>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Turcja vs Andora over 0,5 ht po @ 2,1 za drobne. No coś turbany powinny wtoczyc... 
No i kicha, przewaga gospodarzy ale ht 0-0   
Edit
FT 1-0 wymęczyli w 89 min.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Serbia - Portugalia
Serbia strzeli gola @1.82 fortuna

Serbowie grają jak równy z równym, w niczym nie ustępują Portugalii. Bardzo ładnie wychodzą z piłką i mieli ciekawsze okazje na strzelenie bramki niż goście. Niestety po małym błędzie dostali szmatkę i przegrywają. Uważam jednak, że coś wrzucą bo potrafią wyjść z kontrą, pozycyjnie również grają przytomnie. W drugiej połowie powinien wejść Jović, polepszając ofensywę. Serbska krew nie pozwoli im po prostu poddać się i będą ciągnęli na bramkę do końca meczu.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 21:39 przez mlk⚽ Serbia - Portugalia
Serbia strzeli gola @1.82 fortuna

Serbowie grają jak równy z równym, w niczym nie ustępują Portugalii. Bardzo ładnie wychodzą z piłką i mieli ciekawsze okazje na strzelenie bramki niż goście. Niestety po małym błędzie dostali szmatkę i przegrywają. Uważam jednak, że coś wrzucą bo potrafią wyjść z kontrą, pozycyjnie również grają przytomnie. W drugiej połowie powinien wejść Jović, polepszając ofensywę. Serbska krew nie pozwoli im po prostu poddać się i będą ciągnęli na bramkę do końca meczu.
   dobre chłopaki, życzę im by nie przegrali
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wszyscy narzekają na problemy polskiej reprezentacji a co ma taka Turcja powiedzieć xD Andora chce czegoś więcej niż remisu :p
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 20:59 przez mlkPolecam zagrać żółtą kartkę Nemnji Maticia w meczu ⚽ Serbów z Portugalią. Mokra nawierzchnia, piłkarze często gubią krok więc pole do błędów duże. Właśnie inny Serb dostał kartkę, będzie tutaj ich sporo. Matić nie jest tuzem prędkości, mało ogrywany w United w tym sezonie, może nie czuć gry a gra na ŚPD gdzie trzeba przerywać akcje. Ja niestety nie mogę zagrać jego ŻK bo nie mam oferty, natomiast zagrał bym z dużym przekonaniem. Polecam.
Tutaj    , zawiodłem się na Nemanji. Większość meczu wycofany, drepczący w swoim rejonie, nie było tego agresywnego ruszenia do przeciwnika, na jakie liczyłem i na jakim bazowałem typ. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Serena debla przy setowej. Młoda się jej nie boi jak większość w turze. Mało tego nie boi się tej szowinistycznej i największej na świecie widowni tenisowej. Musi to wygrać:)
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Nasze siatkarki powinny oglądać Biancę jak się w mecz wchodzi przy nieprzychylnej publiczności
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kanadyjka zatyka uszy, meczowa nie została wykorzystana. Niestety przypomina się mecz Sereny z Pliskovą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom