>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 września 2019 09:51 przez ziomeczek9393

Berrettini to jednorazowa przygoda Nadal go powinien wyjaśnić. Jak on męczył bułę z Monfilsem co już słania się po tym korcie po prostu jest już wyeksploatowany a to cena za styl gry dużo biegania po korcie. Włoch ma za małe umiejętności żeby cokolwiek zrobić z Nadalem i gdyby urodził się te 10lat wcześniej to gościu by nie wiedział co się dzieje grając z graczami typu Nadal Monfils.

to już przecież takie wyrobniki były jak np Berdych tyle że on jeszcze miał to coś co mu pozwalało sprawiać problemy tym największym natomiast Berrettini moim zdaniem nie ma żadnych atutów jedyne co ma to krzepę z racji wieku to jego jedyna przewaga bo tak to w każdym innym aspekcie leży i kwiczy
Chciałbym aby choć jeden Polak w wieku 23 lat miał w dorobku 2 wygrane turnieje ATP osiągnięte 4R Wimbledonu i półfinał w NY i to wszystko w ciągu jednego sezonu. Berrettini to bardzo uniwersalny zawodnik potrafiący znakomicie grać na każdej z nawierzchni co pokazują wyniki. 

W meczu z Nadalem też nie daje mu większych szans z racji braku doświadczenia a nie umiejetnosci a na takim etapie doswiadczenie odgrywa kluczowa role i po prostu z Nadalem trzeba umieć grać. Nie każdy jest gotowy na świdry Hiszpana. Chociaż będę mu kibicował bo bardzo podoba mi się jego ofensywny styl gry.

I sądzę że jeżeli będzie dobrze prowadzony to w przyszłym roku spokojnie top 10 bo Włoch ma wszystko aby dojść na szczyt. I jak narazie wydaje się że ma poukładane w głowie.

Co do Monfilsa to on slania się na korcie w co drugim meczu niezależnie od tego czy jest to finał czy pierwsza runda. Jest to jego styl trochę prowokacji o czym kiedyś sam mówił. A gwarantuję Ci jakby musieli grać jeszcze 2h to Gael też by dobiegal do każdej piłki. 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cabal/Farah - Granollers/Zeballos 1 set o10,5 @2,6 
o22,5 gema @1,89

1xbet

Finał debla mężczyzn. O ile obecność kolumbijczykow nie może dziwić bo są oni obecnie chyba najlepszym deblem w tourze a na pewno w top 3 o tyle para hiszpansko-argentynska jest lekkim zaskoczeniem, zwłaszcza gdy popatrzmy na nawierzchnię. Granollers  z Zeballosem grają że sobą od Montrealu i jest to ich drugi wspólny turniej. W Kanadzie okazali się najlepsi a w NY dotarli już do finału. Czyli wspólna gra okazała się strzałem w dziesiątkę.  Zadanie czeka ich trudne bo kolumbijczycy to bardzo solidna para. Typowania zwyciezcy sie nie odwaze. Ja natomiast idę w over gemowy zarówno w 1 secie jak i meczu. Obie pary bardzo dobrze spisuja sie przy swoich gemach serwisowych, kolumbijczycy 3 razy stracili podanie w turnieju a ich rywale tylko dwa. Mimo że mieli mocnych rywali. Jak widać ciężko o przełamanie gdy pary się dobrze uzupełniają. Pokazały to choćby półfinały gdzie wszystkie 4 sety zakonczyly sie wynikien 7:6 i na 48 gemow serwisowych zadnej z par nie udalo sie odebrac serwisu rywalom. Sądzę że dziś też bardziej będą koncentrować się na własnym serwisie,bo jedno przełamanie może oznaczać przegranie seta. 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 09:51 przez ziomeczek9393

Berrettini to jednorazowa przygoda Nadal go powinien wyjaśnić. Jak on męczył bułę z Monfilsem co już słania się po tym korcie po prostu jest już wyeksploatowany a to cena za styl gry dużo biegania po korcie. Włoch ma za małe umiejętności żeby cokolwiek zrobić z Nadalem i gdyby urodził się te 10lat wcześniej to gościu by nie wiedział co się dzieje grając z graczami typu Nadal Monfils.

to już przecież takie wyrobniki były jak np Berdych tyle że on jeszcze miał to coś co mu pozwalało sprawiać problemy tym największym natomiast Berrettini moim zdaniem nie ma żadnych atutów jedyne co ma to krzepę z racji wieku to jego jedyna przewaga bo tak to w każdym innym aspekcie leży i kwiczy
Ty chciałeś tymi bzdurami sprowokować kogoś? Jedyna Rzecz w której się nie pomyliłeś, to, że nie ma szans w starciu z Nadalem, ale pisząc, że to jednorazowa przygoda i, że Gosc nie ma umiejętności to już pokazałeś, że Twoja wiedza na temat tenisa jest zerowa. Berrettini ma "gumowy" nadgarstek, a to w tenisie jest naprawdę dużym atutem, potrafi slicem grać w taki sposób, że przeciwnik głupieje. Jego kroosy forhendowe też są na bardzo wysokim poziomie tylko muszą mu wchodzić w kort i w meczu z Mofnilsem tak naprawdę mało używał tych zagrać, za to z Rublevem owszem i Rusek dostał lomot. Do tego wszystkiego dochodzi serwis i mamy zawodnika kompletnego, jedynie co, to musi poćwiczyć bekhend i będzie naprawdę groźny dla każdego. 
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 18:10 przez bukovina

Ty chciałeś tymi bzdurami sprowokować kogoś? Jedyna Rzecz w której się nie pomyliłeś, to, że nie ma szans w starciu z Nadalem, ale pisząc, że to jednorazowa przygoda i, że Gosc nie ma umiejętności to już pokazałeś, że Twoja wiedza na temat tenisa jest zerowa. Berrettini ma "gumowy" nadgarstek, a to w tenisie jest naprawdę dużym atutem, potrafi slicem grać w taki sposób, że przeciwnik głupieje. Jego kroosy forhendowe też są na bardzo wysokim poziomie tylko muszą mu wchodzić w kort i w meczu z Mofnilsem tak naprawdę mało używał tych zagrać, za to z Rublevem owszem i Rusek dostał lomot. Do tego wszystkiego dochodzi serwis i mamy zawodnika kompletnego, jedynie co, to musi poćwiczyć bekhend i będzie naprawdę groźny dla każdego. 
ja przepraszam ale ty umiesz czytać? nigdzie nie napisałem że nie ma umiejętności tylko że ma za małe po prostu nie ten poziom i nigdy nie będzie top graczem chyba mogę wyrazić taką opinie? pisząc że to jednorazowa przygoda mam na myśli to że 1/2 finału to jest ponad jego stan i raczej już nie będziemy go oglądali za często w tej fazie turnieju wielkiego szlema takie mam zdanie przykro mi że się różnimy w tym poglądzie ale chyba nie każdy musi mieć takie samo spojrzenie prawda?
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Berrettini- Nadal najdłuższa wymiana u22,5 uderzeń @1,85   jedna 23 uderzenia, reszta Max 17.

1xbet

Jeżeli ktoś gra u Ruska to polecam ten typ.
Sprawa prosta. Jeżeli Włoch chce cokolwiek ugrać musi szybko kończyć wymiany. Im więcej odbić tym szanse maleją. Do tego rytm będzie nadawał Rafa więc Matteo będzie musiał solidnie się nabiegac, z czym się wiąże większe zmęczenie. W meczu Nadala z Diego wymiany często kończyły się w 8-13 uderzeń. Takich ponad 20 uderzeniowych to można policzyć na palcach jednej ręki. Najdłuższa wyniosła 26 zagrań. Patrząc jednak na styl gry Włocha nie spodziewam sie tak dlugich akcji.

Medvedev- Dimitrov najdłuższy gem w minutach u9,5 @2,03  
1xbet 
 
S 76

skalper

Użytkownik
Proponowałbym dzisiaj Medvedeva..... ale kurs 1.48 [narazie po powrocie gram tylko u jednego buka i sprawdzam swój nos] fortuna.

Jakieś 0.12-17 za mało jak na value. Niemniej chciałem tylko przedstawić już czemu tak a nie inaczej. Mecz w poprzedniej rundzie to Roger przegrał [ -20 WINERY/NIEWYMUSZONE!!], a nie Dimitrov wygrał. Medvedeva najgroźniejszą bronią może być on sam. Ok w poprzedniej rundzie z Stanem zagrał prawdopodobnie swój najgorszy mecz w turnieju ale spodziewam się, że to jednorazowa jaskółka. Jeśli nie jest to po prostu zła tendencja, to powinien sobie w miarę spokojnie poradzić.
Danil to gracz kompletny i gdyby nie jego czupurność to pewnie byłby jeszcze lepszy. Pewności siebie mu nie brak. Atutów Rosjanina upatruję w servisie przede wszystkim, natomiast nie jest to jedyna na której on stoi, moim zdaniem po prostu tym będzie najwięcej ważnych punktów robił. To też powinno przechylić szalę. Obaj gracze potrafią prowadzić wymiany bardzo długo, Returnuje lepiej jednak Rosjanin, ataki kończących piłek mocniej bije też Rosjani, sprytniejszy moim zdaniem także jest. Ok Dimitrov jest też graczem kompletnym ale raczej po prostu nie ma tych aspektów na takim pułapie zawieszonym jak vis a vis, by miało to bezpośrednie przełożenie na taką liczbę punktów, która pozwoli mu wygrać.
dwudrogowo daję tu 60:40
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Medvedeva, to uważam, że Rusek w pełni zdrowy ogra go w 3 setach max 4 ale jeśli ktoś ma wątpliwości to grać na Fortunie Dimitrova Krecz =brak zwrotu, bo Rusek miał problemy z udem w spotkaniu z Wawrinka i był wzięty medical. Inaczej niż przez Krecz Danila To Dima nie wygra. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 20:12 przez adik1992Berrettini- Nadal najdłuższa wymiana u22,5 uderzeń @1,85

1xbet

Jeżeli ktoś gra u Ruska to polecam ten typ.
Sprawa prosta. Jeżeli Włoch chce cokolwiek ugrać musi szybko kończyć wymiany. Im więcej odbić tym szanse maleją. Do tego rytm będzie nadawał Rafa więc Matteo będzie musiał solidnie się nabiegac, z czym się wiąże większe zmęczenie. W meczu Nadala z Diego wymiany często kończyły się w 8-13 uderzeń. Takich ponad 20 uderzeniowych to można policzyć na palcach jednej ręki. Najdłuższa wyniosła 26 zagrań. Patrząc jednak na styl gry Włocha nie spodziewam sie tak dlugich akcji. 
Ech. Zabraklo troche szczescia. Ogladalem spotkanie i jedna jedyna dluzsza wymiana miala miejsce w tb i byly 23uderzenia. Szkoda bo reszta wymian to max 10-11 uderzeń 
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja przeczuwam że Medvedev wygra US Open, zresztą bardzo mu życze,przed US Open wygrywał turnieje, gra bardzo dużo, wczoraj czasem trochę pokazywało już zmęczenie, wg mnie wczoraj nie grał na 100% możliwości bo jeszcze szybciej ograł by Dimitrova. A Jutro wyjdzie pewnie na 100% swoich możliwości, jeżeli tak będzie wygra z Nadalem, zresztą bardzo mu tego życzę.
 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
nie ma nawet 0.01 % szans zeby Medviediev wygrał . w zadnej z alternatywnej rzeczywistosci . bedzie 3:0 dla NAdala .bedzie finał bez walki . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 0

seweryn90

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 12:59 przez mm25Ja przeczuwam że Medvedev wygra US Open, zresztą bardzo mu życze,przed US Open wygrywał turnieje, gra bardzo dużo, wczoraj czasem trochę pokazywało już zmęczenie, wg mnie wczoraj nie grał na 100% możliwości bo jeszcze szybciej ograł by Dimitrova. A Jutro wyjdzie pewnie na 100% swoich możliwości, jeżeli tak będzie wygra z Nadalem, zresztą bardzo mu tego życzę.
Ja oglądam i obstawiam tenisa od ładnych kilku lat i tez jestem zdania ze Nadal to wygra jednak pogromu w zadnym secie napewno nie bedzie!   Mysle ze moga tutaj byc TB i wtedy jest szansa na jakies sety dla Rosjanina . 
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 16:23 przez seweryn90

Ja oglądam i obstawiam tenisa od ładnych kilku lat i tez jestem zdania ze Nadal to wygra jednak pogromu w zadnym secie napewno nie bedzie!   Mysle ze moga tutaj byc TB i wtedy jest szansa na jakies sety dla Rosjanina . 
Rosjanin jest może być zmęczony, ale jak by grał tak jak kilka meczy wcześniej , Nadal nie miał by szans, ogólnie dla Mnie Medvedev za jakis czas będzie numerem 1. Posiada wszystko co trzeba, zobaczymy jutro w nocy
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Medvedev +2,5 seta @1,72   1xbet

Fenomenalny mecz z obu stron. Rosjanin pokazał mega charakter i niewiele zabrakło by wygrał. Trochę doświadczenia w ważnych pilkach. Ale i tak wielki szacunek dla niego. I tak jak pisałem Nadal był do ogrania w tym finale. 

Czuje że podobnie jak wczoraj Andreescu tak dziś Danil może namieszać w finale. Może nie wystarczy mu umiejętności albo kondycji żeby ograć Rafe jednak o seta czy dwa może śmiało się pokusić. Obaj są w bardzo dobrej formie. Nadal wygrał Montreal i w NY 6 spotkań bez problemu. Medvedev w ostatnich tygodniach bardzo dużo grał i wiele osób obawiało się o jego wytrzymałość, jednak jak sam powiedział po ostatnim meczu nie czuje zmęczenia i jest gotowy do ciężkiego starcia  Rosjanin w ostatnim czasie osiągnął finał w Waszyngtonie gdzie przegrał z Kyrgiosem, finał w Montrealu gdzie dostał lanie od Nadala, następnie wygrał w Cincinnati i tu zameldował się też bez większych problemów. 

Często był poruszany wątek jego urazu którego nabawił się w meczu z Dellienem przez co kursy w meczu z Wawrinka w ciągu meczu gwałtownie się zmieniały. Jednak jak pokazał mecz że Stanem i Dimitrovem po urazie nie ma śladu. Medvedev bez problemu poruszał się po korcie i dobiegał do piłek .

Wracając do typu. Nadal stracił tylko jednego seta z Cilicem który nie jest w topowej formie. Na pewno Hiszpan jest do ukłucia co pokazał mecz ze Schwarzmanem gdzie w 1 secie z 4:0 zrobiło się po 4 i szanse na przełamanie miał Diego. To samo w drugim secie gdzie z 5:1 Hiszpan przegrał 4 gemy z rzędu. Podobnie Berrettini przez dwa sety toczył wyrównana walkę z Nadalem i tylko on sam wie jak przegrał tb w 1 secie prowadząc 4:0 I 5:2.

Moim zdaniem Rosjanin jest w lepszej dyspozycji od tych panów. Na pewno będzie też chciał się zrewanżować za mecz z Montrealu. Sądzę że wyciągnął wnioski i odpowiednio przygotuje się do tego meczu. Dla mnie set dla Danila to must bet. 

Można ten typ zagrać w dublu z deblem Azarenka/Barty @1,56
   Na które kurs od wczoraj poleciał. 

Za mniejsza stawkę gram też +1,5 seta po 3,02
   I wygraną Medvedeva @5,05.  

Nadal nie jest tak mocny aby nie dali się to pokonać. 
 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Medvedev-Nadal (-5,5 gema) 2 @1.5

Gdy w meskim tenisie spotyka sie czlowiek, ktory wygral w swojej zawodowej karierze 18 szlemów, a w sumie 26 razy goscil w finale szlema, z czlowiekiem, ktory pierwszy raz znalazł sie w finale szlema to wynik moze byc praktycznie tylko jeden. Poza tym wciaz toczy sie wyscig Nadala z Federerem o tytul tenisisty wszechczasow, a Nadal wygrywajac USO zredukuje liczbe wygranych szlemow miedzy nim a Federerem do jednego, majac w perspektywie jeszcze wiecej lat gry oraz kolejne turnieje French Open przed nim. Maly kurs na Nadala, ale sensacyjnego rozstryzgniecia tutaj nie bedzie, bo jednak damski tenis, gdzie przez ostatnie dwa sezony sypnelo zawodoniczkami, ktore wygraly szlemy, a meski tenis, gdzie praktycznie niewiele sie zmienia to zasadnicza roznica. Dla Rosjanina bedzie to cenne doswiadczenie na przyszlosc. Sprobuje po prostu zawyzyc kurs grajac Nadala z handicapem gemowym.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 15:52 przez sphairstikeDjokovic @ 2.1 zwycięstwo w  turnieju
Medvedev@ 12 zwycięstwo w turnieju Fortuna
Dla mnie to głównie faworyci do tytułu na Flushing Medows.. Już w ćwierćfinale dojdzie do konfrontacji tych dwóch zawodników, którzy są w ostatnim czasie w najwyższej formie z czołówki tenisistów. Oczywiście Daniel ma nikłe doświadczenie jeśli chodzi o szelmy, ale to się niebawem zmieni. Liczę, że stanie się to już w NY
    
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 września 2019 13:52 przez mrbrightsidenie ma nawet 0.01 % szans zeby Medviediev wygrał . w zadnej z alternatywnej rzeczywistosci . bedzie 3:0 dla NAdala .bedzie finał bez walki . 
Faktycznie, nudny, jednostronny finał bez walki. Nadal robił co chciał. Mądrych to jednak milo posłuchać. 
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 9 września 2019 10:21 przez adik1992

Faktycznie, nudny, jednostronny finał bez walki. Nadal robił co chciał. Mądrych to jednak milo posłuchać. 

Jakiś Ty mądry po meczu, gdyby Medvedev nie ugrał seta to byś siedział z podkulonym ogonem i czekał na odpowiedzi innych prowokatorów, pokazałeś jaki z Ciebie "prawdziwy znafca", typowy janusz. 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 9 września 2019 15:08 przez wtaking 
Jak po meczu? Przecież od samego początku pisałem że to nie będzie jednostronny finał i nie można lekceważyć Medvedeva bo nadal nic wielkiego wcześniej nie grał. Nawet gdyby przegrał 5:7 3:6 4:6 to mecz od początku był wyrównany. A jak traktować kogoś kto w finale szlema daje 0,01% Dla jednego z graczy czyli sugeruje że znalazł się on tam przypadkiem i nic nie potrafi. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie wiem kto i jak tam sobie w głowie układał finał ale jeśli ktokolwiek uważał, że Nadal wygra lekko, łatwo i przyjemnie to nie oszukujmy się, wiedza takiej osoby o tenisie jest znikoma albo żadna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom