>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 4 września 2019 19:14 przez sphairstikeVekic zawsze zawodzi w waznych meczach w przeciwieństwie do Bencic. Ja pograłem Belinde przed meczem
Moze dziś nie zawiedzie :)
Zaryzykować warto. 

1-0 w setach dla Bencic
typ :  wygra Vekic
​​​​​​@4   4/10
------------
2-0 Bencic. Szkoda.   
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 4 września 2019 18:19 przez zderzokPowiem wam że u konkurencji wymiataja .kursy większe niż 3 day by day. Wymiataja 
To zamiast spamowac jak to ma ostatnio miejsce w Twoim przypadku za co dostawales bany zacznij podawać typy to może inni się uaktywnia. Albo przenieś się do konkurencji jak tu tak źle skoro temat zawieszasz albo zamykasz po kilka razy w miesiącu a za chwile wracasz. 
Nie wiem po co takie teksty. Myślisz że po takim wpisie coś się zmieni na lepsze. Sam widzę że to forum upada i to w szybkim tempie ale nie kopie się leżącego  

Swego czasu był tu taki user chomik. Udzielal się w dziale tenisa. Nie powiem wiedzę jakąś posiadał ale ego jak z ziemi do księżyca. Potrafił tylko innych obrażać jak i całe forum. Tez zachwalal betsample i nakłanial żeby tam się przenosić. Niestety tam go nie przyjęli i zatruwal tutaj życie ok. 2 lat zakładając nowe konta które były od razu banowane. 
Pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ostatni raz chce przypomnieć, że nie jest to temat do durnych pogaduszek. Jest to temat do Typów LIVE i tego się trzymajmy.

Kolejne reklamowanie innych stron, for itp. = BAN
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Musetti @4,35 

Przy 2:3 15:30 I jego serwis.

Kohlschreiber to niezły walkarz. Turniej w Genui. Liczę na wygraną Włocha niekoniecznie w sportowy sposób. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
cytat z dnia 4 września 2019 20:00 przez sphairstikeRosja @3.30 siata, mecz na styk
   w 4 secie 18/14 by skończyć 21/25, w trzecim secie też prowadzenie i nawet setowa
 
K 0

kropson1988

Gość
Ja dzisiaj przeczuwam, że Nasze będą miały problem z Niemkami i obym się mylił ale ogólnie gram w stronę Niemek pierwszy set @2,40, handi setowe +1.5 @2,05 i win w meczu @3,05 Betsafe. 
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ja liczę że Niemki urwa seta 
Over 3.5 tylko 1.40 więc gram polki over 90.5 @1.60
Cabal/farah @1.40
Over 2.5 w Peru @1.65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom