>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

StarLadder Berlin Major 2019

windover 21,6K

windover

Użytkownik
Jednak go wyrzucili. Z perspektywy czasu każdy tak mówi. Nie będę Cię przekonywał, Oglądaj mecz ,pierwszą mapę np co mówi Izak o mouse ,że nie są jak team tylko grają solo/indywidualnie. To nie jest ,że mu tam po prostu nie poszło ,bo nie szło mu dłuższy czas. G2 16-5 na mapie rywala mówi wszystko o czym zdążyłeś wspomnieć że wygrana typu nic nie zmieni hehe. Jedno wyjście taktyczne ze smokami czy dwa faktycznie czyni z nich zespół a nie zlepek. 
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 17:07 przez windoverJednak go wyrzucili. Z perspektywy czasu każdy tak mówi. Nie będę Cię przekonywał, Oglądaj mecz ,pierwszą mapę np co mówi Izak o mouse ,że nie są jak team tylko grają solo/indywidualnie. To nie jest ,że mu tam po prostu nie poszło ,bo nie szło mu dłuższy czas. G2 16-5 na mapie rywala mówi wszystko o czym zdążyłeś wspomnieć że wygrana typu nic nie zmieni hehe. Jedno wyjście taktyczne ze smokami czy dwa faktycznie czyni z nich zespół a nie zlepek. 
zlepek graczy po graniu 2 miesiace razem wygrywa dreamhacka, w ktorym g2 zajmuje 4 miejsce
https://liquipedia.net/counterstrike/DreamHack/2019/Tours

zlepek graczy wygrywa europejskiego minora, pokonujac w drabince fnatic i north
https://liquipedia.net/counterstrike/Minor_Championship/2019/Berlin/Europe

musza byc totalnie slabi, wiem to bo izak na streamie mowi ze graja "solo/indywidualnie"

koncze dyskusje bo jestes przyslowiowym "januszem esportu"


 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Sam się teraz ośmieszasz. DH nie jest już poważnym turniejem (Te Open) i zobacz jakie ekipy tam grały oprócz G2. Jak już tak wspominałeś ,że nie poszło mu Envy w bo team się rozpadł i tak a z fnatic co się dzieje (Xizt i twist na ławkę, brak awansu na majora) a teraz bierzesz to za argument jacy są mocni. Buhaha ????????
 
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 17:51 przez windoverSam się teraz ośmieszasz. DH nie jest już poważnym turniejem (Te Open) i zobacz jakie ekipy tam grały oprócz G2. Jak już tak wspominałeś ,że nie poszło mu Envy w bo team się rozpadł i tak a z fnatic co się dzieje (Xizt i twist na ławkę, brak awansu na majora) a teraz bierzesz to za argument jacy są mocni. Buhaha ????????
gralo tam avangar, ktore jest wlasnie 2-1 na majorze, valliance(aktualne c4zy),  ktore ma wlasnie 2-0 na majorze, wiec calkiem niezle ekipy :)

tak fnatic nie dostalo sie na majora, ale to chyba nie swiadczy o tym ze sa slabi, chyba ze ty tak uwazasz, ale juz o north, ktore tez jest 2-0 na majorze nie wspomniales, chyba ze ich tez uwazasz za slaba ekipe? :)

ps naucz sie czytac ze zrozumieniem, w envy byl na wypozyczeniu, a team envy zmienil wiekszosc skladu 1,5 miesiacu po jego odejsciu
 
 
M 38

mikael14

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 17:51 przez windoverSam się teraz ośmieszasz. DH nie jest już poważnym turniejem (Te Open) i zobacz jakie ekipy tam grały oprócz G2. Jak już tak wspominałeś ,że nie poszło mu Envy w bo team się rozpadł i tak a z fnatic co się dzieje (Xizt i twist na ławkę, brak awansu na majora) a teraz bierzesz to za argument jacy są mocni. Buhaha ????????
Po pierwsze: po raz kolejny atakujesz personalnie - to nie przystoi nikomu a już zwłaszcza Moderatorowi. 
Po drugie: DreamHack czy Ci się to podoba czy nie jest jednym z bardziej szanowanych organizatorów turniejów w CS:GO na świecie. Organizują dwa rodzaje turniejów - Masters - dla ścisłego topu i Open - dla drużyn Tier 2. 
Po trzecie - ten turniej w Tours był naprawdę mocno obsadzony - mouz, Valiance (obecne CR4ZY - uczestnik majora), G2, AVANGAR (kolejny uczestnik majora), Windigo (uczestnik Pro Ligi), dwa zespoły z Francji (w tym French Frogs czyli obecne Heretics które było o krok od awansu do Pro Ligi)  i Ghost z NA. Kolejny dowód na to, że nie masz racji co do tego że to turniej niepoważny. 5 zespołów z szerokiej światowej czołówki. 
Po czwarte - znowu zamieniasz ciąg przyczynowo skutkowy - Xizt i twist na ławkę bo nie awansowali na majora, a nie odwrotnie co sugeruje Twój wpis. 
 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Ja już skończyłem ,poświęciłem wam swój czas i tyle. Nie będę się kłócił z wami bo jak macie na coś odpisać to odpowiedzi brak a szukacie już byle czego nie mając racji. Dobranoc ;) / nie pamiętam czy to ty ale przed chwilą nie miałeś podpisu że nie dyskutujesz w działach tematycznych po czym go zmieniłeś? ????
 
M 38

mikael14

Użytkownik
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 18:16 przez windoverJa już skończyłem ,poświęciłem wam swój czas i tyle. Nie będę się kłócił z wami bo jak macie na coś odpisać to odpowiedzi brak a szukacie już byle czego nie mając racji. Dobranoc ;) / nie pamiętam czy to ty ale przed chwilą nie miałeś podpisu że nie dyskutujesz w działach tematycznych po czym go zmieniłeś? ????
Do której wypowiedzi się nie odniosłem? Proszę wskaż to się odniosę z chęcią, mogłem coś pominąć :)

Generalnie - jeżeli zależało Ci na podniesieniu poziomu dyskusji - i mówię to bez żadnej złośliwości - to Ci się to udało. Wytworzyła się na bazie Twojej analizy dość merytoryczna dyskusja na kilka postów
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyskusja merytoryczna zawsze w cenie. I nawet taka się tu wytworzyła mimo mankamentów.

Tylko jedna prośba: to nie program Moniki Olejnik gdzie każdy się przekrzykuje w stylu "moja racja jest najmojsza" albo  "ja panu nie przerywałem". Bez wskazywania palcem. Naprawdę stać na więcej niż pokrzykiwania i przerzucanie się argumentami ad personam. To jest zupełnie niepotrzebne. Nie dodaje nic dobrego, a tylko zasłania całkiem niezły poziom merytoryczny tej dyskusji.

Dyskusja na argumenty - tak, wycieczki personalne - nie.
I tego proponuję się trzymać, wszystkim nam to wyjdzie tylko na dobre.
 
M 38

mikael14

Użytkownik
Dziś 6 spotkań, nareszcie przechodzimy do rozgrywania tylko i wyłącznie serii Best of 3. 
 
CR4ZY - Dream Eaters ​
Rosjanie są tutaj dość niespodziewanie - najpierw byli w stanie zaskoczyć NRG a później Vitality. Dziś poziom trudności mimo wszystko jeszcze idzie w górę - aby awansować do kolejnej fazy muszą wygrać 2 mapy na CR4ZY. Serbska (głównie) formacja powinna się w kolejnej fazie zameldować już wczoraj - dość łatwo poradzili sobie z North na mirage, a później mieli sporo szans na inferno. Mieli też rundę mapową na trainie. Trochę brakuje im - nie wiem doświadczenia? North miało w tym względzie przewagę i ją wykorzystali. Dziś już łatwiej, bo rywal mimo wszystko słabszy i mniej doświadczony od North. Ban overpass, ban nuke. Serbowie - tutaj raczej bez niespodzianek i pewnie mirage. Rosjanie? Mają mniejszy komfort - albo inferno albo train. Raczej to pierwsze. Decider w postaci d2. Porażka CR4ZY byłaby dla mnie dużą sensacją, myślę że nawet mapy mogą nie stracić. 
CR4ZY @1.25 Forbet
CR4ZY -1.5 @1.84  Forbet


Furia - Syman
 ​
Dla mnie win Brazylijczyków. Na te poważniejsze ekipy w ostatnim czasie raczej nie dawali rady, ale Syman jest od tamtych ekip przynajmniej półkę słabsze, więc powinni dać radę. Nie bawię się w 2-0, chociaż tak to się może skończyć

Furia @1.30 Forbet
 
Vitality - HellRaisers​
Nie mam najlepszego zdania o HR, ale w życiu bym nie przypuszczał, że mając za rywali DE i Syman Vitality będzie dziś grało o pozostanie w turnieju. Bo3 powinno faworyzować lepsze ekipy, to Vitality tutaj nie błyszczy. Zywoo nieźle, ale też nie rewelacyjnie, oddawali sporo entry w obu przegranych meczach. Vitality, ale skip, bo Francuzi tutaj zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

coL - Grayhound​
Obie ekipy się wczoraj uratowały przed odpadnięciem - coL eliminując TyLoo, GH po wygranej z INTZ. Za mało widziałem coL żeby coś typować. 

NRG - AVANGAR​
Amerykanie zaczęli od falstartu z Dream Eaters, później dwie łatwe wygrane na Syman i TyLoo. AVANGAR najpierw wygrana na complexity, później po dogrywce ulegli mouz, wczoraj wygrana z HR. Faworytem Amerykanie ale i Kazachowie mogą zaskoczyć. Ban Vertigo, ban nuke.  Ulubioną mapą NRG jest train, ale mam wątpliwości czy takie pewne wybieranie traina przeciwko AVANGAR dobrze by się zakończyło. Na inferno też AVANGAR umie zaskoczyć. Więc chyba brałbym mirage. W drugą stronę - nie wiem na czym Kazachowie czują się najpewniej. Realne opcje mają myślę dwie - overpass  lub dust. Skończy się na trainie. Co tu grać? NRG swój pick i over na picku Kazachów? Tak by podpowiadała logika, więc lepsze do gry live/ bliżej meczu

G2 - forze ​
Mecz G2 wywołał tu wczoraj sporo emocji :) Dziś też jest to jedno z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań . Francuzi faworytem, ale raczej nie spodziewam się szybkiego meczu. G2 wczoraj dobre pierwsze pół starcia na mouz, dużo słabsze drugie pół. Ban mirage, ban Vertigo. Dalej jest bardzo ciekaw. Procenty, jak to zwykle bywa u zespołów z Azji czy CIS na dużych turniejach, nabite niesamowicie. Teoretycznie forze powinno wziąć nuke, ale oddawanie CT rywalowi jest zawsze ryzykowne. Nie mniej mimo wszystko tak zakładam  - forze pick nuke. G2 pick dust 2. Co do wyboru 3 mapy pojęcia nie mam. Każda jest dla mnie w jakiś tam sposób realna. Dla mnie dziś tutaj mecz - kandydat - do upsetu.  Na live/przed mapami - G2 wygra swój pick, forze na swoim też powinno powalczyć. 
Powyżej 2.5 @ 2.15 LVBET
 Dzień do zapomnienia :/ 
 
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
Halo, już jutro główna faza majora a tu ani jednego wpisu na temat meczów? Budzimy się panowie

ENCE - AVANGAR
Uwielbiam Ence, śledziłem ich przed IEM'em w Katowicach, a potem oglądałem każdy ich mecz na żywo w Katowickim spodku, i razem z nimi smuciłem się podczas przegranego finału. Chłopaki kupili mnie po tym turnieju, od tego czasu śledziłem ich spotkania i chłopakom idzie bardzo dobrze, na tyle dobrze że informacja o roszadach w składzie, przed samym majorem to dla mnie absurd i niezrozumiała sprawa. Możliwe, że wystąpiły jakieś spiny w środku zespołu. Aleksib przez ostatnie miesiące oficjalne spotkania kończył na 3-4 pozycji w tabeli, ale CS to gra drużynowa, jeśli drużyna wygrywa, nie zalicza spektakularnych porażek i co najważniejsze utrzymuje się w topce świata to według mnie nie powinno się jej ruszać. Czy Sunny wprowadzi dużo dobrego do ENCE? Według mnie tak, ale nawet jeśli taka decyzja została podjęta, to nie powinno się jej już nawet nie mówię że publikować, ale nawet nie powinna ona dotrzeć do Aleksib, gdyż to na pewno podetnie mu skrzydła podczas tych zawodów.
Pierwsze spotkanie ENCE, podobny mappool obu drużyn, finowie po ogłoszeniu transferu są jedną wielką niewiadomą, AVANGAR grające całkiem dobrego CS'a w pierwszej fazie turnieju no i oczywiście BO1/mecz otwarcia głównej fazy turnieju. To wszystko przemawia do mnie za tym, żeby postawić na AVANGAR.
@2.59 AVANGAR (STS)

 
 
M 38

mikael14

Użytkownik
Renegades - G2

Mecz o awans do play-off podczas majora. Teoretycznie wyższy seed przed tym meczem mają reprezentanci Renegades. Zaryzykuję że będą chcieli to wykorzystać i oddadzą G2 prawo do wyboru mapy jako pierwsi. Od Rene ban overpass i Francuzi pick dust 2. Teoretycznie ich dobra mapa, więc powinni sobie poradzić. Ale miewają problemy w obronie - 4:11 z forZe, 2:12 z mouz, 8:7 z AVANGAR, 8:5 z MIBR.   Zakładam więc, że mapa nie będzie jednostronna i w okolicach 25 rund powinniśmy co najmniej zobaczyć, jeżeli Renegades będzie miało prawo wyboru strony (a będzie mialo jeśli to pick G2). W wygraną Australijczyków na tej mapie średnio wierzę. 

1. mapa - G2 (z dogrywką) @1.52
G2 wygra 1. mapę i co najmniej 2 zawodników powyżej 22 zabójstw @2.25 

Do tego na d2 nie tak łatwo odbijać (zwłaszcza B) więc:

1. mapa powyżej 4.5 rundy przez wybuch bomby  @1.83 (bez dogrywki)

Teoretycznie lepiej grać live (bo jednak robię założenie że G2 pickuje pierwsze). Myślę że to pierwsze można spokojnie grać live, albo po mapach - te pozostałe 2 ciężej będzie dać pre. 

Kursy BETFAN
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
No i mamy półfinały. Z tej okazji uznałem, że wrzucę również coś od siebie. Nie widzieliśmy się od starego forum, więc pora przełamać lody. Witam po przerwie i zapraszam do mojej burzy mózgów!

ENCE - Renegades

Zwycięstwo ENCE @1.30 Unibet   ​
Renegades ślizga się po tym turnieju niczym dzieci na zjeżdżalni. Nie powinienem brać meczów w trybie BO1 pod uwagę bo w większości to loteria i umiejętności indywidualnie, ALE w porównaniu do świetnie przygotowanych Finów moim zdaniem nie mają podjazdu.  Niecałe dwa miesiące temu ENCE miało okazję zmierzyć się na IEM'ie w Chicago z Renegades, gdzie Finowie pewnie pokonali Renegades wynikiem 2-0. Jeśli chodzi o map pool, to ENCE mimo wszystko wygląda lepiej niż drużyna z Australii, gdzie w składzie oczywiście jeden zawodnik z Norwegii (jkaem). Nie wiem jak Wy, ale ja dorzucam mecz do kuponu po nie najniższym kursie!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 3 września 2019 21:35 przez carradine
No i mamy półfinały. Z tej okazji uznałem, że wrzucę również coś od siebie. Nie widzieliśmy się od starego forum, więc pora przełamać lody. Witam po przerwie i zapraszam do mojej burzy mózgów!​
Cześć, zanim półfinały to przed nami jeszcze ćwierćfinałowe spotkania  :)

W tym poście skupię się na dzisiejszych meczach, mianowicie ENCE - Renegades i  Vitality - AVANGAR. Ogólnie rzecz biorąc w tych ćwierćfinałach nie mam swoich faworytów i sądzę, że każdy ma równe szanse na wygraną. Wiem, że to brzmi dość kontrowersyjnie natomiast takie są prawa play-offów Majora. 

ENCE  - Renegades 
ENCE przed rozpoczęciem Majora poinformowało, że z drużyną po turnieju pożegna się ich IGL Aleksib. Ta informacja jakoś nie za bardzo wpłynęła na grę całego zespołu ponieważ dosyć gładko wygrali swoje 3 mecze i dostali się do ćwierćfinału. Na pewno w dużej mierze jest to zasługa allu,  który bardzo pozytywnie zaskoczył nas swoją wyśmienitą formą. 
Co natomiast można powiedzieć o Rene? Start mieli fatalny ponieważ zaczęli od bilansu 0:2 i jedną  nogą byli już poza turniejem.  Jednak nagle dostali jakiegoś olśnienia i wygrali 3 następne spotkania. 
Nie skreślam w tym meczu underdoga,  ponieważ było kilka dni przerwy i dyspozycja zawodników mogła się zmienić. Jeżeli chodzi o mapy, to od Ence spodziewam się traina a od Renegades mirage/inferno.  Liczę,  że ekipa z Australii wygra przynajmniej na swojej mapie bo na picku przeciwnikow będą mieli bardzo trudno.
proponuje:
over 2.5 map @2.35     (ewentualnie mapa dla Renegades po kursie @1.80 lvbet  )
ENCE 0:2 Renegades 

Vitality - AVANGAR 
zdecydowana większość osób widzi już Francuzów w półfinale. A przecież AVANGAR udowodnili, że potrafią wygrywać z top1 hltv Liqud. Powiem tak, to jest najlepsza ósemka Majora i wystawiać kurs 1.30 w ćwierćfinale gdzie to nie jest ani Astralis ani Liquid? Ja byłbym ostrożny grając na Vitality. Tutaj może się zdarzyć wszystko. 
AVANGAR mapa @1.92     
AVANGAR mecz @3.40 lvbet     
Vitality 1:2 AVANGAR 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NRG - Natus Vincere 
Na początku Fazy Nowych Pretendentów NRG zaliczyli nie miłą wpadkę przegrywając po dogrywce z DreamEaters. Potem jednak w drodze po play-offów, pokonali swoich przeciwników m.in. Astralis i Liquid. Za to należą im się pochwały. Dodam również, że NRG tą wygraną z Astralis zawdzięcza swojemu snajperowi.  CeRq bowiem przy stanie 18:17 dla Astralis na  trainie popisał się ace'em dzięki czemu mogliśmy zobaczyć drugą dogrywke. Zobaczymy jak dzisiaj mu pójdzie w starciu z najlepszym graczem 2018 roku - s1mple. No właśnie co z tym Navi? Podczas tego turnieju mieli swoje lepsze i gorsze momenty. Na szczęście w najważniejszym dla nich meczu z CR4ZY po przegranym mirage bardzo się zdeterminowali  i wygrali kolejne mapy: inferno i nuke. Co tu więcej pisać? To jest walka o półfinał Majora i podtrzymuje swoje wczorajsze zdanie, że każdy ma równe szanse a świetna forma z Fazy Nowych Legend nic  nie znaczy co pokazali wczoraj zawodnicy ENCE. Teraz liczy się tylko ten mecz. Stawiam na Na`Vi!
Natus Vincere mecz @2.10 fortuna 
   NRG 2:0 Natus Vincere 


Astralis - Liquid
w zasadzie nie wiem co tu napisać. Jak dla mnie ten mecz powinien być finałem. Aczkolwiek Astralis już nie jest takie mocne jak w 2018 roku,  natomiast Liquid też czasami ma problemy i robi błędy.  Warto odpuścić i oglądać, natomiast ja dla lepszych emocji gram na drużynę, na którą jest lepszy kurs czyli Duńczyków. 
Astralis mecz @2.03 LVBET
     Astralis 2:0 Liquid
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Nie pisałem analizy na forum ale obstawiłem sobie win Astralis po kursie @2.0 i wygrałem. Mecz był piekielnie ciężki do przewidzenia, bardziej sercem poleciałem niż głową, ale nie zawiodłem się. Bardzo fajny, wyrównany. Godny ćwierćfinałów :)

Renegades - AVANGAR

Łączna liczba map: Ponad 2.5 @1.85 Unibet   ​
Mieliśmy okazję zobaczyć pojedynek pomiędzy tymi dwoma drużynami na tym turnieju, gdzie zwycięstwo odniósł AVANGAR w trybie BO1 na mapie Vertigo. Można powiedzieć że oba zespoły są "nieprzewidywalne", bo chyba nikt nie typował eliminacji Vitality czy ENCE z takimi drużynami. Indywidualnie niewątpliwie lepsi są zawodnicy AVANGAR, a w szczególności Jame.
Jeśli chodzi o mapy to niewątpliwie nie zobaczymy Overpassa i Nuke'a, natomiast najbardziej prawdopodobnymi mapami są Inferno i Mirage. Ciężko stwierdzić co będzie deciderem, ale myślę że zobaczymy tutaj trzecią mapę. Renegades zaszło naprawdę daleko, to mecze eliminacyjne w półfinałach, i żadna ze stron nie będzie chciała oddać meczu na takim poziomie dwoma mapami.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Renegades - AVANGAR
mało kto spodziewał się takiego półfinału, to fakt. Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze w poprzednich meczach. ENCE wydawało się, że byli zaskoczeni ofensywną grą Renegades i to ich chyba gubiło. Za równo na mirage, jak i nuke nie potrafili powstrzymać australijskich zawodników, ktorzy grali po stronie terrorystów. Myślę, że AVANGAR bardziej przygotuje się własnie na ataki Rene. Dodatkowo wczoraj drużyna AZR'a miała niesamowity dzień pod względem aimowym, wszystko im "siadało". Sądzę, że dzisiaj już tak łatwo nie będzie.
AVANGAR mecz @2.04 fortuna 
     Renegades 0:2 AVANGAR 

NRG - Astralis
Śmiało mogę powiedzieć, że kto wygra ten mecz, zostanie zwycięzcą Majora. Wbrew temu co pisałem wczoraj - NRG nie dało żadnych szans Natus Vincere i gładko przeszli do półfinału. Podobnie z resztą można powiedzieć o Astralis, które wygrało z Liquid. W niektórych momentach widziałem,  że Duńczycy złapali wiatr w żagle i grali podobnie jak w ubiegłym roku. Czy dalej będą tak grali? Dzisiaj się wszystko okaże. Liczę tutaj na zacięty 3-mapowy pojedynek. Niech wygra lepszy. Ja nie przejdę obojętnie obok takiego kursu jaki jest na amerykanów, zatem gram:
NRG mecz @2.45 STS
     NRG 0:2 Astralis 
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
AVANGAR - Astralis

Dokładny wynik: 0:2 @1.60 STS   ​

Nie widzę tutaj innego wyniku niż wygrana Astralis. Niestety, kurs na Duńskich zawodników jest zbyt niski żeby wlecieć w czyste zwycięstwo. Powinno pójść gładko, Astralis dosłownie staranowało NRG dzisiaj, wcześniej wyeliminowali Liquid i moim zdaniem AVANGAR nie powinno być wyżej postawioną poprzeczką. AVANGAR drogę do finału miało o wiele lżejszą, trafiali oni na takie drużyny jak Vitality, Renegades czy G2. Na nieszczęście AVANGAR ich mapa zostanie wyeliminowana, bo Astralis lubi banować Mirage'a. Kolejną mapą AVANGAR jest Inferno, na którym Duńczycy czują się pewnie. Dobrze idzie im również na Trainie, gdzie dziś poradzili sobie z NRG. Ciężko będzie zaskoczyć Astralis, więc niezależnie od mapy nie widzę tutaj innego typu.​
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Nie zobaczymy w finale Majora nuke i mirage, to perma bany obu drużyn. Potem jest jednak ciekawie.
Skupię się na mapie Avangar, bo swoją mapę Astralis zapewne wygra. Avangar zapewne wybierze traina, który wczoraj Astralis wygrało, ale spokojnie mogło to iśc w drugą stronę.
  • device ugrywający pistoletówkę po CT mając poniżej 20hp, 1v3, trzy niesamowite głowy z rzędu. Zamiast szybkich 3 rund w przypadku wygranego force'a w rundzie drugiej i potem w kolejnej rundzie eco robi się 0:8 i jest nerwowo, w końcu to mapa NRG.
  • NRG jakimś sposobem wygrywa 5 rund po T nie wygrywając rundy pistoletowej. Pokaźne osiągnięcie.
  • Runda 18, wygrane 3v3 przez Astralis na w pełni uzbrojonych NRG gdy po podłożeniu bomby Duńczycy mieli w sumie 152hp i 3 pistolety do dyspozycji
  • Runda 25 przy 15:10 dla Astralis gdzie znów Duńczycy wygrywają force buy na pistoletach
No i tym sposobem zamiast 16:10 mógł być scenariusz z meczu w fazie grupowej gdzie skończyła się ta mapa po dogrywkach (31:28). 

Mimo, że Avangar jedynego traina jakiego grali na tym turnieju przegrali z NRG i to przegrali wysoko to jednak widzieli jak to samo NRG wygrało na tej mapie z Astralis w fazie Swissa, a wczoraj mieli szanse by powalczyć i kilka kluczowych rund sprawiło, że ten wynik wyglądał tak, a nie inaczej.

Drugą z map, którą możemy zobaczyć jako wybór Avangar jest dust2, Astralis nie lubi grywać tej mapy.
  • Banowali ją wczoraj z NRG jako drugi ban. 
  • Tak samo z Liquid
  • W pierwszym meczu z NRG zbanowali ją Amerykanie
  • Nie zbanowali jej z CR4ZY i przegrali po thrillerze 29:31
  • Zbanowali ją w meczu BO1 z G2
  • Grali dusta2 z Dreameaters w pierwszym meczu, wygrali z kopciuszkiem 16:9
 
  • Avangar dust2 grali z Renegades i wygrali 16:6
  • Wygrali z Vitality w drugim meczu 16:10
  • Przegrali z G2 9:16, dla Francuzów jest to jednak od zawsze mocna mapa
Podsumowując Astralis pewnie wygra ten mecz, ale liczę że Avangar podejmie walkę na jednej z w/w map.

1. mapa Avangar @3.55
Over 2,5 map @2.50
Astralis 2:1 @3.20

efortuna

////edit: Astralis wybierali pierwsi, więc oczywiście 2. mapa Avangar
 
Do góry Bottom