>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

dlaczego uzywanie oddsportal mija sie z celem...

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie twierdze ze wszyscy uzywajacy oddsportal mijaja sie z celem. mijaja sie z celem ci, ktorzy graja po spadkach kursow zwracajac uwage na czas minute i godzine kiedy kurs spadl. widzac z najpierw spadl u najwiekszego bukmachera zakladaja ze ktos grubo zagral. uwazam z te osoby sie myla. powoduje spadki u jednego bukmachera grajac maksy obnizam kurs. na oddsportal przy moim bukmacherze jest pare minut opoznienia w stosunku do tego co ja wiem. nie jestem pewien ale jest to nawet dziesiec minut roznicy... a w tym czasie u innych, wiekszych bukmacherow kurs spada pozniej niz w moim... prawie w kazdym przypadku jest takie opoznienie. do tej pory nie dotyczylo to chyba jednego meczu, w ktorym nie bylo tego opozninia. jest to niszowy bukmacher dla graczy, ale czy zawodowemu typerowi, badz grupi typerow robi roznica kto im wyplaca pieniadze i gdzie maja limity... zasada jest taka gra sie tam gdzie jest najwyzszy kurs niewazne kto go wystawil to ktos i tak zobaczy ten najwyzszy kurs i go zagra... niewidzialna reka rynku... mysle ze to duzo wyjasnia lubie sobie rozkminiac i lubie liczby a w bukmachrce przedstawiaja wszystko tak sadze, ale moge sie mylic ;)
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Heh, a kto wogole gra na spadki kursów? Chyba tylko Ty:)To jest dobre ale jako część układanki. A same spadki często nic nie znaczą i gra na nie jest nie warta świeczki. 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

Minsk-Nizhnekamsk 18.10
Nie znam się całkowicie na KHL. Typ podaję tylko pod to, co dzieje się na rynkach azjatyckich i giełdach. A zaczynają tu grać na gości i ja też idę w tą stronę. 
Nizhnekamsk OT @1,93 Unibet 


to twoj post czy moj ; p bo grasz pod moje spadki nie ja pod twoje... tak wiem na rynkach azjatyckich umiesz czytac spadki ;p nie ma czesci ukladanki inwestorzy operuja na jakiejs lini i zamykaja z zyskiem, dlatego sa spadki. przeciez to gielda... i tu i tam... a ze sie nie nazywa gielda to i tak dziala jak gielda...


edit; dlaczego na gieldzie grasz na wynik spotknia... umiesz uzywac gieldy ;p tzn. korzystac z gieldy, bo jej uzywasz ;p
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
3/4 z tego co napisałeś wogole nie zrozumialem:) Jak pisałem nie ma sensu grać pod spadki kursów i ja pod nie nie gram. Wyciąga sobie wnioski jakie Ci tam pasują i myśl co chcesz ale nie gram pod spadki. Próbowałem kiedyś ale to tylko loteria. 
 
Do góry Bottom