>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Polki są gwałcone w Ankarze . Tak jak myślałem , na Hiszpanki czy takie Niemki może Nasze były mocne chociaż z tymi Niemkami gdyby nie Stysiak na zagrywce to różnie mogło być . A o trzecie miejsce Nasze dostaną pewnie srogie lanie i odrazu rewanż od Włoszek . 
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 19:38 przez roshiGrenoble - Skelleftea (0:0 4')
Skelleftea over 0.5 w 1 tercji @1.54
Niby wsadzili w 20 minucie ale trzymać się z daleka. Jeden ze słabszych występów Skelleftei
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 7 września 2019 18:12 przez kropson1988Dobra próbuje drugi półfinał Pan w ME:
Główny bet - 1,5 handi setowe Turcja @1,72 i spróbuję delikatnie - 2,5 handi setowe @3,05 Betsafe. 
​​​​
Główny cyk   i delikatniejszy  . Ale i tak muszę przyznać, że po tych dwóch pierwszych setach spodziewałem się szybkiego 3:0, a tu zaskoczenie. Szkoda, że w czwartym zabrakło chłodnej głowy (tak jak z Niemkami) i pomimo przewagi 4 pkt oddały to. No ale Turczynki również mocne i w finale będzie mam nadzieję ogień. A o 3 miejsce tak jak pisałem wyżej raczej Wloszki biorą rewanż. 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 7 września 2019 19:47 przez kamilcia21

W trzecim secie to Turczynki raczej... 
Jeszcze dwa i będzie zabawa :))
Ja napisałem to po dwóch setach, a nie po trzech koleżanko. A poza tym w czwartym znów Nasze zostały zdemolowane. Więc nie dyskutujmy na ten temat. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 7 września 2019 20:20 przez kropson1988

Ja napisałem to po dwóch setach
A ja po trzecim, kolego. Jaka to różnica? Prawda jest taka, że Turczynki rozegrały świetny mecz, znakomity w defensywie. W naszej drużynie wyraźnie odstawała dzisiaj Stysiak, no ale przyszłość dopiero przed nią. Wielka szkoda ale trzeba uczciwie oddać, że Turcja zasłużyła na awans. 
 
K 0

kropson1988

Gość
No i super ta faza ME w siatkówkę Pan przyniosła fajny zysk i oby tak do końca. Na 20:45 w spotkaniu Serbia - Portugalia gram Serbia 1x @1.64 i delikatniej Serbia win @3,20 oraz w finale Pan US Open Bianca Andreescu +1,5 handi setowe @1,84 i delikatniej win @3.45 Betsafe. Rozlicze wszystko po. 
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Polecam zagrać żółtą kartkę Nemnji Maticia w meczu ⚽ Serbów z Portugalią. Mokra nawierzchnia, piłkarze często gubią krok więc pole do błędów duże. Właśnie inny Serb dostał kartkę, będzie tutaj ich sporo. Matić nie jest tuzem prędkości, mało ogrywany w United w tym sezonie, może nie czuć gry a gra na ŚPD gdzie trzeba przerywać akcje. Ja niestety nie mogę zagrać jego ŻK bo nie mam oferty, natomiast zagrał bym z dużym przekonaniem. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom