>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.09.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Andora
Typ: X2 (EH 0:4)
Kurs: 1,92
Bukmacher: efortuna
Myślę, że całkiem ciekawy kurs jak na to, że Andora przegra tutaj maksymalnie 4 golami. Francja póki co na 1 miejscu w grupie ale tylko przez rezultat bramkowy, bowiem i Turcja i Islandia notują taki sam bilans zwycięstw (4W/1P)
Andora na 5 meczy - 5 porażek i bilans 0:11, jednak na wyjazdach póki co stracili tylko 2 bramki w 2 meczach. Faworyt jest tutaj jeden i już jakiekolwiek strzelenie chociaż gola przez Andorę trzeba rozpatrywać w kategorii sensacji.
Myślę, że dzisiejsze zwycięstwo Francuzów będzie 3 bramkowe, maksymalnie 4 bramkowe więc pobieram w tym spotkaniu taki handicap na Andorę i liczę na to, że nie dadzą sobie wbić tutaj 5 bramek. Jeśli Francja się rozpędzi to kupon pójdzie do kosza, jednak myślę, że nie będą tutaj forsować tempa i narażać się na ewentualne kontuzje/kartki. Liczę na to, że wyjdą w miarę szybko na prowadzenie i będą sobie kontrolować to spotkanie gdzie na końcu dopiszą pewne 3 pkt.
Powodzenia i pozdrawiam.

  92
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Szwecja, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vetlanda Speedway - Eskilstuna Smederna
Typ: A. Lebedev (+3.0) - B. Kurtz 1 (wszystkie starty, w razie remisu zwrot)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Etoto
Analiza: Rewanżowe mecze półfinałowe w Szwecji, zdecydowanym faworytem w meczu gospodarze z Vetlandy. Skupiam się tu jednak na pojedynku dwóch zawodników. Kurtz w parze jedzie z Łagutą z któym zapewne trzykrotnie przegra, a po zamianie par ze Zmarzlikiem i tu sytuacja podobna. Pozostaje mu więc walka z rywalami i tu ma większe szans, bo o ile z Lindgrenem i Jensenem ma małe szanse, tak z Czugunowem, czy Pawlickim może powalczyć. To jednak nie da mu zbyt wielu punktów, przewiduję że na jego koncie w najlepszym wypadku widnieć będzie 7 oczek, choć to optymistyczna wersja dla Australijczyka. Andrzej jedzie z Jensenem, ich poziom jest porównywalny, więc pewnie raz,czy dwa przywiezie go za plecami. Dodatkowo Lebedev ma lepszą średnią punktową od Kurtza, więc nie widzę możliwości, aby ich wyniki się tak różniły. Gram pewny handicap na zawodnika gości.

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 76

skalper

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Mołdawia - Turcja
Typ: 2 [handicap europejski 1:0]
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna

Witam i proponuję ten typ na dzisiaj. Do wniosku, że Turcja wygra przynajmniej dwoma bramkami doprowadziły mnie następujące powody. Po pierwsze Turcja po ładnych paru latach posuchy wraca do reprezentacji z, którą się należy liczyć i która wcale specjalnie nie ustępuje poziomem tej, która podbijała boiska Korei i Japonii 2002. Turcy obecnie w bardzo mocnej grupie mają dokładnie tyle samo punktów, co obecni mistrzowie świata i bardzo mocna, świetnie ułożona taktycznie Islandia - 12 pkt. z bilansem bramkowym 10:2. Taki bilans należy uznać za dobry, gdzie średnio zdobywają po 2 bramki na mecz, a tracą poniżej 0.5. Brakuje im co prawda typowej "strzelby" ale potrafią zdobywać bramki kolektywnie. Naprzeciw nich w roli gospodarza wystąpi Mołdawia. Co tu dużo mówić, kompletny outsider piłki nożnej. Gracze tej nacji nie grają w żadnych względnie choćby średnich klubach, tracą mnóstwo bramek... a sami ledwo co ogrywają taką Andorę. Mylącym może być ostatni mecz Turków, którzy się bardzo męczyli właśnie z wspomnianą Andorą, ale to głównie dlatego, że marnowali cały wór okazji bramkowych. Mołdawia nie ma co realnie nawet przypuszczać, że awansują z grupy, do tego 3 pkt w 5 meczach.... 2 strzelone i trzynaście straconych bramek... chyba mówią same za siebie. Turcja dodatkowo będzie miała tą motywację, że w grupie jest bardzo ciasno, każde ewentualne potknięcie, może kosztować turniej główny, a mają z pewnością papiery i ambicje, by wrócić do czołówki europejskich ekip futbolowych.

  75
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Andora 
Typ: Francja handicap 0:6
Kurs: 4,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza;
dory 
Aktualni Mistrzowie Świata podejmują na Stade de France w Paryżu drużynę Andory. Moim zdaniem gospodarze zafundują zgromadzonej publiczności ambicję i chęć wyśrubowania najlepszego wyniku eliminacji do przyszłorocznego Euro. Jak na razie Tricolores w 5 rozegranych meczach aplikowali swoim rywalom 16 bramek (raz tylko nie trafiając do siatki w Turcji), a więc w pozostałych po cztery gole. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Francuzi już po 60 minutach prowadzili 4:0 i potem odpuścili, dzisiaj nic takiego raczej nie będzie miało miejsca i na bramkę przyjezdnych będzie sunął atak za atakiem. Ilość bramek zależy tylko i wyłącznie od regulacji celowników snajperów z Francji, bo gracze z Andory ogranicza się do rozpaczliwej obrony. Ja wiem, że takie wyniki rzadko padają, a szczególnie w eliminacjach do dużej imprezy, ale wydaje mi się że Les Blues trafią dzisiaj co najmniej 7 razy, na odpowiedź bramkową gości raczej nie liczę.   
  100
 
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Connah's Q. - Druids
Typ: Remis
Kurs: 5,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Już wczoraj upatrzyłem sobie to spotkanie na remis, a nie znałem jeszcze kursów. Dzisiaj mocno zdziwiłem się dysproporcją w przewidywaniach bukmacherów, dlatego wysoki kurs dodatkowo zachęcił mnie do tego typu. Sądzę, że za 5,30 warto tu zaryzykować, gdyż szanse moim zdaniem są wyższe niż 30%. Przy analizie skupiłem się głównie na obecnym sezonie, dlatego być może bukmacherzy widzą to inaczej. Fakt, że rozegrano dopiero 4 kolejki ogranicza wyciagnięcie długofalowych wniosków, ale już o obecnej formie zespołów mówi nam wystarczająco dużo. Gospodarze wg buków zdecydowany faworyt - zgromadzili 6 pkt. z bilansem bramkowym 3-2, a goście punktów mają 5, z bilansem 5:4. Gołym okiem widać, że obie ekipy nie za dużo strzelają, ani nie za dużo tracą. W ogólnym bilansie są bliscy 0. Jeśli dodamy do tego, że jedni zremisowali 3 razy, a drudzy 2, to tendencja jest jednoznaczna. Gospodarze u siebie grali 2 razy, za każdym z ni9ch remisując. Wierzę tutaj w prawo serii. Mam też świadomość, że gospodarze grali z trochę lepszymi rywalami ( przynajm,niej tak mówi tabela), ale to ryzyko trzeba ponieść. W ostatnich 6 meczach H2H gdy gospodarzami byli Connah's Q. 3 razy padała "jedynka" a 3 razy był remis. Szansa zatem jest, obstawiam że dzisiaj będzie 1-1.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luksemburg - Serbia
Typ: powyżej 28 fauli (28 zwrot)
Kurs: 1,76
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj typ na przewinienia może trochę egzotyczny ale widzę w tym spotkaniu sporo twardej i ostrej gry. Sytuacja w grupie wygląda następująco: prowadzi pewnie Ukraina z 13pkt na koncie po 5 spotkaniach, druga jest Portugalia, która rozegrała tylko 3 spotkania i uzbierała tylko 5pkt. Na 3 miejscu jest ekipa z Luksemburga z 4pkt po 4 spotkaniach i na 4 miejscu Serbowie z identycznym dorobkiem. Portugalia gra dzisiaj na Litwie i pewnie zgarnie 3pkt także w tym spotkaniu nikt nie zadowoli się remisem żeby nie stracić kontaktu z Portugalczykami. Co ciekawe Luksemburczycy to już nie jest taka przysłowiowa ekipa do bicia, liderująca Ukraina męczyła się z nimi niemiłosiernie wygrywając 2-1 na wyjeździe i 1-0 niedawno u siebie. W obu spotkaniach zawodnicy z Luksemburga popełniali sporo fauli, 16 i 15. Serbowie wygrali tylko z Litwą a z Ukrainą przegrali aż 0-5 i dzisiaj uważam, że wcale łatwo nie będą mieli. Remis w tym spotkaniu nie powinien być jakąś wielką niespodzianką. Im dłużej będzie utrzymywał się remis tym gra powinna się bardziej zaostrzać, gospodarze będą za wszelką cenę pilnować przynajmniej 1pkt, goście z każdą minutą będą tracić nerwy z powodu niekorzystnego wyniku.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO Kwalifikacje Godzina: 20:45Spotkanie: Albania - Islandia Typ: Islandia remis zwrot Kurs: 1,71Bukmacher: ETOTOAnaliza:
W Grupie H zmierzą się dzisiejszego wieczoru Albania z Islandią. Albania zajmuje 4 miejsce w grupie z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami oraz bilansem bramkowym 6:7. Islandia jest na trzecim miejscu ale ma tyle samo punktów co Francja i Turcja - przegrywa tylko gorszym bilansem bramkowym. Islandia żeby marzyć o wyjściu z grupy musi mecze ze słabszym rywalami wygrywać nawet na wyjeździe. Albania nie wątpliwe należy do słabszych rywali, bowiem wygrala tylko 2:0 u siebie ze słabą Mołdawią oraz 0:3 z jeszcze słabszą Andorą. Liczę, że dziś Islandia wygra ale kolega uprzedził mnie z typem, dlatego wrzucam bezpieczniejszą propozycję z remis zwrot na gości :)

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Andora
Typ: Przedział goli [5-6]
Kurs: 2.95
Bukmacher: etoto

Ostatnio celowałem w podobny typ w meczu Szwajcarów i wpadło bez problemu. Ostatnio jednak bałem się o osiągnięcie dolnego progu, dziś boje się o przekroczenie sześciu goli. Zauważmy, że nie było jeszcze w tej rundzie kwalifikacji wyraźnego pogromu drużyny z pierwszego koszyka. Jedynie Austria i Dania(6:0), nikt więcej się z taką liczbą nawet nie zrównał. Mam przeczucie, że dziś może się to zmienić. Andora gra naprawdę fatalnie, nie wiem jakim cudem Turcja mogła z nimi ugrać marne 1:0 i to w samej końcówce. Francuzi za to grają swoje i dzisiaj szansa zrekompensować kibicom porażkę z Turcją, która gdzieś tam na pewno nadal ciąży na sercach. Pytanie czy zdołają zdobyć aż 7 bramek? Myślę, że na sześciu się powinno skończyć, dlatego ten typ zabezpieczam takim górnym progiem. Specjalnie wyczekałem składów i nie zawiodłem się; Giroud, Griezmann, Coman, Ikone. Więcej mi nie trzeba, pięć bramek to powinna być formalność w 90 minut gry. Po pierwszej połowie szanse na pewno dostanie trójka rezerwowych, która już aż tak nie powinna szarżować jak w/w zawodnicy. Przedział zawężony, ale myślę, że bardzo prawdopodobny. Przewidywany wynik to 5:0.

  100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 23:45
Spotkanie: CRB - Brasil de Pelotas
Typ: poniżej 1,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: efortuna

 

22 Kolejka w brazylijskiej Serie B i spotkanie drużyn ze środka tabeli. Gospodarze z bilansem 23:23 po minionych 21 kolejkach. Goście jeszcze mniej goli, bo z bilansem 16:20. Bazując na tych statystykach widzę mocne podstawy do meczu z niskim wynikiem dzisiaj. Do tego w H2H na 7 spotkań 3 razy under 1,5 pozostałe mecze to 3-krotnie 2 bramki i raz 3 gole. Jak do tego dołożymy, że goście w ostatnich 5 meczach ligowych 3 mecze skończyli z wynikiem poniżej 1,5 gola i obecnie maja średnią około 1,7 gola na spotkanie, to szanse na niski wynik rosną.

  100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje Mistrzostw Europy 2020

Godzina: 20:45

Spotkanie: Czarnogóra - Czechy

Typ: X

Kurs: 3,65

Bukmacher: Betclic

Analiza:

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w Eliminacjach Mistrzostw Europy 2010 pomiędzy zespołami Czarnogóry i Czech.  Gospodarze z dorobkiem 2 punktów plasują się na 2 miejscu w tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 6 oczek i zajmują 3 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić gola i powalczyć o korzystny rezultat. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry  zmazać plamę po porażce z Kosowem. Dyspozycja Czech w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane i nie będzie zespołu  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że strzelą jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:1­­­­

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom