>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj zabrakło mi jednego gola Dynama z Moskwy do zwycięstwa. Ostatnio cienko z czasem, więc wrzucam typy na jutro z mojego tematu i kilka słów na temat: Sibir ostatnio męczył się trochę z Amurem i brakowało im sporo szczęścia, bo to spotkanie powinno się skończyć mniej więcej 3:0 a nie 2:1. Tygrysy bardzo słabo pod wieloma aspektami. Władywostok zagrał ciekawe spotkanie w Kazachstanie pokonując Miejscowego Barys 1:3 bardzo dobrze realizując przewagi. Jutro Sibirowi będzie ciężko. Jesli chodzi o drugi mecz to spodziewam się - może nie spacerku - ale zdecydowanego zwyciestwa gospodarzy. Amur nie pokazał nic ciekawego z Nowosybirskiem i takiego samego scenariusza spodziewam się w Nur-Sultan tym bardziej, że Kazachowie podrażnieni będą nieudanym home-openerem. Powodzenia i do usłyszenia!
???? Sibir Nowosybirsk - Admirał Władywostok 14:30 | Admirał Władywostok lub remis @1,72
???? Barys Nur Sultan - Amur Chabarowsk 15:30 | Barys Nur Sultan -1,5 (handicap) @1,84

AKO @3,16 (Betfan      
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Omsk - Severstal Cherepovets
1.78  
Poniżej/powyżej 5 goli (z dogrywką i rzutami karnymi)
Poniżej 5

Omsk - Severstal Cherepovets
1.69  
Handicap 0:1
Omsk
(Betfan

Omsk świetnie zaczął sezon od dwóch zwycięstw wyjazdowych z CSKA i Jokerit! Dzisiaj pierwsze spotkanie na wlasnym lodzie. Goście kontynuują serię meczy wyjazdowych jak na razie dwie porażki Omsk w dwóch pierwszych spotkaniach wykazał się niesamowita skutecznością na poziomie 16%! Trzeba zauważyć że w obu spotkaniach nie przekroczyli bariery 20 celnych strzałów jednak potrafili zdobyć 6 bramek. Liczę na wygraną Omska oraz podobnie jak w dwóch pierwszych meczach gdzie stracili tylko dwie bramki na dobrą grę w defensywie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na początek zaznaczę, że przez najbliższy okres będę wrzucał tutaj głównie komentarz do typów z mojego tematu, ale jeśli wpadnie mi do głowy ciekawy zakład to oczywiście też się pojawi w temacie KHL, bo jestem zwolennikiem raczej singli z wyższym kursem niż AKO z niskimi kursami jednak dla sprawdzenia taktyki pewnie częściej będzie się pojawiać tutaj ta druga opcja. Tyle w ramach wyjaśnień. Ekipa z Jarosławia nie popisała się w ostatnim spotkaniu dając sobie wbić pięć bramek moskiewskiemu Spartakowi strzelając jedynie dwie. Nie oglądałem całego spotkania, ale z tego co widziałem obrona Lokomotivu potrzebuje jeszcze czasu i zgrania. Nowogród również nie najlepiej zaczął tegoroczne rozgrywki, ale w starciu z moskiewskim Dynamem, które jest wymagającym rywalem na swoim terenie strzelili dwie bramki przegrywając różnicą tylko jednej. Gorzej to wyglądało w spotkaniu z Łotyszami w Rydze, ale wydaje mi się, że dzisiaj Torpedo ustrzeli co najmniej dwie bramki nie dając się wysoko pokonać gospodarzom. Zarówno jeden jak i drugi zespół powalczy dzisiaj o pierwsze punkty. Kolejne dwa spotkania nie wymagają obszernego komentarza, ponieważ poziom gospodarzy w obu przypadkach jest znacznie wyższy niż gości. CSKA zaliczyło "wpadkę" w pierwszym spotkaniu w sezonie, ale trzeba przyznać, że rywal był wymagający. Jastrzębie z kolei powalczą dzisiaj o trzecie zwycięstwo, a tym razem powinno być teoretycznie łatwiej, bo rywal z przysłowiowej niższej półki. Statystyka H2H między Omskiem, a Sewierstalą pokazuje, że w ostatnich latach Jastrzębie najczęściej pokrywały handicap i ekipie z Czerepowca ciężko się gra z zespołem Hartleya. Gorzej to wygląda w przypadku rywalizacji CSKA z Wilkami, bo ostatnie pojedynki wypadają na korzyść tych drugich, ale trzeba pamiętać, że w poprzednim sezonie Neftekhimik był zespołem o wiele silniejszym niż obecnie, bo z fińskiego trio, które błyszczało w Niżnekamsku w ubiegłych rozgrywkach nie pozostało kompletnie nic. 
???? Lokomotiv Jarosław - Torpedo Niżny Nowogród | Nowogród +2,5 (handicap) @1,33   
???? CSKA Moskwa - Neftekhimik Niżnekamsk | CSKA -1,5 (handicap) @1,54   
???? Avangard Omsk - Sewierstal Czerepowiec | Avangard -1,5 (handicap) @1,69   

AKO @3,46 Betfan   

Dodatkowo spróbuję jeszcze zakładu, który przyszedł mi do głowy szukając odpowiednich zdarzeń na dziś. Chodzi o mecz CSKA - Niznekamsk. Co prawda Wilki w ostatnich dwóch spotkaniach strzeliły łącznie sześć bramek jednak poziomu Dynama Mińsk lub Sochi nie można porównywać do poziomu moskiewskiej drużyny. Pamiętamy co potrafi defensywa drużyny CSKA z poprzedniego sezonu. W tegorocznych rozgrywkach Wojskowi stracili pięć bramek w dwóch meczach. Obie gry z zespołami z czołówki i do tego niepewny i jakby nie skoncentrowany Johansson, którego dzisiaj najprawdopodobniej zastąpi między słupkami MVP zeszłego sezonu - Ilya Sorokin. Drużyna z Moskwy powinna dzisiaj wyglądać jeszcze lepiej niż ostatnio, a swoje dołoży utalentowany bramkarz. W połączeniu ze sporo mniejszym potencjałem ofensywnym Wilków spróbuję:

CSKA wygra do zera @3,30    Fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
KHL sie jeszcze rozkręca, wiele ekip jeszcze nie poukladało klocków a i forma troche jeszcze w lesie, ja dzis spróbuje cos takiego


Avtomobilist Ekaterinburg - SKA Saint Petersburg

Ekipa Avto ciezki mecz z Czerepami, dziury w obronie i na hura w ataku w konsekwencji dogrywka, trzeba im oddac ze dwie pierwsze formacje maja zabójcze a jak wróci Golyszew to dojdzie mocna trzecia , co z Datsjukiem nie wiadomo ale chodza słuchy ze to jego ostatni sezon tylko pytanie czy cały ( szkoda, ale latka lecą), z Vitjazem juz lepszy mecz ale mogło byc mniej nerwowo i nieco lepiej w obronie. Za Ural przyjezdza SKA, które poradziło sobie z Magnitką( lepsza gran napewno) i Traktorem po dogrywce, w tym drugim meczu dominowali i gdyby nie Demczenko ( 44 strzały wybronił) to wynik byłby inny, słabsza troche postawa Koszetkowa w bramki SKA ale to młody chłopak( ale wielki talent) wiec ma jeszcze prawo do mniej stabilnej gry. Na lawce trenerskiej SKA dobry strateg a i na lodzi jest kim straszyc, każda formacja moze pozamiatac. Napewno spotykaja sie dwie silne ekipy, ale ja ide w strone gości bo widze tam wiecej zgrania i póki co monolitu.

SKA ml kurs 1,59    

CSKA Moskwa - Neftehimik Niznekamsk

U mistrza maszynka juz zafunkcjonowała od drugiej tercji meczu z Kazaniem, była płynnosc, dokładność, zrobiła sie odpowiednia chemia. Wilki póki co planowo , wygrana w Mińsku i porazka w Sochi, porównnie jakości w rosterze nie ma sensu, to dwa inne bieguny. Dzis w bramce Sorokin i kto wie czy nie mecz na zero z tyłu mistrza, pewnie jakis handikap tez sie zmieści . Ja proponuje zwyciestwo w regulaminowym czasie

CSKA RT kurs 1,32

ako 2,10 fortuna
      

jako kibic Loko jestem ciekaw ich wystepu. Jeżeli w obronie będzie taki brak ruchu i złe ustawienia jak w poprzednim meczu a w ataku chaos to słabo to widze.

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widzę @mark1973 , że pisaliśmy swoje posty w tym samym czasie i cieszy mnie zgodność co do spotkania CSKA. Dzisiaj ogólnie bardzo ciekawe spotkania. Najbardziej interesujące chyba pierwsze derby Moskwy, ale nie wiedziałem jak się za ten mecz zabrać więc zostawiam. Wydaje mi się, że Spartak może tutaj zgarnąć pełną pulę, bo Dynamo ostatnio oglądałem i grają nieźle chociaż nie wygląda to zbyt imponująco. No i ten Bocharov... Taki jakby trochę roztrzepany. Gdyby Dynamo sprawiło sobie porządnego bramkarza to mogli by powalczyć z najsilniejszymi o wyższe cele. Ciekawy też jestem postawy Spartaka. Muszę znaleźć czas, żeby obejrzeć cały ich mecz z Lokomotivem, bo szczerze mówiąc byłem trochę w szoku sprawdzając ostatnie wyniki. No i wczorajszy mecz Jokeritu... Dzieje się.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hello @rasijskij , ale nas naszło w tym samym czasie. Derby Moskwy beda mega ciekawe i kto wie czy Znarok ich nie wygra ale kolo dogrywki moze sie zakrecic, ja dzis napewno ogladam Loko bo ostatnio to sie wkurzałem ,  w obronie zero ruchu, stali jak tyczki slalomowe, mało blokowania strzałow no i Konowałow w bramce, te dwa gole mogło byc mniej na jego koncie. Zobaczymy co wymysli McTavisch ale póki co jestem pełen obaw bo to Torpedo to jest nieprzewidywalny zespół ale sam tez lubi prezenty rozdawać, óki co w kazdym meczu przynajmniej. Omska osobiście jestem ciekawy. A w Jokericie niestety ale Niemi na ławe i potrenować bo zawala mecze Błaznom.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Cześć wszystkim, czas zacząć na zielono KHL :p 
   oko wpadła mi skuteczność Podolska, jeszcze w sparingu 5 bramek wpakowali Dynamo, 4 na wyjeździe w Czelabińsku (to robi wrażenie) i 2 z silnym Avto. Myślę, że w Metallurgu będzie strzelanina. Obrona Podolska jest dziurawa, ale tak jak już wspomniałem- w ataku skuteczni, a Magnitka też jakaś stabilna ostatnio w obronie nie jest. 
obie 2+      
1,89
betfan

Co do ilości bramek- tutaj z kolei wpadł mi w oko ciekawy kurs na over 4,5, który wynosi 1,97 w derbach stolicy. Ok, nie było strzelanin w ostatnich pojedynkach tych drużyn ale oba teamy overowo weszły w ten sezon. Dynamo u siebie podwójne 3:2 z dość słabymi ekipami w ofensie, natomiast Spartak na wyjeździe z Jarosławem 5 bramek (2:5), w Rydze 1:1 w rt, ale tam zawsze ciężko się gra. Poza tym Ryga wydaje się mocniejsza niż sezon temu. Ciekawy wydaje się fakt, że we wszystkich strzelonych i straconych bramkach bardzo dużą rolę odegrała gra w przewadze i osłabieniu. Aż 9 na 19 bramek (łącznie strzelonych i straconych) padło właśnie w takich sytuacjach. Myślę, że w derbach na początek sezonu będą się sypać kary i co za tym idzie- bramki. 
Dynamo M- Spartak M
over 4,5       
1,97
betfan

Poza tym Ryga +1,5       
1,76
St. petersburg ml      
1,51

O panie... ale start. 
 
 
M 90

mabre

Użytkownik
1. Lokomotiv Jarosław - Torpedo Niżny Nowogród
Loko +2,5 goli strzelonych (bez dogrywki)
Kurs 1,60 eToto  

2. Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa
Dynamo +1,5 goli strzelonych (bez dogrywki)
Kurs 1,43 eToto  

3. Avangard Omsk - Severstal Czerepowiec
Omsk RT
Kurs 1,37 eToto  Co tu się odwaliło?
 
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wczoraj slabo. Jak dzisiaj nie wejdzie to odpuszczam KHL bo widać nie umiem jej czytać. Zobaczymy. 
Magnitogorsk-Vityaz
Magnita win+over 4,5 @2,3 1xbet  
Over 5 @1,8 1xbet 
Niestety khl nie da się obstawiac jak np. piłki tylko po tym co dzieje się na rynkach. Jest to bardziej skomplikowane. Zostaje przy kopanej. 
​​​​​​
​​​​
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mieliśmy festiwal niespodzianek ale to cały urok sportu, jak bedzie jutro? moze to juto wygraja faworyci

Amur Chabrowsk - Traktor Chelabinsk

Obie ekipy bez zwyciestwa, ekipa Amura zaciag czeski, prawie cała pierwsza piatka plus Langhammer w bramce, dwa poprzednie mecze przegrane w Nowosybirsku i Astanie gdzie byli twardym rywalem, Wkipa Traktora bliska była odniesienia zwyciestwa nad SKA ale zabraklo. Jutro spodziewam sie meczu na styku i mimo ze Amur u siebie groźny to stawiam na ostateczny win gosci, któzy wg mnie maja wiecej jakosci w składzie

Traktor ml kurs 1,84      

Sochi - Kazań

Sochi zwerbowało fajnych grajków i mysle ze pojda w dobrym kierunku, dzis zaskakujaca ciezko z niby słabym Minskiem ale liga sie troche wyrównała i nie ma łatwych meczy. Jutro przylatuja Barsy z Kazania i bedzie ciezko bo mistrz 2018 zmowywowany i chciałby pozodtac na sciezce zwyciestw, skład gosci jakosciowo lepszy wiec ide w ich kierunu

Kazan RT kurs 1,95 fortuna      

Z pzostałych meczy licze na Sibir bo moze sprawic niespodzianke z Ufa a w meczu w Helsinkach wszystko zalezy ktro stanie w brami Jokeritu, jezeli Niemi to gram Ryge ml, jezeli Kalnins to sadze ze zwyciestwo zostanie w Hesinkach,




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na początek ciekawostka: Wszystkie dzisiejsze spotkania rozpoczną się minutą ciszy na cześć zawodników Lokomotivu poległych w katastrofie lotniczej pod Jarosławiem w 2011 roku.

 Ponownie przyznaję rację @mark1973 bo Kazań wydaje się być najpewniejszym typem na dziś, chociaż wiadomo jak to bywa z "pewniakami" - najlepszy przykład widzieliśmy wczoraj. Do rzeczy. Mimo tego, że gospodarze rozpoczęli sezon od dwóch zwycięstw z rzędu dzisiaj stawiam na gości. Ekipa z Soczi skromnie pokonała Niżnekamsk w meczu otwarcia, a następnie odnieśli wymęczone zwycięstwo z Mińskim Dynamem (wczoraj). Klub z Kazania natomiast gra bardzo dobry hokej i niezasłużenie zostali bez punktów po spotkaniu z CSKA kiedy to prowadzili aż do połowy trzeciej tercji przegrywając w końcówce. Przedwczoraj Barsy świetnie wypunktowały fiński Jokerit wygrywając 5:2. Myślę, że goście poradzą sobie z ekipą z Południa Rosji tym bardziej, że zawodnicy z Soczi z pewnością będą odczuwać zmęczenie wczorajszym spotkaniem z Białoruskim Dynamem.
???? AK Bars Kazań '60 @1,95 Fortuna       

 Trochę się zastanawiałem nad tym spotkaniem, ale w końcu zdecydowałem się spróbować. Po obejrzeniu powtórki meczu Jokerit - Kazań jestem jeszcze bardziej pewien, że warto pograć w kierunku przyjezdnych nawet jeśli Niemi zostanie zastąpiony między słupkami przez swojego zastępcę. Jedyne czym wykazuje się do tej pory Jokerit to ogromna nieskuteczność i słaba gra w przewagach dodatkowo formacje defensywne nie pomagają. Mam również wrażenie, że trener Finów nie bardzo wie co robi i nie potrafi odpowiednio ustawić swojej drużyny. Ryżanie natomiast może nie grają wielkiego hokeja, ale są skuteczni i tracą mało bramek. Wszystko będzie zależało od motywacji obu ekip. Nie wątpię, że Finowie będą mocno zdeterminowani, żeby odnieść zwycięstwo - pierwsze w tym sezonie. Jeśli jednak Łotysze nie odpuszczą to mogą wywieźć punkty z Finlandii.
???? Dynamo Ryga lub remis @2,19 Fortuna       
 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
No i stało się. Ze stanowiskiem trenera pożegnał się Josef Jandacz prowadzący Magnitke. Osobiście byłem zdziwiony że przedłużono z nim kontrakt.
Jego następca będzie Władimir Vorobiej, który rok temu prowadził SKA i reprezentacje Rosji 
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Amur Chabarowsk - Tractor Cheljabinsk

W niedzielny poranek zajrzymy do Platinum Areny gdzie w Chabarowsku miejscowy Amur podejmował będzie ekipę niedźwiedzi z Czeljabińska. Po poprzednim rozczarowującym sezonie kiedy Tractor ledwo co załapał się do play offów z którymi i tak bardzo szybko się pożegnał a w niemal każdym spotkaniu męcząc się z grą ofensywną będąc jedną z najgorszych ekip pod względem strzelonych goli przyszedł czas na zmiany. Stery objął łotewski trener Peteris Skudra który w poprzednim sezonie prowadził Torpedo a siłę ofensywną wzmocnili tacy zawodnicy jak Lukas Sedlak z Columbus który już zdążył strzelić 2 bramki, Andrei Popov który najlepszy bilans notował właśnie w Tractorze, Alexei Kruchinin który podobnie jak Popov wraca na stare śmieci po rocznym pobycie w SKA, Sergei Konkov i przede wszystkim Andrew Calof który powędrował za trenerem z Torpedo. Kilka ciekawych wzmocnień w obronie, przede wszystkim ofensywnie usposobiony fiński defender Jesse Virtanen który na pewno będzie jedną z opcji przy PP, Sergei Tereschenko, Vitali Menshikov, Dmitri Kalinin i Yuri Sergiyenko. Biorąc pod uwagę odejścia Szczechury, Sudnitsyna czy Polygalova i tak uważam że bilans wychodzi mocno na plus. Jedyny znak zapytania to Fedotov który ma być nr 1 goalie w tym sezonie ale wierzą w niego więc zobaczymy co chłopak potrafi. Tractor solidnie przepracowal okres przygotowawczy w którym prezentowal się naprawdę dobrze w defensywie, ograne po dwa razy Magnitogorsk i Ufa pozwalają wierzyc w dobrze przygotowany zespol na regular season i w lepszy wynik niż z trudem wywalczone ostanie miejsce premiujące do play off. Ja patrząc na dokonania zespołu myślę że może to być mocna ekipa, która w niczym nie powinna przypominać tej nędzy z zeszłego sezonu. Jeśli chodzi o Amur pozyskanie Hynka Zohorny może być dobrym posunięciem, ale ruchy transferowe nie miały takiego tutaj takiego rozmachu jak u rywala, to raczej uzupełnienie składu po odejściu kilku zawodników w tym Pyanova, Atyushova czy Dedunova więc i tak wychodzi na mały minus. Nie widzę tutaj możliwości by z tym czym dysponuje Gulyavtsev mógł włączyć się do walki o play off. Tutaj może ich czekać walka z Admirałem o zajęcie przedostatniego miejsca w w konferencji bo Kunlun z tym kanadyjskim zaciągiem również może być poza zasięgiem. Podsumowując, mimo nienajlepszego startu to na papierze Tractor jest zdecydowanie silniejszym zespołem niż gospodarze najbliższego spotkania i z meczu na mecz powinno to wyglądać coraz lepiej. Bukmacherzy oferują kurs w okolicach 2,45 na przyjezdnych i uważam to za dobrą opcję na jutro. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro a w zasadzie dziś bo pewnie trudne mecze do typowania, no moze spróbuje

Amur Chabrowsk-Traktor Chelabińsk

Ten mecz odbył sie dzis i po ciezkim boju zwyciezyli goście. Sam mecz rozpoczął sie z 10 minutowym opóźnieniem gdyż z problemami lądowała ekipa Traktora, wszystko było na ostatnia chwile stad problemy. Sam mecz był wyrównany i mógł pójść w obie strony. Dziś rewanż, gdyz ekipa Amura mimo tego że słabsza kadrowo potrafi u siebie pokonać niejednego faworyta. Ekipe gosci ma w tym sezonie napedzć trio Sedla, Hyka, Calof , bo to najbardziej wartościowe nabytki Traktorzystów) wsparci Vitranenem, Popovem i Kruchininem. Nie zagraju jutro napewno Bailen i Thomas( solidny duet obco)
Tu moze przy okazji małe sprostowanie kolegi @hawkeyesti . Numerem jeden w bramce traktorzystów tak jak w poprzednim sezonie jest Wasilij Demczenko wychowanek klubu, Fedotov to młodszy golie sprowadzony z farmy Ufy Torosu. I oczywiście trener Skudra był w NN tyle że dwa lata temu. Siła Amura to posiłki Czeskie.
Spodziewam sie meczu na styku i kto wie czy znow nie dogrywki.

Traktor z x kurs 1,47     

Kunlun - Barys Astana

Bardzo ciekawie zapowiadajace sie spotkanie. Ekipa Smoków mocniejsza niz w poprzednim sezonie, mimo miedzynarodwego towrzystwa jest kilku solidnych graczy. Ekipa z Astany( nie przestawie sie na Nur Sultan wybaczcie) przeszła dosc mocna przebudowe, sa nowi obcokrajowcy, czy to bedzie taka jakosc jak rok temu przekonamy sie. Jutro ide w kierunku gospodarzy bo pokazali dobry hokej przeciwko mocnej Ufie a i zaciag legionistów tez wydaje sie przyzwoity, trzeba czasu by to poukładac, ale w Astanie równiez

Kunlun z x kurs 1,57      

ako 2,31 fortuna      
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze jeden mecz mi chodzi po głowie. Mianowicie w Bałaszycha. Inauguracja sezonu Avangarda u siebie nie wypadła dobrze, było wszystko prócz dobrego wyniku popartego dobrą grą. Dziś czas na rehabilitację. Zasoby i jakość na dobrym poziomie bo jak spojrzeć w roster to mamy bardzo dobrych graczy. Przeciwnik z Niznego powiedziałbym przyzwoicie na początku sezonu. Ostatni mecz wygrany z Loko ale to bardziej Loko go przegrało niż Torpedo wygralo. Dziś że zdeterminowany Omskiem wg będzie ciężko. Liczę na latające Jastrzębie.

Omsk minus 1,5 kurs 1,94 fortuna 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie Jastrzębi opisał wyżej @mark1973 i myślę tak samo. Drugi typ bardziej ryzykowny, ale wydaje mi się, że szanse powodzenia są większe niż widzą to bukmacherzy. Spartak dotychczas nie radzi sobie najlepiej. Dwa gole i porażka w dogrywce z Dynamem. Podobnie w Rydze. Jedyne zwycięstwo z Lokomotivem, który praktycznie oddał zwycięstwo Spartakowi. Dynamo Mińsk natomiast skreślane przez wielu na początku sezonu wygląda podczas gry dobrze mimo kompletu porażek. Dynamowcy nawiązali walkę z moskiewskim odpowiednikiem, a ostatnio również z ekipą z Soczi, która prezentuje się solidnie, dlatego wydaje mi się, że mimo kolejnego meczu wyjazdowego powalczą ze Spartakiem jak równy z równym.

???? Spartak Moskwa - Dynamo Mińsk | Dynamo Mińsk +1,5 (handicap) @1,77   
???? Avangard Omsk - Torpedo NN | Avangard Omsk -1,5 (handicap) @1,95   

AKO @3,45 Betfan       
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
@mark1973 prawda, moje niedopatrzenie za szybko ostatnio nadrabiam co się działo przez ostatnie 2-3 sezony żeby wrócić do większej aktywności na forum, dzięki za czujność ;)

Spartak Moskwa - Dinamo Mińsk

Oferta na dziś uboga ale stare forumowe porzekadło mówiło daj mi mecz a dam ci typ więc upatrzyłem sobie jeszcze coś na popołudnie. Przez bukmacherów mocno faworyzowany jest dziś Spartak ale dla mnie takie kursy w hokeju to potencjalna mina więc pójdę w trochę innym kierunku. Oba zespoły nie najlepiej weszły w sezon choć Spartak zaskoczył w Jarosławiu. Ale skupmy się na początek na ekipie przyjezdnych którzy mimo 3 porażek prezentują się solidnie w ofensywie, przede wszystkim zwraca uwagę świetna dyspozycja w PP kiedy to padło 5 z 8 bramek jakie białoruski zespół zdobył. Patrząc na ilość kar jakie łapią zawodnicy z Moskwy śmiało można dziś upatrywać szansy na kilka kolejnych trafień dla Białorusinów. Duża w tym zasługa nowych nabytków Drew Shora i Francisa Pare miedzy którymi świetnie odnalazł się Teemu Pulkkinen. Ale żeby nie było tak kolorowo to jest to chyba jedyne co funkcjonuje na przyzwoitym poziomie. Obrona zagubiona często gubi krycie w prostych rozegraniach, Enroth nie potrafi pokryć krótkiego rogu. Trochę brakuje charakteru temu zespołowi, takiej woli walki, doskoku, jakby gdzieś tam brakowało chemii. Spartak z tego co zauważyłem największe problemy w obronie ma z wybijaniem krążka po odbiciu strzału przez Bespalova i to może być młoda na młyn dla przyjezdnych bo im taka gra na przebitkę leży. Spartak nie sili się na jakieś wyrachowane rozegranie, prosta gra po obwodzie i dzida spod niebieskiej. Ale to nie może akurat dziwić bo nie widzę tutaj jakiś wybitnych techników, no chyba że spojrzymy  na Hersley'a ale to przecież defensor. Dla mnie to jest taki twardy, toporny do oglądania hokej i właśnie ta agresja w grze i słabsze wyszkolenie technicznie poszczególnych zawodników generuje sporą ilość kar w meczu. Nie spodziewam się jakiegoś ładnego dla oka meczu i finezyjnej gry, dużo walki i jeszcze więcej przypadku a taka gra powinna nam dać trochę bramek co spoglądając na dotychczasowe wyniki po między tymi zespołami było dość częste. Proponuję linię powyżej 5,5 bramki w meczu gdzie bukmacherzy proponują nam kurs oscylujący w granicy 2,40. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Omsk - N. Novgorod
1.69  
Poniżej/powyżej 4.5 goli
Powyżej 4.5
Na temat tego spotkania napisano już sporo bez wątpienia gospodarze są faworytami tego spotkania. Ja poszukam typu na bramki. Goście w dotychczasowych 3 spotkaniach stracili 9 bramek obaj bramkarze zanotowali występy poniżej 90%. Z przodu dołożyli 6 bramek. Oddają bardzo dużo strzałów ze średnia ponad 31 na mecz. 
Omsk w pierwszych dwóch spotkaniach niezwykle skuteczny i myślę że będą chcieli zmazac plamę z meczu nr 3 gdzie Czerepowiec rozniosl ich w 2 tercji. Nie zagrali jeszcze na 0 z tyłu 7 bramek straconych w 3 spotkaniach sprawia że overowy mecz wydaje mi się bardzo prawdopodobny. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom