>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 6.09.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Belgia
Typ: 2  (0-15 minuta spotkania )
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
  Dokładnie przeglądnąłem kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie. W oczy rzucił mi się jeden z nich i śmiem twierdzić, że wejdzie jak w masło, a wcale nie jest taki niski. San Marino każdy zna i każdy wie jaką są potęga w piłce nożnej. Co prawda nie zawsze dostają wysokie baty, ale dziś zagrają z jedną najlepszych reprezentacji w Europie. San Marino poziomem gry zbliżone jest do Liechtensteinu, Gibraltaru i Wysp Owczych. Warto tutaj podkreślić, że cała trójka wczoraj straciła gola(gole) do 15minuty meczu, a grali oni z drużynami troszkę słabszymi niż Belgia ( Bośnia, Dania, Szwecja).
  Uważam, że Belgia szybka zacznie strzelanie w tym meczu, na pewno do 15 minuty będzie miała ku temu kilka okazji i wystarczy tylko jedna bramka, żeby mój typ był trafiony.
  Kurs 1.54 na to, że reprezentacja Belgii strzeli gola do 15minuty to DOBRY kurs. Moim zdaniem warto go grać i nie ryzykować w inne niepewne zdarzenia. Powodzenia i oby weszło tak jak wczoraj !

  100
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina:  KOSZYKÓWKA – Mistrzostwa Świata

Godzina: 10:00

Spotkanie:  Polska  - Rosja

Typ:  Rosja (hc -8,5 pkt. razem  z dogrywką)

Kurs: 3,30

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Pierwszy mecz obu zespołów w drugiej fazie  Mistrzostwach Świata w Chinach, który praktycznie przesądzi kto awansuje do ćwierćfinałów.  Bukmacherzy jako  faworyta tego meczu stawiają Rosję. Ja również upatruję faworyta w Rosji mimo tego, że nie grają najmocniejszym składem.  Polska nie ma nic do stracenia i będzie chciała wygrać kolejny mecz, ale ja uważam, że to już zbyt trudne zadanie. Wiem, że Polacy zrobili wielki postęp i grają naprawdę dobrze ale tym razem chyba nie dadzą rady. Prawdopodobnie będzie to zacięty i wyrównany pojedynek jednak myślę, że w końcówce meczu to Rosja odskoczy na kilka lub kilkanaście punktów i wygra ten mecz. Ja zaryzykuję i postawię, że Rosja wygra przynajmniej dziewięcioma punktami.

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - LPL
Godzina: 10:00
Spotkanie: FunPlus Phoenix - Royal Never Give Up
Typ: FunPlus Phoenix
Kurs: 1,69
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wczoraj niestety się nie udało, powiedzieć, że SANDBOX zagrało poniżej oczekiwań, to jak nic nie powiedzieć, jednak dziś dam e-sportowi jeszcze jedną szansę ;)
Tym razem mamy przed sobą finał LPL, w którym zagrają 2 naprawdę konkretne ekipy. W tym meczu FunPlus musi dopiąć swego i pokazać, że nie bez powodu zakończyli rundę zasadniczą na 1 miejscu i że to oni zasługują na zwycięstwo tej edycji. W 15 spotkaniach FunPlusPhoenix wygrało aż 14 w sumie tracąc tylko 4 mapy!
RNG zakończyło sezon na 3 lokacie z bilansem 12/3, jednak mają już za sobą 2 mecze play-off i jest to " i dobrze i źle", ponieważ są już w meczowym rytmie, gdy FunPlus ma za sobą tylko 1 spotkanie. Wszystkie te mecze zakończył się rezultatem 3-1 dla ekip, które stają dziś naprzeciw siebie.
Myślę, że FunPlus Phoenix ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu i nie wykluczam, że zobaczymy tutaj więcej niż 3 mapy, jednak mam nadzieję, że to oni ostatecznie będą wygranymi.
Powodzenia i pozdrawiam

  69
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Spotkanie/Obie drużyny strzelą gola -Niemcy/Tak
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Na dzisiejszą analizę wybrałem najciekawiej zapowiadające się spotkanie w eliminacjach do Euro 2020.W Hamburgu reprezentacja Niemiec podejmuje Holandię.Przed startem eliminacji obie ekipy przystępowały jako faworyt do awansu z grupy jak do tej pory lepiej z tej roli wywiązują się Niemcy,którzy po trzech rozegranych spotkaniach mają komplet punktów i bilans bramkowy 13:2.Niemcy pokonali kolejno dzisiejszego rywala 3:2,Białoruś (2:0) i Estonię (8:0). Holandia natomiast rozegrała o jeden mecz mniej niż Niemcy na inaugurację wysoko pokonali u siebie Białoruś 4:0,następnie odnieśli wspomnianą już porażkę z Niemcami również na własnym stadionie.Niemcy nie przegrali ostatnich sześciu spotkań odnosząc cztery zwycięstwa i dwa remisy oraz legitymując się bilansem trzech zwycięstw z rzędu.Nieznacznie gorzej w ostatnich sześciu spotkaniach prezentują się Holendrzy,którzy wygrali trzy spotkania raz zremisowali oraz dwa przegrali.Jeżeli chodzi o bilans bezpośrednich spotkań to od 1992 roku obie ekipy spotkały się dziesięć razy obie ekipy zanotowały po trzy zwycięstwa cztery razy natomiast padł remis.
Jeżeli chodzi o absencję w reprezentacji Niemiec nie zobaczymy Leroy’a Sane i Antonio Rudigera,natomiast szansę od pierwszej minuty mają dostać Kolstermann i Schulz.Reprezentacja Holandii natomiast wystąpi w identycznej jedenastce jak w spotkaniu w Amsterdamie.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco:
Niemcy: Neuer – Ginter, Süle, Tah – Klostermann, Kimmich, Kroos, Schulz – Gnabry, Reus, Werner

Holandia: Cillessen – Veltman, de Ligt, van Dijk, Blind – de Roon, F. de Jong, Wijnaldum – Promes, Depay, Babel.
Holendrzy zdają sobie sprawę że w przypadku porażki mocno skomplikują sobie sprawę awansu gdyż niespodziewanie liderem z kompletem 12 punktów jest Irlandia Północna.Jednak na wyjazdach Holendrzy nie odnieśli zwycięstwa od sześciu spotkań,a Niemcy u siebie są zawsze groźni stąd spodziewam się ich dzisiejszego zwycięstwa jednak po zaciętym meczu i bramkach z obu stron.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna 
Spotkanie Slowenia Polska
Godzina 20:45
Typ remis, Polska (gosc) wygra zwrot
Kurs 1.73
Bukmacher forbet 
Polska na 1 miejscu w grupie, 4 zwyciestwa bramki 8:0. Slowenia na 5 miejscu, 5 punktow w 4 meczach, wygrana tylko z Łotwą. Faworytem jest Polska ale remis na wyjezdzie nie jest dla nas zlym rezultatem, pozwoli utrzymac kilkupunktową przewagę nad rywalami. Slowenia zremisowala trzy ostatnie mecze u siebie i dzis z jednego punktu myślę, ze w kontekście walki o drugie miejsce bylaby zadowolona. Liczę na remis, jeśli wygra Polska mamy zwrot stawki. 

  100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kwalifikacje GP Dania
Typ: [H2H] A.Laguta vs P.Dudek 2
Kurs: 1,94
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziś zostaną rozegrane kwalifikacje do turnieju GP nr 8 w Vojens.
W ostatnich latach nie odbywały się tam turnieje GP - wróciło do Vojens po wielu latach przerwy - ostatnio w Vojens żużlowcy ścigali się w GP w roku 2002r.
Kwalifikacje w GP są dopiero od tego sezonu i mają pomóc zawodnikom w wyborze pól startowych.
Na analizę wybrałem parę A.Łaguta - P.Dudek - obaj ścigali się przed laty w Vojens przy czym A.Łaguta w DPŚ, Dudek również,ale też startował w lidze Duńskiej w Vojens i lepiej zna ten tor w dodatku Łaguta raczej gorzej spisuje się na krótszych torach dlatego sadze,że w kwalifikacjach lepszy czas wykręci Patryk Dudek.
W ostatnich kwalifikacjach w Teterov Dudek był 12, Łaguta 15.
W Malili - Dudek był 5, A.Łaguta 6.
Natomiast w Wrocławiu zarówno A.Łaguta jak i P.Dudek nie brali udziału  w kwalifikacjach ze względu na mecz ligowy.

 [zwrot] 
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Spotkanie: Lokomotiv Jarosław - Torpedo N. Nowogród
Godzina: 18:00
Typ: Torpedo NN (z dogrywką i karnymi)
Kurs: 3,55
Bukmacher: BetclicPo ostatnim spotkaniu w wykonaniu ekipy z Jarosławia grzechem byłoby nie spróbować zakładu w stronę gości z Nowogrodu mimo tego, że ekipa przyjezdnych również nie zachwyca. Ostatni mecz Lokomotivu zakończył się wynikiem 2:5 kiedy to ulegli moskiewskiemu Spartakowi na swoim terenie. Nie widziałem całego spotkania, ale zawodnicy z Jarosławia popełniali karygodne wręcz błędy w obronie wystawiając swojego bramkarza na ciężko próbę, której przy takiej grze obronnej nie przeszedł by żaden golkiper. Widać gołym okiem, że gospodarze potrzebują jeszcze czasu, żeby nowy szkoleniowiec z Kanady mógł poukładać ich taktycznie. Jeśli chodzi o Torpedo to ostatnio ulegli w Rydze miejscowemu Dynamo nie strzelając nawet jednej bramki, ale wcześniej grając w Moskwie mało brakowało, aby doprowadzili do dogrywki z tamtejszym Dynamem, które u siebie prezentuje się nieźle. Poza tym ekipa z Nowogrodu całkiem dobrze radzi sobie grając z Lokomotivem co pokazuje statystyka H2H.  

  255
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Handi +1 Holandia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Uni
Analiza:

Witam Panowie

Patrząc na jutrzejsze mecze eliminacyjne do Euro 2020. Rzucił mi się w oczy mecz między Niemcami a Holandią.
Uważam że tym razem Holendrzy zgarną 3 pkt. Patrząc na tabele grupy C, Holandia ma tylko 3 pkt liderem jest Irlandia Północna która ma 12 pkt. Fakt Holandia ma rozegrane tylko dwa mecze ale mimo wszystko musi gonić Niemcy 9 pkt i Irlandię Północną. Dla mnie Holendrzy muszą ten mecz wygrać bo inaczej ich szanse awansu jeszcze bardziej się oddalą. Co do osłabień to po stronie Niemiec nie zagra Sane (kontuzja kolana). Co do absencji w teamie Pomarańczy to nic mi nie wiadomo.



  100 - Przed napisaniem posta w Typach Dnia proszę zapoznać się z regulaminem!
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia : Polska
Typ: Zakład łączony:  Polska wygra / Słowenia +3,5 rożnego / Polska +1,5 żółtej kartki
Kurs: 4,83
Bukmacher: fortuna
Analiza: 

Dzień meczowy naszej reprezentacji, to trzeba coś postawić. Do meczu z Izraelem nasza kadra grała niemrawo, lecz bardzo skutecznie co przyniosło nam 9 punktów po 3 meczach. Mimo kiepskiej gry były wyniki. Mecz z Izraelem, to już niezła postawa naszych graczy, a do tego efektowna wygrana 4-0.
Słoweńcy zdają sobie sprawę, że dzisiejsza porażka raczej przekreśli ich szanse na awans. Osobiście uważam, że to zawodnicy z Janem Oblakiem w bramce będą dziś stroną przeważającą. 
Jeśli chodzi o mój typ - to liczę na dobrą grę z kontrataku naszej drużyny. Cztery rożne po stronie Słoweńców powinny paść bez problemu, gdyż jak pisałem wyżej uważam, że Słowenia stworzy sobie więcej sytuacji niż my, które niekoniecznie muszą zakończyć się bramkami.
Przypomnę, że podopieczni brzęczka nie stracili jeszcze gola w tych eliminacjach (jako jedyna drużyna w całej europie).
Zastanawiałem się tylko czy żółte kartki dać po stronie Polski czy Słowenii - zdecydowałem, że Polska. Zapewne kilka razy będzie trzeba zatrzymać rywali ostrzej niż pozwalają przepisy - a w przypadku prowadzenia w końcówce można spodziewać się żółtka za przedłużanie gry. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ferguson2 604,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, WTA Szwajcaria Montreux
Godzina: 15:40
Spotkanie: Rame-Osaka
Typ: Osaka-1.5 seta
Kurs: 1.78
Bukmacher:Fortuna
Analiza: Jako, że jest to turniej ITF i poziom też nie jest najwyższy, to bukmacherzy faworyzują starszą siostrą Naomi w starciu z tenisistką z Francji. Osaka dwie wygrane z rzędu, wygrała z Minellą która otarła się i nadal sie ociera o tenis na tym wyższym poziomie. Myślę, ze Mari jeśli zagra od początku konsekwentnie i z dobrym nastawieniem to ma szansę na zwycięstwo. Jej rywalka ma mniejsze doświadczenie i jej poprzednie rywalki z bardzo odległymi miejsca w rankingu. Sama Alice Rame zajmuje 500 miejsce w rankingu zaś Osaka w okolicach 300 miejsca. Myślę, że doświadczenie i większe ogranie na kortach pozwoli Osacę wygrać dość pewnie i oczywiście mam taką nadzieję.

  100
 
larson90 427

larson90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: BTS+over 2,5
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betclic
Analiza: 
Chyba najciekawszy mecz tych eliminacji. Ekipy z topu, które ostatnio często ze sobą rywalizują i bardzo często są to widowiska najwyższych lotów. W grupie C prowadzi po komplecie wygranych Irlandia Północna, która jednak nie mierzyła się ani z Niemcami ani z Holandią, więc te ekipy wszystko mają w swoich nogach. Oranje rozegrali tylko 2 mecze. Wygrali u siebie z Białorusią 4-0 i przegrali z Niemcami 2-3. Gospodarze oprócz wygranych z Holendrami, wygrali jeszcze z Białorusią 2-0 i Estonią 8-0. W tej grupie jak widać średnia 4 goli na mecz to standard. Jeśli spojrzymy na H2H tych ekip to na ostatnie 5 meczy tylko w jednym był wynik underowy a w dwóch nie padł BTS. Ostatnie dwa mecze tych drużyn widziałem i były bardzo wyrównane i ofensywne. WIdać, że oba zespoły są w budowie i defensywy nie są zgrane, natomiast potencjał ofensywny w obu drużynach jest duży. Spodziewam się dzisiaj wyniku, który pokryje nawet linię 3,5 a to że obie strzelą myślę że jest jeszcze pewniejsze. Dla bezpieczeństwa gram jednak linię 2,5 gola+BTS. 

  74
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Q 95

quma1964

Użytkownik
Grecja-Slowacja siatkowka mężczyzn mecz towarzyski 
typ ponad 183.5 punktu kurs 1.83   9/10
więc tak wczoraj odbył się również mecz tych 2 ekip zakończony zwycięstwem Słowaków3-0.Obserwuje te mecze towarzyskie i 90% meczy gdy graja dzień po dniu zawsze jeden mecz jest overowy.Dzis oprócz tego meczu są jeszcze 2 inne ale wybrałem właśnie ten.

Nieregulaminowy zapis typu
Brak podanego bukmachera
Kiepska analiza

  100
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna El.ME
Spotkanie Slowenia - Polska
Godzina 20:45
Typ : Polska
Kurs 2.4
Bukmacher Fortuna


Witam, 
uzytkownicy juz dzis opisywali ten mecz , i idą w strone Remisu lub Polski. 
Uwazam ,że Polska dzis ogra srednio spisujaca sie reprezentacje Słoweni.
U gospodarzy niedawno zaszla zmiana pokoleniowa, ktora niekoniecznie wplynela na znaczny skok w jakosci.
Są 1-2 gwiazdy gdzie najbardziej rozpoznawalny jest bramkarz Oblak warty 100 baniek Euro. Trener Matjaz Kek moze dzis poekserymentowac skladem, bo Slowency szanse na awas maja dosc srednia.
Verbić z Dinamo Kijów ,lewy napastnik nie zagra za czerwo, zawieszony do 15.09, natomiast Bijol ,def. pom. z CSKA ma kontuzje.
Do gry pozostaje Ilicic i Beric a wiec, niby maja komu strzelac.
Nie bedzie Glika ale za to bedzie grał Pazdan, Krychowiak cos nrzekal ale raczej zagra, gdyby nie on to zagra Bielik, fajny mlody zawodnik.

Nasz przewidywany skład :
Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński - Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Kamil Grosicki - Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski

Pojdziemy 2-3 x z kontry i wpadnie ta bramka jezeli Oblak nie bedzie mial dnia konia.Nie oszukujmy sie, ze Polska jest obecnie dosc stabilnym zespolem. Pomimo ,ze Slowenia duzo remisuje po 1-1 to sadze,ze 0-1 lub 1-2 mozemy ugrać.
Typ poboczny 1-2 za ok 8.4 z Fortunki za drobne.

Pozdrawiam

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 20.45
Spotkanie: Słowacja- Chorwacja
Typ: Obie drużyny strzelą gola 
Kurs: 1,95
Bukmacher: Etoto
Analiza: 
Kolejny dzień kwalifikacji do Mistrzostw Europy a w nim między innymi mecz pomiędzy Słowacją a Chorwacją. Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Chorwacja, jednak ja nie jestem tak do końca pewna wyniku tego spotkania. Słowacja na własnym stadionie radzi sobie nienajgorzej. Od trzech lat u siebie strzelają przynajmniej po jednym golu I mają też na swoim koncie sporo wygranych m.in. Danią, Ukrainą czy remis z Holandią. Chorwacja wbrew pozorom na wyjeździe nie gra najlepiej jednak myślę, że w meczu ze Slowacją nie zawiodą, szczególnie jeśli mowa tutaj o golach. W meczach bezpośrednich między tymi drużynami często pada BTS, więc mam nadzieję i dziś go zobaczyć. 

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna El.ME
Spotkanie Slowenia - Polska
Godzina 20:45
Typ : Polska handicap 0:1
Kurs 5,0
Bukmacher Fortuna

Dużym zainteresowaniem na forum w dniu dzisiejszym cieszy się spotkanie Słowenii z Polską. Ja również kieruję się w stronę tego pojedynku z tym że uważam, że podopieczni Brzęczka spokojnie ograją rywali różnicą co najmniej dwóch bramek. Dużo już było opisywane na temat składów oraz gry obu jedenastek i nie chciałbym powielać analiz moich poprzedników. Ja myślę, że dzisiaj zobaczymy pojedynek Oblak - Polska, a celowniki Piątka i Lewandowskiego będą dobrze wyregulowane i słynny goalkeeper Athletico Madryt będzie sięgał do "sieci".

  100
 
blau 106

blau

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 22:00
Spotkanie: Medvedev D. - Dimitrov G.
Typ: Over 3.5 Sets
Kurs: 1.42
Bukmacher: STS
Analiza:

Dość niespodziewany półfinał nam się trafił, ale skoro już jest i to o taką stawkę, to raczej jednostronnego widowiska tu nie będzie. Obaj są w świetnej formie, Rosjanin maksymalnie traci po secie na mecz, nawet Wawrinka nie był w stanie więcej ugrać, ale po drugiej stronie Dimitrov, który w poprzedniej rundzie pokonał samego Federera, a przez wcześniejsze rundy przechodził dość łatwo, co też było sporym zaskoczeniem. Bułgar trafił z formą, gra jak za swoich najlepszych lat i jest bardzo blisko finału. Spodziewam się tu dość wyrównanego pojedynku, Medvedev może i stabilniejszy, ale Dimitrova bym nie skreślał, potrafi zaskoczyć i myślę że czeka nas tu długi i na pewno przynajmniej 4 setowy pojedynek. 

  100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 20.45
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj spotkanie odbędzie się w Słoweni, i mysle ze tutaj nie obejdzie sie bez walki druzyny gospodarzy. Mecz będzie szybki My mamy na bokach szybkich zawodników co spowoduje duza ilość rogów, mysle ze sam leandowski przy uderzeniach z dystansu będzie umiał zrobić kilka rogów. Zaskoczył mnie wysoki kurs na tak niska linie rogów. Dla mnie BET DNIA. 

  100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,kwalifikacje do Euro 2020
Godzina : 20:45
Spotkanie : Słowacja-Chorwacja
Typ: X ( hc 0:1)
Kurs: 5.0
Bukmacher: Betclic

Zacznijmy od tego, że po sukcesie na MŚ Chorwacja trochę zgasła, sporo przegranych meczy i przede wszystkim na wyjazdach mają spore problemy ale nie tylko. Porażka 6:0 z Hiszpanią też swoje zrobiła. Teraz w eliminacjach teoretycznie łatwa grupa ale wyrównana no i taka Słowacja obecnie ma tyle samo punktów co Chorwacja. W ogóle to Węgry są na prowadzeniu w grupie ale mają jeden mecz rozegrany więcej. Tak jak pisałem Chorwacja ma problemy na wyjazdach, w ogóle mało przekonywujące mecze w tych eliminacjach. Słowacja u siebie będzie gryzła trawe aby ugrać zwycięstwo, oni nie potrzebują wysokiego, strzelą na 1:0 będą się bronić, strzelą na 2:1 też będą się bronić. Tutaj remis wezmą w ciemno ale moim zdaniem duża szansa, że u siebie sprawią sporą niespodziankę i zdobędą 3 pkt, a Chorwacja będzie w coraz cięższej sytuacji jeżeli chodzi o awans. Jak wspomniałem 1:0 lub 2:1 to dla mnie bardzo realne wyniki.

  100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
  Dyscyplina: Tenis - US Open panowie
Godzina: 22:00
Spotkanie: Medvedev D. - Dimitrov G.
Typ: wygra pierwszego seta przegra mecz Dimitrov
Kurs: 6,8
Bukmacher: forBet
Analiza:

No to mamy fajny Ciekawy półfinał i trzeba przyznać że mecze ćwierć finałowe były również na dobrym poziomie.Doostarczyły emocji i dość niespodziewanych wyników.
W h2h u dzisiejszych bohaterów mamy 1:1 .Oba mecze z 2017 roku na trawie w Londynie wygrał Bułgar 2:1
a na hardzie w Waszynktonie Rosianin 2:0.
Ten mecz ze względu na potencjał i aktualną formę zawodników wydaje się bliski 50/50 ja jednak idę w stronę Rosjanina który ostatnimi czasy imponuje.W ostatnich 20 meczach na hardzie wygrał 18/ przegrał 2 z Kyrgiosem i Nadalem.
Wygrane mecze to między innymi :Wawrinka , Cilic , Lopez , Struff , Rublev , Paire , Edmund , Katchanov , Theim no i sam Novak Djokovic schodził z kortu pokonany 2:1 po przegranym pierwszym secie w półfinale w Cincinatti.
Dimitrov grał ostatnio trochę mniej w ostatnich 10 meczach na hardzie przegrał 4 razy.W tym 2 z Wawrinką z którym przegrał 
w Cincinatti 2:1 po wygraniu pierwszego seta.
W meczu Wawrinka Medvedev Stachu miał 1 set na rakiecie , miał setbolla w Tiebraku ale go dość pechowo nie wykorzystał.

Moim zdaniem dzisiaj Dimitrov ma szansę nawiazać walkę na pewno stać go na seta moze nawet 2 ale idę w stronę Rosianina bo gra jakby ruscy wymyślili nowe lepsze MELDONIUM.Tak to wygląda.
Spokojne stawki a w dubelku za bardzo drobne z Berretinim bo coś czuję ze Nadal dzisiaj może dołączyć do Novaka i Federrera.

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Remis
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Sporo napisano już o tym meczu, dlatego nie będę się silił na jakieś głębokie analizy. Na pewno zapowiada się ciekawy i prawdopodobnie wyrównany mecz. Niemcy ostatnio z mocnymi rywalami radzą sobie średnio, a taką ekipą na pewno jest obecnie Holania. Nie tak dawno grali pzecież ze sobą, w Niemczech padł remis 2-2. Tutaj może być podobnie, choć ryzyko jest spore, bo moim zdaniem szanse na wynik rozkłądają się równomiernie 33-33-33. Może zadecydować 1 bramka, ale też każdy jest w stanie odrobić stratę, jeśli trzeba będzie. Ponieważ kurs 3,95 uważam za lekko zawyżony, próuję także w konkursie. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom