>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Jednak ogarnęły, ale psycha na poziomie warzywa, właściwie u większości naszych sportowców. To już chyba kiedyś przy Małyszu było to mówione, że jak się wzięli za niego to doszli do wniosku, że właściwie tylko dobry psycholog jest mu potrzebny, bo niewiele zmienił w treningu a najwięcej w zajęciach z psychologiem, a jakie efekty, to nie trzeba przypominać - kosmiczne.
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 4 września 2019 20:24 przez kropson1988Ja dzisiaj przeczuwam, że Nasze będą miały problem z Niemkami i obym się mylił ale ogólnie gram w stronę Niemek pierwszy set @2,40, handi setowe +1.5 @2,05 i win w meczu @3,05 Betsafe. 
Nie będę narzekał, wręcz jestem zadowolony i Ci co stawiali na Polki również aczkolwiek po tym czwartym secie, gdy Nasze powinny skończyć to 3:1, a doszło do Tb byłem niemalże pewien przegranej. Ale koniec końców 2x    i 1x  , a Polki mamy w półfinale!! 
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
cytat z dnia 4 września 2019 21:49 przez sphairstikeBerettini@2 15 liczę, że Francuz nie wytrzyma fizycznie
   patologia w 5 secie, 1 meczowa debel Beretta, 12 gem, 3 deble Monfilsa, masakra, 3/0 w plecy w półfinale pewne. Svitolina na trybunach tyle godzin, jutro mamuśka ja rozjedzie
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Puchar Brazylii
Paranaense - Gremio
1-0 w 24 minucie
typ: +1,5 HT
@2  3/10
---------
Nie udało się. 1-0    jozzy plus dla Ciebie. 
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 06:08 przez ziomeczek9393Challenger

Ito vs Gabaszwili 1
Duckworth vs Li 1

Kosz

Brazylia vs Czarnogóra 1

KBO Baseball

Kiwoom Heroes vs Samsung Lions 1

Azja kw.MŚ

Guam vs Malediwy o1,5
Korea Północna vs Liban Korea over 0,5
Filipiny vs Syria o1,5

razem: @5.57


 
Niestety szybko poszło, coś pobiore z pozostałych typów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom