>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Austria el. ME 2020 [poniedziałek, 9.09.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: Fortuna

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą na spotkanie Polska - Austria
Spotkanie za ponad tydzień, ale już dzisiaj możemy podyskutować o zbliżającym się meczu.
 

Powołania na mecze ze Słowenią i Austrią:

Bramkarze ➡ Fabiański, Skorupski, Szczęsny

Obrońcy ➡ Bednarek, Bereszyński, Cionek, Glik, Gumny, Jędrzejczyk, Kędziora, Pazdan, Reca, Rybus

Pomocnicy ➡ Bielik, Błaszczykowski, Góralski, Grosicki, Kądzior, Klich, Krychowiak, Linetty, S. Szymański, Zieliński

Napastnicy ➡ Kownacki, Lewandowski, Milik, Piątek​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Polska - Austria 
2.11 na x2 to dla mnie super value. 

Wczoraj zaprezentowaliśmy się dramatycznie. Obrona bez Glika jest żadna, do tego ten pomysł z Bereszynskim na lewej jest słaby. Klich, który nic nie daje. Kolejny mecz w kadrze i w każdym z nich był w trójce najgorszych. Piątek cień piłkarza z zeszłego sezonu a Lewy nie jest maszyna żeby w każdym meczu kadry sobie i wypracować i strzelić. 
Austria to nie są byle ogórki, ciekawa drużyna i już nawet nie mówię o tym meczu z Łotwa bo to wiadomo, że sparing. Natomiast maja ciekawa drużynę i 6 strzelić to mimo wszystko w formie trzeba być. My z nimi już w pierwszym meczu mieliśmy sporo szczęścia. Dodając do tego, że dawno nie przegraliśmy na narodowym no to to 2.11 w fortunie wypada bardzo ciekawie na x2. 

Edit 
0-0            
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Austria, Polska wygra dowolną połowę, kurs 1.54, fortuna    

Polska w meczach domowych czuje się dużo pewniej niż na wyjazdach, gdzie często zdobywa maks 1 gola i liczy na utrzymanie wyniku. Austria radzi sobie gorzej na wyjazdach, jednak w dalszym ciągu można mówić o ich dużym potencjale kadrowym. Ewentualna porażka Polski przy dodatkowej wygranej np. Słowenii czy Izraela  sprawia, że z "pewnego awansu" zacznie się spora nerwówka. Polskę jak najbardziej stać na wygranie dowolnej z połów w tym meczu, a 1 punkt powinien być absolutnym minimum.
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Eliminacje ME 2020 | 9 IX 2019 | 8.45 PM | Warszawa; PGE Narodowy
Polska - Austria

To powinien być super mecz do oglądania - w końcu obie drużyny mają duże szanse na wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Austriacy zaczęli te eliminacje w najgorszy z możliwych sposobów - od dwóch porażek - przegrali z Polakami w Wiedniu i Izraelczykami w Hajfie. Potem było tylko lepiej - trzy ostatnie mecze Eliminacji zwyciężyli i są pewni siebie - w dwóch ostatnich strzelili 10 goli. Przewiduję w tym meczu szybkie tempo i grad goli. Bez Glika ciężko będzie Ich powstrzymać. Sytuacja w Naszej Ekipie była już szeroko komentowana na forum (LINK) i jest - delikatnie ujmując - nie za różowa. Z takim składem, jaki ma Polska, to komentarz Naszego Kapitana zdumiewa - przynajmniej mnie... 
"(...)– W tym momencie Austria jest faworytem tego meczu, są na fali (wygrana 6:0 z Łotwą, red.), ale gramy u siebie, potrafimy reagować po tych pierwszych nieudanych meczach, więc mam nadzieję, że tak też będzie w Warszawie – stwierdził Robert Lewandowski po porażce ze Słowenią.(...)"
/ s p o r t t v p p l
"(...)Dziennikarze w Austrii zwracają też uwagę, że kolejna porażka Polaków sprawi, że "ich sytuacja w wyścigu po bilety na Euro 2020 stanie się krytyczna". I właśnie o to w poniedziałek postara się zespół Franco Fody. - Jeśli uda się powtórzyć formę z meczu z Łotwą, jestem optymistą - przekonuje selekcjoner reprezentacji Austrii (...)" 
/ w p p l

      
0:0
      

Austria strzeli co najmniej 2 gole | Austria to score 2 or more goals
3.55
| f o r t u n a
Powyżej 3.5 goli | OVER 3.5
4.15
 | f o r t u n a
Obie drużyny stzrelą po co najmniej 2 gole | Both teams to score 2 or more goals
7.10
| f o r t u n a
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Austria
Poniżej 2,5
Kurs ok. 1,70

W meczu ze Słowenią typ na under 2,5 trafiony. Tym razem również idę w tym kierunku. Polacy jak wcześniej pisałem ofensywnie co najwyżej średnio z jednym wyjątkiem w postaci meczu z Izraelem. Defensywa trzymała się do czasu, ale w końcu skapitulowała. Dwie bramki to w przekroju całego meczu chyba uczciwy rezultat. Patrząc statystycznie straciliśmy tylko 2 bramki w 5 spotkaniach, więc jest dobrze, ale forma zaprezentowana w piątek nie nastraja pozytywnie. Austriacy odwrotnie zaczęli  eliminacje słabo a po dwóch ostatnich imponujących zwycięstwach wrócili do gry. Mam jednak nadzieję, że wysoka wygrana z Łotwą to taki obowiązek w naszej grupie. Łotwa w 5 meczach straciła już 19 bramek. Austriacy w 5 meczach strzelili 13 goli, ale 9 z nich zaaplkowali we wspomnianych dwóch spotkaniach, z najgorszymi w naszej grupie Łotwą (6:0) i Macedonią (4;1). Poza tym meczami Austria strzeliła tylko 3 bramki.  Wierzę, że w meczu wyjazdowym Austria nie zagra juz tak ofensywnie i Polacy u siebie jednak zagrają na wyższym poziomie. Przewiduję niskie zwycięstwo Polski lub remis 1:1.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Polska-Austria

Typ: Austria

Kurs: 3,55

Bukmacher:  ETOTO

Mecz rewanżowy kwalifikacji do Mistrzostw Europy.  Bukmacherzy kurs na to spotkanie określają w oparciu o zajmowane miejsca w tabeli oraz wynik pierwszego spotkania, zakończonego zwycięstwem Polski 1-0. Jednak ja uważam, że wynik tego spotkania jest sprawą otwartą i szanse w tym meczu oceniam 50/50. Drużyna Austrii ostatnio jest na fali i pewnie wygrywa swoje mecze. W pierwszym meczu Polska dosyć szczęśliwie wygrała 1-0 ale równie dobrze mogła ten mecz zremisować a nawet przegrać.  W piątkowym meczu ze Słowenią Polacy zagrali źle i przegrali swój pierwszy mecz w grupie. Myślę, że z Austrią również nie będzie łatwo a być może jeszcze trudniej. Raczej nie liczę na nagłą zmianę stylu gry naszej reprezentacji i zaryzykuję typ na zwycięstwo Austrii.

 
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Uwielbiam czytać posty po zakończonej serii zwycięstw naszej reprezentacji. x2 Austria, czysta Austria, Austria strzeli przynajmniej 2 gole (xD). Nie zrozumcie mnie źle, każdy ma prawo do swoich typów i analiz, ale mam wrażenie, że pomimo tylu podatków i tak polscy bukmacherzy zarabiają w Europie najwięcej właśnie na Polakach. Powiedzenie "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz" u nas nabiera nowego wymiaru. Reagujemy bardzo emocjonalnie na każdy sukces (jak teraz w przypadku koszykarzy czy siatkarek) i każdą porażkę. Nie będę prosił o rozsądek i chłodną analizę, bo u nas to absurd, ale pomyślałem, że warto napisać jeden post na chłodno w trakcie tego polowania na czarownice.

Piszecie, że reprezentacja nie ma stylu. Zgadzam się w 100%. A kiedy ostatni raz miała jakiś styl? Od 20 lat kibicuję Polsce i ZAWSZE mieliśmy problemy z podstawową taktyką charakteryzującą "lepsze drużyny", czyli atakiem pozycyjnym. Jesteśmy chyba najbardziej brytyjską (oprócz Anglii) drużyną z kontynentu, bo kontra i przeszkadzanie to (za wyjątkiem pojedynczych meczów) nasze dobro narodowe od 20 lat. Jeden kreatywny i przede wszystkim PEWNY SIEBIE pomocnik (Ilicić) potrafi zrobić z nas pięknie rozklepane schabowe na niedzielny obiad. Dlatego tak bardzo nie mogę patrzeć na Zielińskiego... Co ten gość wyrabia na treningach, najlepsza technika u Polaka od lat, a wszystko do wyrzucenia przez problemy z głową... krew zalewa. 

Teraz, żeby nie lać wody do końca analiza i próba wyczytania z magicznej kuli wyniku meczu: w tych eliminacjach mieliśmy dłużej niż zwykle zamglony obraz potencjału naszej kadry. Zwykle już w 2 lub 3 meczu znalazł się przeciwnik, który wysokim pressingiem lub jakością techniczną załatwiał sprawę i mieliśmy ogólny obraz rzeczywistości. Teraz 4 wygrane wprowadziły naszych kibiców w swego rodzaju ekstazę. To tylko pokazuje jak słabą mamy grupę. Najbardziej zdziwił mnie Izrael, który miał dobre mecze, a na Narodowym wystawił masażystów. Teraz Austria podbudowana 3 zwycięstwami z rzędu. Myślę, że pomimo ciasnej kolejki do 2 miejsca przyjadą do Polski przede wszystkim nie przegrać, dlatego bramkowy remis jest wg mnie prawdopodobny.

Wynik zależy tylko od gości, ponieważ w tych eliminacjach gramy tak jak przeciwnik pozwala. Kibicuję Lechii i tak jak Brzęczek grał w Gdańsku, tak też gra z reprezentacją. Od początku byłem przeciwny tej kandydaturze. Niestety zwiększenie liczby zespołów na Euro (ergo bardzo słabe grupy) plus skasowanie meczów towarzyskich sprawiły, że weryfikacja umiejętności trenerskich przychodzi późno, dopiero na turnieju. Dlaczego Boniek tak bardzo boi się zagranicznego trenera? Ma pieniądze, ma znajomości w całej Europie (załatwiłby dowolnego trenera na telefon). Nie wiem, choć się domyślam :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów


POLSKA-AUSTRIA.                                                  Typ x.                                                                         kurs 3.45 ETOTO.                                                   W każdym z poprzednich meczów w eliminacjach EURO 2020Austriacy byli drużyną, która miała większe posiadanie piłki od swojego przeciwnika. W Warszawie nie powinno być inaczej. Choć to my jesteśmy gospodarzami, to przyjezdnym przyjdzie prowadzić grę. Paradoksalnie może to być naszą szansą. W Ljubljanie to rywal był przyczajony, a Polacy byli zmuszeni do rozgrywania, co, jak wiemy, nigdy nie było naszą mocną stroną. W poniedziałek przede wszystkim nasze skrzydła powinny mieć dużo więcej miejsca, ale też dużo będzie zależeć od postawy całej drugiej linii. Mimo, że gramy u siebie, ciężko upatrywać w ekipie Brzęczka faworyta.Spotkanie na PGE Narodowym bezsprzecznie zadecyduje o losach tabeli, bo każda nasza strata punktów spowoduje, że margines błędu będzie już bardzo małyAustria to solidnie zorganizowany zespół, który wie, jak chce grać i potrafi przełożyć swój plan taktyczny na boisko. Przed Biało-czerwonymi trudne zadanie. Słoweńcy zdjęli nam z nosa różowe okulary. Teraz, jaka jest polska piłka, każdy widzi. Zadaniem na najbliższe godziny dla kadry jest odbudować się mentalnie po porażce i dobrze przygotować się na poniedziałkowy pojedynek

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Austria
obie strzelą, @1,95 ETOTO


Po piątkowej porażce ciężko znalezć jakieś argumenty za naszą reprezentacją, zagraliśmy po prostu tragicznie i pozostaje mieć nadzieję, że zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski przed dzisiejszym meczem. Liczę na to, że Polska nie przegra, ale nie podejmę się typowania typowania 1x2, najbardziej prawdopodobnym typem jak dla mnie po całkiem niezłym kursie jest, że obie drużyny strzelą, uważam, że Nasze Orły w meczach na PGE Narodowym dostają dodatkowej energii, że tak to nazwę. Nasi na Narodowym ostatni raz nie strzelili gola prawie 2 lata temu w towarzyskiej potyczce z Urugwajem, gdzie padł bezbramkowy remis, od tamtej pory na tym stadionie zawsze coś strzelali. Austria jest na fali wznoszącej, ich ostatnie wyniki robią wrażenie, ale nie ma co tez popadać w zachwyt, ponieważ jakby nie patrzeć były to mecze z outsiderami grupy, jednak stosunek bramek 10:1 budzi szacunek, dlatego uważam, że na pewno stać ich na zdobycie gola przy naszej niezbyt szczelnej defensywie. Jeżeli chcemy jechać na EURO i coś tam znaczyć to takie mecze musimy wygrywać, a przynajmniej nie przegrać. Dodatkowym atutem będzie, że Austria prawdopodobnie będzie prowadzić grę, a My będziemy mogli skupić się na kontrach, czyli tym w czym czujemy się najmocniej, bo atak pozycyjny nie jest naszą mocną stroną.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie mam czasu na bukmacherkę i tak z doskoku, ale czy przypadkiem nie było Glika w meczu ze Słowenią, a teraz będzie ? Jeśli tak to jest ogromny filar obrony. Warto sobie choćby przypomnieć mecze na MŚ jak go nie było co się działo i jak był i to po kontuzji gdzie było znacznie lepiej. Naprawdę nie warto sobie do końca brać do serca zasady, że "drużyna jest tak dobra jak jej ostatni mecz" - to jest tylko jakaś wskazówka, którą trzeba uwzględnić z wieloma innymi zmiennymi więc jak ktoś oglądał mecz ze Słowenią i na tej podstawie gra dzisiaj na Austrię może popełnić duży błąd. Zawsze powtarzam przy meczach rewanżowych czy to w LM czy LE czy eliminacjach, że to nowy dzień, nowe boisko i nowa sytuacja w grupie... :) Powodzenia w typowaniu dla wszystkich !
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka Nożna 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: Polska handicap -1,5 
Kurs: 4,60
Bukmacher: betclic
Analiza:
Kursy na naszą drużynę po słabym spotkaniu ze Słowenią zdecydowanie poszły do góry i to dobrze. Owszem zagraliśmy wtedy słabo, ale takie spotkanie zdarza nam się w każdych eliminacjach. W poprzednich eliminacjach było podobnie w meczu z Danią na wyjeździe, gdzie przegraliśmy aż 4:0. Dzisiaj wracamy na Stadion Narodowy, na którym poprostu nie przegrywamy. Biało-Czerwoni wygrali 13 z 15 ostatnich meczów na Narodowym. Dodatkowo dzisiaj do składu wraca Kamil Glik, który powinien być szefem defensywy. Austriacy ostatnio są w dobrej formie, ale mieli słabych rywali. W składzie mają dobrych graczy, ale już pierwszy mecz z nami pokazał, że są przereklamowani. Uważam, że dzisiaj zmażemy plamę po porażce na Słowenii i wrócimy na dobre tory. Magia Narodowego znów da o sobie znać.
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Polska : Austria

Wiadomo jak ważny to mecz zarówno dla nas jak i Austriaków , nasza wygrana daje olbrzymi komfort psychiczny w kolejnych spotkaniach ale Austriacy przy zwycięstwie zrównują się z nami punktowo , zapewne każda z drużyn będzie tu walczyć o komplet pkt a do tego potrzebne są bramki i te chyba padną zarówno po naszej jak i rywala stronie , ja ja to u mnie zwyczaj liczę że w tym meczu może być podyktowany rzut karny ! sędzią jest Węgier VIKTOR KASSAI , ten pan sędziował 10 meczy w ramach eliminacji do ME - pokazał 37 żółtych kartek i podyktował 2 karne ale może to i nie ma znaczenia , Polacy mieli już jeden rzut karny w tych eliminacjach kiedy grali u siebie z Izraelem natomiast Austriacy 2-krotnie ustawiali piłkę na 11 metrze najpierw w meczu wyjazdowym wygranym z Macedonią i ostatni mecz u siebie wygrany z Łotwą , ale mnie skusił kurs w ETOTO 

- rzut karny / kurs / 3,85 / ETOTO
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Witam,
w przypadku równej il. punktów co decyduje o zajęciu wyższego miejsca bezpośredni wynik pomiędzy drużynami czy bilans bramkowy w całej grupie?
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: spotkanie/liczba goli:  2/+1,5 gola w meczu
Kurs: 4.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Tak niedawno wydawało się, że droga do odniesienia zwycięstwa w grupie jest na wyciągnięcie ręki. Jednakże po 5 kolejce spotkań i po porażce Polaków ze Słowenią oraz po wygranej Austrii (6:0) na Łotwą, przewaga punktowa nad rywalami zmalała do 3-4 punktów nad Austrią i Słowenią. W razie niepowodzenia w dzisiejszej konfrontacji sytuacja Polaków będzie już bardzo nerwowa i tak coś czuję, że będzie. Nasi chłopacy już i tak za dużo wygrali z takim stylem. Mecz ze Słowenią całkowicie naszym się nie udał, ale patrząc na wcześniejsze mecze wyjazdowe: z Austrią (1:0) i Macedonią Północną (1:0) różniło się ono z wymienionymi spotkaniami tylko wynikiem. Styl Biało-czerwonych pozostawia nadal bardzo dużo do życzenia i to jest największa bolączka Polaków. Austriacy natomiast w czterech poprzednich spotkaniach zdobyli aż trzynaście goli. Mają oni kim straszyć w ofensywie, więc wierzę, że spróbują zagrać odważniej i co najważniejsze będą w stanie podtrzymać skuteczność z ostatnich spotkań i odniosą dziś zwycięstwo, pokrywając over bramkowy 1,5.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 9 września 2019 16:57 przez bladasek23Witam,
w przypadku równej il. punktów co decyduje o zajęciu wyższego miejsca bezpośredni wynik pomiędzy drużynami czy bilans bramkowy w całej grupie?
Bezpośredni wynik pomiędzy drużynami 
 
challenger1947 246

challenger1947

Użytkownik
Trener postawił na Bielika i Kownackiego, co o  tym myślicie? Obaj dali dobre zmiany ostatnio, probowali walczyć, czy na Austrię to wystarczy?
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
jak utrzymamy formę z poprzedniego spotkania i Lewy niczego nie wymyśli to Austria nas powiezie ja nie jestem optymistą przed tym spotkaniem remis będzie bardzo dobrym wynikiem
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Rowniez nie jestem optymistycznie nastawiony, wiadomo magia narodowego etc ale po ostatnim meczu (i w sumie po wszystkich za kadencji wujka za wyjatkiem Izraela) nie widze argumentow przemawiajacych za zwyciestwem, Austria widac rozpedzona, nabuzowana wysokim zwyciestwem z Lotwa, poza tym maja realne szanse na 1sze miejsce w grupie, na pewno nie ma co sugerowac sie meczem w Wiedniu - Austria drugiego tak slabego meczu przeciw Polakom nie zagra, Polacy nic nie pokazali, po prostu byl to czas kiedy pio pio pio mial magic time i trafial praktycznie w kazdym meczu, nawet na lezaco, majac do wyboru Polakow po kursie 2,3 albo Austrie po 3,5 to mimo wszystko lepiej Austria.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom