>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pora na wyłonienie finalistów w najlepszej żużlowej lidze na świecie. W niedzielę o godzinie 16.30 w Lesznie zmierzą się miejscowa Unia i Włókniarz Częstochowa, pierwsze starcie na obiekcie forBetu wygrały "Byki" 52:38, więc mają oni bardzo ułatwione zadanie przed rewanżem. W drugim półfinale mierzą się ekipy Sparty Wrocław i Falubazu Zielona Góra. Po pierwszym meczu w lepszej sytuacji są Rycerze Speedwaya, którzy na swoim obiekcie wygrali 48:42, więc w rewanżu możemy liczyć na wiele emocji.
W tym temacie można debatować na temat półfinałów, analizować mecze i podawać swoje typy na oba starcia.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Od razu pytanie do zainteresowanych. W forbecie widnieje zakład H2H KLASYFIKACJA KOŃCOWA Betard - Falubaz. Zielonogórzanie wygrali pierwszy mecz 6 oczkami, czy myślicie że warto się połasić na ich awans, bo moim zdaniem kurs 2.65 skusi niejednego na postawienie paru złotówek. Tylko, czy to aby nie podpucha? ;)
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Rano sprawdzalem sobie tak pobieznie wyniki ZG  na torze we Wroclawiu no byly takie mozna powiedziec dosc wyrownane 49-41 48-42, ale to byla liga .Tu juz walka o final i mysle ze chyba nie warto( na ta chwile).Slabiutko jezdzi Pepe i ciezko liczyc na ten jeden wystrzal formy, do tego slabi juniorzy.Duzo moze zalezec od Smolinskiego.Wiem ktos powie przeciez on nic nie pojechal zdobyl tylko 4 pkt.Ale jakze wazne punkty.Raz wygrali bieg 5-1 i chyba 2x po 4-2, tylko jeden wystep mial kiepski 0 pkt.Na SF czytalem ze w ub roku w druzynowce zdobyl ponad 10 pkt na tym torze.Jednak musze byc realista.Myszy musza pojechac na 110% a min.2-ch zawodnikow Wroclawia blamaz.Zbyt duzo warunkow do spelnienia.Tak mysle na ta chwile.Jeszcze bede myslal nad tym meczem ale bardziej jak bedzie duzy hc+ na gosci.Szacunek.

ps . Moze jeszcze dodam ze moim zdaniem Falubaz(chociaz z nimi sympatyzuje , nie majac nic do Wroclawia oczywiscie) pojechal juz w pierwszym meczu na 100% i uwazam ze tylko moze byc ...gorzej.Wroclaw wynik z ZG : Tai ( 10 pkt, moze byc oczko lepiej) Jamrog 5 pkt Milik 7 pkt  Fricke 5 pkt (chyba w sa w stanie utrzymac te 17pkt w roznej konfiguracji. Janowski 6 pkt ( tu moze byc tylko lepiej 10-11?) Drabik 7 pkt w 4 biegach.Tu rowniez 10-11 w 5 biegach.i Liszka  3 pkt?.Wychodzi tak ok 49-51Niby moga byc RT niemniej chyba taki MJJ nie pojedzie juz na 13 pkt.To wszystko na papierze a ze to sport , roznie moze byc.Ja jednak chyba awans ZG odpuszcze.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
cytat z dnia 4 września 2019 19:10 przez neutralnyOd razu pytanie do zainteresowanych. W forbecie widnieje zakład H2H KLASYFIKACJA KOŃCOWA Betard - Falubaz. Zielonogórzanie wygrali pierwszy mecz 6 oczkami, czy myślicie że warto się połasić na ich awans, bo moim zdaniem kurs 2.65 skusi niejednego na postawienie paru złotówek. Tylko, czy to aby nie podpucha? ;)
Jak dla mnie dobrze wystawiony kurs,tym bardziej ze przy identycznym wyniku w rewanzu wchodzi Wrocek wiec Falubaz musi ujechac 43pkt jest to mozliwe oczywiscie ale bedzie to sensacja....Pepe i Smolinski nie pojada nic....co moze byc nawet na plus gdyz majac 3 strzelby mozna taktycznymi utrzymac wynik dlugo i fajnie...ale jednak rowniejszy sklad,juniorzy oraz to ze Janowski chyba nie zawali 2 raz z rzedu meczu...wiec jak dla mnie Wrocek to bierze, ale znowu kurs malo podniecajacy...bede szukal cos w punktach zawodnikow tak jak ostatnio????Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
cytat z dnia 4 września 2019 20:30 przez wasp40Dzieki Adams ze napisales  o 43 pkt  by Falubaz awansowal - ja to przeoczylem a bardzo wazne info !
Luzik???? na tym poziomie kazdy punkt jest tu na wage zlota i moze zaważyc ,również przy obstawianiu... przekonalem sie o tym przy okazji m.in meczu Ostrovia -Start????
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A według mnie troszkę nie doceniacie Panowie Smolinskiego i Protasiewicza. Jak napisal wasp40 Niemiec zdobył tylko 4 punkty ale jakże ważne to się okazały oczka w końcowym rozrachunku. A potencjał na pewno ma co pokazał w jednym z biegów mijając w pięknym stylu dwóch rywali (nie pamiętam dokładnie kogo, ale na pewno któregoś z liderów Sparty)i dojezdzajac na 5-1. O Pepe fajne słowa powiedział jeden z komentatorów podczas transmisji, że on jakby musiał to chyba by oddał zdrowie i życie za ten klub i za punkty w półfinale. Jest to bardzo ambitny zawodnik, choć faktycznie szybkości trochę brakuje. Ale wiecie, to jest półfinał, dwa mecze, tu na kazdym biegu trzeba byc bardzo skupionym i głowa jest mega ważna, a z tym lepiej będą sobie radzić doswiadczeni jeźdźcy. To tylko taka moja luźna opinia, bo niewykluczone że Smolinski i Piotrek zdobędą razem 3 punkty, a ja będę szybko wchodził na forum, żeby wykasować post ????
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Ja bym nie stawiał nic przedwcześnie ze względu na GP w Vojens. Nie takie historie już działy się w play-off tym bardziej, że Woffinden i Janowski wypadali już w tym sezonie ze względu na kontuzje. Zaskakująco dobrze radzi sobie w tym sezonie Jepsen-Jensen. Falubaz będzie mógł trzymać wynik taktycznymi, a wtedy zostaną tylko dwa biegi. Dodatkowo to Wrocław musi, Falubaz może i na pewno jeszcze tego dwumeczu nie przegrali.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dokładnie, nie ma co stawiać przed SGP bo po 2 żużlowców każda ekipa ma w swoim składzie co wystartują w Vojens. 
Jeżeli jednak nic się nie wydarzy niespodziewanego to ja nie widzę szans Falubazu na awans. Juniorka po stronie gospodarzy, druga linia również, a znowu Tai i Maciek u siebie pojadą już swoje. Oczywiście RT może być trzymany wynik tylko, że Jepsen Jensen drugich zawodów takich nie pojedzie, a i Dudek to nie jest ta armata jak wcześniej. Fajnie, że Falubaz wygrał mecz bo przynajmniej emocje jakieś będą ale na koniec i tak widzę tutaj wygraną Wrocka 8-12 punktami. 
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
A ja właśnie uważam, że Zielonka nie ma czego szukać we Wrocławiu. Nawet pamiętając o tym, co było tydzień temu - czyli GP a później syndrom Jasona Crumpa u Magica. 

Sparta jest mocniejsza. I koniec kropka. Falubaz musi przywieźć z Wrocławia 43pkt, żeby awansować do finału. I ja się teraz pytam kim? Dudek, Vaculik, Jepsen Jensen? W trójkę mają przywieźć tyle punktów? Nawet z taktycznymi? No jakoś niekoniecznie.

Żeby lepiej zobrazować:

Woffinden - Vaculik
Przy tej formie Woffindena raczej w stronę Vacula, natomiast Tai ma GP z głowy przez kontuzję, dzikusa na pewno dostanie więc kto wie, czy nie szykuje najlepszego sprzętu na ligę - co i tak w sumie nic nie zmienia bo w tym roku i tak jakoś słabo pod tyłkiem)

Jamróg - Smoliński
Okej. Kuba słabo w ZG, ale przecież we Wrocławiu on potrafi robić dwucyfrówkę. Trochę stracił impetu od kiedy Tajski wrócił, ale to jest mimo wszystko bardzo solidny zawodnik drugiej linii, który w końcu zaskoczył na Olimpijskim. 

Milik - Jepsen Jensen 
Tu nie ma co dyskutować. Duńczyk ostatnio mega forma i pewnie od jego jazdy będą zależeć szansę Falubazu w tym meczu - tak uważam osobiście 

Fricke - Protasiewicz
Tu widzę podobną różnicę poziomów co w parze Jamróg - Smoliński. Max od pewnego czasu na Olimpijskim lata niemiłosiernie. W Anglii nawet spoko występ wczoraj, więc przy tak jeżdżącym Protasiu czy Smolińskim spokojne powinien zrobić koło 7-8pkt.

Janowski - Dudek 
Tu bez faworyta. Tak po prostu. 

Liszka/Drabik - Krakowiak/Pawliczak
I tu jest najważniejsza kwestia, której chyba nie trzeba tłumaczyć. Maks ostatnio ciągnie Spartę za uszy. Czy wyjazd czy u siebie, Maks poniżej pewnego poziomu nie spadnie. To będzie klucz do finału i dzięki niemu uważam, że Sparta się w tym finale zamelduje. Przemek Liszka też kilkukrotnie w tym sezonie pokazał, że u siebie potrafi pokonywać nawet lepszych zawodników jak juniorka z Falubazu, chociaż to raczej większego znaczenie nie będzie miało. 

Czugunow - Niedźwiedź 
Kolejna mega ważna kwestia. Falubaz będzie się ratował taktycznymi - to pewne. Ale Sparta ma więcej opcji gdyby coś szło nie tak. Pierwsza, ważniejsza - powyżej. Druga - Gleb. Niby niezadowolony z pozycji w drużynie, niby obniżył trochę loty ostatnio. Ale to jednak zawsze jedna opcja więcej dla Śledzia w razie czego. A Skórnicki takich możliwości nie ma. Smoliński i Protaś pojadą ogony - to raczej pewne. Ale jak ktoś z trójki Vaculik-Jepsen Jensen-Dudek będzie pod formą w tym meczu, to Zielona Góra nie ma czego szukać we Wrocławiu.Nie ma kim zastąpić - tak po ludzku. 

Osobiście uważam, że Falubaz nie wyjdzie z 40pkt. Ale tor zweryfikuje. Mam nadzieję, że będzie fajnie ściganie jak cały sezon na Olimpijskim. Jak ktoś się wybiera to do zobaczenia na stadionie. Niech wygra lepszy i zajmie to zaszczytne pierwsze miejsce w siedmiozespołowej ekstralidze ????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Janowski+1 - Vaculik 1 1,70    janowksi trafiasz na czarną listę i już Cię nigdy nie zagram 
Emil wygra więcej niż 2 starty 1,84   
Taki dubel ode mnie na niedzielę z fortuny 

Emil w formie co tu dużo pisać powinien w 4 startach wygrać spokojnie minimum  3 razy . Częstochowa już pogodzona z walka o brąz , a Unia u siebie piekielnie mocna . Każdy punkt to $ dla zawodników . Akualnie oprócz niego w wysokiej formie Piter i junior Smyk.

Janowski wczoraj mnie zawiodl, dziś daje mu druga drugą szansę . Vacul ewidentnie końcówka sezonu jak zwykle to samo , czyli zniżka formy. Dzisiaj będzie miał z kim przegrac bo są jeszcze Woffidnen, Drabik takze myślę że pogubi punkty . Janowski mocny jak zawsze na swoim torze + 1 pkt pobieram z pocalowaniem . 


 Drugi dubel z forbet
Tutaj liczą się wszystkie starty , w fortunie tylko pierwsze 5 

Smektala powyżej 7,5 pkt 1,65   
Drabik powyzej 9,5 pkt 1,72   

Oboje mogą pojechać 6x jako rezerwa i głównie to mnie skłoniło na te linie . Oboje mocni i w formie powinni pokryć te linie . U siebie są liderami jako juniorzy 

Pechowy dzień po 1 błędzie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś próbuję takie dość mocne dubelki:

-P. Przedpełski poniżej 4.5 pkt. we wszystkich startach @1.72  
-M.J.Jensen poniżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @2.05  
Ako: 3.53
Forbet

Czuję, że nie pojeździ dziś za wiele Przedpełski, bo jeśli goście słabo wystartują to szybko mogą lecieć taktyczne, a jak mocne są Byki Paweł przekonał się w rundzie zasadniczej, kiedy to w pięciu biegach tylko raz przyjechał przed zawodnikiem Unii. Dziś mała zmiana, bo pojedzie w parze z Lindgrenem i moim zdaniem trzykrotnie przyjedzie za nim, o ile będzie miał okazję. Analizując biegi w których wystąpi mimo całej sympatii do niego nie widzę wielu oczek dziś na jego koncie.
Jensen fantastyczny występ w pierwszym półfinale, ale dziś to nie ma prawa się powtórzyć na wrocławskim torze. Nie wykluczam, że pojedzie dobre zawody, bo jest ostatnio w niezłej formie, ale niezłe to znaczy 7-8 pkt. To będzie naprawdę przyzwoity wynik na wyjeździe przeciwko Spartanom. Buki chyba trochę na fali pierwszego meczu wystawiły tak wysoką linię, ja zdecydowanie gram w tym zdarzeniu under.


-L. Madsen powyżej 10.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.05  
-M. Fricke - V. Milik (1X2) 1 @1.60  
Ako: 3.28
Fortuna


Celowo gram Leona w pierwszych pięciu startach, bo myślę że powinien to pokryć, a swoje możliwości pokazał tydzień temu w Częstochowie. Drugim aspektem, który mnie skłania ku takiemu typowi to wczorajsze zawody w Vojens w których Madsen praktycznie stracił szansę na tytuł Mistrza Świata. W wywiadzie tonował emocje, ale było widać, jak był wściekły i jak bardzo zawiodło go przygotowanie toru w jego własnym kraju. Dziś moim zdaniem da się pokroić za dobry wynik, tym bardziej przeciwko tak silnym rywalom.
Fricke świetnie się czuje we Wrocławiu, on po tym torze po prostu "lata". Milik to solidny zawodnik, ale moim zdaniem niestety nie na Spartę. W tym H2H jestem zdecydowanie za Fricke'm, który jest po prostu faworytem i powinien na koniec zawodów mieć lepszy wynik niż "Waszka".



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Sparta Wroclaw - Falubaz Z.Gora+10,5  2 @ 2,01 sts  lipa wielka

B.ciezki mecz do typowania dla mnieNiby na papierze duzo lepiej wygladaja gospodarze, ale....Zaczne moze od poczatku.Juz chyba 2 lata ekipa Wroclawia jedzie tym skladem i osiagali super wyniki , ja jakos nie moglem sie do nich przekonac.Na pierwszy rzut oka Tai , M.Janowski , Drabik, ale juz pozostali nie robia takiego wrazenia.Jeszcze w rundzie zasadniczej wszystko szlo ok , ale od kontuzji Tai-a pojawila sie pewna rysa.Niby jada u siebie jednak tor jest pod specjalnym nadzorem, wiec nie musi byc takim hc.Zastanawia mnie fakt.Otoz zawsze jak np. na SF czytalem recezje meczow i wypowiadali sie bonczucznie juniorzy  ekip-zwykle oni przegrywali.Teraz jest nieco inaczej, bo o dobrrym wyniku mowili Vaculik, Pepe a takze Skornicki.Licze wiec na b.wyrownany boj, ale kazdy wynik mozliwy zarowno53-37 jak i .....AWANS ZG - to oczywiscie graniczy z cudem ale kurs na to zdarzenie w forbecie @ 3,1 juz wyglada wspaniale.Jednak zostaje przy hc+10,5 na gosci.GL

Bardzo licze na Smolinskiego , chyba lubi ten tor, jest dlugi a on od dawna sciga sie na dlugich torach(troche inna forma "zuzla") i czas na pobudke kapitana , Pepe .

tylko Vaculik pojechal b.dobrze -  reszta dno.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Kolejny raz Neutralny ratuje honor dzialu - wielkie gratulacje!!! Wszystkie Twoje typy super ale ja najbardziej podziwiam under Pawelka.Niska linia a mimo to, nie drgnela Ci powieka, hehe

ps.Ja popelnilem babola, ale postaram sie by to ogromne pudlo przelozyc na jakis pozytyw.Otoz dopadaly mnie obawy przed pudlem i to mnie troszke deprymowalo(LEK PRZED TYPOWANIEM) - stalo sie wiec czas sie zabierac do pracy.GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom