>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wawrinka PODOBNO jest chory. Takie info krąży po Internecie i zostało potwierdzone przez ludzi z otoczenia. Nie wiadomo na ile to wpłynie na grę Szwajcara ale proponowałbym poczekać na live i samemu zobaczyć. 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
powiem tak ze to moze byc tez Fake o tym zeby brali cashback grajcy juz wczesniej na Stasia bo ponoc duzo flow na niego poszlo a Premier gra NIBY z kontuzja, aczkolwiek to wszystko jest dla mediow i ma isc za tym propaganda, aby wiecej Flow poszlo na Premiera a ludzie wycofali swoje wklady na Stasia - takie moje spostrzezenie
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Federer - Dimitrov o6,5 przelaman w meczu @1,96  
1xbet

Dimitrov nie ma powalającego podania. W czasach najwyzszej formy serwis bardzo mu pomagal ale obecnie przelamac go nie jest tak trudno.  Tu więcej będzie się rozgrywać w wymianach. Jeżeli Roger podejdzie tak zmobilizowany jak w ostatnich meczach to z Bułgara nie będzie co zbierać. 7 przelaman to nie tak dużo nawet na 3 sety. W meczu z Goffinem 11 przelaman, z Evansem 8 A były to krótkie mecze. W pierwszej rundzie 10 A w drugiej 7 czyli linia zawsze pokryta. Roger też w każdym meczu traci serwis i na to dziś liczę że Bułgara odbierze raz a może dwa serwis Szwajcarowi. 

Medvedev - Wawrinka najdłuższy gem w minutach u8,5 @1,85   

Obaj gracze ofensywni.  Rosjanin stara się kończyć bardzo szybko wymiany. Tez przerwy między punktami przy jego serwisie nie są długie. Musieliby panowie rozegrać bardzo długi gem z 20 akcjami by przekroczyć ten czas. 

1xbet 
 
D 0

dutra

Gość
The voice of tennis on RMC (a Radio Network) and a French journalist, Eric Salliot mentioned that Stan Wawrinka was sick. Yesterday morning in New York, the 23rd seed, Wawrinka canceled his Swiss Press meeting pertaining to his sickness. Also, there have been reports that he was not feeling well in the locker room after his match against Novak Djokovic on Sunday.
The former US Open champion has a tough match ahead and Wawrinka doesn’t seem fully-fit for his quarterfinal battle with the new era contender, Medvedev.

Daniil had tapes on his adductor muscles and right shoulder, he was painful after the match against Lopez and had to take some painkillers before playing the R4.
The Russian has looked physically spent so far and admitted to taking painkillers before his match against Dominik Koepfer.
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Dokładnie medvedev to przebijaka na całego. To Szwajcar musi być bardzo agresywny żeby kończyć szybciej wymiany. Mam nadzieje ze Wawrinka nauczy żółtodzioba pokory 
 
P 0

plan

D
Do bukoviny -nic nie musi,ma znaczenie bo bukmacher wtedy wypłaciła kasę , dużo osób tak typuje wiec szykowana jest niespo. 
 
S 76

skalper

Użytkownik
Monfils vs Berrettini  1 - 1.5.

Gael na tym turnieju jest w wystrzałowej formie. Bardzo dobrze returnuje, we wszystkich meczach zagranych świetny bilans winnerów do niewymuszonych, całkiem dobrze servuje, chociaż akurat tutaj chyba nieco mógłby poprawić. Przeciw niemu gość, którego mylące mogą być statystyki z meczu z Rublevem. Tam Rosjanin nie stanął na wysokości zadania, szczególnie servisem. Francuz po pierwsze znacznie mocniej servuje i też znacznie mocniej atakuje. Jego ataki powinny mieć wydźwięk, nie to co Andrzeja ze wschodu. Dodatkowo ten Berrettini miał już mecze słabsze na tym turnieju, Monfils natomiast jedzie jak maszyna.
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Wiadomo juz po meczu dziwi mnie tylko ze wszyscy skazali dime na pożarcie a nikt nie wspomniał nawet jak Londyn wygrał 2 lata temu gosc się tak zmobilizował na tym turnieju ze Ferdek posrany finalem juz w półfinale odpadł z goffinem :p a tu teksty ze marna kopia,słaby (jaka ranga turnieju taka czesto forma zawodnika) 
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 12:55 przez planDzisiaj w nocy Federer ładnie sprzedał mecz i już go nie ma tak jak Djoko. Zastanawia mnie Nadal -raczej przejdzie ale wątpię że wygra 3-0. Za niski kurs,więc jest możliwość że Schwartzman wygra 2 sety. Dużo osób gra na 3-0 więc tak nie będzie. 
Jeżeli masz pisać przy okazji każdego meczu że ktoś przegrał bo sprzedał, to nie pisz wcale.

Druga rzecz, to że na wygraną Nadala 3:0 jest niski kurs i sporo osób to gra nie oznacza wcale, że tak nie będzie. Max 1 set widzę dla Schwartzmana, 2 sety to zdecydowanie za dużo. Rafa to maszynka do wygrywania.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kolego @plan za kolejne wpisy Typu - ''sprzedał mecz'' będę wlepiał ostrzeżenia. 

Nikt nie ma dowodów na jakiekolwiek sprzedawanie meczów itp. Także proponuje wrócić do normalnej dyskusji i podawania Typów. 
 
S 0

seweryn90

Użytkownik
Nadal vs Berettini 3:0   1.65
Nie wiem jak wy ale ja w to wchodzę. Nadal idzie po swoje. Ten ostatni set ze Szwartzmanem pokazał jaki jest jego głód wygranej tego szlema. Berettini zagrał turniej życia i to by było na tyle. Wczoraj ledwo wygrał że słabo dysponowym Monfilsem który walil co chwilę double fault! Do tego dojdzie zmęczenie bo to jednak 5setowka. Moim zdaniem gładkie 3:0!
Powodzenia 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 13:10 przez seweryn90Nadal vs Berettini 3:0   1.65
Nie wiem jak wy ale ja w to wchodzę. Nadal idzie po swoje. Ten ostatni set ze Szwartzmanem pokazał jaki jest jego głód wygranej tego szlema. Berettini zagrał turniej życia i to by było na tyle. Wczoraj ledwo wygrał że słabo dysponowym Monfilsem który walil co chwilę double fault! Do tego dojdzie zmęczenie bo to jednak 5setowka. Moim zdaniem gładkie 3:0!
Powodzenia 
Co do Rafy to sie w pelni zgodze ale co do Monflisa to juz nie za bardzo. Monflis gral taktycznie, ale bardziej chodzi mi o te double fault-ty a raczej o slowo ,,co chwile'' - kiedy co chwile ? Okay w koncowce spotkania popelnil 5 ale po za tym to wogole ich nie popelnial - ogladalem.
 
T 3

taslan

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 16:23 przez lazan

Co do Rafy to sie w pelni zgodze ale co do Monflisa to juz nie za bardzo. Monflis gral taktycznie, ale bardziej chodzi mi o te double fault-ty a raczej o slowo ,,co chwile'' - kiedy co chwile ? Okay w koncowce spotkania popelnil 5 ale po za tym to wogole ich nie popelnial - ogladalem.
A pozostałe 12? To mimo wszystko jest dość dużo
W sumie 17 w całym meczu
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Ogladalem mecz i powiem ze Monflis i Wloch dali naprawde zaje...ste show :) fajnie sie na ten mecz patrzalo nautralnie Monflis ktory co 2 min pokazuje ze nie dokonczy meczu a gdy przychodzi do wymian to gra jakby byl poczatek spotkania, w dodatku prowokuje Bereta wystawiajac mu pilki na srodek kortu i dobiego do praktycznie kazdej ... moze nie o poziom tego spotkania chodzi ale o dramaturgie meczu Francuz 1 set nie dal szans potem 2 odpuszcza a w 4 secie znowu wraca no i 5 set to juz sam siebie przeszedl. Publicznosc fenomenalnie ,,grala'' z zawodnikami. 

co do turnieju to zblizamy sie do konca ale ostatni typ na ten turniej ode mnie dla Was:

Jak widac w tym turnieju zdarzyc sie moze wszystko, co pokazuja ostatnie wyniki, biore pod lupe mecz Premiera z Mlodym Fedciem i nie bede pisal analizy bo jak wyzej napisalem moze byc wszystko w tym meczu, ale przejdzmy do sedna sprawy:
 - ostatnie mecze tego turnieju a raczej niespodzianki braly sie po kursach
a) 1.80 do 2.00 - wygrywal dog,
b) 1.60 do 2.20 - wygrywal dog.

Miedzy innymi: Zverev - Schwartzman 2, Rublov - Berettini 2, Stasiu - Premier 2, Monfa - Beretinni 2 a wiec wszystkie meczce biorac od poniedzialku zakanczaly sie zwyciestwami Dogow, powiem wiecej wszystkie te kursy byly w granicach wyzej wymienionych przeze mnie no i na te spotkanie Mlodego Fedcia z Premierem sa takie same dlatego ide z ,,Mlodym'' do gry po kurise 2.20 :)
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik


Berrettini to jednorazowa przygoda Nadal go powinien wyjaśnić. Jak on męczył bułę z Monfilsem co już słania się po tym korcie po prostu jest już wyeksploatowany a to cena za styl gry dużo biegania po korcie. Włoch ma za małe umiejętności żeby cokolwiek zrobić z Nadalem i gdyby urodził się te 10lat wcześniej to gościu by nie wiedział co się dzieje grając z graczami typu Nadal Monfils.

to już przecież takie wyrobniki były jak np Berdych tyle że on jeszcze miał to coś co mu pozwalało sprawiać problemy tym największym natomiast Berrettini moim zdaniem nie ma żadnych atutów jedyne co ma to krzepę z racji wieku to jego jedyna przewaga bo tak to w każdym innym aspekcie leży i kwiczy
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom