>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-07.09.2019

Status
Zamknięty.
S 76

skalper

Użytkownik
Dzisiaj proponuję seta dla Andujara 1.66 , i wygraną Rubleva minimum dwoma setami 1.84.

Andujar po odprawieniu Edmunda ma swoje szczęście miał łatwych dwóch rywali, zawodnik, który raczej nie mógł zakładać, że dojdzie do tego etapu. To jednak Hiszpan, nie popełnia wielu błędów, dobrze się rusza, bardzo dobrze returnuje i przy tym powinien być w stanie mijać Monfilsa. Francuz z kolei w końcu wydoroślał ale moim zdaniem należy tutaj upatrywać momentu gdzie grający regularnie underdog dostanie moment większej ilości niewymuszonych od faworyzowanego przeciwnika.

Rublev natomiast to rewelacja turnieju narazie, wiele umie. W końcu zdaje się dochodzić do poziomu jakiego od niego się oczekiwało. Po drugiej stronie bombardier z francji, jednak gość narazie nie zachwyca, łatwa drabinka do tego momentu, bardzo słabo returnuje, a z kolei Rosjanin po pierwszym servisie bardzo dobrze prowadzi punkty. Sam natomiast bardzo dobrze odbiera podanie, więc powinien odebrać główny atut francuzowi... poza tym kurs na to zdarzenie jest moim zdaniem mocno przesadzony.
 
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Svitolina - Konta 1 @1.60 

Nie będę się dużo rozpisywał, kto śledzi tegoroczne US Open, to widzi, w jak niesamowitym gazie jest Ukrainka. Oglądałem spotkanie z Venus, która zagrała bardzo dobrze, bombardowała rywalkę jak mogła, ale Svitolina grała świetnie w obronie i świetnie kontratakowała i trzymała rywalkę na dystans. W 4 rundzie było podobnie, Keys, kolejna ofensywna zawodniczka, zeszłoroczna półfinalistka, nie miała wręcz nic do powiedzenia. Na prawdę widzę dla Ukrainki szansę na wygranie pierwszego Szlema w karierze, ale do tego jeszcze daleka droga, póki co musi sobie poradzić z Brytyjką. Konta sprawiła małą niespodziankę, bo pokonała Pliskovą, jednak Czeszka gra falami, i w Szlemach często zalicza wpadki. Niemniej jednak wygrana nad wyzej rozstawioną zawodniczką na pewno doda jej skrzydeł. Niestety trafiła na dziewczynę , która wg mnie jest poza jej zasięgiem. H2h 4:0 dla Svitoliny i nie zapowiada się na poprawę. 

Bencic - Vekic 1 @1.60

Jeszcze nie ma kursów na kolejny Ćwierćfinał , ale po pokonaniu Osaki lekką faworytką powinna być Bencic. Szwajcarka ewidentnie wraca do formy z początku sezonu,  po drobnych problemach zdrowotnych. Kapitalne spotkanie z liderką , obrończynią tytułu sprzed roku, można powiedzieć, że Belinda niemal przez cały czas kontrolowała wynik tego meczu, Osaka była wręcz bezradna. Dla Chorwatki to pierwsza ćwiartka w karierze w Wielkim Szlemie, małymi kroczkami do przodu , ale myślę, że to by było na tyle. Zacięte spotkanie w 4 rundzie z Georges, która miała piłkę meczową, i w kluczowych momentach zawiodła głowa, podwójnymi błędami serwisowymi się nie wygra niestety. Sama Vekic w wywiadzie po spotkaniu powiedziała, że nie wie jak wygrała.... O dziwo Chorwatka potrafiła zachować spokój w trudnych momentach, obroniła piłkę meczową w 2 secie, i zdołała wygrać, niemniej jednak znana jest z tego, że psychika często ją zawodzi i boję się, że może się to zdarzyć w kolejnym meczu , bo stawka tego pojedynku bardzo, bardzo duża. Mimo wszystko, Bencic jest w gazie, i takich błędów jak Georges nie popełni i to ona powinna znaleźć się w kolejnej rundzie. 
 
L 388

lelit

Użytkownik
Bencic @1.6 to troche za malo. Dwie bliskie przyjaciolki, ktore trenuja czesto razem i dlatego znaja sie jak lyse konie; widze raczej  mecz powyzej 20.5 gemow. Bencic na pewno ma wieksze tenisowe umiejetnosci i powinna wygrac, ale 1,6 nie jest warte fatygi.
Widze, ze ceny na powyzej 20.5 spadly juz tez na nieciekawy poziom.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Svitolina - Konta o13,5 bp w meczu @1,85  
1xbet

Typ bardziej na czutke. Svitolina spisuje się bardzo dobrze na tym turnieju. W ostatnim meczu z Keys nie musiała bronić żadnego bp a sama dwa razy odebrała serwis Madison. Jednak mecz meczowi nie równy. Dziś 1/4 finału czyli stawką rośnie. Dla obu jest to szansa i finał niedaleko. Liczę że stres i presją ich nie opuszcza co przełoży się na gorszy serwis. Do tego jest to tenis kobiecy a tam o szanse bp nie trudno. 

Williams - Wang najdłuższa wymiana o14,5 uderzeń @1,85  
Barty/Azarenka @1,83  
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - WTA - US Open
Godzina: 1:05
Spotkanie: Serena Williams - Qiang Wang
Typ: Qiang Wang (z opcją krecz = brak zwrotu)
Kurs: 4,50    Chinka dostała lanie życia...
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Podobnie jak w przypadku spotkania Stana Wawrinki z Novakiem Djokovicem wybieram opcję krecz = brak zwrotu. Widzę tu szansę na krecz Sereny Williams. Williams doznała kontuzji kostki podczas swojego ostatniego meczu z Martic. Z tego co czytam, to ta kontuzja niby nie jest groźna, ale jak jest naprawdę to wie tylko Serena i jej ekipa. Wiadomo, że nie powiedzą prawdy w stylu "jak dogram ten mecz, to będzie jakiś cud". Nawet jeśli teraz ta kontuzja nie jest poważna, to przecież w trakcie najbliższego meczu sytuacja może się pogorszyć. Serena Williams ma już 37 lat(za niecały miesiąc będzie miała 38), a to już jest bardzo dużo jak na tenisistkę. W tym wieku każdy uraz jest poważny i trzeba bardzo uważać. Serena szanuje swoje zdrowie i jak uzna, że ryzyko jest zbyt wysokie, to po prostu w którymś momencie podda mecz tak jak to było w jej ostatnim turnieju z Andreescu, na dodatek to był finał prestiżowego turnieju, więc jednak zdrowie jest ważniejsze od kolejnych tytułów. Do tego dochodzi jeszcze psychika. Trudno o pełną koncentrację jeśli się wie, że ze zdrowiem nie wszystko jest w porządku. To może powodować wiele błędów w grze.
A teraz załóżmy, że jednak ta kontuzja jest zupełnie niegroźna, a Serena Williams przystąpi do meczu w świetnym humorze i pewna siebie. W takiej sytuacji Wang i tak ma jakieś szanse. Oglądałem jej mecz z Barty i grała naprawdę solidnie. Fakt, że Barty robiła sporo błędów, ale dobra gra Chinki często te błędy wymuszała. Qiang Wang trafiła z formą na ten turniej. Jak dotychczas nie straciła ona ani jednego seta w całym turnieju. Psychicznie też wydaje się być mocna, przynajmniej w meczu z Barty taka była. Nie można więc odbierać jej szans na zwycięstwo nawet jeśli Serena Williams będzie w pełni zdrowia, w co ja osobiście wątpię. Liczę w tym spotkaniu na niespodziankę i zwycięstwo Qiang Wang.
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Jeżeli nie wydarza się dziś żadne jajca to Bencic bierze mecz bezproblemowo , ogladalem vekic z Georges i wygrała przegrany od samego poczatku mecz. Niemka nie dawała jej żadnych szans mimo wyrównane go meczu na papierze (7:6 5:7 4:6 tak strzelam bo nie pamiętam dokładnie) i sama na końcu przegrała sobie ten mecz praktycznie bez udziału dony bo ona tylko przyglądała się jak Niemka nie trafiała. kto widział np porownanie winerow to wie o czym pisze , dona powinna być bez szans z bencic która osake kontrolowała prawie cały mecz. 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Andreescu @1,54 1xbet  

Kanadyjka jak ma młody wiek gra bardzo dojrzały tenis co pokazała już kilkukrotnie. Długo leczyla urazy i widać że czuje się już w porządku czego przykładem było wygranie turnieju w Toronto. W Nowym Jorku też idzie jak burza. Przyjemnie się ogląda jej mocne kontowe zagrania a gdy trzeba potrafi zagrać genialny skrót. Belgijka też bardzo dobry turniej. Jednak uważam że jej przygoda się dziś skończy.

Sądzę że Andreescu może powtórzyć ubiegłoroczny sukces Osaki i wygrać szlem. 

Andreescu wygra szlem @5   1xbet 

Z miksta można spróbować 
Mattek/Murray @1,66  
Dodig/Chan @1,8   
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 76

skalper

Użytkownik
 Andreescu vs Bencic więcej podwójnych błędów 2 - 1.6 fortuna

Po pierwsze uważam, że Andresscu jest faworytyką, po drugie uważam, że wygra. Z obu tych faktów na pewno zdaje sobie sprawę Bencic. Widziałem jak serwowała w meczach gdy spotkała się z zawodniczkami opierającymi się na ataku. Ryzykowała serwisem co było uzasadnione, skutek tego jednak był mizerny. Z drugiej strony Andresescu miała więcej błędów tylko w jednym meczu, przeciw Townsend gdzie była pod olbrzymią presją stylu gry Amerykanki ciągle biegającej do siatki. Musiała zablokować jej jakoś opcję ataku jej servisu i odrzucić jak najgłębiej od siatki, stąd ta liczba błędów. W tym meczu obie panie lubią atakować, przy czym Andresscu robi to nie co lepiej, do tego jej servis jest zwyczajnie pewniejszy [pierwsze podanie], do tego lepsza jakość winnerów, co powinno zaowocować tym, że nie będzie do tak ryzykownej gry jak rywalka.
1.6 dodatkowo jest w miarę uczciwym kursem.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Andreescu @1,74 1xbet    
7:6 7:5 

Jak się wczoraj powiedziało A to trzeba powiedzieć B.
Obie Panie bardzo dobry turniej. Obie osiągnęły już najlepszy rezultat i obie czują jak wielka szansa jest na finał a w finale wszystko zdarzyć się może. Spodziewam się bardzo wyrównanego i stojącego na dobrym poziomie meczu. Nie wykluczam trzech setów. Jednak sądzę że w kluczowych momentach szalę na swoją korzyść przechyli Kanadyjka. Pokazała już w tym roku w IW i Toronto że doskonale potrafi znieść trudy długiego turnieju i presją jaka ciąży. Bardzo bym chciał aby zawodniczka z tego półfinału wygrała cały turniej bo postawa w całym turnieju na to zasługują a byłaby to miła odmiana. Andreescu posiada większy wachlarz uderzeń i w odpowiednim momencie potrafi wybrać najlepsze zagranie. Bencic więcej uwagi przykłada do siły zagrań co pokazał choćby ostatni mecz z Vekic gdzie panie nie żałowały sobie i starały się uderzyć która mocniej często kończyć akcje kilkumetrowym autem. 
Bardzo liczę na świetne widowisko z którego góra wyjdzie Bianca. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Andreescu @3,46  
+1,5 seta @1,89  

6:3 7:5

1xbet

Jak się mówi A i B to trzeba powiedzieć C. Kanadyjka wygląda bardzo dobrze co pokazuje jej każdy kolejny mecz. Nie chce się powtarzać bo pisałem już dużo o niej przy wcześniejszych meczach. Dla mnie ma wszystko aby wygrać ten finał. Potrafi rozprowadzić rywalke po korcie i to będzie klucz do tego meczu. Nie wolno grać piłek w zasięgu amerykanki. Bianca potrafi sobie radzić z presją finału co pokazał ten rok. Naprawdę ten sezon w jej wykonaniu jest bardzo dobry i liczę że zwienczy go wygraną w wielkoszlemowym finale. Serena dwa ostatnie mecze to miała spacerki, nie muszac się specjalnie wysilać. Paradoksalnie uważam że to źle dla niej bo nie miała odpowiedniego przetarcia. A tu przyjdzie jej grać z zawodniczka która bije mocno, płasko i kontowo. Już mecz z McNally pokazał że Serena jest do ruszenia ale nie można meczu przegrać w szatni co niestety zrobiły Wang i Svitolina. Tak Jak pisałem wcześniej liczę że Andreescu powtórzy wyczyn Osaki sprzed roku i pokona Serene w finale. Mam nadzieję że tym razem amerykanka nie odstawi żadnej szopki bo jej ostatnie zachowania na korcie nie przystoja tak wielkiej mistrzyni. 

Ed. W zeszłym roku kurs na Osake w finale wynosił 3,5. Przypadek? 


Azarenka/Barty @1,73
   5:7 5:7
1xbet

Dwa razy się łamią przy 5:5 I to mając 40:15. Barty słabo. Dużo błędów z końca i przy siatce. Mertens najlepsza z czwórki. 

W finale spotkają się pary złożone raczej z singlistek niż typowych deblistek. Najwięcej doświadczenia z tych Pan w rozgrywkach deblowych ma Barty która wygrywała już szlema. Obie te pary swoją współpracę zaczęły na początku sezonu i śmiało można uznać ja już za udaną. Mertens z Sabalenka wygrały IW i Miami, dotarły do 1/2 RG i teraz finał w Nowym Jorku. Azarenka z Barty natomiast wygrały Rzym i osiągnęły 1/2 W Miami i Toronto. Najmniej doświadczenia z tej czwórki w grze deblowej ma Sabalenka która dopiero od 2018 zaczęła częściej grać debla a od tego roku osiągać sukcesy. Mertens wcześniej występowała w parze z Schuurs i szło im całkiem dobrze. Barty w parze z Coco wygrały US Open rok temu. Azarenka po kontuzji i powrotach też częściej zaczęła występować w grach podwójnych. Zatem z J.Murrayem dotarła nawet do finału Wimbledonu. Ma też do wyrównania rachunki z Sabalenka która wyeliminowała ja w singlu. Będzie też chciała dołączyć do grona zawodniczek które wygrywaly szlema w singlu jak i deblu. 

Podsumowując. Liczę na dobre spotkanie bo obie pary są w stanie to zapewnić. Mam nadzieję że większe doswiadczenie Viki z Barty da im tytuł a mniejsze ogranie Sabalenki wyjdzie na korcie co ułatwi wygraną rywalkom. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Brawo Adik za Andreescu. Ja w Andreescu nie wierzyłem i niezbyt mi się podobała jej gra we wcześniejszych meczach, ale w finale zagrała prawie perfekcyjnie. Prawie, bo mogła dobić rywalkę wcześniej, no ale na plus jest też to, że nie załamała się gorszym okresem gry i w końcu zwyciężyła.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 września 2019 00:12 przez 5xharoldx5Brawo Adik za Andreescu. Ja w Andreescu nie wierzyłem i niezbyt mi się podobała jej gra we wcześniejszych meczach, ale w finale zagrała prawie perfekcyjnie. Prawie, bo mogła dobić rywalkę wcześniej, no ale na plus jest też to, że nie załamała się gorszym okresem gry i w końcu zwyciężyła.
Potwierdziła że mimo 19 lat ma mocna głowę. Nie jedna Kerber czy Halep by przegrała mecz po takim powrocie. Bianca miała gorsze chwilę ale potrafiła się uspokoić i powrócić do gry z początku. 
Dla mnie turniej bajka. Zwłaszcza Andreescu dała ładnie zarobić począwszy od meczu z Mertens. 
Mecz z Bencic na wysokim poziomie. Czekamy jutro na zmianę warty u panów  
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
cytat z dnia 8 września 2019 00:19 przez adik1992

Potwierdziła że mimo 19 lat ma mocna głowę. Nie jedna Kerber czy Halep by przegrała mecz po takim powrocie. Bianca miała gorsze chwilę ale potrafiła się uspokoić i powrócić do gry z początku. 
Dla mnie turniej bajka. Zwłaszcza Andreescu dała ładnie zarobić począwszy od meczu z Mertens. 
Mecz z Bencic na wysokim poziomie. Czekamy jutro na zmianę warty u panów  
Również grałem Andrescu, dobrze napisane, byłem pewny że Serena już ją dobije, ale później pokazała, że głowę ma do wielkiego wygrywania.
PS z tą zmianą warty jutro nie przesadzaj, bo akurat Nadal 3:0 nie do ruszenia ;)
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kończąc temat Andreescu.

Wygrane turnieje w 2019:
US Open
Indian Wells 
Toronto
Newport - Chellenger 

Finał w Auckland
1/2 w Acapulco 

Bilans spotkań 43 wygrane + 2 w FC/5 porażek 
z czego jedna to walkower na RG a jedna krecz w Miami z Kontaveit.
A tak porażka 1:2 z Goerges (finał w Auckland)
Z Sevastova 1:2 (2R w AO)
Z Kennin 1:2 (półfinał w Acapulco)

Należy też pamiętać o kontuzji przez którą wycofała się z RG i opuściła Wimbledon. 

Zaczynała sezon będąc 152 tenisistką od kwalifikacji w Auckland. W poniedzialek bedzie nr 5.

W tym sezonie pokonała takie zawodniczki jak:
V. Williams , S. Williams x2, Wozniacki x2, Muguruza, Svitolina, Kerber x2, Bertens, Pliskova, Bencic, Mertens
I to wszystko w 9 miesięcy. Można powiedzieć że narodziła się gwiazda tenisa. Oby tylko szybko nie spadła. Jednak głowę ma mocną w odróżnieniu od np. Ostapenko. Pozostaje życzyć aby kontuzje ją omijały. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom