>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczorajszy średniej urody mecz Kunluna z Barysem zakończył się zwycięstwem chińskiej ekipy, ale równie dobrze mógł się zakończyć wygraną Kazachów. Ze strony Barysa brakowało dobrego rozegrania gry w przewadze, a Kunlun dał gościom sporo takich momentów. Dzisiaj Kazachowie postarają się wziąć rewanż i z pewnością nie odpuszczą spotkania, ponieważ o punkty walczą z zespołem z tej samej dywizji. Trener gości na pewno dostosuje grę swoich podopiecznych do taktyki Chińczyków, którzy grają prosty, siłowy hokej. Barys może nie pokazał się wczoraj z najlepszej strony, ale z upływem czasu stwarzali co raz więcej niebezpiecznych sytuacji pod bramką Smitha. Myślę, że dzisiaj zobaczymy bardziej rezultatywny mecz i dwa punkty pojadą do Kazachstanu.

Jeśli chodzi o kolejne spotkanie to nie widzę innego wyjścia jak postawić na gospodarzy, którzy ostatnio pewnie pokonali Wojskowych z Petersburga rozgrywając bardzo przyjemne dla oka, dynamiczne i obfite w bramki zawody. Metallurg od początku sezonu nie radzi sobie najlepiej przegrywając dwa z trzech spotkań domowych. Trener Jandacz został zwolniony po ostatnim meczu z Podolskiem w którym gospodarze nie zdołali nawet trafić do bramki rywala. Nowy szkoleniowiec - Ilya Vorobyov, który prowadził w zeszłym sezonie SKA - będzie potrzebował trochę czasu zanim poukłada ekipę Hutników według swojej wizji. Szczerze mówiąc będę zaskoczony jeśli gospodarze nie zdobędą dzisiaj dwóch punktów.

???? Kunlun Red Star - Barys Nur Sultan || Barys Nur Sultan (z dogrywką i rzutami karnymi) @1,78    
???? Avtomobilist Jekaterynburg - Metallurg Magnitogorsk || Avtomobilist (z dogrywką i karnymi) @1,68    

AKO @2,99 Betfan       

 Do powyższego zakładu dokładam jeszcze singla za mniejszą stawkę. Jeśli Avtomobilist rozegra dzisiaj tak dobre zawody jak ostatnio, kiedy podejmowali u siebie SKA to mecz może zakończyć się podobnym rezultatem (5:2)
Avtomobilist Jekaterynburg -1,5 (handicap) @2,90 Unibet       
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik


Red Star Kunlun - Barys Astana
1.62   
Poniżej/powyżej 5.5 goli
Poniżej 5.5

B2b mecz wczoraj lepsi gospodarze którzy wygrali 1-0. Na lodowisku w Chinach w ostatnich dwóch spotkaniach padły zaledwie 3 bramki. W obu drużynach świetny start sezonu zaliczają bramkarze w Kunlun Smith 95.31% w dwóch meczach oraz Hrubec który przeciwko Ufie wylapal 32 krążki broniąc na poziomie 94.12%. W zespole z Kazachstanu Karlsson 95.14 % wczoraj oraz Pasquale który w dwóch meczach bronił na poziomie 91.30%. W meczach z udziałem Kunlun jak dotąd pada średnio 3 bramki na mecz, w meczach z udziałem Barys 3.33. Wiadomo że mamy nowy sezon ale jako ciekawostkę podam że w ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi druzynami over nie wystąpił ani razu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
@rasijskij zaskakuje mnie to o czym piszesz, Kunlun i prosty siłowy hokej? Kunlun to skład oparty o Kanadyjczyków i Jankesów, Kanadyjczyków nieźle wyszkolonych technicznie, z kulturą gry przewyższającą umiejętności Kazachów, prowadzenie krążka, jazda na łyżwach, wejście na bramkarza, ustawianie się, to wszystko jest po stronie chińskiego klubu. Brule, De Fazio, Werek, Wolski, Maione, zawodników spod znaku klonowego liścia zawsze przyjemnie się oglądało. Są do tego Bondra, Palola, Sustr to może być bardzo ciekawe. Barys natomiast w niczym już nie będzie przypominał zespołu z zeszłego sezonu. To jest w tej chwili bezzębna drużyna. Petersson w Dynamie, Cormier i Frattin w Kazaniu, Bochenski zakończył karierę. Mają ich zastąpić zawodnicy którzy notowali średnie delikatnie mówiąc wyniki w AHL i którzy są niewiadomą, mogą nie muszą odpalić. Nie widzę na chwilę obecną armat w tym zespole. Kunlun może mieć ten problem że zawodnicy muszą przestawić się na sędziowanie po europejskiemu, za oceanem chyba jednak więcej wolno i mniej rzeczy tak rygorystycznie się gwiżdże.Choć wiekszość i ta ma już doświadczenie w Europie to jednak zestawienie jednej nacji w jednej formacji prowokuje pewne przyzwyczajenia. Oba zespoły łapią kary ale to Barys zawsze mi się kojarzył z ogromną ilością bezsensownych wykluczeń. A te słaby wyniki nie biorą się bez powodu. Władywostok i Amur toczyły wyrównany pojedynek z Kazachami, Kunlun przez 2 pierwsze tercje też był lepszy dopiero w 3 dali się zepchnąć do mocnej defensywy. To będzie mecz na styku gdzie zdecyduje jedna może dwie akcje i tu właśnie widzę przewagę po stronie gospodarzy. Jest tutaj więcej indywidualności, więcej jakości, kreatywności u poszczególnych zawodników, którzy są w stanie stworzyć zagrożenie. Kursy na gospodarzy rosną, w tej chwili to jest już w granicach 2,70 i dla mnie to jest dobra opcja do pobrania. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zobaczymy co dzis przyniesie dzień
Mnie interesuje dzis mecz na Uralu i zgadzam sie tutaj z kolegą @rasijskij . Nowa miotła w postaci Ili Vorobjowa nie poukłada jeszcze klocków w Magnitce. Tak ki co wiekszy problem maja w ataku ale zobaczymy. jednego czego sie troche obawiam to sedziowie. Niestety MMg jest takim klubem ( wiadomo wielokrotny mistrz, marketing, pilityka itd.) ze czesto sedziom sie gwizdnie nie tak, sam widziałem kilka takich meczy. Ale mam nadzieje ze Avto, które po poczatkowych problemach, szczególnie w defensywie zaskoczyło i z tym sobie poradzi, bo o ofensywe mozna byc spokojnym. I tutaj typy:

Avto ml kurs 1,74 fortuna
Avto RT kurs 2,25 fortuna


Drugi mecz ktory sobie wziołem na cel to mecz w Niznekamsku. Gospodarze wracaja z delegacji po bardzo przyzwoitym wyjezdzie, skad przywieźli 3 pkt, strasza nawet mistrza dogrywką, w ich składzie  Goscie z Rygi dostali łomot w Helsinkach ale jak sie spojrzy na ten mecz to gra była lepsza od wyniku. Niewatpliwie poczatek meczu zawalił Gudlewskis, tego golie stac na bardzo dobre wystepy ale ten mecz mu zwyczajnie nie wyszedł, po zmianie bramkarza, finowie wpakowali 3 gole w przewadze i ten element tez do poprawki. Jak popatrzec na roster to jakosciowo lepiej wyglada dla mnie ekipa Rygi. Dzis licze na rehabilitacje łotyszy i to że przynajmniej w RT nie daja sie ograć

Ryga z x kurs 1,67 fortuna
i za mniejsza stawke solo Ryga ml kurs 2,16 fortuna


Mecz Smoków z Barysem widze na remis , choc pewnie kazachowie beda chcieli wziac rewanż, ale róznie moze być, obie ekipy po sporych rotacjach w składzie i trzeba jeszcze pograc zanim wsjo bedzie wygladało tak jak powinno, moze Astana z x do ako mógłbym gdzies wrzucić.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@hawkeyesti może przesadziłem ze stwierdzeniem, że Kunlun grają prosty, siłowy hokej, ale we wczorajszym spotkaniu nie pokazali zbyt wielkiego polotu o którym piszesz. Niektórzy zawodnicy prezentują się naprawdę dobrze jak np. Werek, Maione czy DeFazio, ale spotkanie było raczej wyrównane. W trzeciej tercji Kazachowie zepchnęli gospodarzy do ich własnej strefy pozwalając oddać jedynie kilka strzałów na swoją bramkę i liczę, że dzisiaj zagrają właśnie tak jak w końcówce wczorajszego meczu. Po stronie Barysa również mamy bardzo aktywnych zawodników, którzy mogą zrobić różnicę mimo braku liderów zespołu z poprzedniego sezonu np. Dietz, Mikhailis, Pakarinen, Svedberg, Knight czy Blacker. Mecz będzie na styku - jak wspomniałeś, ale wydaje mi się, że Skabelka będzie w stanie ułożyć dzisiaj zespół tak, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Chociaż przyznam, że wygrana gospodarzy również mnie nie zdziwi.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Dobra lecimy na jutro z typami bo dzisiaj jak na razie zapowiada się 4/4.
Dwa mecze które przykuły moją uwagę to:

Jarosław -Sochi 4.5+ z dogrywką 1.59 fortuna   

Gospodarze rozegrali jak dotąd dwa spotkania i dwa przegrali. W każdym z tych meczów over bramkowy pokryty z lekką ręką ,nie spodziewałem się tak słabego początku hokeistów z Jarosławia.Oglądałem fragment meczu z Spartakiem i w obronie to nie wyglądało za ciekawie liderzy na razie zawodzą .Co do ekipy Sochi zawsze lubię grać na nich bramki 3.5 czy 4,5 .Utrzymali fajny skład,dużo bramek, dwie wygrane,jedna przegrana.Kusi mnie też zagrać Sochi z dogrywką .


Spartak Moskwa- Omsk 4.5 z dogrywką 1.67 fortuna  

Po klubie z Moskwy spodziewałem się o wiele więcej niż to co pokazują,słaba gra,w obronie wesoło,że hej .Jstrzębie jak to oni na pewno będą w czubie jak na razie jedna wpadka z Czerepowcem .Patrząc na historię spotkań po miedzy obiema drużynami lubią strzelać.Forma po stronie Omska,z przodu też fajnie to wygląda i uważam,że bramek nie zabraknie.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ekipa z Władywostoku stworzyła na samym początku rozgrywek zasłonę dymną wygrywając na wyjeździe 3:1 z Barysem, który nie do końca został poukładany taktycznie przez szkoleniowca z Białorusi. Przez to zwycięstwo nieopatrznie postanowiłem dać im szansę w spotkaniu z Sibirem, które dotkliwie przegrali i mecz zakończył się wynikiem 1:5. Czy dzisiaj będą w stanie poradzić sobie z przyjezdnymi z Czelabińska? W odróżnieniu do Admirałów, którzy wrócili do domu i odpoczywają już piąty dzień Traktorzyści nieźle poczynają sobie na Dalekim Wschodzie mając na swoim koncie komplet punktów po dwóch potyczkach z Amurem. Myślę, że po kilku dniach spędzonych daleko od domu przyjezdni zdążyli się nieco zaaklimatyzować i będąc dodatkowo w rytmie meczowym zdołają pokonać gospodarzy Fetisov Areny. Skład ekipy z Czelabińska wygląda ciekawiej niż u Admirałów. Bardzo aktywni na lodzie Calof, Sedlak czy Glinkin, który ostatnio popisał się trafieniem. Również w okresie przygotowawczym lepiej prezentowali się panowie z Czelabińska ogrywając dwukrotnie Ufę, dwukrotnie Magnitogorsk, przegrywając jedynie jedno spotkanie przedsezonowe. W tym samym czasie Władywostok sprawiał problemy jedynie średniakom z lig europejskich i VHL

Jeśli chodzi o drugi mecz to nic się nie zmieniło od ostatniego razu. Lokomotiv z ogromnymi problemami w defensywie nie radzi sobie ze Spartakiem, który też nic ciekawego z początkiem sezonu nie pokazuje, a następnie przegrywa z Torpedo NN prowadząc 2:0 dając sobie strzelić cztery bramki w dziesięć minut. Pantery z Soczi może nie grają wyrafinowanego hokeja, ale potrafią zaskoczyć przeciwnika mocniejszego do siebie. Wydaje mi się, że spotkanie w Jarosławiu będzie mocno wyrównane. Trener McTavish z pewnością doprowadzi zespół do porządku, ale dzisiaj jeszcze pójdę w kierunku przeciwników Lokomotivu.

???? Admirał Władywostok - Traktor Czelabińsk | Traktor (z dogrywką lub karnymi) @1,83   
???? Lokomotiv Jarosław - HK Soczi | HK Soczi +1,5 (handicap) @1,66   

AKO @3,04 Betfan       
 
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Panowie a co z spotkaniem ST.Petersburga z Novosibirskiem? Myślę że gospodarze spokojnie win? Kurs na RG około 1,35 a z handi robi nam się 1,60
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ograniczę sie w KHL do tylko jednego spotkania o którym wspomina tez kolega @rasijskij . Mecz odbedzie sie we Fetisov arenie we Władywostoku, w której zewsze sie cięzko gra gosciom, ludzie w tym mieście kochaja hokej i miejscowa druzyne. Skład Admirałów bardziej okazały niz rok temu, budzet klubu wiekszy ale rywale tez sie wzmocnil. Goscie z Chelabinska swoje pierwsze zwyciestwa odniesci na dalekim wschodzie, druzyne zbudowali bardzo ciekawa, atak napedza dwojka czechów Sedlak z Hyka plus Calof, sa Kuchinin, Popow i Virtanen. Jak urazy wylecza Bailen i Thomas to bedzie fajna ekipa i jak to w Czelabińsku cele zawsze najwyzsze. Co da samego meczu to gosciom, ktorzy kadrowo wygladaja lepiej nie bedzie łatwo, kwestie aklimatyzacji tez graja tu role, czasem moze przyjsc dzien fizycznej niemocy co sie zdarza przy takich odległosciach ale mimo wszystko jak kolega wyzej stawiam na solidniejszy Traktor

Traktor ml kurs 1,83 fortuna

Przeciwko swoim nie gram bo nie lubie takich typów zwyczajnie mnie one nie cieszą. Loko ma niestety problem w szatni i na linii trener zawodnicy nie wszystko sie jeszcze ułozyło, nie bede tu sie rozpisywać ale póki nie bedzie sygnałow,ze wszystko wraa do normy to mecze Loko póki co bede obserwował. Sami zawodnicy są bardzo dobrze fizycznie i technicznie przygotowani do sezonu i sa w stanie pokonac u siebie niemal kazdego ale zobaczymy jak to bedzie. Z rywalem z Sochi zawsze im sie ciezko grało i ten kierunek wydaj mi sie słuszny, niemniej jednak dzis po Loko mozna sie wszystkiego spodziewać od srogiej porazki do lania sprawionego rywalowi.

Kolega @luken7 pyta o mecz SKA. Powiem tak, ten zespół od wielu lat nie mobilizuje sie az tak na zespoły powiedziałbym nie z najwyzszej półki. Niemniej jednak po porazce pewnie bedzie chec rehabilitacji ale czy to sie skonczy 1, 2 bramkami czy w dogrywce trudno powiedziec. Sam Sibir w tym roku wyglada ciekawie i tez sie nie połoza na lodzie. Kurs na SKA nie jest warty gry, licza sie 2 pkt i układanie klockow ktore ma zaprocentowac później.

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@mark1973 ma rację co do spotkania w Petersburgu. SKA może podejść do tego trochę "na luzie" tym bardziej, że to rywal z "odległej" dywizji. Na handicap bym nie liczył chociaż jest prawdopodobny, ale odkąd nie ma dodatkowego oczka za zwycięstwo w czasie regulaminowym to handicapy jakoś ciężko wchodzą :) Z drugiej strony SKA mimo ostatniej porażki zaprezentowała się bardzo dobrze grając przeciwko Avtomobilistowi, świetnie grają w przewadze i bardzo aktywna jest wschodząca gwiazda ligi - młody Tkachyov. Sibir również gra ciekawy hokej. Z pewnością powalczą o punkty, bo zwycięstwo z takim przeciwnikiem jak SKA cieszy bardziej. Dla mnie mecz z gatunku tych do obejrzenia, bo jak wspomniał @mark1973 kurs nie warty ryzyka.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
O meczu Władywostoku z Tractorem koledzy już wszystko opisali ja podpisuję się pod tym obie rękami i nogami też. Nawet jak Tractor grał piach radził sobie tutaj. Władywostok fakt wygląda kadrowo dużo lepiej niż w poprzednim sezonie, wzmocnienia w każdej formacji Olkinuora, Lalonde, Almquist, Ljungh, Bakos. Takie typowe 50/50 ale gram na Tractor dlatego że tam powoli to idzie w dobrym kierunku a Admirał nie miał nic do powiedzenia z Sibirem i właśnie przez tą niemoc i totalne dno które zagrali jeszcze się wstrzymam przed jakimś pozytywnym patrzeniem na gospodarzy. Tam to jeszcze musi się zgrać, wskoczyć na właściwe tory. Tractor po 2,40 jest dla mnie wystarczajace. Powodzenia
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
KHL 11:30
Władywostok - Traktor
over 4.5
@2.40
    

Przydałoby się uzasadnienie. Przynajmniej 3-4 zdania // rasijskij
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie :) wraca KHL, wracam i ja podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Kolega @patryk10  uprzedził mnie z typami na overki w meczach Lokomotivu i Spartaka. Miałem taki sam pomysł na te spotkania, obie ekipy zaczęły sezon dość radosnym hokejem i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Przeciwników również mają skutecznych w ofensywie, zarówno Sochi jak i Omsk na pewno stać na strzelenie 2-3 goli na wyjeździe.

Dyskutujecie panowie o meczu w Petersburgu, zdecydowanie granie w stronę SKA nie jest opłacalne. Wiadomo, że jeśli zagraliby swoje 100% to rozjadą ten Sybir, ale kurs nie wart ryzyka. Ja idę w inną stronę, uważam, że nie będzie wiele bramek. Zakładam dwa scenariusze: albo luźne zwycięstwo SKA typu 3-1, 4-1, albo wyrównany mecz w okolicy remisu czyli jakieś 2-2, 1-2. Początek sezonu, formacje jeszcze się zgrywają, gra się nie klei idealnie. Także rzucam under 5,5 po kursie 1,67 (fortuna). Do tego te dwa overki i spoko kuponik się tworzy :)
      
Pozdro

Ciężki oklep po powrocie, jeszcze ten empty netter w Petersburgu... trudno walczymy dalej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj Traktorzyści rozczarowali znaczną większość grających, ale patrząc na skład przed rozpoczęciem spotkania z Admirałem wiedziałem, że gościom będzie trudno. Dlaczego? Ano dlatego, że szkoleniowiec postanowił kompletnie wymieszać formacje ofensywne. Tak oto świetna linia Sedlak - Calof - Hyka została rozbita, a w pierwszej trójce zagrali Kosov, Karlin i Fateyev, Calof zagrał z Popovem i Kruchininem, a z Sedlakiem i Hyką na lód wyjechał Glinkin. Podobno nie zmienia się zwycięskiej formacji, ale widocznie trener uznał, że urządzi sobie we Władywostoku poligon doświadczalny. Traktorzyści łapali sporo kar, zabrakło zgrania i wykończenia mimo tego udało im się złapać kontakt i przycisnęli Admirałów w trzeciej tercji. Niestety nie udało się doprowadzić do dogrywki. Dzisiaj ponownie stawiam na zwycięstwo przyjezdnych i mam nadzieję, że ofensywa wróci do stanu sprzed poprzedniego meczu, a nawet jeśli tak się nie stanie to dzisiaj Traktorzyści powinni zaprezentować się z lepszej strony, bo mimo porażki wciąż mają w zespole zawodników nieco lepszej jakości niż ekipa z dalekiego wschodu.
???? Admirał Władywostok - Traktor Czelabińsk | Traktor (z dogrywką) @2,00 Unibet       


 Kolejne spotkanie, które mam na oku to starcie w Niżnekamsku. Przed nowym trenerem Metallurga poprzeczkę zawieszono wysoko już przed pierwszym spotkaniem w którym to musiał zmierzyć się z Avtomobilistem i ku mojemu zdziwieniu poradził sobie lepiej niż się spodziewałem. Mimo porażki w rzutach karnych zespół prezentował się bardzo dobrze. Widoczny efekt nowej miotły. Dzisiejszy przeciwnik z mniejszym potencjałem i jeśli Vorobyov nie będzie kombinował ze składem, a zawodnicy pokażą się z dobrej strony to będą w stanie zgarnąć komplet punktów w czasie regulaminowym.

???? Neftekhimik Niżnekamsk - Metallurg Magnitogorsk | Metallurg '60 @2,02 Unibet       
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecze na dalekim wschodzie bardzo często zaskakują typujacych, gdzie druzyna teoretycznie mocniejsza niestety zjeżdza z lodu pokonana, to sie przytrafiło traktorzystom, tak jak kolega @rasijskij wspomniał nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu, jestem przekonany ze do tego doszedł kryzys aklimatyzacyjny i mecz wygladał jak wygladał, dzis powinno byc lepiej pod wzgledem fizycznym i chec rewanzu tez zrobi swoje, wiec ide równiez w Traktor ale z podpórką

Traktor z x kurs 1,55

Drugi mecz w Chabrowsku gdzie gospodarze podejmuje ekipe Astany. W poprzednich meczach z Traktorem mimo porazek gra bardzo przyzwoita, jestem pewnien ze dzis tez bedzie moc i frontalne ataki, sklad na papierze napewno słabszy niz gosci z Kazachstanu, jednak kazachowie tez jeszcze klocków nie poukladali a na tym terenie nawet w bardzo mocnym składzie ciezko im sie z gospodarzami grało. Dzis stawiam na pierwsze w tym sezonie zwyciestwo gospodarzy ale zabezpieczam typ podpórka

Amur z x kurs 1,68       ale frajery

ako 2,6 fortuna
      

 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie czy dotychczas w KHL były zawsze różne rozmiary lodowisk czy dopiero od tego sezonu? Znalazłem na rosyjskim forum że w tym sezonie mecze rozgrywane są na 3 rozmiarach lodowisk. I czy według Was ma to jakiś wpływ na ilość bramek?

rosyjski rozmiar (60 x 30) - 7 drużyn:

​​​​Dynamo Riga, Jokerit, Kunlun Red Star, Lokomotiv, Salavat Yulaev, „Ciągnik”, „Torpeda”.

Rozmiar fiński (60x28) - 11 drużyn:
Avangard, Avtomobilist, Ak Bars, Vityaz, Dynamo Mińsk, Metallurg, Neftekhimik, Severstal, Sibir, Spartak , CSKA.

Rozmiar kanadyjski (60x26) - 6 drużyn:
Admiral, Amur, Barys, Dynamo Moscow, SKA, Sochi
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 11 września 2019 09:27 przez bartbettypyPanowie mam takie pytanie czy dotychczas w KHL były zawsze różne rozmiary lodowisk czy dopiero od tego sezonu? Znalazłem na rosyjskim forum że w tym sezonie mecze rozgrywane są na 3 rozmiarach lodowisk. I czy według Was ma to jakiś wpływ na ilość bramek?

rosyjski rozmiar (60 x 30) - 7 drużyn:

​​​​Dynamo Riga, Jokerit, Kunlun Red Star, Lokomotiv, Salavat Yulaev, „Ciągnik”, „Torpeda”.

Rozmiar fiński (60x28) - 11 drużyn:
Avangard, Avtomobilist, Ak Bars, Vityaz, Dynamo Mińsk, Metallurg, Neftekhimik, Severstal, Sibir, Spartak , CSKA.

Rozmiar kanadyjski (60x26) - 6 drużyn:
Admiral, Amur, Barys, Dynamo Moscow, SKA, Sochi
Lodowiska w KHL zostały przebudowane od tego sezonu za wyjatkiem Sochi ( ma to zwiazek z Olimpiadą) , które od zawsze miało inny wymiar( kanadyjski) czyli od 2014 w którym dołączyło do KHL.
Co do ilości bramek to moze mieć to mały wpływ na poczatku na ich ilość, wielu graczy( tych kluczowych) miało do czynienia ze wszystkimi rodzajami tafli i dla nich to kwstia kilku meczy zeby takie zmiany przyswoić
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Racja. Jeśli ktoś wczoraj oglądał mecz SKA z Sybirem to można było zauważyć, że rozgrywka wydaje się być szybsza, bardziej dynamiczna. Było zdecydowanie więcej walki przy bandach. Jeśli i mnie chodzi to zmiana rozmiaru lodowisk wychodzi zdecydowanie na plus. Dodatkowo zawodnikom, którzy przechodzą za ocean będzie o wiele łatwiej odnaleźć się w nowym środowisku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom