przez mumin89Kogo dzisiaj polecacie zagrać z zawodników może Mills więcej pkt 20.5 Satoransky lub bohacik 14.5 pkt Fournier czy de colo?
Ten Bohacik spoko wygląda. Na Satoranskym będzie spoczywał mega ciężar ale on sobie to na asysty też rozłoży. Z kolei B. jak dostaje piłkę do rąk to albo rzut albo wjazd pod kosz+ overowa Australia. Sam chyba się skuszę. 
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom