>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 6 września 2019 20:31 przez kamilcia21To co, typujemy mecz?

Słowenia - Polska

typ nr 1: Zieliński strzeli gola 
@6        2/10

typ nr 2: (+10,5) rzutów rożnych
@2,29   2/10

typ nr 3: remis FT 
@3,05    3/10
3x  
Dopóki ten pseudoselekcjoner nie zejdzie z pierwszego planu tak będzie wyglądać gra biało-czerwonych.
Z takim potencjałem jaki obecnie posiadamy dać za ster człowieka, który nie ma pojęcia o selekcji i taktyce jest zwykłym przestępstwem. 
Boniek na konferencji pomeczowej zestresowany w swoich wypowiedziach jak nigdy wcześniej. Zaczyna zapewne dostrzegać swoją głupotę, jaką kierował się przy wyborze Brzęczka.
Stawiam wszystko, że gdyby selekcjonerem był przykładowo taki Klopp to byśmy piali z zachwytu nad grą i wynikami. 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 6 września 2019 14:25 przez kropson1988

Jezeli o mnie chodzi to na dzisiaj Medvedew win i do tego jakies handi setowe - 1,5 i Nadal 3:0. Na finał Pan win Andreescu. A co do Panów jeśli się sprawdza moje prognozy z dzisiaj nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie ku ruskowi. 
Póki co zgodnie z przewidywaniami . Teraz czekam na finał Pan , gdzie jak dla mnie młoda bierze to . A u Panów nie wiem dlaczego ale również przeczuwam , że Medvedew może powalczyć o konkretny cel jakim jest wygranie spotkania . 
​​​
 
K 0

kropson1988

Gość
Na pierwszy typ idzie półfinał Pan w siatkówkę ME Serbia wygra @1,68 i handi setowe  -1,5  @2,40 Betsafe .
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 7 września 2019 15:01 przez kropson1988Na pierwszy typ idzie półfinał Pan w siatkówkę ME Serbia wygra @1,68 i handi setowe  -1,5  @2,40 Betsafe .
Myślę, że dosyć łatwo 3:1  i 2x . Serbki biorą tytuł, są mega mocnei żadna ekipa im nie zagrozi. Na drugi półfinał jeszcze nie mam pomysłu. Na szybko myślę o Turcja - 1,5 handi setowe ale jeszcze pomyślę 
 
K 0

kropson1988

Gość
Dobra próbuje drugi półfinał Pan w ME:
Główny bet - 1,5 handi setowe Turcja @1,72 i spróbuję delikatnie - 2,5 handi setowe @3,05 Betsafe. 
​​​​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom