>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 9.09.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Skjern - Lemvig
Typ: ov 56.5 gola 
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna

Znów dylemat i trzeba wybrać dobrze. Wybór padł na powyższy mecz.
Jeśli chodzi o historie spotkań to trzeba patrzeć na ostatnie trzy mecz gdyż wcześniejsze to już "zamierzchłe" czasy i co widzimy;dwukrotnie w ostatnim czasie panowie przekraczali próg 60 goli w meczu. 
Więc i dziś licze na podobne podejscie do sprawy. Próg trochę obniżyłem ale wydaje mi się,że obie ekipy powinny spokojnie pokryć ten over. Początek sezonu brak zmęczenie więc liczę na wesoły szczypiorniak

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rosja - Kazachstan
Typ: Rosja (EH -1)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W pierwszym meczu tych drużyn Rosja wygrała w Kazachstanie aż 0-4. Dzisiejsze zwycięstwo praktycznie zapewni im awans na Mistrzostwa Europy.i powiększy przewagę nad trzecimi Kazachami do ośmiu punktów. Rosjanie są w bardzo dobrej formie, wygrali ostatnie cztery mecz strzelając łącznie 16 goli (oczywiście dziewięc z nich padło przeciwko San Marino)! W dodatku w tych czterech spotkaniach stracili tylko jeden gol przeciwko Szkotom.
W meczach Kazachów w tej grupie tylko raz doszło do sytuacji, gdzie obie drużyny strzelałyby gole. Ani z Belgią, ani wcześniej z Rosją nie mieli większych szans. Trzy dni temu jedynie zremisowali z Cyprem 1-1. Teraz jadą na dużo cięższy teren i powinni tam zostać pozbawieni złudzeń o ME.

  100
 
kacpii 1,9K

kacpii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Estonia - Holandia
Typ: Over 3.5 gola Holandii.
Kurs: 2.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Bardzo fajnie spotkanie do grania na dziś a widzę, że jeszcze nikt się nie podjął . Holendrzy podejmą dziś Estończyków.  Pomarańczowi zrobili ogromny progres w ostatnim czasie i są na fali wznoszącej. Ostatnie świetne spotkanie w Niemcami gdzie ograli efektownie 4:2 prezentując świetną gre z przodu. Dobrze wyglądają tacy zawodnicy jak Van Dijk, Depay czy Babel. Holandia potrzebuje punktów i wątpie żeby dziś ktokolwiek odpuścił. 

Z drugiej strony Estonia, odważnie mogę powiedzieć, że outsider pokroju Gibraltaru czy Andory. Dziurawa obrona z którą zabawili się Niemcy wygrywając 8:0! W ostatnim spotkaniu ograni także przez Białoruś, tracąc dwa gole. Holendrzy są poza zasięgiem i stać ich spokojnie na 4 bramki, skoro tyle wsadzili Niemcom. Kursy bardzo fajne, dla ryzykantów można grać wyżej. Bedzie cacy jesli obejdzie sie bez śmiesznych ustawek, bo wiemy jak wyglądało wczorajsze spotkanie Danii z Gruzją gdzie powinno być z 3:0 dla przyjezdnych .. Ja widzę dziś 4:0/5:0 dla Holendrów i bez żadnych cudów, przepaść jest zbyt spora, polecam!

  150
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROGodzina: 20.45Spotkanie: Słowenia- IzraelTyp: Obie drużyny strzelą golaKurs: 2,06Bukmacher: FortunaAnaliza:Kolejny dzień z eliminacjami do Mistrzostw Europy. Dziś zobaczymy miedzi innymi spotkanie Słoweni i Izraelu. Obie drużyna mają aktualnie taką samą liczbę punktów w tabeli i taką samą liczbę zdobytych goli. Bukmacherzy skazują na porażkę Izrael, ale według mnie mogą tutaj powalczyć czy nawet wygrac. Izrael strzela w większości swoich ostatnich spotkan, ich snajperem jest Zahavi, który idzie jak burza po króla strzelców eliminacji. Słowenia to także solidna drużyna, ale poza bramkarzem - ich formacja defensywna nie wygląda zbyt dobrze. Dziś liczę na to, że obie drużyny strzelą gola.

  106
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 20.45
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: X2
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna

Typ mało patriotyczny, ale po takim kursie trzeba spróbować. Austria ten mecz przynajmniej zremisuje. Polska pokazała swoje przygotowanie w Słowenii, nasi rywale za to rozgromili Łotwę 6:0, pokazując siłę i zaangażowanie do samego końca. Kursy są na pewno spowodowane faktem pierwszego, wygranego przez nas spotkania oraz fakt, że grają na Narodowym. Mecz jak dla mnie 50/50, a po ostatnim meczu Polaków wręcz ze wskazaniem na rywali. Austria wyjdzie na ten mecz jak po swoje, zmotywowani na 200%, bo za ich plecami Słowenia oraz Izrael odstępują jedynie na 1 punkt. Goście zgubili już w tych eliminacjach 6 punktów, nie mogą sobie pozwolić na kolejne. Austriacy spróbują na pewno wykorzystać słabe nastroje po przegranej oraz zrewanżować się za porażkę 0:1 na swoim stadionie. Nie ujmuję nic naszym, sercem oczywiście liczę na ich wygraną, ale swoją bezradnością i brakiem skuteczności kompletnie mnie nie przekonali, a dzisiejszy rywal do tych łatwych nie należy. Przewidywany wynik to 1:1.

  76
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Cypr
Typ: Cypr (EH 2:0)
Kurs: 1,93
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Myślę, że spokojnie stać tutaj Cypr na strzelenie 3 bramek drużynie San Marino. Ostatni mecz u siebie całkiem niezły, ale szkoda, że tylko zremisowany z Kazachstanem 1:1. Dziś przychodzi czas na dopisanie do swojego konta 3 punktów - bo tak trzeba to nazwać, niewiadomym zdaje się być tylko rozmiar zwycięstwa. Bukmacherzy sądzą, że Cypr nie wrzuci tutaj zbyt sporo ale ja liczę na to, że 3 bramki uda im się zdobyć.
Ostatnie 2 spotkania Cypru w San Marino to skromne zwycięstwa 0:1 i mocno liczę na to, że dziś będzie inaczej i że zobaczymy co najmniej 3 bramki z ich strony i 0 po stronie San Marino. Pierwsze spotkanie, zakończyło się 5:0 dla Cypru i dziś mam nadzieję, na powtórkę.
Za drobne polecam zagrać handicapy 3:0 i 4:0, gdzie kursy są już w granicach 3,5 i 6. Kto wie, może się uda ;)
Powodzenia i pozdrawiam.

  93
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Cypr
Typ: Przedział goli: 2-3
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś idę w kierunku innym niż zwykle, ale myślę, że kurs 2.12 jest tego warty. Próbujemy :)
San Marino jak zwykle zajmuje swoje ulubione miejsce w grupie i nic tego nie zmieni. Warto tutaj podkreślić, że wszystkie "słabsze zespoły" zbliżone poziomem do dzisiejszych gospodarzy nie tracą już tyle goli co kiedyś. Oprócz pojedynczych przypadków przegrywają przeważnie 3,4 może 5 do zera. San Marino również nie traci już tylu goli, zwłaszcza grając przed własną publicznością. Myślę, że dziś również będą walczyć o to, żeby stracić ich jak najmniej i mam przeczucie, że Cypr strzeli maksymalnie 2 gole. Ale żeby było bezpieczniej,a również po bardzo dobrym kursie - Cypr może zdobyć ich aż 3, co na ich możliwości w meczach wyjazdowych to i tak aż nadto (Nie widzę tutaj opcji, że San Marino strzeli gola, więc całą pulę goli w dzisiejszym meczu pozostawiam gościom). Swój typ opieram na tym, że Cypr mnie wcale nie przekonuje jako reprezentacja. Przeważnie jedyne punkty, które mogą oni ugrać to punkty zdobyte przed własną publicznością. Mecze wyjazdowe nie są ich mocną stroną, więc nie sądzę, żeby strzelili dziś aż 4 gole. Mam tylko nadzieję, że zdołają "wepchnać" chociaż te 2, a podany typ będzie na plus.

  100
 
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie:Szkocja-Belgia
Typ:Handicap(-1)-Belgia wygra
Kurs:2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie grupy I eliminacji do Euro 2020 Szkocja na Hampden Park w Glasgow Podejmuje Belgię.Szkoci zajmują czwarte miejsce w grupie z bilansem dwóch zwycięstw i trzech porażek ich bilans bramkowy to pięć strzelonych oraz dziewięć straconych.Belgia natomiast jest liderem tabeli do tej pory zdobyli komplet punktów wygrywając pięć spotkań z bilansem bramkowym 15:1.Belgowie to dla reprezentacji Szkocji niewygodny rywal na stadionie w Glasgow Szkocja nie wygrała z Belgią od 32 lat ostatnie dwa mecze jakie Belgia rozegrała w Szkocji to zwycięstwa 2:0 i 4:0.Bezpośredni obie ekipy spotykały się 12 razy bilans przemawia zdecydowanie za Belgami,którzy zwyciężyli dziewięciokrotnie,raz padł remis zaledwie dwa spotkania wygrała Szkocja pierwszy mecz obu ekip podczas tych eliminacji również pewnie wygrali Belgowie 3:0.Szkoci grają w kartkę ich bilans w ostatnich sześciu spotkaniach to trzy zwycięstwa i trzy porażki natomiast Belgowie po porażce 5:2 z Szwajcarią w Lidze Narodów wygrali pięć spotkań z rzędu.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to Szkocja wystąpi bez kontuzjowanego Kierana Tierneya w reprezentacji Belgii zabraknie natomiast kontuzjowanych braci Edena i Thorgana Hazarda z powodu kontuzjo nie zagra również Axel Witsel.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Szkocja(4-2-3-1):Marshall-O’Donnell,McKenna,Mulgrew,Robertson-McGinn, McGregor,Forrest,Armstrong,Fraser-Burke.
Belgia(3-4-3):Courtois-Denayer,Vertonghen,Alderweireld-Carrasco,Tielemans,De Bruyne,Meunier-Origi,Lukaku,Mertens.
Belgowie posiadają silniejszą kadrę i nawet nieobecność kontuzjowanych zawodników nie powinna wpłynąć na wynik meczu typuje tutaj pewne zwycięstwo Belgów i umocnienie się ich na pozycji lidera tabeli.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
neutralny 429,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Anglia, SGB Premiership
Godzina: 20:30
Spotkanie: Peterborough Panthers - Swindon Robins
Typ: R. Tungate powyżej 7.5 pkt. w pierwszych czterech startach
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Analiza: Ostatnia drużyna w tabeli kontra lider. Nie typuję wyniku, bo w Peterborough może dziś się zdarzyć wszystko, ale fajną opcją jest over punktowy Tungate'a, najlepszego zawodnika dzisiejszych gospodarzy. Rohan notuje dobry sezon w przeciwieństwie do jego drużyny, jego średnia domowa wynosi 2.160 pkt. na bieg i 8.16 pkt. na mecz. Dziś będzie podwójnie naładowany, bo ma okazję zmierzyć się z obecnym liderem rozgrywek, więc tym bardziej nie zabraknie mu motywacji. Pod taśmą będzie miał dwóch poważnych konkurentów - Doyle'a i Batchelor'a, to zawodnicy z absolutnego topu w Premiership. Z nimi Rohan będzie się musiał mocno napocić, jednak reszta, czyli m.in. Jensen, czy Musielak to zawodnicy swojego toru, moim zdaniem mój faworyt sobie z nimi poradzi i spokojnie wystarczy to do pokrycia powyższej linii, choć nie przekreślam również jego szans z Jasonem i Troyem. A że z faworytami jeździć lubi pokazał w swoim ostatnim domowym meczu zdobywając 14 oczek w 6 startach i objeżdżając w tym czasie Bjerre'a i Fricke'a. Dzisiejsza linia spokojnie do grania, jeśli nic się nie wydarzy to według mnie Tungate pokryje ją bez problemu.

  100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy
Godzina: 20.45
Spotkanie: Polska- Austria
Typ: powyżej 2 goli, powyżej 9 rożnych, powyżej 3 żółtych kartek
Kurs: 5,75
Bukmacher: forBet
Analiza: Polska po porażce ze Słowenią mocno podrażniona, chociaż ewentualna wygrana z Austrią może sprawić, że szybko o tym zapomnimy i tak naprawdę będziemy jedną nogą na EURO. Proponowany typ składa się z 3 zdarzeń, które są według mnie prawdopodobne.
Bramki: Spotkanie zapowiada się na otwarte, trudno sobie wyobrazić, by któraś drużyna nie dała rady zdobyć minimum 1 bramki, a remis niespecjalnie tutaj kogokolwiek ustawia, więc można zakładać 2-1 lub 1-2 czy każdy inny over.
Powyżej 9 rożnych - w pierwszym meczu było w sumie 14 rożnych (po 7), co pokazuje taktykę bazującą na skrzydłach - zakładając, że będzie ofensywnie, to i stałych fragmentów nie powinno zabraknąć.
Żółte kartki powinny być wynikiem stawki samego meczu i sporej ilości fauli, w obu kadrach są piłkarze, który czesto dopuszczają się fauli.

  100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - eliminacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: 1 i obie strzelą
Kurs: 4,45
Bukmacher: efortuna

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w Eliminacjach Mistrzostw Europy pomiędzy zespołami Polski i Austrii.  Gospodarze z dorobkiem 12 punktów plasują się na 1 miejscu w tabeli, natomiast goście zdołali uzbierać 9 oczek i zajmują 2 pozycję.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują wygrać dzisiejsze spotkanie, tym samym zmazując plamę po niespodziewanej porażce ze Słowenią. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry, dlatego Biało- czerwonym powinno się grać lepiej ze względu na to, że słyną oni z gry z kontry. W mojej opinii Polacy są w stanie wygrać ten mecz, jednak stracą dzisiaj bramkę. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że goście powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Austrii,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać umiejętnie w kontrze i przy odrobinie szczęścia mają szansę na trzy punkty. Nasz kapitan jest w formie, dlatego uważam, że strzeli jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1 po bardzo zaciętym boju.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Sporo dzisiaj spotkań gdzie aż prosi się aby zagrać typy na przewinienia jak np. Węgry - Słowacja, Słowenia - Izrael czy Łotwa - Macedonia - mam na myśli przede wszystkim linie jakie wystawiło etoto. Oczywiście w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć spotkania naszej ekipy z Austriakami. Tak samo jak w piątkowym spotkaniu ze Słowenia spodziewam się w tym meczu wiele fauli. Nasi podrażnieni porażką plus wspaniały doping na Narodowym wymusi na nich grę agresywną często na pograniczu przewinienia, dzisiaj nie ma mowy o odpuszczaniu. Austriacy po słabym początku eliminacji gdzie zanotowali 2 porażki złapali wiatr w żagle i teraz mają 3 zwycięstwa z rzędu i na tym nie będą chcieli poprzestać. Jak wielu wskazuje nasi cofną się do tyłu i dadzą pograć przyjezdnym nękając ich kontrami. Jako, że nasze defensywa do monolitu nie należy taka gra może skończyć się niezbyt szczęśliwie stąd kilka fauli się pojawi. Jak Austriacy za bardzo zapędzą się do przodu to nieraz nadzieją się na kontrę w wykonaniu Lewego czy Piątka i tutaj też pojawią się faule dla ratowania sytuacji. W spotkaniu rozegranym w Austrii zawodnicy popełnili 25 fauli (9 Austria - 16 Polska) ale wtedy to była pierwsza kolejka i tak na prawdę jeszcze o niczym nie przesądzała. Dzisiaj jeszcze ważne spotkanie w naszej grupie pomiędzy Słowenią i Izraelem, które obok Polski i Austrii liczą się w grze o awans na EURO.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: podwójna szansa i suma goli: X lub 2 i mniej niż 3,5 bramki
Kurs: 2.10
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Tak niedawno wydawało się, że droga do odniesienia zwycięstwa w grupie jest na wyciągnięcie ręki. Jednakże po 5 kolejce spotkań i po porażce Polaków ze Słowenią oraz po wygranej Austrii (6:0) na Łotwą, przewaga punktowa nad rywalami zmalała do 3 punktów. W razie niepowodzenia w dzisiejszej konfrontacji sytuacja Polaków będzie już bardzo nerwowa i tak coś czuję, że będzie. Nasi chłopacy już i tak za dużo wygrali z takim stylem. Mecz ze Słowenią całkowicie Polakom się nie udał ale patrząc na wcześniejsze mecze wyjazdowe: z Austrią (1:0) i Macedonią Północną (1:0) różniło się ono z wymienionymi spotkaniami tylko wynikiem. Styl Biało-czerwonych pozostawia nadal bardzo dużo do życzenia i to jest największa bolączka Polaków. Austriacy natomiast w czterech poprzednich spotkaniach zdobyli aż trzynaście goli. Mają oni kim straszyć w ofensywie, więc wierzę, że spróbują zagrać odważniej i co najważniejsze będą w stanie podtrzymać skuteczność z ostatnich spotkań i odniosą dziś skromne zwycięstwo lub zremisują bezbramkowo (ewentualnie 1:1) ????

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry-Słowacja
Typ: 1 i over 2,5 gola
Kurs: 3,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Miałem atakować mecz naszych "Orłów" ale dużo typów już poszło i mało możliwości zostało. Przed chwilą oglądałem mecz Azerbejdżan - Chorwacja i sensacyjny moim zdaniem podział punktów. Przy takim wyniku obie reprezentacje mają szansę na dalszą walkę o awans na Euro z Chorwatami. Nasi bratankowie w ostatnich 5 meczach na własnych "śmieciach" zaliczyła komplet zwycięstw, a Słowacy w delegacji ostatnio 4 porażki i tylko wygrana w Baku z Azerbejdżanem. Obie drużyny nie zremisowały jeszcze podczas tych eliminacji i ja dzisiaj również nie przewiduję podziału punktów. Madziarzy jak wygrają wskakują na fotel lidera, Słowacy w wypadku zwycięstwa spychają Węgrów za siebie na 3 pozycję. Moim zdaniem zapowiada się szalony mecz z dużą ilością bramek, bo obie reprezentacje potrafią strzelać, ale i stracić też lubią. Nie ma problemów z sytuacja kadrową w obu jedenastkach i wszyscy powołani gracze są zdrowi i gotowi do walki. Trenerzy mają wszystkich do dyspozycji i mogą postawić na najsilniejsze zestawienia. Ja stawiam że dzisiaj w Budapeszcie wpadnie kilka goli, ale więcej do "sieci" Dubravki. Pokusiłbym się nawet o typ 1/+3,5 po kursie 7 ale i tak zostałby zredukowany do konkursu, więc wchodzę bezpieczniej.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom