>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
S 0

seweryn90

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 12:13 przez adam3333

to są MŚ, Polska owszem nie byla faworytem co pokazywala 1,2 kwarta i nawet trzecia.
Jednakze moim zdaniem typowania takich meczow mijaja sie z celem, bo to pobozne zyczenia, i lepiej stawiac czarne/biale, szybciej i bez nerwow
chyba czerwone / czarne  ;)
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 14:27 przez bladasek23przepraszam z góry, ale czy udało się komuś namierzyć teraz zdarzenie, że USA nie zdobędą MŚ?
Kolego na Unibet masz wszystkie kursy na medale.
Kusi postawić USA win medal- NO po kursie 5. ????      
Amerykanie mają jeszcze w grupie mecz  z Grecją i jeśli nawet wygrają swoją grupę to w ćwierćfinale trafiają na kogoś z trójki Australia, Litwa bądź Francja. Ja zakładam, że z Australią  byłby to mecz 50/50, Litwa też mocna. Francji nie widziałem ale opieram swój typ na podstawie tego co prezentuje 2-3 garnitur USA w tych mistrzostwach.  
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Na dzisiaj specjale na zawodników:
K. Middleton over 9.5 (USA - Grecja)
1.82 (Fortuna)   

W USA nie zagra dzisiaj konkurent do składu i minut - Jayson Tatum, co powinno dać trochę więcej minut Middletonowi. Linia nie jest wygórowana, a przed turniejem myślałem, że Middleton będzie rzucał i miał wyższe linie na spotkania. Dzisiaj jednak wyjątkowy mecz dla Khrisa, bo zagra przeciwko swojemu koledze klubowemu - Giannisowi, który reprezentuje Greków. Middleton w ostatnim meczu z Japonią brał na siebie piłkę i grał akcje izolacyjne, ale piłka nie wpadała. Jeśli dzisiaj powtórzy takie granie i zagra 20-25 minut, to myślę, że wleci na dwucyfrową liczbę punktów.

J. Valanciunas over 11.5 (Litwa - Francja)
1.70 (Fortuna)   

Myślę, że Litwa będzie grała dzisiaj wiele piłek przez Valanciunasa, który będzie miał za zadanie wprowadzić w problemy z faulami najważniejszego dla Francji - Goberta. Przy okazji będzie go męczył. Valanciunas jest strasznym dzikiem fizycznym, a dla Litwy to mecz o życie, bo w przypadku porażki odpadają. Valanciunas jako lider powinien się dzisiaj mocno pobudzić i myślę, że dzisiaj będzie mocno niszczył na deskach i rzuci swoje punkty potrzebne dla Litwy.

K. Birch over 10.5 (Kanada - Jordania)
1.70 (Fortuna)   

Birch to najbardziej kumaty PF/C w Kanadzie, który myślałem, że jeszcze mocniej będzie szedł. Nie wyszedł mu ostatni mecz i linia trochę niższa, bo tak latał na 11,5/13,5. Dzisiaj myślę, że z słabą Jordanią wykona swoją pracę i rzuci 12 lub więcej.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Portoryko - wlochy   bezstresowo
Typ: Portoryko +15.5 @ 1.95

Dwa dni temu Portoryko lanie od serbow i mecz bez histori. Wlosi natomiast wsadzili w mecz duzo sil i niestety odpadli juz z dalszej rywalizacji. Grali z hiszpanami jak rowny z rownym i nawet w 4 kwarcie prowadzili mając duza szanse na wygranie meczu, no ale niestety hiszpanie pokazali swoją wyzszosc. Ogolnie ten mecz bez wiekszej stawki, portoryko bedzie chciało zmazac plame po wysokiej porazce z serbami i powalcza. Postawili się hiszpani to i postawią się włochom

Hiszpania - Serbia   bez emocji
Typ: Hiszpania +9.5

Serbia na tych mistrzostwach wymiata, leją kazdego po koleji. Ale na dobrą sprawe to pierwszy sprawdzian przed nimi na tych mistrzostwach. Hiszpanie jak narazie nie przekonuja, bardzo wymeczone wygrane. Ale kto interesuje się koszykówka, to wie ze oni graja tak od x lat, zawsze zaczynaja leniwie wszystkie turnieje, pozniej sie rozkrecaja. Jutro zapowiada sie mecz walki i nikt tu sie nie połozy przed serbią
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 7

laksiarz

Użytkownik
Na jutrzejsze dwa poranne mecze wykombinowałem takie typy:

Vorontsevich(Rosja) powyżej 10,5 pkt - kurs 1.85
Datome(Włochy) powyżej 9,5 pkt - kurs 1.85

Rosja gra z Wenezuelą, która prowadzi dość "radosny" styl gry, co daje dużo okazji do gry z kontry i ponowień po nietrafionych rzutach, Vorontsevich jako podstawowy gracz dostanie jutro ok. 25 minut, gdy jest na parkiecie, często ląduje piłka w jego rękach w końcówkach, bądź po pickach z rozgrywającymi. Myślę, że pokryje tą linie. Co do Luigiego.. Włosi odpadli, grają więc o pietruszkę, podobnie jak Rosja, ale punkty zdobywać trzeba. Nie chciałem typować punktów liderów jak Belinelli czy Gallinari, ale ten Datome wpadł w oko. Powinien dostać jutro sporo minut, a gdy już jest na boisku i pod kosz wlezie i postraszy z dystansu. Sądzę, że Portoryko nie odda łatwo, może to być zacięty mecz do któregoś tam momentu co będzie powodowało jakąś tam mobilizację w szeregach Włochów, powinien pyknąć Portoryko 10 albo więcej punktów. Gram to w dublu z kursem 3,42 w betclicu. Z fartem!
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Amerykanie póki co to się bawią ze swoimi rywalami na tym turnieju. Oglądając ich mecze to widać że grają na wyjebce a i tak odprawiają z kwitkiem swoich rywali. Jedynie z Turcją się męczyli ale jak przyszło co do czego to pokonali ich doświadczeniem i umiejętnościami. Od ćwierćfinału zaczną się mecze o stawkę i dopiero wtedy będzie można oceniać ich szanse na końcowy triumf.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Dlaczego na Polakow az taki wysoki kurs? 4.25?
Argentyna jest taka mocna? Przeciez warto wygrac ten mecz bo inaczej trafimy zapewne na super mocna Serbie a nie nieco slabsza Hiszpanie.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Hiszpania czy serbia i tak ichnie przejdziemy. My juz swoje zrobilismy na tych mistrzostwach. Zresztą nie wiadomo jak argetyna podejdzie do tego meczu. Bo hiszpanie moga tez wygrac z serbami. A skąd wiesz czy jak nie przegramy to nie trafimy na serbów?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 8 września 2019 13:05 przez zworekDlaczego na Polakow az taki wysoki kurs? 4.25?
Argentyna jest taka mocna? Przeciez warto wygrac ten mecz bo inaczej trafimy zapewne na super mocna Serbie a nie nieco slabsza Hiszpanie.
Ty oglądasz te Mistrzostwa czy tylko na wyniki patrzysz?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
No i tak jak myslałem, serbowie to tylko pompowali sie na leszczy. Trafili na rywala podobnej klasy, to pokazali ich miejsce w szeregu
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik


Czechy - Grecja   kto mial konto w bet i zamykał, to dawali prawie 90% zysku 
Typ: under 156.5

Zwyciezca bierze wszystko!! Kto wygra awansuje do dalszej fazy, przegrany traci wszystko. W takim meczu i o taka stawke i taką linie + druzyna grecji gdzie bronic to oni potrafia. Grzechem byłoby nie zagrac. Czesi dosc łatwo wygrali z Brazylią i Turcja, krecąc przy tym overki. Ale tu juz inna stawka tego meczu i takie mecze wygrywa sie obrona

Japonia - czarnogóra   
Typ: Japonia + 17

Japonia mega lanie w ostatnich dwóch meczach z USA i Nowa zelandia. Teraz trafia im sie rywal gdzie moga powalczyc o niski wymiar kary. 
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
cytat z dnia 8 września 2019 16:58 przez loveparade

Czechy - Grecja
Typ: under 156.5

Zwyciezca bierze wszystko!! Kto wygra awansuje do dalszej fazy, przegrany traci wszystko. W takim meczu i o taka stawke i taką linie + druzyna grecji gdzie bronic to oni potrafia. Grzechem byłoby nie zagrac. Czesi dosc łatwo wygrali z Brazylią i Turcja, krecąc przy tym overki. Ale tu juz inna stawka tego meczu i takie mecze wygrywa sie obrona

 
Skąd taki pomysł zwycięzca bierze wszystko? 3 ekipy ten sam bilans będą mieć 3-2 ( jeżeli Brazylia przegra ) także decyduje mała tabelka, w której obecnie Czechy mają +29 pkt, a Grecja +14 pkt. Wiadomo Brazylia odpada bo oni będą mieć minus jeżeli przegrają.  
Jeżeli decyduje różnica punktowa to Grecja musi wygrać 8 punktami aby awansować,
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 8 września 2019 17:18 przez coolmen7

Skąd taki pomysł zwycięzca bierze wszystko? 3 ekipy ten sam bilans będą mieć 3-2 ( jeżeli Brazylia przegra ) także decyduje mała tabelka, w której obecnie Czechy mają +29 pkt, a Grecja +14 pkt. Wiadomo Brazylia odpada bo oni będą mieć minus jeżeli przegrają.  
Jeżeli decyduje różnica punktowa to Grecja musi wygrać 8 punktami aby awansować,
Przypadkiem nie są  brane pod uwagę tylko mecze pomiędzy zespołami z takim samym bilansem?
Czechy +22, Grecja -1,  Brazylia -21 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom