>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. - 6. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [5.09-10.09.2019]

Status
Zamknięty.
windover 21,6K

windover

Użytkownik

NIEMCY VS. HOLANDIA 
NIEMCY (4-3-3): Neuer; Klostermann, Ginter, Sule, Schulz; Goretzka, Kimmich, Gundogan; Gnabry, Werner, Reus
HOLANDIA  (4-3-3): Cillessen; Dumfries, De Ligt, Van Dijk, Blind; De Roon, F. De Jong, Wijnaldum; Berghuis, Depay, Promes

- Niemcy po trzech spotkaniach mają komplet punktów ,pokonując kolejno właśnie dzisiejszego rywala na ich terenie (3-2 / bramka N. Schulz w doliczonym czasie gry) Białoruś (2-0) oraz Estonię (8-0) co sprawia ,że dziś są w dość komfortowej sytuacji (mimo ,że w grupie C przewodzi Irlandia Północna 12.pkt)
- W ekipie prowadzonej przez Joachim Low'a nie zobaczymy Kehrer, Sane (3/3 w eliminacjach) oraz Rudiger-a. Powołani za to zostali strojący fochy w Juventusie Emre Can oraz dwójka debiutantów Luca Waldschmidt i Niklas Stark.
- Holendrzy byli o krok od wygrania ligi narodów ,ale się nie udało gdzie ostatecznie musieli uznać wyższość Portugalczyków. W eliminacjach do euro 2020 są podstawieni pod ścianą gdyż gracze Irlandii Północnej odskoczyli już na dziewięć oczek ,Niemcy jak to Niemcy wejdą na pewno a ''Orajne'' znów może się nie znaleźć w finałach mistrzostw europy. Jak dotychczas jedyną wygraną jest zwycięstwo nad Białorusią (4-0 /tylko dwa mecze rozegrane EME)
- R. Koeman dziś do dyspozycji nie będzie miał kontuzjowanych Bergwijn oraz Van de Beeka.
- W ostatnich sześciu starciach pomiędzy tymi zespołami trzykrotnie wygrywali Niemcy ,padły dwa remisy a Holendrzy wygrali raz. Stawiam tutaj na to ,że zobaczymy sporo goli ,bo w takich meczach na ogół ich nie brakuje.

typ: Obie strzelą @ 1.58 /etoto   
typ: Więcej niż 2,5.gola @ 1.60 /etoto   
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
S 112

staruch

Użytkownik
Under 6,5 w San Marino    moim zdaniem warto kurs około 2.0 Belgowie rzeźnie robią zazwyczaj u siebie. Jedynie na lotnisku w Gibraltarze w ostatnich latach sześć wcisneli.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

SŁOWACJA VS. CHORWACJA 
SŁOWACJA: Dubravka; Pekarik, Vavro, Skriniar, Hancko; Kucka, Lobotka, Hamsik; Rusnak, Bozenik, Mak
CHORWACJA: Livakovic; Jedvaj, Lovren, Vida, Barisic; Modric, Brozovic, Badelj; Brekalo, Rebic, Perisic

- Słowacja po trzech rozegranych meczach ma na swoim koncie sześć oczek ,wygrywając odpowiednio z Węgrami (2-0 / lider grupy) oraz Azerbejdżanem (5-1) a przegrywając jak na razie tylko z Walią (1-0). 
- W międzyczasie kiedy inni rozgrywali mecze eliminacji gospodarze zagrali towarzyski mecz z Jordanią ostatecznie wygrany pewnie ,bo aż (5-1) 
- Ekipa prowadzona przez P. Hapal dziś tylko bez napastnika 1. FC Nürnberg Adama Zrelaka ,który pauzuje od dłuższego czasu za to powołanie do reprezentacji dostał pomocnik Laszlo Benes.
- Reprezentacja Chorwacji gdzieś zatraciła swój polot stąd w eliminacjach tylko dwie wygrane (oba po 2-1) nad Azerbejdżanem i Walią a w międzyczasie były porażki z Węgrami (1-2) czy też towarzyska z Tunezją (1-2)
- Z. Dalić trener gości dziś do dyspozycji nie będzie miał ważnych ogniw takich jak Kramaric ,Kovacic czy Pjaca
- W ostatnich czterech spotkaniach między tymi zespołami dwukrotnie górą byli Chorwaci i dwukrotnie padał bramkowy remis. Jako ciekawostkę dodam ,że Słowacja nie przegrała u siebie z Chorwacją od 1943 r.

typ: obie strzelą @ 2.00 / STS   
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Okej, są składy i widzę super value w jednym zdarzeniu. 

Daniel James strzeli gola @3.15 Betfan

Młody zawodnik United w tym sezonie 3 bramki w 4 meczach. Super pokazuje się na boiskach Premier League, a tutaj naprzeciw reprezentacja Azerbejdżanu. W ogóle cała trójka Wilson-Bale-James fajnie wygląda, można też śmiało próbować młodego Wilsona, który na wypożyczeniu w Bournemouth robi fajną robotę (np. okno z wolnego w meczu z City). 
 
R 28

rodnt

Użytkownik


Nie wiem czy to błąd, czy coś wisi w powietrzu, ale na betfanie ukazał się dobry kurs na zdarzenie, w każdym razie myślę, że warto biorąc pod uwagę różnicę klas obu zespołów.

San Marino - Belgia obie drużyny strzelą gola: nie. @1.8 Betfan   

https://prnt.sc/p2u48n

edit: na live przed rozpoczęciem meczu kurs 1.32, mniej sensacyjny

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
windover 21,6K

windover

Użytkownik

SERBIA VS. PORTUGALIA 
SERBIA (4-5-1): Dmitrovic; Rukavina, Spajic, Milenkovic, Kolarov; Tadic, Milivojevic, Milinkovic-Savic, Matic, Kostic; A. Mitrovic
PORTUGALIA (4-4-2) Rui Patricio; Nelson Semedo, Jose Fonte, Ruben Dias, Raphael Guerreiro; Bruno Fernandes, Danilo Pereira, William Carvalho; Bernardo Silva, Cristiano Ronaldo, Joao Felix

- Serbia gra bardzo dziwnie, potrafi zremisować na wyjeździe z Niemcami (1-1) po czym w meczu eliminacyjnym do Euro 2020 dostaje lanie od Ukrainy (5-0) w międzyczasie był remis z Portugalią (1-1) oraz wygrana z Litwą (4-1) co daje im łącznie cztery oczka.
- L. Tumbaković trener gospodarzy do dyspozycji nie będzie miał tylko Maksimovicia (pomocnika Getafe). Póki co najlepszym strzelcem w tych eliminacjach jest będący w gazie  A. Mitrović (2.gole oraz 5/6 w Fulham)
- Portugalia jest pierwszym zwycięzcom ligi narodów ,gdzie w finale ograli Holandię po golu Gonçalo Guedes. W samych meczach do Euro na razie idzie im średnio ,bo były tylko remisy z Ukrainą (0-0) oraz Serbią (1-1).
- Przyjezdni bez kontuzjowanego Pepe ,ale za to z ogromną siła rażenia z przodu João Félix w Atletico pokazuje ,że jest naprawdę wart tych pieniędzy a Cristiano Ronaldo mimo 34.lat na karku dalej hasa jak może w Juventusie (ostatnio gol z Napoli) 
- W pięciu ostatnich meczach między tymi zespołami dwukrotnie wygrywali Portugalczycy i padały trzy remisy a co ciekawe zawsze padły bramki z obu stron co bardzo mnie interesuje przy tym właśnie typie ,liczę że obie ekipy coś strzelą przy niezłym kursie.

typ: obie strzelą @ 1.90 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Szwajcaria - Gibraltar, typ: "pierwszy gol / mecz", bukmacher Betclic, Kursy (?)

Sam scenariusz meczu wydaje się jasny - Szwajcaria będzie dominowała, najprawdopodobniej wygra i kwestią niewiadomą pozostaję w jakich rozmiarach. W ofercie bukmachera Betclic znalazłem typ, a w zasadzie dwa typy, które w mojej opinii tyczą się dokładnie tego samego, a różnica kursów jest... kolosalna.

Mianowicie:
Zgodnie z tym co jest napisane w opisie typu, jeśli Gibraltar strzeli jako pierwszy gola, ale Szwajcaria wygra, to za takie coś mamy wystawiony kurs 5.80.
Screen: https://zapodaj.net/e963033c61eff.png.html

Zjeżdżając trochę niżej mamy (to samo?) "Pierwszy gol - Przegrany mecz", co na logikę oznacza dokładnie to samo, czyli pierwszy gol Gibraltaru, ale też ich porażka, czyli np. 2-1 dla Szwajcarów.
Screen: https://zapodaj.net/ff98445aa30bd.jpg.html

Oczywiście gol GIbraltaru należałoby rozpatrywać w kategorii ogromnej niespodzianki, tym bardziej pierwszy gol w spotkaniu strzelony przez nich, jednak jeśli bukmacher wystawia taki typ, to nawet za głupie 2 zł można spróbować, co daje... 700 zł.
Ostatni mecz, który mam w głowie np. San Marino - Polska, też było tam bodajże 1-0 dla San Marino, a potem Polska się z nimi zabawiła i wysoko wygrała.
Dodam, że bukmacher Betclic jest stosunkowo nowy, ale już kilka gaf mieli np. na mecz Polska - Słowenia były zakłady "Piątek wystąpi od początku"... z kursem 2.80, co przy nieobecności Milika było praktycznie oczywiste, to samo zakład "Fabiański wystąpi" - kurs ponad 3. Próbowałem się dowiedzieć na czacie online czegokolwiek, ale jedyne co otrzymałem to "Kursy wystawia ktoś z zewnątrz". 

Być może ja coś źle interpretuje - w takim razie niech mnie ktoś poprawi :) 

 
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja-Norwegia
Typ: over 2,5
Kurs: 2.16
Bukmacher: Betclic
Analiza: 

Kluczowy mecz dla rywalizacji w grupie F w walce o 2 miejsce dające awans na Euro. Druga Szwecja podejmuje trzecią Norwegię. 
Gospodarze zdobyli dotąd 10 oczek w 5 meczach (bilans 3-1-1 w bramkach 12:7). Norwegowie mają 8 punktów (bilans 2-2-1 10:7). 
Faworytem w tym meczu są gospodarze ale nieznacznym. W pierwszym meczu tych ekip padł remis 3-3. Mecz był niezwykle zacięty i widowiskowy. Zazwyczaj mecze ekip skandynawskich są dość nudne i underowe. 
Szwedzi poza porażką z Hiszpanią 0-3 w każdym meczu strzeliła 2 i więcej goli. Imponują w ofensywie. Norwegowie nawet lepiej bo z Hiszpanią strzelili gola i w pozostałych przynajmniej 2 gole. O dziwo są to drużyny które dużo strzelają ale ich defensywa jest dość dziurawa. Ciekawie wyglądają ostatnie mecze tych ekip: Szwecja 5/5 meczy pokryta linia goli 2,5. Norwegia 3/5 ale undery ze słabiakami, gdzie oni dyktowali grę. Moim zdaniem overek powienien być spokojnie a kurs taki trzeba brać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
windover 21,6K

windover

Użytkownik
SZWECJAOlsen – Krafth, Lindelof, Granqvist, Bengtsson – Ekdal, Larsson, Olsson, Quaison – Berg, Isak
NORWEGIAJarstein – Elabdellaoui, Nordtveit, Hovland, Aleesami – Berge, Selnaes, Odegaard, Johansen – King, Johnsen

- Szwedzi potrzebują kompletu punktów szczególnie ,że grają u siebie. Dotychczas w grupie F punktowali w każdym meczu oprócz przegranym z Hiszpanią (0-3) a z ważniejszych wyników ograli u siebie Rumunów (2-1) co daje im 10.punktów po 5.kolejkach mając dwa oczka przewagi nad dzisiejszym rywalem i trzy nad wcześniej wspomnianą reprezentacją Rumunii.
- Jeśli chodzi o skład gospodarzy to zabraknie kontuzjowanego Ludwig Augustinsson a zastąpi go najprawdopodobniej Pierre Bengtsson a podobnie ma się sytuacja Viktor Claesson ,którego też nie zobaczymy na boisku.
- Norwegowie oczywiście też potrzebują punktów ,co prawda postawili trudniejsze warunki Hiszpanii (1-2) ,ale z Rumunią już tylko zremisowali (2-2) a wrażenia nie robią wygrane nad Malta czy Wyspami Owczymi (oba  po 2-0) 
- Goście bez doświadczonego Kristoffer Ajer którego na środku obrony zastąpi Even Hovland.
- Ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się podziałem punktów (3-3) ,gdzie z 2-0 zrobiło się nawet 2-3 dla Szwedów. Faworytem jest ekipa J. Andersson-a jednakże mnie interesuje fakt ,że Norwegowie strzelali w każdym meczu w tych eliminacji i liczę na to że to znów będzie wyrównane widowisko.

typ: obie strzelą @ 1.95 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
larson90 427

larson90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry-Słowacja
Typ: 1
Kurs: 2.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Kolejne spotkanie, gdzie w wyścigu o awans w grupie E może odpaść jedna z drużyn. Lider Węgrzy podejmują czwartą Słowację. W tej grupie walka jest między wspomnianymi ekipami oraz Chorwacją, która wydaje się być jednak poza zasięgiem oraz Walią. Gospodarze mają tyle samo punktów co Chorwacja czyli 9 ale w meczu u siebie pokonali nieoczekiwanie Chorwatów 2-1. Przypomnę, że w pierwszej kolejce przegrali ze Słowakami 0-2, więc fakt podniesienia się z porażki i wygrana z wicemistrzem globu robi wrażenie. Ewidentnie ta wygrana dała im kopa bo kolejne dwa mecze ponownie wygrane: z Azerami 3-1 w Baku i u siebie 1-0 z Walią. 
Na swoim terenie Węgrzy zatem mają  komplet wygranych. Słowacy z kolei mają 6 oczek. Wygrana z Madziarami w 1 kolejce i z Azerami. Porażki z Walią i ostatnia dotkliwa z Chorwacją 0-4 u siebie stawiają  ich w bardzo trudnej sytuacji. Praktycznie dzisiejszy mecz muszą wygrać aby liczyć się w walce o awans, ponieważ w innym przypadku Węgrzy i szczególnie Chorwaci im odskoczą. Trzeba pamiętać, że obie ekipy mają wyjazd na ciężki chorwacki teren, gdzie faworytami nie będą. 
Moim zdaniem Madziarzy zrewanżują się Słowakom za pierwszy mecz i teraz to oni będą górą. U siebie grają bardzo dobrze, natomiast Słowacja po laniu od Chorwatów może być zdemobilizowana. 
Ostatnie 5 meczów u siebie Węgrów to 5 wygranych. Kursy spadają co oczywiste ale i tak są atrakcyjne na gospodarzy. 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
FINLANDIA: (4-4-2): Hradecky; Raitala, Toivio, Arajuuri, Uronen; Lod, Schuller, Kamara, Soiri; Tuominen, Pukki
WŁOCHY (4-3-3):  Donnarumma; Florenzi, Bonucci, Romagnoli, Emerson; Barella, Jorginho, Lorenzo Pellegrini; Chiesa, Belotti, Bernardeschi

- Reprezentacja Finlandii póki co prezentuję się rewelacyjnie w grupie J z dorobkiem 12.punktów ustępuje w tabeli tylko dzisiejszemu rywalowi. Z ciekawszych wyników można odnotować zwycięstwo nad Armenią (2-0), Bośnią i Hercegowiną (2-0) oraz te ostatnie nad Grekami (1-0) i nawet w przypadku kolejnej porażki z Włochami dalej zachowają swoją drugą lokatę w grupie ,bo mają przewagę już 5.punktów nad trzecim miejscem.
- Warto zwrócić uwagę na Teemu Pukkiego który strzelił bramkę w trzecim kolejnym meczu dla reprezentacji i ma swoim koncie ich już cztery (w tych eliminacjach) a i w swoim klubie pokazuje że jest w gazie (Norwich City FC 4.mecze / 5.bramek). 
- W szeregach gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Levanen a zawieszony za kartki jest Sparv.
- Włosi pewnie zmierzają po swoje i z kompletem punktów przewodzą stawce. W ostatnich meczach wygrywali kolejno z Grecją (3-0), Bośnią i Hercegowiną (2-1) no i w Czwartek na wyjeździe z Armenią (3-1) 
- ''Squadra Azzurra'' z takimi samymi brakami jak ostatnio ,czyli bez kontuzjowanych Zaza, Insigne i Chiellini a do tego doszło zawieszenie za kartki Verratti-ego.
- Włosi na pewno są tutaj faworytem i wygrali pierwszy mecz u siebie z Finami (2-0) ,ale już z Armenią nie poszło im tak gładko ,bo do momentu gry ''11'' na 11'' było 1-1 a dopiero gdy z boiska wyleciał A. Karapetyan (45min. / 2.żółte) to dopiero w 77.min Pellegrini dał prowadzenie Włochom później była też bramka samobójcza. Myślę ,że będący w niezłej formie Finowie są w stanie powalczyć i strzelić bramkę.

typ: obie strzelą @ 2.20 / unbiet
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Irlandia Północna - Niemcy
Dzisiaj bardzo ważne spotkanie dla drużyny Niemiec po porażce w 5 kolejce 2:4 z Holandią na własnym podwórku.. Obecnie w tabeli grupy C dzisiejsi gospodarze zajmują 1 miejsce i mają 3 punkty przewagi nad dzisiejszymi rywalami, natomiast na 3 miejscu jest Holandia mająca 6 punktów i 1 mecz mniej rozegrany niż Niemcy. Irlandia solidna drużyna, ale punkty nabiła na tych przeciwnikach, na których miała nabić czyli dwumeczach z Białorusią i Estonią, teraz zostały im 4 najcięższe mecze czyli dwumecze z Niemcami i Holandią, w których będą mieli bardzo ciężko o wywalczenie 1 punktu nawet na własnym obiekcie niesieni przez kibiców. W  drużynie Joachima Lowa zaszła wymiana pokoleń, potencjał ta drużyna ma wielki, ale trzeba ich znowu dobrze poukładać tak jak starą gwardię (myślę, że ta niemiecka maszyna niebawem znowu ruszy i będzie jechać z przeciwnikami jak walec po asfalcie). Na miejscu selekcjonera naszego zachodniego sąsiada zmieniłbym tylko bramkarza na ter Stegena - mówię to dlatego, że Neuer swoje najlepsze lata ma już za sobą po felernej kontuzji stopy, natomiast bramkarz FC Barcelony jest w ciągły gazie i jest to w mojej ocenie krzywdzące dla niego, że musi jechać na kadrę i siedzieć na ławce, a kolejnym argumentem za zmianą jest to, że Marc-Andre powinien się zgrywać z pozostałymi obrońcami. W ataku Reus, Werner oraz Gnabry - myślę, że jest to jeden z lepszych tercetów w świecie obecnych reprezentacji. 
Zawodnicy Irlandii, którzy są powołani przez trenera na to zgrupowanie występują głównie w Championship (2 liga angielska), może na Estonię czy Białoruś to wystarcza, ale na zawodników Niemieckich, którzy grają w topowych klubach, walczą w rozgrywkach Ligi Mistrzów to po prostu nie wystarczy.
Idę odważnie w kierunku wygranej niemieckiej reprezentacji i myślę, że się na tym nie przejadę. Są mocni, a takie mecze jak dzisiaj to dla nich mus aby wygrać tym bardziej po tej przegranej z Holendrami na własnym obiekcie. 

Niemcy handicap -1,5 @1,99 forBET   Gnabry ratuje bet w 93 minucie.. uff

Azerbejdżan - Chorwacja
W poprzedniej kolejce grałem na Chorwację ich zwycięstwo i teraz również zagram ale z handicapem. Wicemistrzowie świata bardzo mocny skład personalnie na czele z dowódcą Modriciem. Obecnie zawodnicy z Bałkanów po czterech kolejkach zgromadzili 9 punktów - tyle samo co Węgry i Walia, a więc jest bardzo ciasno w tabeli grupy E (finalnie myślę, że Chorwacja wraz z Walią wywalczą awans na EURO 2020). Azerbejdżan to dostarczyciel punktów w tej grupie - w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe z Walią 2:1, dzisiaj wracają do ojczyzny i muszą podjąć rękawice z dużo mocniejszym zespołem. Większych szans nawet na strzelenie bramki przez Azerów widzę, a to, że przegrają wydaje się być pewne tylko pytanie - jakim rozmiarem? Wg mnie bezpiecznie po takim kursie będzie zagrać na minimum dwubramkowe zwycięstwo gości. Kurs zapewne jest dość wysoki przez fakt, że to mecz wyjazdowy, ale skoro Węgry i Słowacja były w stanie pokryć na tym terenie podany przeze mnie typ, to tym bardziej Chorwacja powinna to również zrobić.

Chorwacja handicap -1,5 @1,73 forBET   festiwal nieskuteczności Chorwatów.. 

Rosja - Kazachstan
Rosja solidny skład, zawodnicy głównie z rodzimej ligi, którym dowodzi Cherchesov. Pod jego wodzą ta reprezentacja gra bardzo efektywnie, wygrywają mecz za meczem tym bardziej na boisku w Rosji. W obecnej kampanii kwalifikacji do EURO dzisiejsi gospodarze ulegli tylko Belgii w meczu wyjazdowym, pozostałe cztery mecze wygrali, a ich bilans bramkowy to 17 strzelonych i tylko 4 stracone (3 z nich przeciwko wspomnianej Belgii). W tym meczu nie widzę także innego zakończenia jak wygrana gospodarzy, ale znowu pytanie - jakim rozmiarem? Osobiście gram bezpieczny handicap tak jak w przypadku Chorwacji czyli zakładam minimum dwubramkowe zwycięstwo Rosji.

Rosja handicap -1,5 @1,52 forBET   

Łotwa - Macedonia Północna
Typ bez analizy, nie mam czasu niestety na rozpisywanie. 

Macedonia Północna handicap -1,5 @2,40 STS   
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik


 


ROSJA VS. KAZACHSTAN 

ROSJA (4-2-3-1): Dzhanaev – Fernandes, Dzhikia, Semenov, Kudryashev – Zobnin, Akhmetov – Ionov, Golovin, Al. Miranchuk – Dzyuba
KAZACHSTAN (3-4-2-1): Nepogodov – Marochkin, Erlanov, Mally – Vorogovskiy, Pertsukh, Kuat, Suyumbaev – Tagybergen, Islamkhan – Shchetkin

- Reprezentacja Rosji poza porażką w pierwszym meczu z Belgami (1-3) wygrywa już wszystko i w grupie I pewnie zmierza po swoje mając już pięć punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem, wygrana najprawdopodobniej przesądzi losy w tej grupie ,bo inne reprezentacje raczej się już nie liczą.
- W ubiegły piątek gracze Stanislav Cherchesova wygrali na wyjeździe (2-1) ze Szkocją a mecz wcale nie był łatwy ,bo prowadzili gospodarze jednak losy rywalizacji odwrócił ,gracz Zenitu A. Dzyuba (dla którego było to już 6.trafienie w tych eliminacjach) a później samobójcze trafienie zaliczył S. O'Donnell.
- Kazachstan robi co może w tych eliminacjach a i tak nie wygląda najgorzej co prawda z mojej perspektywy są już bez szans ,ale miejsce trzecie w tej grupie jak najbardziej realne. Z ciekawszych wyników trzeba zanotować wygraną na Szkocją (3-0) czy też nad San Marino (4-0) oraz Piątkowy remis z Cyprem (1-1) 
- Ekipa Michal Bílek już raz w tych kwalifikacjach do Euro musiała uznać wyższość reprezentacji Rosji (0-4) i to na swoim terenie tak więc myślę ,że i dziś może paść wynik 3-0 albo więcej.

typ: Rosja - 2 @ 2.32 / unibet   
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Polska - Austria

Austria w poprzednim meczu eliminacyjnym rozbiła Łotwę 6:0. My z kolei przegraliśmy po kiepskim meczu ze Słowenią, gdzie byliśmy faworytami. W dzisiejszym meczu również jesteśmy faworytem i bardzo mnie to cieszy gdyż uważam, że kurs na Austrię jest przeszacowany. Nie wiem czemu bukmacherzy nas faworyzują. Dla mnie w tym meczu faworytem zdecydowanym jest Austria. Czarę goryczy dla mnie przelewa to co nasz trener powiedział Bielikowie próbuj i nic więcej .... Nawet w B klasie trener ma więcej do powiedzenia !!! Jak już pisałem w tym meczu idę w stronę Austrii a mój typ to:

Handi +1 Austria 1,63 Uni   

w 90 min stracić bramkę ehhh
 
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Na szybko, bo za chwile startuja.

w meczu na Wegrzech i w Slowenii over 1.5 gola, w ako wychodzi 1.95 w lvbet - zawyzone kursy na overy, rownie dobrze mozna probowac BTSy oraz over 2.5, ja gram takie ako, Wegrzy u siebie moga to pokryc sami, Slowenia tak samo

  doslownie wszystko powchodzilo - overy i btsy, kolejno 1-2 i 3-2

I nietypowo w strone San Marino - San Marino +2.5 @1.96 lvbet; Cypr mocno przecietny zespol, grajac jako gosc z San Marino wygrali dwukrotnie po 1-0, tak wiec szalu nie ma, gospodarze pierwszy mecz grali z Belgami, wiadomo, bez szans, ale 4-0 wstydu nie przynosi, zwlaszcza im, tak wiec w tym przypadku pokrycie wysokiego handi jest calkiem mozliwe, Cypryjczycy musieliby wygrac trzema bramkami, malo mozliwe, tym bardziej na wyjezdzie

  nie tym razem, 0-4 Cypr
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Anglia w drugim meczu podejmuje u siebie Kosowo - Kosowo mocno niedoceniane, wciaz traktowane w ramach ciekawostki anizeli sredniej klasy reprezentacji panstwa europejskiego. Wiadomo, na poczatku bylo ciezko, ale z rok na rok ogarniaja sie coraz bardziej, glownie przez naturalizowanie balkanskich zawodnikow ktorzy nie lapia sie do skladow swoich panstw. I poki co cale to sklecanie skladu wychodzi im naprawde dobrze - drugie miejsce w grupie i bardzo realne szansa na EURO, ostatnio wygrane z Czechami u siebie i Bułgarią na wyjeździe. Anglicy zdecydowany faworyt tego meczu jak i grupy, ale kursy na nich bardzo mocno przesadzone - 1.1 to mozna wystawic na mecz z polamatorskim Luksemburgiem albo Lichtensteinem, Kosowo to zdecydowanie nie ta polka. Glowny bet to Kosowo +2.5 @1.91 lvbet oraz obie strzelą @3.1 Betclic, Kosowo zdecydowanie niedocenione.

   5:3, siadlo wszystko, jestem ciekaw czy za miesiac bedzie ciag dalszy promocji na Kosowo, aczkolwiek nie wydaje mi sie

Ponadto w meczach w Albanii oraz na Czarnogórze overy - mozna przeczekac i pograc cos na live albo od razu, kurs na over 2.5 w Albania - Islandia @2.38 Betclic - Balkancy u siebie na pewno nie odpuszcza, zwlaszcza z Islandia z ktora maja spore szanse, Islandczycy tez potrafia ofensywnie wyjsc i oba zespoly o cos walcza.

  w Albanii 4:2, na Czarnogórze 0:3, u mnie na tasmie pre overy 1.5 tak wiec luzno i tak jak pisalem live 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Albiania - Islandia 

Pierwsza moja moja myśl to były kartki. Albania u siebie na pewno nie odpuści, zwłaszcza po tym , jak we Francji puścili inny hymn przed meczem. Islandia walczy o awans, wielu zawodników gra w Anglii, więc nogi nie odstawiają. W pierwszym ich meczu były 4 kartki, ale sędziował Szkot, więc na wielu pewnie pozwalał. Dzisiejszym arbitrem spotkania będzie Słowak Kruzliak, który sypie kartkami na lewo i prawo, średnia to blisko 5 kartek na mecz. Podrażnieni Albańczycy na własnym podwórku kontra walcząca o awans Islandia, nic tylko grać na kartki. 

Over 5.5 kartek @2.95 

 
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Litwa - Portugalia
Portugalia w świetnej formie strzeleckiej. Dzisiaj dostają na rozkład słabą Litwę, która przegrywa mecz za meczem. Drużyna ciągnięta przez Cristiano obecnie ma tylko 5 punktów po 3 meczach i zajmują 2 miejsce w grupie. W tym meczu nie ma mowy o stracie punktów, a zwycięstwo powinno być okazałe, jednak ja wole zagrać bezpieczniej i liczyć zyski. Trzybramkowe zwycięstwo powinno być łatwe do osiągnięcia - Ukraina 3 dni temu wygrała tutaj 0:3. Ronaldo, Guedes, Joa Felix, Silva - piekielnie mocny atak, który może rozbić każdą obronę, w pomocy również mamy bardzo dobrych zawodników, jedynie obrona Portugalii nie jest adekwatnie mocna jak pomoc czy atak, ale też nie jest słaba. Litwa nie ma czym postraszyć, bronić w zasadzie też nie ma kim.

Portugalia handicap -2,5@ 1,94 forBET   

Luksemburg - Serbia
Serbia - solidna drużyna, która jeszcze ma matematyczne szanse na awans na EURO 2020, ale muszą wygrywać mecze do końca i liczyć na to, że Portugalia gdzieś jeszcze po drodze straci punkty (a ma jeszcze wyjazd na Ukrainę, a tam może być różnie).
Luksemburg - jest to drużyna, której udało się zgromadzić 4 punkty po wygranej oraz remisie z Litwą. Dzisiaj dostają znacznie mocniejszego przeciwnika i w mojej opinii będą się bronić całe 90 minut. Serbia w swoich szeregach ma zawodników, którzy grają w Serie A, Bundeslidze, La Liga (bramkarz Eibaru) oraz w Premier League - największą gwiazdą tej reprezentacji jest Matić, który na co dzień występuje w Manchesterze United. W poprzedniej kolejce walczyli z Portugalią na własnym obiekcie, co prawda przegrali 2:4, ale udało im się strzelić na 1:2 oraz na 2:3. Skoro obecnemu Mistrzowi Starego Kontynentu strzelają 2 bramki i umieli im się postawić, to z Luksemburgiem powinno iść bardzo gładko. Luksemburg już dawno nie dostał lania, a trzy ostanie spotkania to under 2,5 bramek w meczach. Dzisiaj także nie czuję w tym meczu gradu bramek, ale delikatny handicap Serbia powinna pokryć bez problemu.

Serbia hadnicap -1,5 @1,89 Fortuna   
Serbia + brak BTTS @1,98 Fortuna   

Czarnogóra - Czechy
Kompromitacja Czechów w poprzednim meczu z Kosowem, gdzie na ich terenie przegrali 2:1 musi podziałać motywująco na tych zawodników. Dzisiaj wspomniane Kosowo także gra mecz przeciwko Anglii, który na pewno przegrają, a to daje otwartą drogę do ponownego wskoczenia na 2 miejsce w grupie reprezentacji Czech, która ma 2 punkty mniej niż Kosowo. Pierwszy mecz dzisiejszych rywali zakończył się zwycięstwem czeskiej reprezentacji 3:0, dzisiaj co prawda wyjazd na trudny teren, ale jeżeli Czechy chcą walczyć o awans na EURO 2020 to ten mecz po prostu muszą wygrać, co w mojej opinii zrobią. Reprezentanci naszego granicznego sąsiada grają przede wszystkim w czeskiej lidze, ale są także zawodnicy, którzy występują w Bundeslidze, Serie A oraz posiadają bramkarza, który gra w pierwszym składzie Sevilli (La Liga). Piłkarze Czarnogóry tułają się po cały świecie i w zasadzie bez większych sukcesów. Personalnie na pewno czeska reprezentacja jest silniejsza i w tym upatruję ich szans. Na handicap w tym meczu się nie pokuszę, bo to jest trudny teren dla każdej reprezentacji, ale zawodników Silhavy na pewno stać na to by wygrać ten mecz. Kurs podejrzewam jest taki wysoki przez tą porażkę z Kosowem, która nie powinna mieć miejsca. 

Czechy 2 @2,21 Fortuna   
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Tak mi się wczoraj rzuciło w oczy fajne "statystyczne" granie w Grupie E - ten wygra z tamtym, bo ten przecież ograł tamtego.

Odnośnie remisu Chorwacji z Azerbejdżanem.

(jestem Chorwacją).
 Zremisuj z Azerbejdżanem, który przegrał ze Słowacją 5-1, a Ty tę Słowację ograłeś 4-0, kiedy ta Słowacja ograła w delegacji Węgry, z którymi Ty przegrałeś 2-0. 

 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

CZARNOGÓRA VS. CZECHY 
CZARNOGÓRA  (4-1-4-1) : Mijatovic; Marusic, Savic, Tomasevic, Radunovic; Vukcevic; Boljevic, Kosovic, Savicevic, Haksabanovic; Beciraj
CZECHY (4-2-3-1):  Vaclik; Kaderabek, Celustka, Suchy, Boril; Darida, Soucek; Masopust, Kral, Jankto; Schick

- Reprezentacja Czarnogóry praktycznie może już zapomnieć o tych eliminacjach idzie im fatalnie ,po czterech meczach mają na koncie tylko dwa oczka i tylko jakiś cud mógłby sprawić ,że jeszcze włączą się do walki o Euro 2020. Remis z Bułgarią czy Kosovem (oba po 1-1) to zdecydowanie za mało.
- Kiedy inne reprezentacje walczyły o kolejne punkty ,gospodarze grali towarzysko z Węgrami (myślę że aktualnie jest to przeciwnik niezły i na podobnym poziomie jak Czesi) i przed własną publicznością wygrali (2-1) co jest jakimś światełkiem w tunelu przed dzisiejszym spotkaniem. 
-  F. Hadžibegić dziś do dyspozycji nie będzie miał kontuzjowanego Jovetic a pod znakiem zapytania stoi występ  Savicia.
- Reprezentacja Czech na siłę potrzebuje punktów by zmniejszyć dystans do Kosova (obecnie -2.punkty) ,bo praktycznie tylko te dwie ekipy biją się o drugie miejsce w grupie A. Czesi po dwóch zwycięstwach u siebie nad Bułgarią (2-1) oraz (3-0) nad dzisiejszym rywalem ,przegrali bardzo ważne wyjazdowe spotkanie właśnie z ekipą prowadzoną przez B. Challandes (1-2) mimo prowadzenia 1-0.
- W szeregach przyjezdnych nie ma żadnych osłabień.
- Podsumowując nie ma co tu liczyć na jakieś wielkie widowisko ,ale stawiam na to ,że obie ekipy powalczą (przy ostatnich wynikach) i strzelą co najmniej po bramce.

typ: Obie strzelą @ 1.76 / unibet   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom