>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Temat w trakcie aktualizacji. 


Sezon 18/19 nie dawno co się skończył, a już lecimy z nowym tematem, który służy do podawania informacji oraz typów. 
Zapraszamy. 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dobra rozpoczynamy temat. Jako że IV liga Malopolska Zachód jest mi w tym sezonie bliska spróbuje na dziś taki oto trebelek 

Na początek tak:

Cracovia II    kurs: 1.4    fortuna    

Nie jestem fanem Cracovii ale czego się nie robi żeby utrzeć nosa kumplowi (zagorzały kibic Ryczowa). Młode chłopaki z Kałuży zagrały całkiem fajny mecz w weekend. Wygrali bezproblemowo. Dziś czwartek wiec kto wie czy nie dostaną posiłków z pierwszej druzyny. Ryczowa podobno nie ma czym straszyć.  Fakt 1 mecz wygrany ale w starciu z być może mieszanka rutyny i młodości mogą mieć problemy.

Wynik: 3:0 

Trzebinia      kurs: 1.6     fortuna   

IV liga to może się okazać zbyt wiele dla Rajska. W weekend lomot od Słomniki dziś widzę coś podobnego. Trzebinia to już uznana firma na tym szczeblu i raczej bezproblemowo powinni sobie poradzić. 

Wynik: 0:0

Słomniki      kurs: 2.20     fortuna   

Obie ekipy z kompletem pkt ale to Słomniki pokazały się z lepszej strony. Skawinka niezachwycila choć pokonanie Wegrzcanki napewno na plus. Tym razem jednak według mnie Słomniki to biora. Oby tylko nie takim wynikiem jak z Rajskiem 

e: niesamowity mecz. W 5 min Słomniki prowadzą 0:2 i później odrodzenie Skawinki. Do przerwy remis i decydujący cios w koncowce spotkania. Brawo Skawinka

Wynik: 3:2

Do tego dokladam Puławy x2 (3 liga gr.4).    Gdyby ktoś miał w ofercie Hutnika Kraków to tez myślę że warto dołożyć.   Rywale tydzień temu zdecydowali ze zagrają w 3 lidze mimo że cały okres przygotowawczy był podporządkowany grze szczebel nizej

​​​​AKO: 7.00

Przegladnalem jeszcze IV lige wschód i fajnie wygląda bet na 

Termalica II     kurs: 2.71      fortuna   

Piłkarze z Niecieczy w 1 kolejce przejechali się po rywal.  W ekipie nazwiska znane z wyższego szczebla rozrywkowego wiec kto wie kto tam dziś zagra. Jeśli nie czysta 2 to x2 po 1.54     wydaje się mega ciekawe

Wynik: 3:2
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 21

cezarbet

Użytkownik
Witam, moje propozycje na dziś:
Stężyca (Polska 3liga gr.II) kurs 1.7 - wzmocniona nowymi 8 zawodnikami i dysponują dużym zapasem gotówkowym

S.Tarnobrzeg (3liga gr.IV) kurs 1.45- grają na benniaminka który nikim sie nie wzmocnił, pierwszy mecz 3-0 przegrali.
Gładko 3-1   
k. Kołobrzeg (3liga gr.II) kurs 1.60 - takie przeczucie ????
kurs łączny : 3.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
C 21

cezarbet

Użytkownik
  1. Wybacz to moj pierwszy wpis tutaj ????
  2. cytat z dnia 15 sierpnia 2019 12:12 przez cezarbet
Witam, moje propozycje na dziś:
Stężyca (Polska 3liga gr.II) kurs 1.7 - wzmocniona nowymi 8 zawodnikami i dysponują dużym zapasem gotówkowym
S.Tarnobrzeg (3liga gr.IV) kurs 1.45- grają na benniaminka który nikim sie nie wzmocnił, pierwszy mecz 3-0 przegrali.
k. Kołobrzeg (3liga gr.II) kurs 1.60 - takie przeczucie ????
kurs łączny : 3.94
 
 
K 21

krzemek84

Użytkownik
IV liga lubelska 
Mecz Huczwa Tyszowce - Lewart Lubartów 2 kurs 1,45 niestety kurs spadł już na 1,25   

Lewart bardzo solidna drużyna w zeszłym sezonie 10 wygranych na wyjeździe do tego wzmocnili się w tym sezonie  Huczwa w zeszłym sezonie ledwo uniknęła spadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Mazovia Mińsk Mazowiecki - LKS Świt Staroźreby 1 (1.45) STS   wymęczone 3-2...
Nie widzę tu żadnych szans dla gości, którzy awansowali do tej ligi z tylnego siedzenia. Mazovia wzmocniona bramkarzem Dominikiem Puskiem czy napastnikiem Wojtkiem Wocialem spokojnie powinna zaaplikować kilka bramek beniaminkowi z płockiej okręgówki. 

KS Łomianki - Nadnarwiannka Pułtusk 1 (1.75) STS   niestety bez bramek pomimo sporej przewagi miejscowych...
Łomianki ciekawie wzmocnione latem. Dołączyło kilku obcokrajowców - Joel Zamora Gil, Carlos Javier Saavedra czy Nico Wouters. Ponadto z Mszczonowianki dołączyli bracia Jadaccy (Filip i Kacper). W 1. kolejce minimalna porażka z Hutnikiem Warszawa. Goście zaskoczyli wysokim zwycięstwem z Ożarowianką, ale to będzie jeden ze słabszych zespołów tej ligi.

Mazur Karczew - KS Warka 1 (1.8) STS   1-1
Mazur to solidny 4 ligowy zespół, mimo że latem stracili m.in. Kamila Hernika (Mszczonowianka), to powinni poradzić sobie z beniaminkiem z radomskiej okręgówki. W Warce postawili na swoich ludzi, którzy zrobili awans - wątpię aby to wystarczyło na 4. ligę. Po raz kolejny może się okazać, iż jest to zespół za mocny na okręgówkę i jednocześnie za słaby na 4 poziom rozgrywkowy. 

Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi x2 (1.39) STS   
Mocno przebudowana drużyna z Sulejówka, kontra jeden z faworytów do awansu - Pilica Białobrzegi. Na uwagę zasługuje fakt, że latem do Białobrzegów przeniósł się m.in. jeden z lepszych piłkarzy... ekipy Sulejówka, Michał Dobkowski.

AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 1x (1.31) STS   
Beniaminek z Mikołowa wzmocniony kilkoma ciekawymi nazwiska z wycofanego z 2. Ligi - Rozwoju Katowice. Do drużyny dołączyli m.in. bramkarz Bartosz Soliński czy obrońca Przemysław Gałecki. W kadrze jest też ciekawy gruzin Saba Jikia. 

Goczałkowice Zdrój - Wilki Wilcza 1 (1.65) STS   5-1
Szanse na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie powinien mieć papierowy faworyt ligi, LKS Goczałkowice, który podejmował będzie przebudowaną drużynę Wilków Wilcza. „Goczały” po intensywnym okienku transferowym muszą szybko rozpocząć wygrywanie, żeby nie odczuć nerwowej atmosfery i presji wyniku.

LZS Starowice - Rekord BB 2 (spotkanie bez remisu) 1.3 STS   
Spotkanie z 3. ligi. 

Trzeci mecz z rzędu u siebie rozegrają piłkarze ze Starowic. Na razie jednak na boisku beniaminka kibice nie zobaczyli ani jednej bramki. Obydwa starcia podopieczni Jakuba Reila zremisowali bowiem 0-0. Trzeba jednak zauważyć, iż team spod Grodkowa jest niejako w fazie budowy, gdyż jego sztab miał znacznie mniej czasu na skompletowanie kadry na 3. ligę. Wszak o tym, że zespół ten jednak zagra na tym poziomie w klubie dowiedziano się dwa tygodnie po zakończeniu poprzedniego sezonu.

- Kadra z którą teraz pracuje wykrystalizowała się mniej więcej dwa tygodnie przed startem ligi, także jesteśmy zespołem, który cały czas się zgrywa - tłumaczył Reil. - Dlatego też teraz stawiamy na defensywę i kontrataki. I to nam coraz bardziej wychodzi, ale potrzebujemy czasu - zaznaczał.Osobiście zrobiłem z tego AKO. Polecam i z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Polecam na dziś mocno rezerwy Jagi    10-2 w Forbet po 2.0. Jaga wzmocniona + Warmia bez kilka podstawowych grajkow. Polecam połączyć z Czarnymi Połaniec    8-0 po 1.5 I rezerwami Stali Mielec 1.6   7-0

Ponadto do gry Pogoń Lębork  1-2 po 2.15, Vineta Wolin   2-2 po 1.3, Star Starachowice   3-1 1.7 (wszystko sts)

Delikatniej Łochowo 1.65   6-0, Busko Zdrój   6-3 po 1.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
S 54

szymi16

Użytkownik
Pogoń Siedlce II- Dolcan Ząbki 1  3,05 Forbet

U gospodarzy 9 zawodnikow z 1 drużyny. Wiadomo że może byc rożnie biorąc pod uwagę że Ząbki dobra ekipa ale po takim kursie warto spróbować. Zależy od podejścia zawodników z 1 drużyny ale jeśli mają aspiracje powalczyć o skład w pierwszej drużynie powinni chcieć sie pokazać bo zapewne trener 1 bedzie obecny na meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 254

pablo95

Użytkownik
cytat z dnia 18 sierpnia 2019 10:02 przez szymi16Pogoń Siedlce II- Dolcan Ząbki 1  3,05 Forbet

U gospodarzy 9 zawodnikow z 1 drużyny. Wiadomo że może byc rożnie biorąc pod uwagę że Ząbki dobra ekipa ale po takim kursie warto spróbować. Zależy od podejścia zawodników z 1 drużyny ale jeśli mają aspiracje powalczyć o skład w pierwszej drużynie powinni chcieć sie pokazać bo zapewne trener 1 bedzie obecny na meczu.
dobre info. szkoda że nie widziałem i nie skorzystałem :)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie


Odra Wodzisław - GKS II Tychy    3-1

1 kurs (1.9) STS

Rezerwy tyszan bez większych spadów, pierwsza drużyna gra w niedzielę w Sosnowcu. Gospodarze podrażnieni słabszym początkiem sezonu, dziś będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Z takimi nazwiskami jak Emmanuel Sarki, Bartosz Pikul, Sławomir Musiolik czy Mouhamadou Sadio muszą w końcu zacząć punktować i gonić czołówkę.

 

Sparta Rudna - Sparta Grębocice   2-2

1 kurs (1.6) Forbet

Dziś w Rudnej otwarcie długo wyczekiwanego nowego stadionu, więc motywacja będzie podwójna. Latem do drużyny dołączyło 4 zawodników z Górnika Polkowice - Wojciech Konefał (136 min w 3 lidze), Kamil Olszewski, Dawid Świdwa (193 min) oraz Dawid Malawski. Ponadto gospodarze w ubiegłym sezonie „pomogli” gościom w utrzymaniu – wypadałoby oddać punkty ;)

 

Lewart Lubartów - Włodawianka Włodawa    3-1

1 kurs 1.35 Forbet

W Lubartowie nikt nie ukrywa, że interesuje ich awans. Także w meczach z takimi rywalami jak Włodawianka nie wypada tracić punktów, zwłaszcza na własnym boisku.
 

Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy    1-4

1 kurs (1.95) STS

Beniaminek z Kłobucka może być czarnym koniem obecnych rozgrywek, a kto wie może i włączy się do walki o awans. Po promocji do 4 ligi zespół wzmocniono dodatkowo Sławomirem Ogłazem, Karolem Tomczykiem Alanem Jaworskim (Skra Częstochowa), Błażejem Stępniem (Raków) Goście w ubiegłym sezonie zdecydowanie gorzej radzili sobie na wyjazdach. W meczach, w których pełnili rolę gości, zdobyli tylko 13 punktów. Dla porównania: w Mysłowicach dopisali sobie ich w sumie 27. Kosztów od kłobucczan dzieli mniej więcej 100 km. Jest to zatem jeden z największych dystansów do pokonania w tym sezonie dla obu klubów. Co ciekawe, mysłowiczanom bliżej do czeskiej granicy niż do Kłobucka. W 1. kolejce Znicz potrafił ograć spadkowicza z trzeciej ligi Ruch Radzionków, zatem i z Unią nie powinien mieć problemów.


Po głowie chodzą mi też typy:
Piaseczno - Radomiak II 1 (1.50) STS   1-2
Skalnik Gracze - Chemik KK 1 (1.60) STS   3-0
Głuchołazy - Unia Krapkowice 2 (1.85) STS   1-8
Świdnica - Bystrzyca 1 (1.15) STS   2-0

Przeszacowane wydają się:
C. Kartuzy - Gedania Gdańsk x2 (2.01) STS   2-0
P. Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie x2 (1.81) STS   3-0
Clepardia Kraków - Piaski Wielkie 1 (3.0) STS   3-3
Skwierzyna - Czarni Żagań 1 (2.68) STS   4-3

Powodzenia i z fartem w układaniu kuponów!

EDIT. jednym słowem DRAMAT 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 1,1K

stma

Użytkownik
UNIA SWARZĘDZ - VICTORIA WRZEŚNIA 1 1.65 Forbet  0:0 ???? ja pierd......!  

Na kolejną stratę punktów nie mogą pozwolić sobie piłkarze unii.Cel na ten sezon to awans do 3 ligi.Po ostatniej niespodziewanej porażce w Międzychodzie,czas na odrabianie strat i myślę,że 3 punkty zostaną u gospodarzy.

Bez Analizy 
Gołuchów - Kościan 1  1.5 Forbet  2:1
  
Flota Świnoujście - Olimp Gościno 1  1.5  Forbet  9:0   
Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1  1.5  Forbet  1:0   

POWODZENIA!!!!!!

P.S. Liczę na Waszą opinię co do typów i wasze propozycje na weekend!!!!
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Stilon Gorzów Wlkp 1.85 (4. lubuska) betfan   2-1
W STS stoi po 1.40. Carina potrafiła przegrać na boisku beniaminka z Iłowy czy męczyć się mocno na własnym boisku z Przylepem, który ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt. W Betfan wystawili kurs "po tabeli", ale zapomnieli spojrzeć że Stilon ma rozegrany 1 mecz mniej. Gospodarze to obok Warty GW jeden z głównych przedsezonowych faworytów do awansu.

Polonia Nysa 1.65 (4. opolska) betfan   6-1
Przepaść między drużynami. Typ od kolegi z opolskiego, który spodziewa się tu gładkiego zwycięstwa gości. Nysa z takimi nazwiskami jak Adam Setla czy Ble Dro Narcisse to jedna z najmocniejszych drużyn w 4 lidze opolskiej. STS płaci 1.45

Kaszubia Kościerzyna 1.9 (4. pomorska) betfan   1-1 karny w końcówce...
Zdecydowany lider 4. ligi pomorskiej (komplet 12 pkt w 4 meczach) kontra Stolem Gniewino (5 pkt - 8. pozycja). Gospodarze u startu sezonu osiągają świetne wyniki: 7-2 ze spadkowiczem z Pelplina, 4-2 w Lipuszu, 2-1 z Luzino czy ostatnio 3-0 z GKS Kowale. Te wyniki muszą budzić respekt, ale w sumie nie ma co się dziwić. Przed sezonem do drużyny dołączyli m.in. Kamil Sikora (Lechia Gdańsk) czy napastnik Tomasz Tuttas (niegdyś Wigry). W STS 1.65

Sokół Marcinkowice 1.5 (4. dolnośląska wschód) betfan   1-3
W STS jedynie 1.25. Samodzielny lider tabeli kontra beniaminek, który na ten moment z 0 dorobkiem punktowym okupuje jedno z ostatnich miejsc w tabeli. Nie widzę innej opcji niż kolejna wygrana Sokoła.

Orkan Buczek 1.8 (4. łódzka) betfan   5-0
W Forbet, który ma chyba najlepsze rozeznanie w łódzkim na Buczek płacą 1.6 (STS 1.5), a tu mamy 1.8 więc kolejne value. Buczek to obecny lider tabeli, Pogoń do tej pory zgromadziła tylko 1 punkcik. Goście z kilkoma znanymi nazwiskami w składzie: Dominik Cukiernik, Andrzej Dolot czy Daniel Potakowski. 

AKO: ~15
BETFAN + bez podatku
W STS za to samo mamy ~6.3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik


Witam, ode mnie takie coś na weekend:
Ceramika Opoczno - Warta Sieradz 2 1.8 (4 liga łódzka) Fortuna   
Warta to główny faworyt 4 ligi łódzkiej, w ostatniej kolejce remis z Borutą gdzie przeważali cały mecz, Ceramika też ma dobry skład lecz na pewno słabszy niż Warta. Główny cel jaki zarząd postawił przed piłkarzami Warty to awans do 3 ligi, w mojej opinii w tym sezonie za bardzo nie ma kto im w tym przeszkodzić.

Pelikan II Łowicz - Andrespolia Wiśniowa Góra 2 1.95 (4 liga łódzka) ForBet   
Juniorzy z Łowicza to będzie raczej drużyna do bicia, Andrespolia drużyna solidna, środek tabeli w tym sezonie moim zdaniem, takie mecze po prostu trzeba wygrywać.

Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz 2 2.96 lub X2 1.6 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
Byłem na meczu Slavii z Rakowem i Raków samymi juniorami przejechał się po Slavii jak walec. Przemsza w tym sezonie bardzo dobry skład i będą w czołówce na pewno. Jeżeli Slavia zagra tak jak tydzień temu z rezerwami Rakowa to łatwa wygrana Przemszy. Po 60 minutach piłkarze Slavii opadli z sił co było dla mnie szokiem, że jakimś cudem udało im się wygrać dwa pierwsze mecze sezonu.

Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa 1 1.8 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
Nie mam jeszcze pewnego info dotyczącego składu Rakowa ale na wyjazdy mają jeździć samymi juniorami. Ruch ekipa na czołówkę tabeli, a rezerwy Rakowa na wyjeździe raczej będą przegrywać. Osoba zaufana mówiła mi, że na wyjazdach jeszcze im gra nie idzie, ale z czasem na pewno będzie lepiej.

Sarmacja Będzin - Polonia Poraj 1 1.7 (4 liga śląska gr.1) Fortuna    
Poraj w tym sezonie mocno się osłabił i będą bili się o utrzymanie, Sarmacja typowy zespół środka tabeli mocno punktujący u siebie.

Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice 1 1.6 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
Drama to drama, jak szybko weszli tak szybko spadną, Unia po opiniach znajomych z Kłobucka pokazała dobry futbol, byli dobrze przygotowani fizycznie i mieli bardzo dobrego zawodnika z Afryki który podobno robił różnice.

Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck X2 1.87 (4 liga śląska gr.1) Fortuna   
W Kłobucku mocno zdziwieni przywitaniem z 4 liga, ale skład mają dobry i wierzę, że zaczną teraz punktować.

RKS Radomsko - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 1.68 ( 3 liga gr.1) Fortuna   
Tutaj zastanawiałem się najmocniej, ale Radomsko dobre wzmocnienia ostatnio, więcej szczegółów na FB Rks Radomsko.

Pozdrawiam! 
:)
 
A 0

adas66

Użytkownik
Przepraszam ze dzisiaj niei podałem swojego typu dnia IV ligi , dla mnie typ to 

KS Legnickie Pole - Kuznia Jawor

KS wygrał bez problemu jestem z tego regionu i jestem praktycznie co mecz na ich  meczach . 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie



Polecam łapać ŁKS II na live. Ekstraklasowa Ekipa.

ŁKS II 1.47   4-1
ŁKS II 4+ gola 4.5   
ŁKS II do przerwy 1.94   

STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Proch Pionki - Radomiak II Radom   0-1
typ: Radomiak II (1.50) Betfan
4. liga mazowiecka (południe)

Pierwszy zespół Radomiaka grał wczoraj w Głogowie. Dziś do rezerw mają "zejść" rezerwowi z "jedynki". Patrząc na piątkową ławkę powinno być dobrze. Ogólnie polecam grę w tej kolejce na rezerwy biorąc pod uwagę przerwę reprezentacyjną. W STS 1.40 i Forbet mamy 1.40 na wygraną gości, więc pobieram Betfan po 1.50.




Orzeł Wałcz - Sokół Karlino   3-0
typ: Orzeł Wałcz (1.50) Betfan i Forbet
4. liga zachodniopomorska


Orzeł zdecydowanie zespół własnego boiska (ubiegły sezon w domu 7-1-9) vs jedna z najsłabszych wyjazdowych ekip (ubiegły sezon w delegacji 2-6-9). Karlino z bardzo wąską kadrą, szukające przed sezonem zawodników na... portalach internetowych.
Na dotychczasowe mecze wyjazdowe udawali się w 11 ludzi (do Węgorzyna) czy w 14 (do Manowa i Dygowa).  


Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń Zduńska Wola    1-4
typ: Andrespolia (1.85) Betfan
4. liga łódzka


Konsekwentnie przeciwko drużynie gości. W ubiegłym sezonie w domu gospodarze wygrali 2-0. W obecnych rozgrywkach Andrespolia potrafiła postawić się wzmocnionym rezerwom ŁKS 2-2 czy powalczyć na terenie obecnego lidera 2-3 (z którymi dla porównania Zduńska Wola przegrała ostatnio 0-6!). Spore różnice kursowe: Betfan 1.85, STS i Forbet po 1.60. 


Spójnia Ośno Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie   3-0
typ: Spójnia (1.30) Betfan
4. liga lubuska


Tutaj przepaść w tabeli. Tęcza po ostatnim sezonie straciła 6 podstawowych grajków, zastępując ich głównie zawodnikami z niższych lig. W STS 1.10. 

Vineta Wolin - Leśnik Manowo   5-0
typ: Vineta Wolin (2.1) STS
4. liga zachodniopomorska


Najwyższa pora na przełamanie Vinety... i 1 zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. To miał być jeden z kandydatów do... awansu, a póki co zaliczył MEGA FALSTART. Przed gośćmi daleki wyjazd (patrz poniżej) + H2H z poprzedniego sezonu również wygląda obiecująco (wygrane Vinety 3-0 i 2-1). Nie chce mi się wierzyć, aby zespół z Wolina po 6. kolejkach wciąż pozostawał bez zwycięstwa. Nie po to ściągali przed sezonem Szymfelda z Iny Goleniów czy Duwe z Rasela, aby teraz bić się o utrzymanie. Tu wybieram opcję z STS, gdzie zdecydowanie najlepszy kurs.


Moja propozycja rozłożenia kuponów w Forbet i Betfan poniżej:

Błonianka Błonie - Unia Warszawa   5-0
typ: Błonianka (1.30) Forbet
Różnica klas, tu powinno się skończyć różnicą min. 3 goli.Obrona gości dziurawa jak szwajcarski ser. U pozostałych buków 1.2, a nawet 1.1.

Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn Koźle   1-0
typ: Chemik (1.52) Forbet
Typ polecany przez kolegę z opolskiego, który spodziewa się tam gładkiego zwycięstwa gości. 

GKS Kowale - Lechia II Gdańsk   0-1
typ: Lechia II (1.8) Forbet
Tak jak wspominałem na starcie liczę na wsparcie I zespołu, a nawet bez niego Lechia powinna wygrać. Gospodarze to zespół, który do końca nie był pewien czy przystąpi do rozgrywek + nie posiadający na ten moment własnego boiska. 

+ wspomniana Vineta Wolin (2.0) Forbet 
+ dokładka z 2. ligi Widzew x2 (1.16)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 169

szmeru

Użytkownik
Można też dodać na podbicie Granat Skarżysko-Kamienna - Partyzant Radoszyce na 1 za 1.30 (IV Świętokrzyska) Kurs na pewno nie powala ale w Granacie ciśnienie na awans, mocny skład w dodatku zawsze u siebie są bardzo mocni (przez ostatnie 3 lata jedna porażka). Tydzień temu po remisie z Nowinami wrócili na właściwe tory pewnie wygrywając 5:1 na trudnym terenie w Bodzentynie. W Radoszycach kadra nie najmocniejsza, w tamtym roku zespół środka tabeli, w tym wygląda to jeszcze gorzej. W dodatku kontuzja jednego z czołowych zawodników. Tydzień temu porażka u siebie z Nidą, która jest drużyną dolnej części tabeli i nic wielkiego nie prezentuje. Dwa tygodnie temu pogrom w Łagowie - porażka 0:6.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
W obliczu poniższych informacji
x2 (1.67) STS    2-3
dla odważnych czysta 2 (2.93) STS   

Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
typ: Gniewino (3.3) STS
Przeszacowany kurs na gospodarzy. Oglądałem ich ostatni mecz z Kaszubią i naprawdę wyglądali solidnie. 

Miedź II Legnica - ROW Rybnik
typ: Miedź (remis=zwrot) 1.75 STS
U gospodarzy mają być spady. Rezerwy słabo wystartowały, więc nadarza się dobra okazja do podreperowania bilansu punktowego. 
 
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik


Witam, czas podać kilka typów na ten weekend z moich okolic:
Orzeł Nieborów - LKS Kwiatkowice 2  @1.60 forBet   
Za bardzo nie ma o czym tutaj pisać, beniaminek z okręgu Skierniewice zawsze jest najsłabszy i w tym sezonie się to potwierdza. Kwiatkowice od lat solidny 4 ligowiec i cały czas mocna drużyna.

Jutrzenka Warta - Ceramika Opoczno X2  @1.80 Fortuna   
Tutaj idę w stronę przełamania Ceramiki, mają naprawdę solidny skład i na pewno będą chcieli się zrehabilitować za ostatnia wtopę z Sieradzem.

Polonia Piotrków Trybunalski - Omega Kleszczów 1 @1.60 Fortuna   
Niech nikogo nie zdziwi ostatnia wygrana Omegi nad Kutnem, wygrali wysoko ale Kutno było lepsze, Omega to drużyna budowana od zera w tym sezonie i będą bić się o utrzymanie. W Polonii dobry transfer w ostatni dzień okienka transferowego, pozyskano bramkostrzelnego Wojtczaka z Radomska.

Zjednoczeni Stryków - Warta Działoszyn 1 @2.00 Fortuna    
Warta też mocna odmieniona w stosunku do poprzednich sezonów, kasa się kończy i stawiają na młodych, w ostatniej kolejce wymęczyli 3-2 u siebie z Nieborowem. Zjednoczeni początek dość słaby lecz powoli się rozkręcają.

Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice 2 @2.1 Fortuna   
Tak jak pisałem wcześniej Polonia to główny kandydat do spadku, Śląsk to zespół na TOP 3 w tym sezonie według mnie i takie mecze po prostu muszą wygrywać.

Znicz Kłobuck - AKS Mikołów 2 lub x2 @3.2 lub 1.75 forBet   
Już sam nie wiem co myśleć o Kłobucku, kiedyś muszą się przełamać, ale z Mikołowem na pewno tego nie zrobią, Mikołów jest mocno nie docenianą drużyną, a przeszło tam kilki zawodników z Rozwoju Katowice, a w ostatniej kolejce zremisowali z faworytem tej ligi Szombierkami 1-1.

Z pewniaczków na ten weekend bez analizy:
Warta Sieradz - Włókniarz Zelów 1 1.35 ​​Fortun  
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 7 września 2019 12:23 przez kryszan010

a w ostatniej kolejce zremisowali z faworytem tej ligi Szombierkami 1-1.
Nie przesadzajcie z tym faworytem ligi.

Mówi się tak o Szombierkach, bo chyba tylko oni przed sezonem zadeklarowali chęć walki o pierwsze miejsce w grupie (dające prawo gry w barażach o III ligę). Reszta przystąpiła do sezonu na zasadzie "poczekamy, zobaczymy co z tego wyjdzie w trakcie sezonu".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom