W 1xbet na o4,5 gema w 2 secie @1,22
Coś się im się chyba źle policzylo

adik1992

Moderator
cytat z dnia 4 września 2019 21:16 przez adik1992Rozpoczął się mecz Cepelovej z Small. Ciekaw jestem czy amerykanka ugra choć po 5 pkt na seta.

To jedziemy
1 set Cepelova-5,5 gema @2,2

U12,5 gema w meczu @5,3
U13,5 @2,9

Wszystko przy 1:0 I z 1xbet
6:0 6:0 w 34 minuty czyli zgodnie z planem. Latwa kasa.  Tak ja sądziłem Small ugrala po 5 pkt w każdym secie. Mnie tylko ciekawi ile zapłaciła by zagrać w takim turnieju.

Szanowny Pan

mam pytanie - jakie miałes limity na to spotkanie , bo ja max wygrana 5 euro . Chce się dowiedzieć czy to max dla mnie czy każdy miał podobnie ?

adik1992

Moderator
cytat z dnia 4 września 2019 22:05 przez tyrion77+

Na pierwszy kupon stawka 150 zł, na drugi 120 zł a trzeci 80 zł. Tylko ja też już tam mam trochę konto zlimitowane więc nie wiem jak było normalnie.

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Monfils z Bewrretnim to ewidentny wałeczek. Monfils jedzie Berreta ma w drugim secie  piłke na podwójne przełamanie kurs nan niego jest wtedy koło 1.15 na włocha koło 5-6 no i od tewgo momentu zaczyna sie jazda w drugą strone . NAgle monfils przestaje wogole grac cos tam sie pokłada pokazuje jaki to on nagle nie jest zmeczony i kontuzjowan( Berretnini w uspen spedził na korcie prawie 3h wiecej od Moonfilsa) odbija berretinimu piłi pod gore na srodek zeby sobie konczył