>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 - Chiny

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nigdy w żadnym sporcie ( kosz, siata, ręczna) nie spotkałem się z takimi zasadami. Zawsze zaliczane były punkty tylko i wyłącznie zdobyte z zespołami które również awansowały. 
Na tym turnieju widocznie  nie wiedzieli co wymyśleć i zmienili zasady.
 
C 0

carlos36

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 12:50 przez psychol32Nigdy w żadnym sporcie ( kosz, siata, ręczna) nie spotkałem się z takimi zasadami. Zawsze zaliczane były punkty tylko i wyłącznie zdobyte z zespołami które również awansowały. 
Na tym turnieju widocznie  nie wiedzieli co wymyśleć i zmienili zasady.


Nie do końca się z Tobą zgodzę. Takie zasady spowodowały że nie ma meczów o nic, nawet jak masz pewny awans po dwóch meczach to musisz grać dobrze w trzecim meczu, bo może być wpadka i będą problemy w drugiej rundzie. Czyli powoduje to że nie ma meczy o nic (patrz MŚ w piłce nożnej i trzecie mecze grupowe, gdzie zazwyczaj wszystko wtedy jest jasne)
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
niestety muszę się zgodzić z przedmówcami odnośnie Mistrzostwo Świata nie dla USA. Widać brak pomysłu na grę druzynową, wynika z faktu, że Popovich powołał kogo miał dostępnego i potrzeba czasu na stworzenie zespołu.

Czy orientuje sie ktoś gdzie można zagrać zakład, że USA nie zdobędą MŚ?
Dziękuje za odp.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
USA wciąż są faworytem bukmacherów ale to nic dziwnego skoro niby wielka Grecja z mvp Giannisem nie jest w stanie pokonać Brazylii czy Niemcy odpadający z turnieju po porażce z Dominikaną. To co gra Hiszpania to też jakiś żart. Póki co Francja,Litwa i Serbia grają to co ludzie oczekują od nich. USA i tak ma skład zdolny wygrać to mistrzostwo,przekonamy się w drugiej fazie czy podołają trudniejszym rywalom. Litwa i Serbia grają najlepsze co mogą i powinni zajść daleko z taką grą.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Są już wstępne kursy na Polska - Rosja aktualnie w STS 2,50 na Polskę, ale nie ma jeszcze wszystkich kursów dostępnych na to spotkanie.

Jak uważacie, jak powinny kształtować się kursy na ten mecz ? Prawdopodobnie zwycięzca zagra w ćwierćfinale, w drugim meczu zdecydowanym faworytem pozostają Argentyńczycy którzy zagrają z Wenezuelą 
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Polska nie ma zadnych szans z Rosją czy argetyna. Gramy tylko dlatego ze w naszej grupie graja ciamajdy&gt; Z rosja przegramy minimalnie po walce, a z argetyna to juz wyraznie :) Poczekam niech jeszcze wzrosnie na Rosje i jade z koksem
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 23:22 przez loveparadePolska nie ma zadnych szans z Rosją czy argetyna. Gramy tylko dlatego ze w naszej grupie graja ciamajdy&gt; Z rosja przegramy minimalnie po walce, a z argetyna to juz wyraznie :) Poczekam niech jeszcze wzrosnie na Rosje i jade z koksem
Święte słowa. W kraju euforia, wszyscy zachwyceni bo 3 zwycięstwa. Komentatorzy w TVP orgazmy większe aniżeli Drzyzga w Polsacie przy spotkaniach siatkówki. A prawda taka, że ta grupa to grupa śmiechu. Nie wiem i nawet mnie to nie interesuje jakie zasady obowiązywały przy losowaniu, ale ktoś miał dobra rękę. Chiny, które miały być mega przeciwnikiem to leszcze jakich mało, zresztą pokazali to wczoraj. O reszcie nawet mi się pisać nie chce. Tam solidna drużyna europejska przejechalaby się po tych drużynach jak walec. Oczywiście z Naszymi grajka i na czele. Wszystko powyżej 1.5 na Rosję to ja biorę z pocalowaniem ręki.

No i się doczekałem kursów na fortunie i chyba ktoś tam upadł na głowę. Na Rosjan 1.85.  Liczyłem na góra 1.65.    Jak wygrać mecz z upośledzonym Kurbanovem?! Początek ostatnich dwóch kwart w sumie 5 minut i zdobyte z 4 punkty. 
 
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Mi się spodobał typ na USA under 100,5pkt @1,98 w fortunie
Jak wiadomo nie wyglądają na ten moment turnieju za dobrze, słabe zgranie, nie do końca wielka motywacja i poświęcenie. Turcji rzucili tylko 81pkt w 40min, Czechy stracily z nimi 88pkt. Japonia trochę słabsza od tych zespołów ale nie widzę tu USA robiącego wielkie rzucanie i demolowanie rywali tylko raczej powolne granie i oszczędzanie się.
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Niestety obejrzalem 90 procent spotkan tych mistrzostw i musze powiedziec ze nasza grupa to zdecydowanie slabizna jesli chodzi o poziom, nawet mecz Dominikana-Jordania stal na naprawde dobrym poziomie zwlaszcza 2 polowa,zreszta Dominikana potem ograla Niemcy????
Kolejny dzien Mistrzostw i poprzeczka idzie w gore coraz trudniej jest cos sensownego obstawic z racji tego ze bukmacherzy wiedza juz wiecej niz przed Mistrzostwami ale jako ze mam fajny zysk sprobojemy cos takiego...najpierw typy a potem krotki opis bo czasu malo
Bochacik under 14.5 1.75 Fortuna  
Fazekas under 12.5 Fortuna    
Dubel Grecja 1.07   + Usa over 169.5   1.56 Laczny kurs 1.7
Litwa -Australia 2  +4.5 kurs 1.85 Fortuna    
Dubel Turcja - Czechy under 161.5 kurs 1.5 Fortuna   + Dominikana - Francja under 159.5-  - 1.49 Fortuna laczny kurs 2.23
No cos takiego sklecilem chociaz poziom watpliwosci coraz wiekszy, gram na Australie mecz pol na pol kurs fajny z racji kibicowania im troche ale i potencjal maja ogromny, slabszy mecz z senegalem jeszcze o niczym nie swiadczy????
Pozstale zdarzenie z racji tego ze ogladam te mecze i tak mysle co tu duzo mowic ciekwwy mecz Turcja -Czechy tu moze zdarzyc sie wszystko licze ze Turcy zmeczeni a czesi z duza rotacja bo to mecz ostrej walki bedzie i undery siada...do tego over w meczu Usa nie jest wygorowany choc ci podobno bez Tatuma ale Japonia ma Hachimure czy Watanabe i licze ze troche dorzuca????
1 dzien na tych mistrzostwach na niewielki minus
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Bez przesady z tą Rosją... Tam gra jakiś Sopin co nawet w wyszukiwarce google ciężko znaleźć. Prawda jest taka, że mają słabo zgraną drużynę, klejoną na prędce.  Naszą przewagą może być stabilny od lat skład i trener, który ma pomysł na grę i potrafi trafić do zawodników. Osobiście mecz odpuszczę, ale jeśli miałbym coś grać to jakieś niewielkie handi w stronę Polaków i under punktowy. Nie będzie żadnego dżemu z naszych. Wiem, że graliśmy w grupie śmiechu i podkowa wybiła nam zęby kiedy dławiliśmy się czterolistną koniczyną podczas losowania ale na prawdę. dawkował bym sceptycyzm. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie o co chodzi w handicapami na Argentynie z Wenezuela? Przecież ta Wenezuela to cienka jak sik węża. Argentyna solidny zespół. Nie widzę powodów dla jakich miałoby się skończyć mniej niż 20stoma dla Argentyny...


Edit
87-67          
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Hernangomez W. under 10,5 pkt 1.60      
Browne G. under 5,5 asyst 1.65        2 asysty
Hackett D. under 4,5 zbiorki 1.72
      

Kursy z STS razem wychodzi fajne AKO. Willy jest zmiennikiem Gasola , mysle ze Marc dzisiaj spedzi wiecej czasu na parkiecie a wejscia Hernangomeza beda na pare min aby dać odpoczac Gasolowi. W 3 meczach ani razu nie rzucil powyzej 10 pkt. Portoryko dzis z najlepszym zespolem MŚ, Browne róznie asystowal ale dzis licze na to ,ze dużo nie rzucą serbom i Browne nie poasystuje za dużo. I ostatni typ to poprostu value ,jak wczoraj under 4,5 zbiorki na Calathesa. We wloszech ma kto zbierać Galinari itd , zbiorki rozgrywajacych sa zazwyczaj z przypadku gdzies im spadnie pilka w ataku pod nogi lub w obronie akurat tak się pilka odbije od obreczy i wpadnie do nich. Dzis moze byc tez mniej zbierania bo Hiszpanie nie powinni pudlowac na potęge wiec uwazam ze warto. Powodzenia
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 6 września 2019 12:04 przez cinas89No to dzisiaj ludzie poplyneli Polska sprawiła takiego psikusa i prawie każdy w plecy 
Poplyneli. Graty dla jednego z użytkowników powyżej, który dobrze przeanalizował tych żelbetonowych klocków z Rosji. Kurbanov to jakiś sabotażysta. Całą tą druzynke może opisać jedna sytuacja w 4 kwarcie. Dostają w plecy a Fridzone pyta się kolegi jak wygląda jego podbródek. Brawo Polacy, pokazaliscie był chłopem w tym pojedynku. Rosja ciepłe kluchy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom