>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Jak usłyszałem, że Glik nie gra, a Pazdan gra to pomyślałem, że będzie to słabo wyglądać dziś...
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Ale Niemcy są słabi. Zresztą wystarczy spojrzeć na ich wyjściowa jedenastkę, o ławce rezerwowych nie wspominając. Co to za zawodnicy, średniacy w Bundeslidze. To już tylko wspomnienia jeżeli chodzi o potęgę Niemiec. Taka ekipa z 2014 i Holandia nie ma dzisiaj podjazdu.

Brzeczek myśli, że nikt nie zauważy że wystawia prawonoznego zawodnika na lewej obronie?! A Oni sobie jeżdżą ta strona jak chca bo Bereszynski panika kiedy podbiega zawodnik a trzeba zagrać lewą. Rybusa nie wystawi bo ten skrytykował Wuje kilka spotkań temu i dopóki ten będzie trenerem to nie wystawi byłego Legioniste. 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jest szansa że "eksperci" po tym meczu wreszcie zrozumieją że nie jesteśmy potęgą a poprzednie mecze to zasługa grupy śmiechu a nie cudownej gry. 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 6 września 2019 22:24 przez adik1992Jest szansa że "eksperci" po tym meczu wreszcie zrozumieją że nie jesteśmy potęgą a poprzednie mecze to zasługa grupy śmiechu a nie cudownej gry. 
Poprzednie mecze były na podobnym poziomie. Wygrywalismy dzięki indywidualnym umiejętnościom i stałym fragmentom. Izrael zlalismy bo w ogóle nie bronil. Dziś dobrze widać, jak wygląda nasz styl gry, a raczej że my stylu nie mamy. Przy takiej grupie na ME oczywiście pojedziemy tylko po co?
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 września 2019 22:30 przez sumada90

Poprzednie mecze były na podobnym poziomie. Wygrywalismy dzięki indywidualnym umiejętnościom i stałym fragmentom. Izrael zlalismy bo w ogóle nie bronil. Dziś dobrze widać, jak wygląda nasz styl gry, a raczej że my stylu nie mamy. Przy takiej grupie na ME oczywiście pojedziemy tylko po co?
Dokładnie to samo pisałem po poprzednich wygranych meczach, gdy eksperci w studiu już widzieli nas w strefie medalowej. W marcu pisałem że jeżeli Brzeczek zostanie do Euro to będą to zmarnowane dwa lata i niestety ostatnia szansa by coś ugrać z zawodnikami tj. Lewy, Glik czy Grosicki. 
Na euro pojedziemy bo jedzie pół Europy. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 22:30 przez sumada90

Poprzednie mecze były na podobnym poziomie. Wygrywalismy dzięki indywidualnym umiejętnościom i stałym fragmentom. Izrael zlalismy bo w ogóle nie bronil. Dziś dobrze widać, jak wygląda nasz styl gry, a raczej że my stylu nie mamy. Przy takiej grupie na ME oczywiście pojedziemy tylko po co?

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"

Stanisław Lem
Jeszcze wiele rzeczy się dowiesz , wiele idiotyzmów przeczytasz i dalej będziesz się dziwił , że jednak jeszcze wszystkiego nie wiesz. Troszkę się zawiodłem ale myślę że taki kubeł zimnej wody przyda się naszej reprezentacji. Pozdrawiam i trafnych decyzji w typowaniu .
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dimitrov mial duzo lepsze statystki w 1 secie i go przegral. Typ jednak nie ma psychiki M3dvedev jeszce mu pomaga ale bulgar jednak lubi przegrywać niektorzy mają to we krwi jak widac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom