>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 23:37 przez kamilcia21Myślę, że ciekawe argumenty łatwiej znaleźć w innych działach pre. Tutaj co najwyżej dokonujemy analiz na bieżąco i często ma to subiektywny wydźwięk.

Najprostszy przykład: według przebiegu zdarzeń na boisku w meczu Helwetów z Ajryszami byłam pewna, że goście wygrają. Kontrolowali przebieg gry i częściej dochodzili do sytuacji. No więc wystawiłam typ, który (moim zdaniem) miał rację bytu. Ktoś inny mógł ocenić inaczej i wystawić remis. Na live często dominują subiektywne odczucia i decyduje raczej "nos". Ja go chyba nie posiadam. 
Do panów moderatorów: wypowiedź jest wiążąca z typowaniem na żywo, ma na celu podniesieniu poziomu działu i bardzo proszę nie oceniać jej poprzez pryzmat "wypisywania głupot". 
Często podobne dysputy więcej wnoszą aniżeli strzelanie typami. Dziękuję.
Spodziewam się jednak, że informacje typu "pół zespołu siedzi na kiblu a nie na boisku" albo że "jakiś zawodnik nie dotarł na spotkanie" będzie raczej domeną "typów na żywo" i ktoś dotknięty tą wiedzą objawioną, będzie mógł się tutaj tym podzielić, bo typy pre raczej są dalekie od utrafiania takich sytuacji.
A intuicja swoją drogą - człowiek interesuje się wieloma rzeczami ale choćby się sklonował to nie jest w stanie np. oglądać z sensem kilka spotkań jednocześnie - a większa społeczność i owszem, więc nawet takie odczucia jak Twoje, kiedy oglądałeś mecz, mają znaczenie.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 5 września 2019 21:37 przez adik1992Na noc Andreescu @1,74 
   7:6 7:5

Tak jak pisałem w dziale mecz bardzo zacięty ale w kluczowych punktach góra Kanadyjka. 
Przy 1:4 W drugim sądziłem że odpuści seta i skupi się na trzecim jednak dla Andreescu nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz finał i mam nadzieję że powtórzy wyczyn Osaki sprzed roku. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL 3;0 po 1 tercji
MHK Dynamo St. Petersburg vs Sakhalinskie Akuly
Akuly over 0.5
@1.74
Mimo takiego wyniku goście dużo atakują i 1 bramkę na luzie powinni wbić, moim zdaniem kurs za wysoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
verno 604,7K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 6 września 2019 12:35 przez vernoMHL 3;0 po 1 tercji
MHK Dynamo St. Petersburg vs Sakhalinskie Akuly
Akuly over 0.5
@1.74
Mimo takiego wyniku goście dużo atakują i 1 bramkę na luzie powinni wbić, moim zdaniem kurs za wysoki.
    
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 6 września 2019 14:01 przez miki19Zna się ktoś na tenisie ?
Interesuje mnie mecz : Miedwiediew - Dimitrow 

Kto ma większe szanse ?
Jezeli o mnie chodzi to na dzisiaj Medvedew win i do tego jakies handi setowe - 1,5 i Nadal 3:0. Na finał Pan win Andreescu. A co do Panów jeśli się sprawdza moje prognozy z dzisiaj nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie ku ruskowi. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom